Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

KOMAGENE Çiğköfte Bayilik Nasıl Alınır? Şartları Nelerdir? (FRANCHİSE Bedeli)

Yaklaşık 20 binin üzerinde farklı markalara ait çiğköfte bayisi bulunmaktadır. Market, dükkan, bakkal, manav gibi çevremizde en çok karşılaştığımız işletmelerden birisi olarak bilinir. Sizler  de çiğköfteci olma düşüncesinde iseniz yapmanız gereken 2 yol var. 1. yol kendiniz çiğköfte yapıp bir marka oluşturmak, buda çok riskli ve yüksek maliyetler içerebilir. 2.yol ise çiğköfte bayiliği almak tır. İşte tamda burada KOMAGENE sizler için iyi bir yol diyebiliriz. KOMAGENE bayilik ağını genişleterek çiğköfte alanındaki genel markalardan olmayı başarmıştır.

KOMAGENE Çiğköfte Bayilik Nasıl Alınır? Şartları Nelerdir? (FRANCHİSE Bedeli)

Çiğköfte denildiğinde bir çok kampanyası ve çeşitli menüleriyle kişilerin vazgeçilmezi olarak karşımıza çıkmaktadır. KOMAGENE Franchise ile iş ortaklığı sonucunda daha da büyümeyi hedeflemektedir. Düşük yatırımlar da bulunarak, hızlı bir şekilde büyük sermayeler kazandırmaya devam etmektedir. Sizlerde KOMAGENE bayiliği almak istiyorsanız. Yapmanız gereken doğru adımları atmaktır. Başvuruda bulunup KOMAGENE için 2022 yılında istenilen gerekli şartları yerine getirmelisiniz. Eğer düşünceniz bu yol ise bizler sizler için tüm gerekli olan bilgilere ulaşıp paylaştık.

Neler Var?

KOMAGENE Çiğköfte Bayiliği Nasıl Alınır? Özellikleri Nelerdir?

Türkiye genelinde vatandaşlarımızın yapmış olduğu şey bilindik markalardan alış veriş yapmak ve tadını bilmediği gıdaları tüketmemek. Yada tavsiye üzerine gidip tadına bakmaktır. Ülkemizde rağbet gören ve en çok tüketilen ürünlerin başında çiğköfte geliyor.

Hiçbir kimse tadını bilmediği, güvenli olmayan bir yerden para verip çiğköfte almak istemez. Yani damak zevkini riske atmak istemez. Bu yüzden müşteriler marka yönünden bilinçlidir. Son yıllarda çok büyük rağbet gören Çiğköfte sektörünün başında KOMAGENE gelmektedir. Türkiye genelinde binlerce bayiliği olan bu marka kazanmaya ve kazandırmaya devam etmektedir. Bu yüzden çiğköfte bayiliği almak isteyenler KOMAGENE çiğköfte bayiliğini tercih edebilirler. Bunu nasıl yapacağız derseniz

 • İlk olarak bayilik talebinde bulunmak için internet üzerinden buradan başvuru formunuzu doldurmanız gerekmektedir.
 • Şirkette görevli olan yetkililer tarafından yapmış olduğunuz talep incelenerek size geri dönüş sağlanacaktır.
 • Franchise  yönetimi ile bayilik almak isteyen kişilerden, bayiye göre peşinat olarak belli bir miktar para yatırmanız gerekmektedir.

Bu işlemleri yaptığınız taktirde KOMAGENE çiğköfte bayiliğine başvuruda bulunmuş olursunuz. Peki ama bu başvurunun gerçekleşmesi için bazı şartlara da uyum sağlamanız gerekmektedir. O şartları da sizlere aşağıda  belirttik. Burada önemli olan ise bu işi yapacaksanız bilinen ve kaliteli marka seçmenizdir.  İstenilen para miktarı daha ucuz diye, yada bulunduğunuz yerde, dükkan açmak istediğiniz bölgede yok diye adı bilinmeyen müşterilerin tercih etmeyeceği markalardan uzak durun derim.

blank

KOMAGENE-Çiğköfte-Bayiliği-Nasıl-Alınır-Özellikleri-Nelerdir

Çünkü bu sizi kara değil, zarara götürür. Çiğ köfteniz ne kadar lezzetli olursa olsun bir markanız yoksa istediğiniz seviyeye ulaşmanız biraz zor olur. Bayi seçiminde de kurumsal olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Ayrıca KOMAGENE nin diğer bir avantajı ise çiğköftenin yanında da bir çok ekstra lezzetli ürün yelpazesinin olmasıdır.

