Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

LRC Loopring Projesi Nedir? Geleceği Ne Olur? (SON DAKİKA!)

Loopring (LRC) coin projesi nedir? Geleceği ne olur? Şuana kadar kaç lirayı gördü? Bu ve LRC'e ait son dakika gelişmelerinden haberdar olmak istiyorsanız tam yerindesiniz. Tabi burada sadece Loopring (LRC) için bu 2 başlığa da yer vermedik. Haricinde yine LRC kripto para varlığı için çok merak edilen diğer soruları da yorumladık. Bunlar neler derseniz; Loopring (LRC) hangi ülkenin? Bu kripto paranın sahibi kim? Yatırım tavsiyesi olmaksızın kendi düşüncelerimize göre yükselir mi? düşer mi? bunları da yorumladık.

LRC Loopring Projesi Nedir? Geleceği Ne Olur? (SON DAKİKA!)

Teknik analiz grafiğine göre işlem hacmi ve haftalık kazandığı değerleri de bir tablo halinde yer verdik. Son olarak da Binance dahil olmak üzere hangi borsalar da listelendiğine değinerek sizin o kıymetli yorumlarınızı almak üzere içeriğimizi sonlandırdık.

Neler Var?

Loopring (LRC) En Fazla Kaç Lira Oldu? (HAFTALIK ANALİZ)

Kripto para araştırmalarımızın  tamamına başlamadan önce sizler için mutlaka geçmiş dönem ve haftalık olarak değerlerini sayfamızda paylaşıyoruz. Bu tüm coinlerde olduğu gibi Loopring (LRC) coin içinde geçerli olmaktadır. Peki ya Loopring (LRC) nedir? İlerleyen zamanlarda ne olur? Gibi merak etmiş olduğunuz sorularınıza geçmeden önce en önemli bilgiyi paylaşmak istiyorum. Looprring coin şuana kadar en fazla kaç lira oldu? LRC’nin piyasadaki değeri ve haftalık olan değişiklikleri sizler için tablo üzerinde göstermek istiyorum.

Bu Bilgiler  12.12.2022 Tarihindeki Verilere Göre Güncellenmiştir

Haftalık Grafikte Loopring (LRC) Coin En Fazla Kaç Lirayı Gördü

PİYASA DEĞERİ ($) GEÇEN HAFTA: 346,83 M BU HAFTA: 320,91 M
PİYASADAKİ ARZ GEÇEN HAFTA: 1,33 B BU HAFTA: 1,33 B
24 SAATLİK HACİM ($) GEÇEN HAFTA: 26,04 M BU HAFTA: 23,83 M
GEÇEN HAFTADAN BU YANA DEĞİŞİM -7,47%
FİYATI 05.12.2022→ 4.83 12.12.2022→ 4.50
EN FAZLA NE KADAR OLDU ($) 25.11.2021 tarihi itibari ile coinmarketcap verilerine göre en fazla 40.28 TL‘yi görmüş olmaktadır.

 

TARİH

 TL OLARAK FİYATI

12.09.2022 6.72 TL
19.09.2022 5.48 TL
26.09.2022 5.46 TL
04.10.2022 5.51 TL
11.10.2022 5.01 TL
17.10.2022 4.85 TL
24.10.2022 4.59 TL
31.10.2022 5.12 TL
07.11.2022 6.07 TL
15.11.2022 4.88 TL
21.11.2022 4.34 TL
29.11.2022 4.50 TL
05.12.2022 4.83 TL
12.12.2022 4.50 TL

 

Görmüş olduğunuz üzere Loopring en fazla kaç lirayı, ne kadarı gördü? Oluşturmuş olduğumuz tabloda güncel olan haftalık fiyat değişikleri ve tüm bilinmesi gerekilen piyasa verilerini paylaştık. Kripto paraya ilgisi olan ve merak eden arkadaşlarımız için haftalık olarak güncellemiş olduğumuz bu tablomuzun hemen ardından Loopring (LRC) nedir? Hangi ülkenin kripto para birimi olmaktadır. Diğer merak edilen sorular ile konumuza devam etmeye ne dersiniz?

Loopring Projesi Nedir? Hangi Ülkenin? Sahibi Kim?

