Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

Kargo İle Evlere Verilen İş İmkanları (NAKİT ÖDEME)

Kargo İle Evlere Verilen İş İmkanları (NAKİT ÖDEME)

Ülkemizin her ilinde para kazanmak için ek iş arayan vatandaşlarımız neredeyse nüfusun yarısını aşmaktadır. Yükselen enflasyon değerleri, düşük asgari ücret derken, hal böyle olunca yapılabilecek her türlü iş için bireyler arayıştalar. Özellikle İstanbul, Bursa, Denizli, İzmit gibi büyük şehirler de yaşayan kimseler bu konu da biraz daha şanslılar çünkü bu illerimiz büyük tekstil fabrikalarının bulunduğu şehirlerdir. Fakat bu şehirler de ikamet etmiyorum diye üzülmeyin. Bu illerimizde ki çalışanlardan daha uygun bir ücretle evde bu işi yapmanız halinde kargo ile evlere iş gönderilir. Bizler de tekstil firmalarına uzak oturan vatandaşlarımızı düşünerek bugün evlere iş veren gönderilir. Bizler de tekstil firmalarına uzak oturan vatandaşlarımızı düşünerek bugün  Evlere iş veren firmalar Türkiye genelini ele aldık. Ve sizlere Kargo ile fabrikalardan evlere iş veren firmalar yazımızda yer verdik. Sizler de evde iplik temizleme, düğme dikme. boncuk işleme gibi tekstil işi yapmak istiyorsanız makalemizi mutlaka inceleyin. Kendinize uygun bir iş illaki bulacaksınız.

Kargo İle Evlere Nasıl İşler Gönderilir


Kargo İle Evlere Nasıl İşler Gönderilir

Kargo İle Evlere Nasıl İşler Gönderilir?

Evde çalışmak isteyen emekli, çalışan, ev hanımı kısacası herkese ulaşılabilecek iş imkanlarından bahsedeceğiz. Bu şekilde iş arayan kimselerin büyük bir kısmı ev hanımlarından oluşmaktadır. O sebeple özelliğimiz bayanların evde yapabileceği işler olacaktır. Hanımların tekstil işine yatkınlığını da düşünerek fabrikaların eve verdiği işleri sıralamak gerekirse bunların başında iplik temizleme gelir. Sarar, Hatip oğlu gibi büyük fabrikalar zaten çok eleman çalıştırmaktadır. Fakat iplik temizleme işi çok vakit almasından dolayı dışarıda temiz ve düzenli çalışan kimselere verilerek fabrika dışında da çalışmaları sağlanır.

 • Çıtçıt basma,
 • düğme sağlamlama dikme,
 • havlulara şerit çekme,
 • nakış işleme
 • Elbiselere etiket dikme,
 • çorap paketleme

gibi birçok alanda fabrikalar iş olanağı sağlamaktadır. Denizli de ikamet eden kimseler bizzat fabrikaya giderek başvuracağı gibi uzakta olan kimselerde fabrikaların iletişim bilgilerinden başvuru numaralarını alarak ulaşabilirsiniz. Size farklı başlıklar altında yapılabilecek bu işleri anlattık. Dilerseniz alt başlıklarla birlikte inceleyin.