Sizlere yardımcı olacak bir kaç bağlantıyı buraya bırakmak istiyorum KOSGEB Hangi İşlere Destek Veriyor? Hibe Alarak Kurulan İşletmeler adresimize göz atarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

KOMAGENE Çiğköfte Başvuru Şartları Ve Ücreti Ne Kadardır?

KOMAGENE çiğköfte kurulduğu ilk günden bugüne  ciddi derecede bayi sayısına ulaşmıştır. Ve bu sayıyı her geçen gün lezzetleriyle ve ürün yelpazesi ile arttırmaya devam etmektedir. Türkiye çapında 81 ilde 1400′ den fazla şubesi ile hizmet vermektedir. Başarılı ve yoğun talep gören bir çiğköfte firması olduğu için, bazı şartlar belirlemiştir. Belirlemiş olduğu şartlar şu şekildedir,

 • Dükkanı açacağınız yerin durumunun iyi olması
 • Yaya trafiğinin yoğun olduğu yerler tercih edilmeli
 • Evlere servis yapılabilecek bir lokasyonda olması
 • İnsanların kolay bulabileceği ve kalabalık bir ortamda olması
 • tutulacak işletmenin kira bedelini karşılayacak durumda olmanız
 • İşletmede doğacak farklı giderleri karşılayabilir olmanız
 • Ticari ve sicil kaydınızın bozuk olmaması
 • Bankalardaki sicillerinin düzgün olması, iyi bir kredi puanına sahip olmak,
 • Gerekli yatırım bedellerini karşılıyor olmanız ve istenilen peşinat parasının hemen yatırma imkanınız olmasıdır.
blank

KOMAGENE-Çiğköfte-Başvuru-Şartları-Ve-Ücreti-Ne-Kadardır

Eğer bu şartları taşıyor iseniz bayilik almanızda her hangi bir problem çıkmayacaktır. KOMAGENE çiğköfte ailesine sizde girmek islediğiniz taktirde belli bir ücret ödemeniz gerekmektedir. Bu ücretler ise 2022 yılı için şu şekildedir.

 • 27.50 TL  35.00 arasında değişiklik göstermekte olup 25.00 den başlayan fiyatlar ile belirlenmiştir. Bu fiyatların içine vermiş olduğumuz ürünlerde girmektedir.
 • 1 Adet 200 cm çalışma tezgahı ve kasa
 • 1 Adet 120 cm Çiğköfte dolabı
 • 1 Adet 200 cm arka dolap
 • 1 Adet duvar mührü
 • 3 Adet 60*60 cm masa
 • 6 Adet sandalye
 • 4 Adet 50*70 cm ışıklı menuboart
 • 1 Adet 300*76 cm vinil germe tabela
 • 1 Adet cam folyosu
 • 1 Adet 200 cm kutuluk

olmak üzere ihtiyacınız olan temel malzemeleri karşılamaktadır. Eğer elinizde birikmiş bir sermayeniz yok ise size yardımcı olacak bir adres verebilirim. İşyeri Açma Kredisi bütün bilgiler bu adres içinde mevcuttur.

KOMAGENE Franchise Bedeli Ne Kadar?

KOMAGENE sadece Türkiye de değil dünya genelinde imkanlar sağlamaya devam etmektedir. Franchise sistemi ile büyümektedir. KOMAGENE şubelerinin %99 Franchise olarak başarılara adım atmaktadır. Küçük sermayeler ile yatırılmış olan miktarın hızlı geri dönüş oranı ile sizlere iyi bir yatırım fırsatı sunmaktadır. Aylık ve yıllık kar payı alınmayan yapmış olduğunuz yatırımı en fazla 8-10 ay içerisinde amorti edebilirsiniz.

blank

KOMAGENE-BAYİLİK-ŞARTLARI

Ürün guruplarına göre değişmekle birlikte kazanmış olduğunuz kar marjı oldukça yüksektir. Başvuruda bulunan vatandaşlarımıza gerekli araştırmalar sonrasında bayilik imkanı vermektedir. KOMAGENE firmasından bayilik alabilmek için firma ile iletişime geçerek başvuru talebinizi oluşturmanız gerekmektedir. Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda tarafınıza geri dönüş sağlanır. 27. 500TL den + KDV başlayan bedeller ile sahip olmak istediğiniz iş imkanını kurabilirsiniz.

