Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

Nestle Pure Life Su Bayilik Nasıl Alınır? Şartları Nelerdir?

Dünyada 130 ülkeye hizmet veren Nestle pure life su 2001 yılında Bursa Kestel'de kurmuş olduğu fabrikası ile Türkiye pazarına markasını sunmuştur.  Kendi markası altında doğal kaynak suyunu tüketicilerine üretmektedir. Nestle pure life su markası sağlık yönünden aile kavramına değer verdiği için 10 yıl içerisinde dünyada öncü marka olarak adını duyurmuştur. Vermiş olduğu hizmeti tüketicilerinin ihtiyaç ve beklentilerini kusursuz bir şekilde karşılayarak.

Nestle Pure Life Su Bayilik Nasıl Alınır? Şartları Nelerdir?

Sağlıklı ve güvenli şartlarla satış ve pazarlama ekibi ile %100 müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini daima göz önünde bulunduran girişimciler ile iş birliği altında çalışarak bayilikler vermektedir. Vermiş olduğu bayiliğin şartları, iletişim adresleri ve nestle pure life markası hakkında merak ettiğiniz 2022 yılına ait olan tüm bilgiler yazımızın içeriğinde mevcuttur.

Neler Var?

Neden Nestle Pure Life Su Bayiliği Almalıyım?

Nestle Pure Life Su iş sağlığı ile ilgili olan yasal mevzuatlara uyum sağlayarak güvenli bir ortamda hizmet vermektedir. Çevreden gelen tehlikeli kaynakları yok  ederken, iş kazalarının olamaması içinde gerekli önlemleri almaktadır. Yaptıkları işte ne olursa olsun asla emniyet önlemlerini göz ardı etmemektedir. Ekibinde çalışan tüm personellerini ve bayilik alan girişimcilerini öncelik olarak güvenlik bakımından eğitimler vermektedir. Daha sonrasında müşterilerine karşı nasıl davranılması gerektikleri hakkında eğitimler vererek  bilgilendirmektedir.

blank

Neden-Nestle-Pure-Life-Su-Bayiliği-Almalıyım

Her zaman için müşteri odaklı çalışıp onlar için daha fazla sağlıklı ve iyi hizmet vermek için daima yenilikler yapmaktadır. Doğal kaynaklarımızı hizmete sunmak için hazırlama aşamalarındaki, atıkların kaynağından ayırarak, çevre kirliliğinin önlenmesin sağlamaktadır. Yapılan bu çalışmalar esnasından kullanılan malzeme ve enerji tüketimini minimum seviyeye düşürmektedir. Çalışmalarına uygun teknoloji ve aletlerini kullanarak en başta sağlık olmak üzere, güvenli bir ortam ve temiz çevre için daha iyi seviyede hizmetler vermeyi hedeflemektedir.

Nestle pure life su her zaman için tüketicilerine en yüksek kalite ve standartlarda güvenli, sağlıklı, lezzetli ve suyun en doğal hali ile kaliteli hizmet vermektedir. Bu çerçeveler altında vermiş olduğu hizmeti, kalite anlayışını benimseyen satış pazarlama ekibine dahil etmek istediği bayiliklerden bazı şartlar talep etmektedir.

Sizlere önemli bir bilgiyi vermeden geçmek istemedim. İş fikriniz çok iyi su sektörünün kazancı oldukça iyi. Ama bu işi eşleriniz üzerinden yaparsanız yada kadın girişimciler bu işten yararlanmak isterse devletin sağlamış olduğu desteklerden faydalanmış olursunuz.  65 Bin TL Kadın Girişimcilere KOSGEB Devlet Desteği 2022 bu sayede kazancınız daha yüksek olur. Ayrıca iş için koyacağınız sermaye miktarı da sizleri zorlamış olmaz. 😉

Nestle Pure Life Su Bayilik Alımında Belirlemiş Olduğu Şartlar Nelerdir?

Nestle pure life su bayiliği verirken bir çok diğer firmaya göre daha seçici davranmaktadır. Çünkü onlar için ilk öncelik yukarıda da belirttiğimiz gibi iş sağlığı güvenliği ve müşteri odaklı çalışılmaları beklenmektedir. Vermiş olduğu bayiliklerden en iyi kaliteli hizmeti sağlanması istenmektedir.

blank

Nestle-Pure-Life-Su-Bayiliğini-Nasıl-Alabilirim-Ürünleri-Nelerdir

Geriye kalan şartlar ise diğer bir çok firmanın belirlemiş olduğu şartlar ile hemen hemen aynıdır.

 • Bayilik almak için 50.00 TL ile 100.00 TL arasında elinizde hazır bir sermayeniz olması gereklidir.
 • Bu sermaye ile bayilik açacağınız sağlık koşulları altında fazla büyük olmasına gerek olmayan bir dükkan tutmanız gereklidir.
 • Dükkanın göz önünde işlek bir yerde olması önemli değildir. Depo da olabilir burada önemli olan tek konu koku ve rutubetli bir ortam olmamasıdır.
 • Almış olduğunuz siparişler için dağıtım aracına ihtiyacınız olacaktır. Bu aracı sizin kullanabileceğiniz şartlara göre temin etmeniz gerekiyor. Marka yada fiyat önemli değil sizin bütçenizi karşılayan tercihen kapalı ve ticari olması sizin için daha iyi olacaktır.
 • Dükkan da kullanılacak gerekli olan araçları temin etmelisiniz. Bu araçlar sipariş takibi için masa üstü yada laptop gibi internet bağlantısı olan bilgisayarınız olması gereklidir.
 • Dükkanda kullanılacak diğer bir araç ise telefondur. Sabit bir telefon olması gereklidir.
 • Dağıtım ve sipariş için diksiyonu düzgün olan müşteriye önem veren personel almanız gereklidir.