Kripto paraya ilgisi olan arkadaşlarımızın ilk olarak araştırması gereken konu projenin ne olduğu, hangi ülkenin olduğu ve sahibinin kim olduğunun bilinmesi gerektiğini düşünüyorum. Eğer sizlerde benimle aynı fikirde iseniz gelin o zaman Loopring (LRC) nedir? Hangi ülkenin kripto para birimidir? Sonrasında ise sahibinin kim olduğunu dahi burada sizin için twiter adresiyle birlikte bu başlık altında sizlerle paylaşacağım. Şimdi sırasıyla ilerlemek gerekir ise;

  • İlk olarak Loopring (LRC) nedir? Bundan bahsedelim biraz. Borsa kurlarındaki kısa adı LRC olan yani  Loopring Ethereum tabanlı bir kripto para birimi olmaktadır. İlk olarak Ağustos 2017 tarihini itibari ile halka arz edilmiştir. İlerleyen zaman içerisinde Aralık 2019 tarihinde ise Ethereum üzerinden işlemlerini sürdürmeye başlamıştır. Loopring yani LRCnin piyasaya çıkma amacı ise;
  • Merkeziyetsiz kripto para borsası olan dexun ikiletişini artırmak amacı ile inşa edilerek kurulmuştur. ilerleyen zamanlarda ki amacı merkezi ve merziyetsiz  kripto para platformlarının en iyi yönlerini alarak tek bir çatı altında toplayabilmeyi yatırımcılarına vaadde bulunarak, bu sayede daha yüksek bir verim elde etmeyi amaçlamaktadır.
  • Hangi Ülkenin Kripto Para Birimi Olmaktadır? Sorusuna geçecek olursak; Çin merkezli Şanghay olmaktadır.
  • Loopring Projesinin Kurucusu Kimdir? Yanıt: Kurucusu Daniel WANG olmaktadır. Daniel WANG’ın Çin Bilim ve Teknoloji Üniversitesinden, Bilgisayar bilimi alanından almış olduğu diploması bulunmaktadır. Yine bununla birlikte ayrıca Arizona Eyalet Üniversitesinden aynı dal üzerine tahsili de vardır.

Loopring (LRC) ne olduğunu ve piyasaya çıkma amacını sizler için araştırıp sayfamızda yer verdik. Hangi ülkenin kripto parası ve kim tarafından borsalara sürüdüğünü de paylaştık.

Önemli olan bilgileri paylaştığımıza göre ilerleme devam edelim. Sıra geldi Loopring (LRC) projesinin yorumlarına! Kendimden biliyorum kripto paraya ilgisi olanların en çok merak ettiği konu bu olmaktadır. Haydi o zaman gelin şimdi hep birlikte yorumları görelim.

Loopring Yükselir Mi? Düşer Mi? Kullanıcı Yorumları

Loopring coin yükselir mi? Düşer mir? Loopring coin yorumlarını diğer yorumlarda olduğu gibi yine ilk olarak kendi düşüncelerimi sizlerle paylaşarak konumuza başlamak istiyorum. Altını çizerek söylüyorum bunlar sadece düşünce! Yatırım tavsiyesi olmadığını tekrar hatırlatmak istiyorum arkadaşlar. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Sadece benimde bu konulara ilgim olduğu için kendi gözlemlerime göre Loopring coin hakkında yorumlamalarımı ve düşüncelerimi sizlerle paylaşıyorum. Bu konu hakkında ilk olarak şunu dile getirmekten yanayım. Diğer tüm alt coinler gibi Loopring (LRC)’nin de tamamen yükselip düşmesinin sebebi kripto para birimi lideri olan BTC’nin performansına bağlı olduğunu söyleyebilirim.

  • Ben yatırımımı ucun vadeli düşünüyorum diyen arkadaşlarımız. Tamda sizlere göre bir proje bulunmaktadır. Star Atlas Polis Coin Nedir? Nerelerde Listeleniyor? bakıldığında çok uzun soluklu bir proje olarak görebiliriz. Oyunun daha çıkmamış olması dahi ileriye yönelik olarak mükemmel gözüktüğünü söyleyebilirim.

Bitcoin’nin belirlemiş olduğu aşağı ve yukarı yöne göre Loopring coin de artıp yada yükseldiğini zaten %93 gibi bir oranımız biliyor. Fakat benim ilk Paribu borsasına girdiğinden itibaren gözlemlediğime göre gerçekten BTC’nin yönü yukarı olması halinde çok hızlı bir fiyat artışına gidiyor olmasıdır. Aynı orantıda Bitcoin düşüşe geçtiğinde ise hızlı bir şekilde değer kaybetmediğini görüyoruz. Yani bu duruma göre Bitcoin’nin yönü yukarı olması halinde hızlı kazanç elde edilebilecek bir alt coin pozisyonun da yer aldığını söyleyebiliriz. Tüm bu olasılıkların beraberinde olan ve proje içerisinde yer alan protokolü yerine getirdikçe LRC’nin fiyat artışını doğru yönde etkileyecek gibi gözüktüğünü düşünüyorum. Kısacası bana kalırsa, benim şahsi düşüncem Loopring (LRC) yakından izlenmesi gerekilen bir alt coin olduğunu söyleyebilirim.

  • Sizlere öyle bir kripto paradan bahsedeceğim ki. Dudak uçuklatan cinsten olduğu söylemeden geçemeyeceğim. Sadece 5 gün içerisinde %400 artış sergileyen Zilliqa (Zil) Coin Nedir? Neden Yükseliyor? İnceleme bakalım nereye kadar bu artışı sergileyecek. Hepsi bağlantımızda saklıdır.

