DEVLET Kredi

Kredi Çekmek İçin Kaç Ay Sigorta Gerekiyor? 1 2 3 Aylık Çekebilir Mi?

Kredi Çekmek İçin Kaç Ay Sigorta Gerekiyor? 1 2 3 Aylık Çekebilir Mi?

Bankalardan konut dahil olmak üzere çekeceğiniz bir çok bireysel kredi için sizden bazı şartlar aranır. Aranan bu şartlar içerisinde sigortalık süresi de mevcuttur. Özellik ile iş hayatına yeni dahil olmuş bireyler bankalara ihtiyaç yada herhangi bir kredi başvurusuna gittiğinde sigortalık süresinden ötürü kredi kullanamaya bilirler. Peki, bankalardan kredi çekebilmek için kaç ay sigortalık süresine ihtiyacınız var? 1 yada 2 veya 3, 4 aylık sigorta süresine sahip çalışanlar hangi bankalardan kredi çekebilir mi? çekebilir ise hangi bankalardan çekebilir?

Kredi Çekmek İçin Kaç Ay Sigortalı Olmak Gerekiyor? 2020

4 Bankanın Araç İpotekli İhtiyaç Kredisi Fırsatları dahil olmak üzere bütün finansman olanaklarından istifade edebilmeniz için bazı şartlara uygun olmanız gerekmekte siniz. Hemen şart dediğimiz zaman içinize bir korku sarmasın lütfen şuan ülkemizde Suriyelilere Yabancı Uyruklulara Kredi Veren Bankalar dahi varken emin olun sizin şartlarınıza da uygun bir banka vardır. Bu şartların en başında sigortalık süresi gelmektedir. Kredi çekmek için kaç ay sigorta pirim ödemesi gerekiyor sorusunun cevabına gelmeden önce diğer istenilen şu şartlara haiz misiniz kendinizi bir sorgulayın lütfen.!

 1. Gelir belgesi
 2. 18 yaşından büyük olmanız
 3. Kredi miktarına göre yada sizin durumunuza göre kefil yada ipotek
 4. Findeks Kredi Kayıt Bürosu tarafından takip edilip tutulan not değeriniz.
 5. Belli bir adreste ikametgah ediyor olmanız

Bu şartlar genel olarak bankalardan sigorta süresi haricinde aranmaktadır. Yani, sigorta süreniz 100 ay dahi olsa şayet altınız çizerek belirtiyorum banka şubesinden doğrudan kredi kullanacaksanız bu şartları taşımadan kredi almanız bir hayli zor. Eğer ki, size anlatacağım yöntem ile kredi başvurusunda bulunur iseniz, sadece 4. madde deki şarta sahip iseniz emin olun sigortalık süresi 1 ay olmuş 2 olmuş 3 yada 4 ay hiç fark etmeksizin kredi çekebilirsiniz.

1,2,3 Aylık Sigortalıya Kredi Veren Bankalar

Şimdi gelelim yukarıda iddia etmiş olduğum 1 yada 2 ve ya 3 aylık sigortalının nasıl kredi çekebileceğine. Bu iddiamda sizlere sadece şart olarak tek ”Findeks Kredi Kayıt Bürosu” tarafından tutulan not değerinin faktöründen bahsetmiştim. Eğer ki! Kredi notu değeriniz 1700 veya üstünde bir puan da ise, bahsedeceğim yöntem ile,

 • Gelir belgesiz
 • Kefilsiz
 • İpoteksiz
 • Adres beyansız
 • Sigorta sürenize bakılmadan

en az 40.000 TL kadar kredi kullana bilirsiniz.! Bu bahsedeceğim yöntem ile 1, 2 veya 3 aylık sigortalıya kredi veren bankaların tamamı ”Dijital Bankacılık” adı altında bir araya gelmiştir. Dijital Kredi Nedir Hangi Bankalar Verir? diye soruyorsanız ben size kısaca şubesi olmayan banka diyebilir, buna en iyi örnek olarak ”ENPARA” uygulamasını göstere bilirim. Şimdi, 1,2 yada 3 aylık sigorta süresine sahip ama kredi notu değeri sorunsuz olanlara kredi veren bankalar hangileri olduğunu öğrendik. Artık gelelim sigorta süresi bu denli az olanların nasıl krediyi bu yöntem ile çekebileceklerine!

