Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

Özel Hastane Anjiyo Stent Ücretleri Fiyatları Kaç Lira?

Sağlığımız her şeyden önce ön planda gelmektedir. Bundan dolayı da rahatsızlandığımızda bir çoğumuzun gözü para pul görmez ve özel hastaneleri tercih eder. Neden mi? Aslında hepimizin de bilmiş olduğu üzere devlet hastanelerine hemen  randevu almak ve gerekli olan işlemleri anında yaptırmak çok zor. Randevuyu alsak, yapılacak işlemler için uzun bir süre bekliyoruz.

Özel Hastane Anjiyo Stent Ücretleri Fiyatları Kaç Lira?

Fakat özel hastanelerde bu durum çok daha çabuk ilerleyebiliyor. Boşuna demiyorlar paranın açamayacağı kapı yoktur, diye. İşte bizlerde sizlere tamda bu konu hakkında yardımcı olabilmek adına bazı araştırmalar yaptık. 2022 yılı içerisinde SGK anlaşmalı yada anlaşmasız özel hastanelerde anjiyo, stent gibi gerekli görülen işlemlerin fiyatlarını yazımızda paylaştık. İlaçlı, medikal, kalp stent fiyatları dahil olmak üzere tüm bilgiler aşağıda 👇bulunmaktadır.

Neler Var?

Özel Hastanelerde Anjiyo Fiyatları Ne Kadar?

İlk olarak konumuza anjiyonun ne olduğunu öğrenerek başlayalım ne dersiniz? Anjiyo kalbi besleyen, koroner damar adı verilen kalp damarlarının çapını, boyutunu ve daralıp, daralmamasını görüntüleyerek öğrenmemizi sağlayan bir yöntem olmaktadır. Bu yöntemle görünen damarların durumlarına göre, tedaviye karar verilmektedir.

blank

Özel-Hastanelerde-Anjiyo-Fiyatları-Ne-Kadar

Tabi ki bu uygulanan tedavilerin ücretleri hastaneye ve doktora göre değişiklik göstermektedir. Bu fiyatlar 2022 yılında özel hastanelerde 1.500 TL ile 10.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Hastanelere göre ortalama fiyatlar ise şu şekildedir.

2022 Yılı Özel Hastanelerde Anjiyo Ücretleri
Hastane Adı Anjiyo Fiyatları
1-  Acıbadem Hastanesi 5 .000 TL ila 10.000 TL arasında
2- Ümit Hastanesi Kasıktan yapılan anjiyo 1.500 TL bilekten yapılan anjiyo ise 2.000 TL’den başlamaktadır.
3- Medical Park Hastanesi 4.000 TL ila 10.000 TL arasında
4- Metipol Hastanesi 3.000 TL ila 9.000 TL arasında
5- Avrupa Özel Şafak Hastanesi 4.000 TL ila 8.000 TL arasında
6- Medline Hastanesi 3.000 TL ila 9.000 TL arasında
7- Memorial Ataşehir Hastanesi 3.000 TL ila 6.000 TL arasında
8- Özel Kolon Hastanesi 3.000 TL ila 5.000 TL arasında
9- Florence Nightgale Hastanesi 3.000 TL ila 7.000 TL arasında
10- Özel Batı Anadolu Central Hospital Ücretler muayene sonrasında belirlenmektedir.
11- Özel Akut Kalp Damar Hastanesi Muayene yapılmadan fiyat bilgisi verilmemektedir.
12- Özel Ata Sağlık Hastanesi 2.000 TL ila 8.000 TL arasında
13- Özel Doruk Bursa Hastanesi 4.000 TL ila 10.000 TL arasında
14- Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi 3.000 TL ila 9.000 TL arasında
15- Özel Jimer Hastanesi 2.000 TL ila 8.000 TL arasında
16- Özel Doruk Nilüfer Hastanesi 2.000 TL ila 10.000 TL arasında

Tabloda da görmüş olduğunuz üzere fiyatlar bu şekilde değişiklik göstermektedir. Dediğimiz gibi sağlık her şeyden önemlidir. Şayet sağlığınız için kıyıda köşede belli bir miktar paranız yoksa, hatta gelir belgeniz dahi olmasa kredi veren bir çok banka bulunmaktadır. Bunların en başında sizler için araştırmış olduğumuz 5 En İyi Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar (Maaş Bordrosuz) bulunmaktadır. Bu bankalardan sizlerin de sağlığınız için yararlanabileceğinize eminim. Yapmanız gereken vermiş olduğumuz adresten gerekli olan bilgileri almak olacaktır. Tabi ki bütün bunların yanında SGK anlaşmalı özel hastanelerde bulunmaktadır. Genel olarak belirlenen  fiyat bilgisi ise aşağıda mevcuttur.

SGK Anlaşmalı Özel Hastanelerin Anjiyo Ücretleri Ne Kadar?