Eğer ki bütün bu anlatılanlara rağmen iş fikrinizin kurum tarafından desteklenip desteklenmediği anlayamadı iseniz lütfen KOSGEB Desteklenen Sektörler Nelerdir? içeriğimize göz atınız.

KOMAGENE Bayilik Kar Marjı? Ne Kadar Para Kazanılır?

KOMAGENE bayiliği almış şubelerin günlük satış ortalamaları 1.00 TL ve üzeridir. Bayilik sistemi ile ilerleyen şubelerde ilk 6 aydan sonra satış sınırlarına çok rahat ulaşılabiliyor. Çünkü talep gören ve bilinen marka olduğu için vatandaşlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

 • Bayilik aldığınız ilk 6 aya kadar aylık cironuzu 30.00 TL almanız beklenir. Buda seçmiş olduğunuz konuma göre çok rahat olmaktadır.
 • 6-12 ay arası 40.00 bin, TL
 • 1 yıldan sonra ise günde 50.00 TL oranında satış yapmanız beklenmektedir. KOMAGENE çiğ köftelerinin standart olarak satış fiyatları bulunmaktadır. Bu fiyatlara göre kazancınız ise aşağıdaki gibi,
blank

KOMAGENE-Çiğköfte-Bayiliği-Nasıl-Alınır-Özellikleri-Nelerdir

 • 50.00 TL satış yapan bayi en az 30.00 civarında işletme kazancına sahip olmaktadır. Bu kazançtan sadece 1 personel masrafını düşünecek olursak oda 4.00 TL civarında. Kira, vergi, fatura ve giderleri hesaplarsak 10.00 TL masrafınız olmuş olacaktır. Bütün masrafları çıktığınız taktirde ise 15.oo TL ile 18.00 TL arasında kazanç sağlamış olacaksınız.
1 KİŞİLİK PORSİYON 200 GRAM 12.5 TL
 2 KİŞİLİK PORSİYON 400 GRAM 23,5 TL
3 KİŞİLİK PORSİYON 600 GRAM 31,5 TL
4 KİŞİK PORSİYON 800 GRAM 42,5 TL
5 KİŞİLK PORSİYON 1 KG 48,5 TL
DÜRÜM 90 GRAM 7,5 TL
ÇİĞKÖFTE TAKO 15 TL

Peki bu satışlar sonrasında sizin kar marjınız ne kadar diye soracak olursanız. KOMAGENE firmasının bayilere sunmuş olduğu kar marjı oranı en az %60 civarındadır. Firma bunun haricinde herhangi bir komisyon almamaktadır. Firmanın vermiş olduğu ürünleri satışa sunduğunuzda her 100 TL satışlarınızda 60 TL kar oranınız olur. İçeceklerde ise kar marjı %40-50 arasında olmaktadır. Çiğ köftenin kar marjı yüksek olduğu için sizlere ortalama %50-60 civarı arasında kar getirimi sağlar.

Ayrıca önemli bir bilgi vermeliyiz ki, İş Yeri Devir Almayı KOSGEB Destekliyor Mu? Kredi Burada! adresine giriş yaparak daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

KOMAGENE Bayilik İletişim Bilgileri

KOMAGENE bayiliğini alıp  çiğköfte sektörüne girmek istiyorsanız . Bulunmuş olduğunuz başvuru incelenip. Vermiş olduğunuz ilgiler doğrultusunda tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Sizlerde aşağıda vermiş olduğumuz numaralar ile iletişim sağlayabilir ve gerekli bilgileri alabilirsiniz.

blank

KOMAGENE-Bayilik-İletişim-Bilgileri

YÖRPAŞ A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Ofisim İstanbul Plazaları Cevizli Mahallesi Tugay Yolu caddesi no:20 B Blok Kat:8 Ofis No:44 Maltepe/ İSTANBUL