Evde Mandal Montajlama İşi Yaparak Aylık Bin Lira Kazanın

Evde Mandal Montajlama İşi Yaparak Aylık Bin Lira Kazanın

Evde Mandal Montajlama İşi Yaparak Aylık Bin Lira Kazanın

Çalışmak isteyen her vatandaşımızın ev koşulları uygun olmayabilir. Şartlar müsait değilse dışarıdan iş arayan kimseler içinde evde mandal montajlama işi gayette kazançlıdır. Bu tarz işlerde sayı ile çalışmak yerine deste hesabı ücret alırsınız. Firma size parçaları ve montajlama aracını yollar. Ay sonunda birleştirilmiş, ambalaja girmiş şekilde teslim edilir. Peki firma ile aynı şehirde değilim diyorsanız. Kargo ile il dışına düşük ücretle bu işleri gönderen firmalarda mevcut. Örneğin; Fabrika İstanbul da hizmet veriyor. Fakat il içerisinde bulunmayan bireyler içinde kargo firmasıyla anlaşarak ayın belirli günlerinde mal gönderip ay sonunda da  bu malların geri gönderimi sağlanıyor. Ancak siz işin ödeme kısmında tereddütte kalıyorsanız. Bir gününüzü hibe ederek gidip firmayı yerinde görerek güven sağlayabilirsiniz. Yaptığınız işlerin hızlanmasını istiyor ve daha çok kazanç hedefliyorsanız evinizin bir odasını bu iş için ayırarak. Birkaç arkadaş ile ekip halinde çalışarak hem zamandan hemde paradan kazançlı çıkmış olursunuz. Başlarda zorlu bir iş gibi görünse de zamanla zevkli ve hızlı işleyen bir iş olduğunu sizde göreceksiniz.

Havlu Kenarı Dikim İşi İle Evinizde Kazanç Edinin


Havlu Kenarı Dikim İşi İle Evinizde Kazanç Edinin

Havlu Kenarı Dikim İşi İle Evinizde Kazanç Edinin

Denizli ve Bursa kapalı çarşı çevresinde bulunan havlu fabrikaları, bazı havluların kıyı dikimi ve şeritlerini dışarıya vererek işlenmesini sağlarlar. Fabrikasyon yöntemlerinin yeterli gelmediği bu durumlarda çalışmak için başvuran hanımlara ek iş olarak verilmektedir. Alacağınız ücret havlunun her bir adeti için alınır. Öyle ki havlu kenarı çekmek için dikiş makinesine ihtiyacı vardır. Yoksa bile fabrikayla görüşmeniz halinde yapılan işlemlerden memnunsa size bu iş için gerekli makineyi de geri almak kaydıyla verebilir. Sizlere fabrikalar hakkında açık adres vermememizin sebebi firma  onayının gerekmesinden dolayıdır. Yoksa büyük havlu firmalarını tüm bayanlar az çok bilir. En basitinden havlu satan mağazaya gidip havlu markalarının listesini tutun. Sonrasında İnternet sayfasından bu markaların adres ve iletişim bilgilerini sorgulayarak telefonlarına ulaşabilir. Birebir arayarak iş alabileceğinizi düşünüyoruz. Özellikle Denizli de ikamet edenler bu firmalara kolaylıkla erişebilirler.

Evde Çorap Etiketi Dikme İşi

Evde Çorap Etiketi Dikme İşi

Evde Çorap Etiketi Dikme İşi

Her ne kadar bu iş bana ne kadar kazandırır diye düşünseniz de emin olun. Çorap işi size aylık bin lira ve üzerinde bir kazanç mutlaka getirecektir. Normal dikiş bilen herkesin basit bir şekilde yapabileceği bir uygulamadır. Çorap fabrikaları evlere eşleştirilip, dikilip marka etiketinin yapıştırılmasını istediği malları kargoyla evlere yollayarak toplu bir üretim yerine daha az maliyetle bir çok işçi çalıştırarak işçiye sigorta yapma parasından kurtulup bunun çeyreğini kargo parası vererek evlere bu iş olanağını sağlamaktadır. Sadece ev hanımları değil, bu tarz işlere el yatkınlığı olan her kişi bu işi yapabilir. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi küçük bir çalışma alanı oluşturup atölye halinde çalışmanız durumunda birkaç kişi ile daha kazançlı olmanız da mümkün. Kazancınız ve çalışma azminiz bol olsun..

KARGO İLE İŞ ALIP PARA KAZANMAK İSTEYENLERİN TÜM MERAK ETTİKLERİ SORULARIN YANITI BU VİDEO’DA

Ziyaretçi Yorumları - 956 Yorum
 1. Pınar dedi ki:

  Evden çalışmak istiyorum

 2. nurhan selvisöğüt dedi ki:

  evde yapabileceğim iş istiyorum mersinde yaşıyorum

 3. Nilgün Kuzu dedi ki:

  Evde iş yapmak istiyorum her türlü iş olabilir yardım eder misiniz

 4. Funda dedi ki:

  Is istiyorum hangisi olursa

 5. Funda dedi ki:

  Evden calismak istiyorum

Bir Yorum Yazın