Şuan için genel olarak bütün herkes hemen hemen Sosyal Güvenlikten yararlanabilmektedir. SGK’lı olan vatandaşlarımız sağlık yönünden tercihini eğer özel hastaneler tarafından yaparsa maddi yönden daha bir avantajlı olmaktadır.

blank

SGK-Anlaşmalı-Özel-Hastanelerin-Anjiyo-Ücretleri-Ne-Kadar

Yukarıda vermiş olduğumuz özel hastaneler olmak üzere daha bir çok özel hastanenin SGK ile anlaşması bulunmaktadır. Bu nedenle de belirlenen rakamlarda daha da uygun fiyatlar ödeyebilirsiniz. SGK ile anlaşması olan hastanelerde yapılan ameliyatların masrafları SGK tarafından karşılanmaktadır. Dolayısıyla anjiyo ve anjiyo yapımındaki masrafları da karşılamaktadır. Diğer çıkan masraflar ise

  • 2022 yılında SGK anlaşmalı özel hastanelerinde 500 TL ila 4.000 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Konu hakkında daha detaylı ücret bilgisine buradan sahip olabilirsiniz. SGK anlaşmalı demişken, sizlere önemli bir bilgi daha vermek istiyorum. Bildiğiniz üzere dişlerimizin de sağlık yönünden bizler için çok fazla önemi vardır. Gerek sağlık bakımından, gerekse de görünüm bakımından. Peki ya dişleriniz düzensiz bir yapıya sahip ve diş teline ihtiyacınız varsa  Devlet Hastaneleri Diş Telini Karşılıyor Mu? bilmek ister misiniz. Gerekli tüm bilgiler vermiş olduğumuz adreste mevcuttur. Bu bilgiyi de sizlerle paylaştıktan sonra şimdi sıra geldi. Özel hastanelerde kalp stent fiyatlarının ne kadar olduğuna.

2022 Yılı Özel Hastanelerde Kalp Stent Fiyatları Ne Kadar?

Dedim ya sağlığımız her şeyden önce gelmektedir. Sağlığımız yerinde olmasa bu hayatta ne yapabiliriz ki. Bu yüzden genel olarak herkes sağlığına dikkat etmeli ve gerekli olan önlemleri almalıdır diye düşünüyorum. Tabi ne kadar dikkat etsek te. Kimi zaman olmadık bir rahatsızlıkla karşı karşıya gelebiliyoruz. Bunun içinde yapmamız gereken iyi bir araştırma olacaktır. Hastane araştırması, doktor araştırması ve gerekli olan maliyet araştırması iyi bir şekilde yapılmalıdır.

blank

2022-Yılı-Özel-Hastanelerde-Kalp-Stent-Fiyatları-Ne-Kadar

Bizler bu konuda kalp rahatsızlığı olan arkadaşlarımız için, özel hastanelerde uygulanan kalp stent fiyatlarını araştırdık. Kalp stentini tercihiniz üzere istediğiniz, üniversite hastanelerinde, devlet hastanelerinde ve özel hastanelerde taktırabilirsiniz. 2022 yılında belirlenmiş olan stent fiyatları ise şu şekildedir.

2022 Yılı Özel Hastanelerde Kalp Stent Fiyat Aralıkları
Sigortası olmayan arkadaşlarımız için devlet hastanelerindeki stent fiyatları 500 TL ila 2.000 TL arasında olmaktadır.
Sigortalı olan arkadaşlarımız için Devlet hastanelerinde ücretsiz stent taktırma imkanları bulunmaktadır.
Özel hastanelerde takılan kalp stent fiyatları 2.000 TL ila 10.00 TL arasında değişmektedir.

Vermiş olduğumuz bu ücretler hastaneye ve hastanın durumuna göre değişiklik göstermektedir. Sizler için paylaşmış olduğumuz bu ücretler sizleri bilgilendirmek gerekli olan araştırmalar yapıldı. Tam net fiyat bilgilerini karar vermiş olduğunuz hastaneye ve doktora danışarak öğrenebilirsiniz. Çünkü bazı hastaneler takılan stent ücreti haricinde yapılan tahlil ve tetkikler içinde ücret talep etmektedir.

Anjiyoyu Hastanelerde Devlet Ücretsiz Karşılıyor mu?

Bu konuda sizlere son olarak vereceğimiz bilgi ise anjiyoyu devlet hastaneleri ücretsiz karşılıyor mu? Sorusunu cevaplayalım. Sosyal güvenliği olan her vatandaşımız devlet hastanelerinde yapılan anjiyo için hiç bir ücret ödememektedir. Özel hastanelerde ve devlet hastanelerinde 50 yaşın üzerindeki hasta vatandaşlarımız için kalp durumlarına göre anjiyo ücretlerini devlet karşılamaktadır.

Bizler ve sağlığımız için devletin karşılamış olduğu bir çok imkanlar bulunmaktadır. Saç problemi çeken arkadaşlarımızı da devletimiz es geçmemektedir. Hayallerindeki saçlara kavuşabilmeleri için acaba Saç Ekimini Devlet Hastaneleri Karşılıyor Mu? Haydi gelin hep birlikte bu sorumuzun vermiş olduğumuz adresten öğrenelim.

Ayrıca bizlere sormak istediğiniz sorularınız varsa aşağıda bulunan yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz. Dilerim ki kimse sağlığı ile sınanmasın. Sağlıcakla kalmanız dileği ile yazımızı burada bitirmiş bulunmaktayız. Umarım vermiş olduğumuz bilgilerden yararlanmışsınızdır.

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın