Kart aidatı olmayan en iyi kredi kartları

Kart aidatı olmayan en iyi kredi kartları
18 Mart 2019 tarihinde eklendi, 63 kez okundu.
Kredi kartı kullanımının hat safha da olduğu ülkemizde, en çok sorun olan durumdan bir tanesi de bilinçsiz kart kullanımıdır. Bunun yanı sıra her kartın ayrı aylık bir asgari ödemesinin bulunmasıdır. Her an cebimizde nakit bulunmaması ve İnternet üzerinden alış veriş yapılması da her kişi de kart bulundurmayı neredeyse zorunlu hale getirmiştir. Ancak kullanıcıların da bir takım önlemler alarak borçsuz, aidatsız kredi kartı kullanabilmeleri mümkündür. Kartlar arasında nakit avans imkanı sunan, limiti yüksek bir kart kullanımı hemen herkesin tercihidir. Tüm bunları göz önünde bulundurarak siz okuyucularımız için bugün çok detaylı bir yazı kaleme aldık. 2019 yılının kart aidatı olmayan en iyi kredi kartlarını yazdık. Hangi bankalar ne tür fırsatlar sunuyor en güncel faiz oranları ile birlikte isimleri ile burada..

2019 yılı aidatsız en iyi kredi kartları hangileridir?

2019 yılı aidatsız en iyi kredi kartları hangileridir

2019 yılı aidatsız en iyi kredi kartları hangileridir

Geçtiğimiz yıllarda bir çok vatandaşımızın kart mağduriyeti sebebiyle hükumet yetkilileri bir takım önlemler almak zorunda kaldılar. Bu tedbirlerin arasında kredi kartı aidatlarını kaldırmak ve yüksek limitli kartların harcamalarında ki uzun vadeleri kısaltmak gibi bir takım kararlar vardı. Ancak bankalar arası rekabet ve uygulanan faizlerden dolayı bazı büyük bankalar yeniden kredi kartlarına aidatlar koyarak müşterilerine sundular. Harcamalara nazaran çok az bir miktar gibi görülen bu aidatlar yıl sonu geldiğinde hesabınızdan büyük para kesintilerine dönüyor. Hesabında parası olmayanlar için katlanan bir borç haline geliyor. Böyle bir durumdan korunmak için almanız gereken tek bir önlem var aidatsız bir kredi kartı kullanıp, limitinizi aşmamak. Şimdi bakalım en uygun faiz oranı ile aidatsız kredi kartı hizmeti veren bankalar hangileri listelemek gerekirse şu şekilde;

  • QNB Finansbank Fix kart
  • İş bankası Maximum kart
  • TEB bankası CEPTETEB
  • Yapı kredi bankası World eko kart
  • Garanti bankası Bonus flexi
  • HSBC bankası Concept kart
  • Akbank Free kart

QNB Finansbank Fix kart ile aidat ödemeden kredi kartı kullanın

QNB Finansbank Fix kart

QNB Finansbank Fix kart

Kart kullanıcılarının çoğu günlük yanında nakit olmamasından dolayı kredi kartı alıyor. Bu sebeple artı bir yıllık aidat ödemek müşterileri zor duruma sokmaktadır. Ancak başlıkta da belirttiğimiz gibi aidatsız en avantajlı kartlardan bir tanesi Fix karttır. Sadece kredi kartı olmak dışında nakit avans yöntemi ile tıpkı bir hesap kartı özelliği ile de öne çıkıyor. Kartı her kullandığınız da puan sisteminizde gelişecek  En yakın Finansbank şubesine giderek müracaat edebileceğiniz gibi İnternet adresi üzerinden buraya tıklayarak hemen başvuru yapabilirsiniz.

İş bankası Maximum kart ile sizde avantajlardan yararlanın

Türkiye İş bankası senelerdir sunduğu elit hizmetler ile dar gelirli vatandaşlarımıza uygun faizli krediler vermişlerdir. Kredi kartı kullanımının sağladığı avantajlardan faydalanabilmek için düzenli olarak ödemeleri gerçekleştirmek gerekir. Tabi ki ek bir aidat ödemeden kart kullanmak herkesin tercihi. İşte sunulan fırsatlar şöyle nakit avans, maxi puan, taksitlendirme seçenekleri ve yıllık aidat ödemesi olmadan kullanılacak en cazip kredi kartıdır. başvuru formuna buradan erişebilirsiniz.

TEB İle CEPTETEB kredi kartı

TEB İle CEPTETEB kredi kartı 

TEB İle CEPTETEB kredi kartı

TEB ile çalışan müşteri sayısının son yıllarda iki katına çıktığını biliyoruz. Ana sebep müşterilerine vermiş olduğu bonusların alışverişlerde kullanıla bilmesidir. Aylık veya senelik aidat alınmayacağı gibi yapılan her bir alışveriş size para puanlar kazandıracaktır. Hem harcarken kazanmanın da mümkün olduğu bu kart kullanımında ayrıca kart kampanyası olarak başvuru yapacak olan ilk 500 bin kişinin kart başvuru ücreti ödemeyeceği belirtilmiştir. Üstelik İnternet adresi üzerinden 5 dakika içerisinde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru formu için.

Yapı kredi bankası World eko kart ile aidatsız kart kullanın

Aidatsız kredi kartı kullanımının başında gelen World eko kart birçok kişinin memnuniyetini almıştır. Özelliklerine bakıldığında nakit avans kullanımı ile birlikte taksitli kullanım imkanı da sağlar. Kart kullanımında dikkat etmeniz gereken ayrıntı aylık gelen ödemelerinizi aksatmadan, üzerine yeni borç eklenmemesini sağlamaktır. Çünkü bankalardan kredi kartı almak oldukça kolay fakat biriken borçları ödemek zordur. Borç erteleme özelliği de bulunan kredi kartını almanız sizde biraz rahatlık hissi oluştursa da siz damlaya damlaya göl olur ata sözünü unutmamalı borç külfetine girmemelisiniz. Doğru bir kredi kartı kullanıcı olmak size artılar sağlayacaktır. Hatta fazla harcamanızı bile önleyecektir. Kredi kartı taksit sayıları hakkında yazımızı incelemenizi de tavsiye ederiz.

  • Düşük faizler ile kredi kullanmak isterseniz Nisan ayın en düşük oranlar ile 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi veren Ziraat bankasını tavsiye ederiz. Banka sadece %1,53 faiz imkanları ile müşterilerine kredi olanağı sağlamaktadır.
Bir önceki yazımız olan Emekliye ipotekli ihtiyaç kredisi 40 bin TL hemen veren bankalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git