Ayrıca dağıtım için kullanılacak araca alacağınız personelin ehliyeti olması gereklidir. Ve o belgenin konumunu iyi bilen birini işe almanız sizin için daha avantajlı olacaktır. Bu sayede siparişlerde gecikme ve aksama yaşanmamış olur. Bütün belirlenmiş olan şartları karşıladığınız taktirde bayili başvurusunda bulunabilirsiniz. Peki nasıl başvuracağım derseniz aşağıda gerekli bilgiler verilmektedir.

Kendi işinizi kurmaya karar verdiniz, bu konuda devlet desteklerinden yararlanmak isterseniz. Devlet Genç Girişimci Desteği Nelerdir? sitesinden gerekli olan bilgileri alabilirsiniz.

Nestle Pure Life Su Bayiliğini Nasıl Alabilirim? Ürünleri Nelerdir?

Nestle pure life su yer yaşta insanımızın hayat koşullarına göre kullanacağı şekillerde üretilmektedir. 0,33 şişesiyle çantanıza rahatlıkla sığabilecek, gün boyu su içmenizi sağlamak için her an yanınızdadır. Çocuklarımız su içsinler suyun önemini anlasınlar diye birbirinden eğlenceli tasarımlar sergileyerek imalatını yapmaktadır. Taşıması kolay, evde ve iş yerlerinizde pratik olarak kullanabileceğiniz çeşitli boyları ile hizmet vermektedir.

blank

Nestle-Pure-Life-Su-Bayiliğini-Nasıl-Alabilirim-Ürünleri-Nelerdir

0,5 ml, 1 litre, 1.5 litre, 5 litre, 10 litre, 19 litre olarak üretilmektedir. 15 litre Cam damacanayı tüketicilerine özel sepeti ile birlikte sunmaktadır. PureFresh gazlı içeceği çilek, limon ve elma aromaları ile şeker tatlandırıcı ve kalori içermeden özenle hazırlanmaktadır. Siz girişimcilerde bu sektöre girmeyi ve sağlıklı, kaliteli hizmet vermeyi düşünüyorsanız yapmanız gereken tek şey şartlara uyum sağlamak. Daha sonrasında ise Nestle Pure Life su bayilik başvuruları için buradan vermiş olduğumuz adres üzerinden form doldurmanız gerekmektedir. Formda gerekli olan bilgiler ise,

 • İsim
 • Soyisim
 • E-mail adresiniz
 • Posta kodu
 • iletişim adreslerinizi

paylaşarak müracaatta bulunmuş olursunuz. Başvuru sonrasında en geç 2 gün içerisinde müşteri hizmetleri tarafından sizlere dönüş sağlanmış olacaktır. Ayrıca iletişim bilgilerini aşağıda sizler için paylaşmış bulunmaktayız.

Nestle Pure Life İletişim Adresleri

Nestle pure life su dünyanın en popüler şişelenmiş su makası olarak Türkiye pazarında yerini almaktadır. Vermiş olduğu sağlıklı su ve kaliteli organizasyonu sayesinde vücudunuzdaki su miktarının gün boyu doğru çalışmasına yardımcı olmaktadır. Nestle pure life su çocuklar başta olmak üzere toplumun tüm bireylerine suyun bizler ve vücudumuz için ne kadar önemli olduğunun bilgisini vermek amacıyla eğitimler vermektedir. Nestle puri life su özellikle annelerin çocuklarımızın tercihleri arasında yer almaktadır. Vermiş olduğu eğitimler ve bilinçlendirmeler sayesinde gelecek nesillerimizin daha sağlıklı olabilmesi için binlerce çocuğumuza ulaşmaktadır. Yapmış olduğu yenilikler sayesinde dış ambalajlarını, kız çocuklarımız için en sevdikleri barbie görünümü ile kariyer bilgisi vermektedir. Yine kız ve erkek çocuklarımızın severek tüketeceği ambalajlarda hayvanlar aleminin birbirinden renkli kahramanları ile su iç ve hayvanları keşfet sloganı ile çocuklarımıza bilgilendirmektedir.

blank

Nestle-Pure-Life-İletişim-Adresleri

Bu sayede dünyada en hızlı büyüyen su markaları arasında yerini almaktadır. Yüzlerce hizmet noktası ve yaygın servis ağı ile vermiş olduğu eğitimler sayesinde tüketicilerine hızlı ve kaliteli servisler sunmaktadır. Daha fazla detaylı bilgi için aşağıda vermiş olduğumuz adresler üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ: 444-08-44

WEB ADRESİ: musteri.hizmetleri@nestle-purelife.com.tr

TELEFON: 0-216-636-69-00

FAX: 0-216-636-69-10

ADRES:  Saray Mahallesi Doktor Adnan Büyükdeniz Caddesi Akkom 2. Blok  Kat:9  ÜMRANİYE/İSTANBUL

İNTERNET ADRESİ: www.nestlewaters.com.tr

BURSA KESTEL İLÇESİNDEKİ ÜRETİM TESİSLERİ İLETİŞİM ADRESLERİ:

TELEFON: 0-224-280-55-00

FAX: 0-224-280-55-10

ADRES: Yeni Mahalle Uludağ Caddesi No:216 KESTEL/BURSA

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın