Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

Loris Parfüm Bayiliği Nasıl Alınır, Kar Marjı Ne Kadardır?

Loris bayilik nasıl alınır? Parfüm , başta kadınlar olmak üzere, herkesin vazgeçilmez bir parçasıdır. Tıpkı giysiler gibi kokunun da en güzeline sahip olmak isteriz. Ancak  parfümün  kalıcı ve uygun fiyatlı olanı tercih ederiz. Söz konusu fiyatta uygunluk olunca da açık parfümler son yılların en çok satılan ürünleri arasındadır.

Loris Parfüm Bayiliği Nasıl Alınır, Kar Marjı Ne Kadardır?

Koku ve esans ürünleri olarak ülkemizde devleşen Loris firması hemen hemen her işlek cadde de bir şubeye sahiptir. Birçok kimsenin de ilk seçeneği Parfümeri dükkanı açmak için gerekli şartlar nelerdir? Bugün tüm yönleriyle kaleme aldık. Detayları okuduktan sonra açık parfüm işletmesi hayalinize kolaylıkla ulaşabileceksiniz.

Neler Var?

Loris Parfümeri Açmak Ne Kadar Doğru?

Bildiğiniz gibi birçok kozmetik firması ürününü satmak için çok farklı farklı yollar izlemektedir. Bunların başında reklamlar ve network kataloglarıdır. Ancak bu ürünler artık pahalı markalara ait kokular olmasından, dar bütçeli vatandaşımız ne yazık ki alamazdı. Artık en pahalı kokunun bile bir kopyası açık parfümeriler de mevcut. İşte maddi anlamda zayıf vatandaşların ilk tercihi bu firma olur. Bunların başında Loris ve Bargello gelir.

Uygun fiyat, kalıcı kokuyu ucuza alan vatandaş lorisin büyümesini sağlamıştır. Bizde ülkemizde ki zengin ve fakir kesimi göz önüne aldığımızda  gerçekten çok kazandıran bir sektördür. Sağlık bakanlığının izninin olması da firmanın , bireylerinin düşüncesin de olumlu olarak yer almasına yardımcı olur. Yemek sektöründe bir bayilik açarak  gıda riskini göze almaktansa parfüm ürünlerinin uzun süre dayanıklılığını tercih etmek akıllıca olacaktır.

Loris Bayiliği Nasıl Alınır?

Açık parfüm sektöründe lider olan loris, güzel ve kalıcı esans çeşitlerini müşterilerine sunmuştur. Böylesine devleşen bir firma olmasının en büyük payı lorisin,  ürünleri uygun fiyatla satıyor olmasına bağlıdır. Bireyleri ucuz fiyatlarıyla kalıcı kokusuyla kendine çekmeyi başarmıştır. Sizlerde parfüm sektörüne girmek istiyor, fakat kendi markanızın tutulmamasından korkuyorsanız; Size sunacağımız seçenek ile kolaylıkla kazancınızı ikiye katlayabilirsiniz. Nasıl mı? Tabi ki lorisin vermiş olduğu bayilik şartı ile. Sağlık bakanlığından izinli, açık parfüm satan loris birçok girişimciye koşullar dahilinde bayi verir. Üstelik satış misyonu olarak müşteriyi baz alan bu firma size belirli bir miktar karşılığı bayi imkanı sağlayacaktır. Bayilik almak için izleyeceğimiz yol şu şekildedir.

 • Gerçekten bu işletmeyi açmak istediğinize karar vermek ve bir miktar sermayeye sahip olmak.
 • Daha önce işlemiş olduğunuz iş yeri ile ilgili siciliniz önemlidir.
 • Planladığınız bayinin en az 10 metre karelik bir sahaya sahip olması.
 • Açılışını planladığınız yerin işlek bir konumda olup olmadığını da sizin için önemli bir unsurdur.
 • Şuan bayilik miktarı için net bir şey söyleyemesek de en az 10 bin lira gereklidir.