Sizlere kripto paraya ilgim olduğunu söylemiştim. Ben kendim şuan bu kripto para birimini yakın markaja almış bulunduğumu söyleyebilirim. Tabi yine söylüyorum tüm bunlar Loopring (LRC) için kendi şahsi yorumlarım olmaktadır. Bu konu hakkında peki ya sizlerin yorumları nedir? Arkadaşlar. Gerçekten bence sizlerin düşüncelerini çok merak ediyorum. Acaba benim gibi aynı düşüncede olan var mı? Yoksa ayrı mı düşüncelere sahipsiniz. Sizlerden rica ediyorum. Lütfen düşüncelerinizi ben ve diğer takipçilerimiz için sayfamızın altında yer alan yorumlar kısmından paylaşım yapabilir misiniz? Şimdi son olarak LRC Loopring hangi borsalarda listelenmektedir. Gelin hep birlikte görelim.

LRC Loopring Hangi Borsalarda Listeleniyor?

Kripto para yatırımcılarının merak ettiği en önemli konuları yazımızın başından buraya kadar paylaştık. Şimdi yine en çok merak edilen konulardan bir diğerine gelecek olursak. Yatırımcı arkadaşalrımızın satın alacakları coin hangi borsalarda listelendiğidir. Tabi yine listede yer alan borsaların içinde en çok dikkat çekeni ise Binance olmaktadır. Hangi borsalarda listelemeye alındığının merak konusu olmasının da bir çok sebebi bulunmaktadır. Bunların en başında ise ne denli, ne kadar güvenilir olduğudur. Bir diğeri ise her yeni bir borsada kripto para varlığının listelenmesi durumundaki sergilemiş olduğu artış olmaktadır. Özellikle Binance, Huobi yada Gate.io gibi borsalarda bu senaryoyu bir çok alt coin için defalarca gördüğümü sizlere söyleyebilirim. Loopring (LRC) için de bu nedenle hangi borsalarda listelendiğini sizler için tablo oluşturarak paylaşmak istedim.

LRC Loopring Coin Listelendiği Borsalar

1- Binance 2- Coinbase
3- Gate.io 4- KuCoin
5- FTX 6- BitMart
7- Bitget 8- WOO Network
9- LBank 10- Unisvap
11- YunEX 12- Hoo
13- AscendEX 14- Hotbit
15- Mexo 16- AAX
17- VCC 18- BingX
19- Bynex 20- KULAP
21- Gemini 22- MEXC
23- YoBit 24- Crypto.com
25- Bithumb 26- Tokocrypto
27- Huobi Gobal 28- Bit4you
29- Zipmex 30- Pionex
31- Bitfinex 32- ProBit
33- BigONE 34- Bitcoiva
35- Korbit 36- Coinw
37- Bittrex 38- Hotcoin
39- Bybit 40- OMGFIN
41- OKX 42- Bitvavo
43- WazirX 44- Bitrue
45- Folgory 46- Dex-Trade
47- AEX 48- ABCC
49- Coinsbit 50- CoinTiger
51- LATOKEN 52- DigiFinex
53- 1inch 54- Bibox
55- Indodax 56- NovaDAX
57- Phemex 58- Alterdice
59- KickEX 60- ZebPay
61- WhitBit 62- B2BX
63- CoinDCX 64- Bitbns
65- XT.COM 66- Deepcoin
67- BTCTurk 68- P2PB2B
69- BTCEX 70-WhitBit
71- HitBTC 72- Bancor Network
73- Bancor Network 74- BKEX
75- Paribu 76- Kraken
77- Ploniex 78- Nominex

Tabloda da gördüğünüz gibi coinmarketcap verilerine göre Loopring (LRC) coin tam 78 borsada listelenmektedir. Vayyy canına. Aslında şöyle bir baktığımızda maşallah diyelim listelenmediği borsa da kalmamış gibi gözüyor. Sizce de öyle değil mi? Arkadaşlar. Bu sebepten dolayı bence özellikle yeni bir borsada pum yani ani yükseliş yapsın diyen arkadaşlarımız. Biraz hayal kırıklığına uğrayacak gibi gözüküyor.

 

Loopring (LRC) coin için tüm merak edilenleri sizler için çeşitli güvenilir kaynaklardan bilgi alarak kendimce yorumladım. Yapmış olduğum tüm bu yorumlamaların kesinlikle yatırım tavsiyesi olmadığını bir kez daha sizlere söylemek istiyorum arkadaşlar. Sizin de yorumlarınızın neler olduğunu gerçekten çok merak ettiğimi tekrar söylüyorum. Büyük bir sabırsızlıkla da yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar. 🙂

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın