DEVLET Kredi

Kredi Notu 0 Olanlara Kredi Veren Tüm Bankalar

19.04.2019
106
Kredi Notu 0 Olanlara Kredi Veren Tüm Bankalar

Kredi notum 0 ( sıfır ) diye bankalardan kredi çekemiyorum diyorsanız artık yanıldığınızı sizlere burada ispatlayacağız. Siciliniz bozuk dahi olsa göstereceğiniz ufak bir kefalet ile bankalar ‘dan kredi en az 10.000 TL kadar bireysel ihtiyaç kredisi olarak 60 ay vadeli olarak kullana bileceksiniz. Üstelik SGK altında çalışmayan esnaf dahi olsanız bu bankalardan nakit imkanı sağlaya bilirsiniz.!

Kredi Notu 0 Olanlar Hangi Bankalardan Kredi Kullana Bilir ?

Ülkemizde BDDK tarafından kontrol altına faaliyet gösteren bir çok banka vardır. Bu bankaların emin olun ki isimlerini bir çoğunuz bile duymamışsınızdır. Tamamen yasal olan bu bankaların özellik ile toplumca isimleri bilinmeyenleri müşterilerine para satmak için talep ettikleri şartları oldukça esnetmekte ‘dir. Çoğu kişi tarafından bilinen bankalar ise ne yazık ki katı kurallarını uygulamaya devam etmektedir. Uyguladıkları bu katı kuralların başında ise hiç kuşkusuz kredi notu gelmektedir. Kredi notunuz düşük ise her ne kadar geliriniz olur ise olsun üzülerek belirtmem gerekir ki bu bankalardan ihtiyaç kredisi alamazsınız. İster SGK ‘lı olarak bir yerde çalışan işçi olun isterseniz de iyi bir gelire sahip olan esnaf olun bu değişmeyecektir. Ancak sizler ile paylaştığımız bu bankalar sizlere düşük kredi notunuza rağmen kredi vermektedir. Bu bankalar hangileri derseniz.

 1. BURGAN BANK
 2. ICBC
 3. Fibabanka
 4. Alternatif Bank

ilk önerecek olduklarımızdır.

Kredi notu 0 olanlar banklardan nasıl kredi kullana bilirler?

Kredi notu düşük olan esnaflara KGF ( Kredi Garanti Fonu ) kefalet sağlamaktadır. Böylece sağlanan kefalet üzerinden esnaflar ticari kredi bankalardan rahatlık ile kullana bilmektedir. Bireysel müşteriler ise kredi notu 0 ise özellik ile bu ismini belirmiş olduğumuz bankalardan ” İpotekli İhtiyaç Kredisi ” kullana bilirler. Böylece banka tarafından en çok düşünülen konu olan başvuru sahibinin krediyi geri ödeye bilecek mi ? sorusu ortadan kalmaktadır. Kendi müşteri bulmak isteyen belirmiş olduğumuz bankalardan ipotekli olarak kredi kullana bilirsiniz. Üstelik ipotekli olarak kredi kullandığınız için normalde maaş gelirinize göre hesaplanan kredi miktarı çok daha fazla olacaktır. Peki neleri ipotek göstere bilirsiniz.?

 1. Tapulu olan iş yeri yada ev
 2. Herhangi ticari yada binek taşıt
 3. Tarla, arazi gibi

Kredi notuna bakmayan bankalar için kredi başvurusu nasıl yapılır ?

Şayet elinizde bu saydığımız ipotek değeri olan mal/mülk mevcut ise kredi notuna bankalar pekte bakmayacaktır. Ancak, kredi başvurusunda bulunmadan önce mutlaka ipotek teminatına sahip olduğunuzu banka görevlisine bildiriniz. Ayırca, kredi notu 0 olanlara kredi veren bu bankalara başvuru yapma işlemini ilk olarak İnternet üzerinden yaptıktan sonra krediniz onay almaz ise lütfen karamsarlığa kapılmayın.! Çünkü, İnternet ortamında yapacağınız başvurularda sistem direk olarak yine kredi notunuza bakacak değerlendirmeyi ona göre yapacaktır.! Sistemin sizin ipotek temin edeceğinizi bilmemesinden ötürü İnternet üzerinden yapacağınız başvurular kabul göremeye bilmektedir.!

BURGAN BANK kredi başvurusunu nasıl yapmalısınız ?

BURGAN BANK kredi notu 0 olanlara ipotekli kredi vermektedir

BURGAN BANK kredi notu 0 olanlara ipotekli kredi vermektedir

Kredi notunuz 0 dahi olsa size başvuru yapmanız gereken ilk banka olarak BURGAN BANK tavsiyesinde bulunmuştuk. Banka başvuruları şubelerin üzerinden kabul ettiği gibi İnternet üzerinden de kabul etmektedir. İnternet üzerinden başvuruda bulunmak isteyenler şu adımları sırası ile yapabilirler.

 1. İlk olarak bankanın burada sayfadaki başvuru sayfasına giriniz.
 2. Formda yer alan kredi başvuru miktarı ile kredi vadesini belirtiniz. ( en fazla 60.000 TL en fazla vade olarak 60 ay seçe bilirsiniz. )
 3. Kimlik numaranız ile iletişim bilgilerinizi giriniz.
 4. Sözleşme kutucuklarını işaretleyiniz.
 5. En son olarak ise ” BAŞVUR ” deyiniz.

Burada sistem daha öncede belirmiş olduğumuz gibi sizin kredi notunuza bakarak geri dönüş yapacaktır. Ama bizim de önerdiğimiz gibi şayet kredi notunuz 0 ise o zaman başvuru yöntemi olarak mutlaka bizimde önerdiğimiz gibi bankanın şubelerini denemelisiniz. Şuan için tam 15 ilde faaliyet gösteren banka şubelerinden ipotekli olarak kredi notunuz 0 dahi olsa kredi başvurusunda buluna bilirsiniz.!

 

Kredi Notu 0 Olanlara Kredi Veren Tüm Bankalar HAKKINDA LÜTFEN SORUNUZU SORUNUZ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

DEVLETKredi.Com