1,2,3 Aylık Sigortalı Kredi Çekebilir Mi? Nasıl, Ne Kadar Çekebilir?

1 yada 2 veya 3 aylık sigortalı bankalardan kredi çekebilir mi? sorusunun net cevabına yukarıdaki başlık altında verdikten sonra kredi nasıl ve ne kadar çekebilir konusuna gelebiliriz artık. Dediğim gibi için de bulunduğumuz bu şartlar altında 40.000 liraya kadar çekebileceğimiz kredi için dijital bir bankayı tercih etmemiz gerekiyor. Ben bu dijital bankaların içerisinde size her konuda çok daha üstün olduğu için ENPARA kullanmanızı öneriyorum. Şimdi, gelelim hiç yerimiz den dahi kalkmadan nasıl 1, 2, 3 aylık olmamıza rağmen bu yöntem ile ne kadar kredi çekebileceğimize.

 1. İlk olarak dijital bankacılık uygulaması için tercih ettiğimiz ENPARA sahibi olmamız gerekmekte siniz. Bunu hemen yapmak için ilk olarak https://bit.ly/351ly4Q bu adrese giriş yapalım.
 2. Karşımıza ”Lütfen En Öncelikli Başvuru Amacınızı Seçiniz” gelecek. Burada ”EFT/Havale İşlemini Ücretsiz Olarak Yapmak İstiyorum” seçeneğini seçiniz ve sonra ”DEVAM” diyelim.
 3. Şimdi karşımıza 4 adımdan oluşan bir form doldurma alanı belirecek. Bunlar
  1. Kimlik Bilgileriniz
  2. İletişim Bilgileriniz
  3. Kişisel Bilgileriniz
  4. Adres Bilgileriniz
 4. Bu alanları da doldurduktan sonra ENPARA başvurunuz tamamlanmış olacaktır.

Artık en fazla 5 iş günü içerisinde vermiş olduğunuz adrese ENPARA memurunun gelmesini bekleyeceğiz. İlgili memur gelmeden önce sizi arayacak. Daha sonra ise evinize misafir olup ENPARA uygulaması giriş şifrenizi ve kartınızı evinizde teslim edecek. Bundan sonra iş geldi sigortasız kredi veren bankalar içinde en iyisi olan ENPARA üzerinden kredi başvurusunda bulunmaya. Bunun için ise şu adımları sırası ile yapmalısınız.

 • ENPARA Uygulamasını İndirin.
 • Cep Şube Giriş diyelim
 • Müşteri/Kimlik Numaramız ve bize verilen şifre ile girelim
 • Sol menüden ”KREDİLER” bölümüne girelim.
 • Kredi başvur formunu dolduralım.
 • Yaklaşık olarak bir sn içerisinde başvurunuz ”Kredi Notu” göre değerlendirilip, onay alacaktır.

Paranızı ise istediğiniz QNB Finansbank şubesinden çekebilirsiniz.

 • MAYIS 2020 ayı için ENPARA dijital bankacılığa ait olan tüm vadelere göre kredi faiz oran tablosu şu şekilde yer alır.
ENPARA 12 Ay 24 Ay 36 Ay 48 Ay 60 Ay
%0.99 %1.09 %1.15 %1.19 %1.19

Bu fırsat kaçmaz!

Kredi Çekmek İçin Kaç Ay Sigorta Gerekiyor? 1 2 3 Aylık Çekebilir Mi? HAKKINDA LÜTFEN SORUNUZU SORUNUZ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

DEVLETKredi.Com