👉Başvuru için lorisin İnternet adresinden gerekli formaları doldurarak başvuru işlemlerinizi hemen başlatabilirsiniz.

Loris Kar Marjı Ne Kadardır?

Hemen her işletme için başlangıçta  belirli bir sermaye gereklidir. Ancak hangi işletme ne kadar kar eder başlarda muammadır. Ancak geliri belli olan iş yerleri bayilik verdiği taktirde bu fırsat kaçırılmamalıdır. Bu firmalardan birisi de loris ‘tir. 400 ‘ü aşkın parfüm çeşidiyle, ucuz fiyatlarıyla müşteri kitlesi en çok olan bayiliklerden ‘dir. Gelelim kar marjına diyelim ki 20 bin ile bu işe başladınız. 1 yıl içerisinde karınız %200 olacaktır.

Yani 20 bin koyduğunuzu sene sonunda  60 bin olarak kazanmanız mümkündür. Peki size maliyetini kaba taslak ele alacak olursak; işletme kirası 2 bin, tanıtım broşürü bin lira, tabelalar 2 bin, iç dizayn için en az 3 bin , ürünlerin firmadan alımı içinde ayriyeten 5 bin gerekir. Aşağı yukarı 12-13 bin başlangıç için size gerekli olacak miktardır.

Loris Bayiliği İçin İstenen Belgeler Nelerdir

Loris Bayiliği İçin İstenen Belgeler Nelerdir

Loris Bayiliği İçin İstenen Belgeler Nelerdir?

 • Girişimci ilk kez esnaflığa atılıyorsa mutlaka geçmiş döneme ait sigortası bulunmalıdır.
 • Geçmişte esnaflık yapmışsa vergi numaranız işlemler için gereklidir.
 • Sağlık bakanlığından izinli bir firma olsa da bakanlığın il sağlık müdürlüğünden onay gerekir. Bunlara sıhhi müesseseler, için aranılan evraklar da dahildir.( Vergi levhası, kira kontratı, işletme sahibinin kimlik fotokopisi, işletme imar planı, yapı denetim ve yangın önlemi belgeleri, faaliyet belgeleri tam olmalıdır.)
 • Sizin nüfus kağıdı fotokopiniz
 • İkametgah belgeniz
 • Kredi notunuz mutlaka istenilenler arasındadır. Sizler de bayilik almayı düşünüyorsanız gerekli belgeleri ve izinleri alarak istediğiniz yerde şube açabilirsiniz. Bol kazançlı günler dileriz.
LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları - 9 Yorum
 1. Munisa dedi ki:

  Loris Parfum almak isiyorum imkan olsa Uzbekistanda dukkan acmak istiyorum Loris icin

 2. Suna yıldırım dedi ki:

  Bende kullaniyorum Loris ürünlerini cok kaliteli ve kalici kokulari var bayilik almak istiyorum izmirde sevgiler Loris’e

 3. Emirhan okutan dedi ki:

  Merhaba antalyada avmde açmayı planlıyorum gorusmek için sizden telefon bekliyorum

  1. Admin dedi ki:

   Mesai saatleri içinde bölge müdürleri sizler ile irtibat kuracaklardır.

 4. Meral kula dedi ki:

  Izmir bucada açmayı düşünüyorum sizden cevap bekliyorum

 5. Mecide gündüz dedi ki:

  Loris parfümlerini kullanıyorum ve çok memnunum Artuklu Mardin’de dükkan açmak istiyorum.

 6. Edip dedi ki:

  Selam loris parfümün kar marjı nekadar

 7. Yusuf dedi ki:

  Milyoncu dükkanında satmak istiyorum yardımcı olur.musunuz

 8. Meral dedi ki:

  Berlınde satmayi düsünüyorum cevabinizi geri dönerseniz sevinirim

Bir Yorum Yazın