Telefon: 0216 367 97 00 – 0850 377 08 50

Faks: 0216 417 38 80

Mail: komagene@komagene.com.tr

KOMAGENE bayilik başvuru formu için internet adres

https://www.komagene.com.tr/tr/franchise-basvuru-formu

KOMGENE internet sitesi;

https://www.komagene.com.tr

Telefon ile yapmış olduğunuz görüşmelerde firma sizin için gerekli bütün şartların bilgisini de vermektedir. KOMAGENE bayiliği hakkında tüm bilinmesi gerekenler yazımızın devamındadır. Umarım sizlere verdiğimiz bilgiler ile yardımcı olmuşuzdur.

KOMAGENE Bayiliği Hakkında Bilinmesi Gerekenler

KOMAGENE bayiliğini almaya düşünüyorsanız eğer çok doğru bir karar vermiş olursunuz. Nedenleri ise 2004 yılında bu sektöre giriş yaparak, çiğköfte dünyasında lider olmak üzere yollarına devam etmektedirler. Türkiye’de 80 ile ulaşmış ve 1500 ü aşarak, 2011 yılında Almanya’da ilk yurtdışı şubesini açmıştır. Ve şu anda 7 farklı ülkede 29 tane şube ile büyümeye devam etmektedirler. Sizlerde bu sektörde bulunmak isterseniz,

 • KOMAGENE den bayilik almak isteyenlere profesyonel destekler verilmektedir.
 • Ben işi bilmiyorum diyen işletme sahiplerimiz hiç bilmedikleri işi yüksek motivasyonla yapıp. aldıkları eğitimler sayesinde ekiplerini eğitebilme hakkı kazanıyorlar
 • Kendi işinizin patronu olmak istiyorsanız, iş yerinizin başında bulunarak gerekli olan zamanı ayırmalısınız.
 • Bayilik almak isteyen vatandaşlarımıza İstanbul genel merkezde 1 hafta eğitim sağlanmaktadır.
 • Şube açılışına yönelik pazarlama planı ve şube açıldıktan sonra işin ilerlemesi ve büyümesi konusunda sizleri denetleyerek destekler vermektedir.
blank

KOMAGENE-Bayiliği-Hakkında-Bilinmesi-Gerekenler

 • Mimari proje, şirket kurulumu, lokasyon analizi konularında ful destek sağlamaktadır.
 • Çiğ köfte ve diğer sunulacak ürünlerin tamamı genel merkezde üretiliyor olması
 • AVM’ler de açılacak olan dükkanların stant başvurularını adayların kendisi yapmaktadır.
 • Ürünler şehir dışına 1-2 haftada olmak üzeri şirket araçları ile gönderimi sağlanıyor.
 • KOMAGENE şubesinin açılması ortalama olarak 2 ile 4 hafta arasında değişmektedir.
 • Bir şubenin tüm açılış masrafları KOMAGENE tarafından yapılmaktadır. Anahtar teslim olarak başvuruda bulunan girişimciye teslim eder.
 • Bayide çalışacak olan personeli bayi kendisi bulur. Ancak  alınmış olan personele eğitimler verilmiş olması gerekir. Bu eğitimlerde genel merkezde veya bölge müdürlüğünde gerçekleşir.
 • KOMAGENE bayilerinde menü dışında başka bir ürün satılamaz.
 • Müşteri KOMAGENE nin en önemli parçasıdır. Müşteri olmadığı durumlarda franchiselerin ve markanın olması hiçbir şey ifade etmemektedir. İşinizin her aşamasında öncelik olarak müşteri odaklı çalışmalısınız.
 • Hijyen, müşterilere karşı güler yüz ve küçük ikramlar KOMAGENE için bu 3 özellik önemli kurallardandır.
blank

KOMAGENE-Bayiliği-Hakkında-Bilinmesi-Gerekenler

 

Türkiye sektöründe en büyük üretim tesisine sahip olan KOMAGENE 10.500 metre karelik kapalı alanda üretim ve ar-ge de çalışmaktadır. Müşteri odaklı çalışıp, en mükemmel lezzetleri sunmak için çalışmalar sürekli devam etmektedir. Zengin ürün çeşitleri le birlikte daha da büyümeyi hedeflemektedir.

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın