DEVLET Kredi

Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin Kampanyası (34 İlde Sürüyor)

Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin Kampanyası (34 İlde Sürüyor)

Sıklık ile duymuş olduğunuz krediniz biz sizin adınıza çekelim taksitlerini ise siz ödeyin kampanyası 2020 içinde devam etmektedir. 34 İlde faaliyet gösteren bu firmaların mesajları sonrasında sizler için adres bilgileri ile birlikte yorumlarda tanıtma imkanı sağladık. Tamamen bankalardan kredi çekemeyenlerin siz çekin biz ödeyelim talepleri doğrultusunda faaliyet gösteren firmaların iletişim hattı 7/24 saat esasına göre çalışmaktadırlar.

İstanbul Kredinizi Bize Çekelim Taksitlerini Siz Ödeyin Firmaları

İstanbul ilimizde bankalardan kredi alamayanlar için bir çok kredinizi biz çekelim taksitlerini ise siz ödeyin kampanyası başlatan danışmanlık firması vardır. Şayet aradığınız nakit imkanı miktarını sizlere 800 900 1200 Puana Kredi Veren Bankalar dahi karşılamıyor ise tek çareniz bu firmalar ile işbirliği yapmanız olacaktır. İstanbul da daha geniş kapsamlı bir şekilde faaliyet içerisinde yer alan bu firmalar müşterilerine kredinizi biz çekelim taksitlerini de siz ödeyin mantığı ile 2 şekilde faaliyet göstermektedir.

 1. Peşin komisyon karşılığında yapılan işlemler
 2. Krediniz onay aldıktan sonra alınan komisyon miktarları

Sizinde görmüş olduğunuz gibi İstanbul’da faaliyet gösteren kredinizi biz çekelim şirketleri her halükarda belli bir miktar komisyon oranı sizlere uygulamaktadır. Bu komisyon oranların ödenmesinde en dikkat etmeniz gereken ”PEŞİN KOMİSYON ÖDEMESİ KESİNLİK İLE YAPMAMANIZ” olacaktır. Evet, sizin adınıza şirketler kredi işlemleri için belli bir efor sarf ediyor, doğal olarak da bunun bir bedeli olacaktır. Ama, bu sarf edilen efor tamamen doğru ise o zaman bu şirketler kredi onayınız sonrasında sizden ücretlerini alabilirler. Dolandırıcılık mağduriyeti yaşamamanız için peşin komisyon bu firmaların adreslerine ödememiz önem ile rica olunur.!

Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin İletişim Hattı

İstanbul, Ankara ve İzmir ile Adana gibi çoğunluk ile müşteri temsilcilikleri olan kredinizi biz çekelim siz ödeyin firmaların iletişim hatları bir hayli yoğun çalışmaktadır. Müşterilerine çağrı merkezleri üzerinden yardımcı olan bu firmaların telefon numaralarını yine sayfamızdan bulabilirsiniz. Rekabet Kurumu tarafından cezai işlem görmemek için biz ne yazık ki firma isim ve iletişim telefon adres bilgilerini sizler ile paylaşamıyoruz. Sadece 10 Dakika’da Acil Kredi Lazım gibi talepleriniz için sizlere faturalı hat üzerinden kredi kullandırma olanağı sağlayan bir müşteri danışmanının telefon numarasını paylaşa bilirim.

 • Samet ÇETİN: 0-546-890-06-00

Her ne kadarda ismini ve telefon numarasını sizler ile paylaşmış olduğum arkadaşımız Eskişehir de hizmet vermiş olsa da telefon aracılığı ile sizlere yardımcı olacaktır.

Komisyonla Kredi Verenler İletişim Numaraları Nedir?

Bankalardan kredi alamayanlara belli bir komisyon karşılığında kredi verenler firmalar bu ücretlendirmeyi talep etmiş olduğunuz kredi miktarına göre belirlemektedir. Komisyon oranları yine firmalara göre de değişiklik göstere bilmektedir. Ayrıca iletişim numaralarını sayfamızın yorumlarında yer vermiş olduğumuz şirketlerin komisyon oranlarına bankaların faiz oranları dahil değildir. 5 En İyi Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar da yer almadığı gibi komisyon ile kredi başvurularında finansman aracına giden 2. bir şirket olduğu için bu komisyon oranı ortaya çıkmaktadır. Uygulanan bu komisyon oranları tıpkı Sodexo SETCARD Metropol Ticket Kartı Nakite Çevirme hizmeti sağlayan firmaların mantığı ile çalışmaktadır. Komisyon oranları ise aynı bahsi geçen yemek fişi bozdurup nakitte çeviren firmalarda olduğu gibi %5 den başlatıp %15 kadar çıkmaktadır. Bu hesaplamaya örnek bir bankamız üzerinden sağlarsak elinize ortalama geçecek olan net miktarı bulabiliriz.

 • Çok büyük ihtimal ile kredinizi biz çekelim siz ödeyin firmaları BURGAN BANK  kredi faiz oranlarını ele alacaktır. Bankanın faiz oranı ise mayıs ayı için %1.49 oranındadır.
60 AY VADELİ OLARAK HESAPLAMA YAPILIP %10 KOMİSYON KESİNTİ MİKTARI HESAPLAMASI
Miktar TOPLAM NORMAL MALİYETİ KOMİSYON KESİNTİSİ ORANI
10.000 TL 16.386 TL 1.638 TL
15.000 TL 24.579 TL 2.457 TL
20.000 TL 32.772 TL 3.277 TL
25.000 TL 40.965 TL 4.096 TL
30.000 TL 49.158 TL 4.915 TL
35.000 TL 57.352 TL 5.732 TL
40.000 TL 65.545 TL 6.545 TL
50.000 TL 81.931 TL 8.193 TL

Kredi Bizden Yorumlar ve Şikayetler

Kredinizi biz çekelim siz taksit miktarlarını ödeyen diyen binlerce firma vardır. Ne yazık ki bu firmaların bir çoğu dolandırıcılık amaçla kurulmuştur. Şikayet yorumları gün geçtikçe artmaktadır. Misyon Kredi, Bizkredinizicekelim net gidi farklı İnternet sitelerinde kredi çekemeyenlere kredi verdiklerini iddia eden bu firmalar ile yaşanmış olan bütün iyi ve kötü yorumların yer alması amacı ile bu sayfayı oluşturduk. Sizlerinde bu firmalarda şayet varsa yaşamış olduğunuz olumlu yada olumsuz deneyimlerinizi bizler ile paylaşmanızı önem rica ediyoruz. En önemli deneyim kullanıcıların yaşamış oldukları deneyimler olduğunun farkında olarak bu hizmeti vermeyi sizlere bir borç bildik. Bu arada 12 Ay Vadeli Kredi Kartından Taksitli Nakit Avans çekerek de anında kredili nakit ihtiyacınızın da karşılaya bileceğinizi bilmeyen arkadaşlar için detaylı bir şekilde daha önce anlattığımı da bu vesile ile duyurmak isterim.

Not: Kredinizi Biz Çekelim Taksitlerini Siz Ödeyin firmalarına bırakacağınız mesajlar ücretsizdir. Gün içerisinde bırakmış olduğunuz mesajlar editörlerimiz tarafından onaylanır. Mesaj bırakırken lütfen iletişim bilgilerinizi ve talep ettiğiniz kredi miktarını geri ödeme vadeleri ile birlikte girmeyi UNUTMAYIN!

Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin Kampanyası (34 İlde Sürüyor) HAKKINDA LÜTFEN SORUNUZU SORUNUZ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 14 YORUM
 1. blank Ozcan dedi ki:

  Kış nedeni ile 40 tl lazim 48 ay vadeli yardımcı olabilirseniz sevinirim

 2. blank tayfun gunes dedi ki:

  13000 bin lazım bana acil yardim edermisinjz

 3. blank ayşe dedi ki:

  50.000 KREDİ İHTİYAÇIM VAR SSKLI ÇALIŞIYORUM PUANIM DÜŞÜK DİYE BANKADAN KREDİ ÇEKEMİYORUM lütfen geri dönüş yapınız

 4. blank ENDER KARAHAN dedi ki:

  50000tl lazım iş kuracam tir alicam ve puanım 1255 olduğu için kimse kredi vermiyor yardım edermisiniz

DEVLETKredi.Com