Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

Kargo İle Evlere Verilen İş İmkanları (NAKİT ÖDEME)

Ülkemizin her ilinde para kazanmak için ek iş arayan vatandaşlarımız neredeyse nüfusun yarısını aşmaktadır. Yükselen enflasyon değerleri, düşük asgari ücret derken, hal böyle olunca yapılabilecek her türlü iş için bireyler arayıştalar. Özellikle İstanbul, Bursa, Ankara, İzmir, Antalya, Denizli, İzmit gibi büyük şehirler de yaşayan kişiler bu konu da biraz daha şanslılar. Çünkü bu illerimiz büyük tekstil fabrikalarının bulunduğu şehirlerdir. Fakat bu şehirler de ikamet etmiyorum diye üzülmeyin. Bu illerimizde ki çalışanlardan daha uygun bir ücretle evde verilen işleri yapmanız halinde kargo ile evlere iş gönderilir.

Kargo İle Evlere Verilen İş İmkanları (NAKİT ÖDEME)

Bizler de tekstil firmalarına uzak oturan vatandaşlarımızı düşünerek 2022 yılında bugün Evlere iş veren firmalar Türkiye genelini ele aldık. Ve sizlere Kargo ile fabrikalardan evlere iş veren firmalar yazımızda yer verdik. Sizler de evde iplik temizleme, düğme dikme, boncuk işleme gibi tekstil işi yapmak istiyorsanız makalemizi mutlaka inceleyin. Kendinize uygun bir iş illaki bulacaksınız.

Neler Var?

Kargo İle Evlere Nasıl İşler Gönderilir?

Evde çalışmak isteyen emekli, çalışan, ev hanımı, üniversite okuyan öğrenciler kısacası herkese ulaşılabilecek iş imkanlarından bahsedeceğiz. Bu şekilde iş arayan kimselerin büyük bir kısmı ev hanımlarından oluşmaktadır. O sebeple önceliğimiz bayanların evde yapabileceği işler olacaktır. Hanımların tekstil işine yatkınlığını da düşünerek fabrikaların eve verdiği işleri sıralamak gerekirse bunların başında iplik temizleme gelir.

blank

Kargo-İle-Evlere-Nasıl-İşler-Gönderilir

Sizler için iş fırsatı olarak şu an dünyada yaşanılan covid-19 hastalığı nedeni ile sizlerin de bilmiş olduğu üzere maske zorunluluğu olmaktadır. Bu yüzden iş imkanı ve kazancı yüksek olan Evde Maske Paketleme İş İlanlarıyla Ek Gelir Elde Edebilirsiniz. Hem de şu an tam zamanı hemen araştırmalara girmenizi tavsiye ederim. Diğer iş imkanlarından bahsedecek olursak, Sarar, Hatip oğlu gibi büyük fabrikalar zaten çok eleman çalıştırmaktadır. Fakat iplik temizleme işi çok vakit almasından dolayı dışarıda temiz ve düzenli çalışan kimselere verilerek fabrika dışında da çalışmaları sağlanır.

 • Çıtçıt basma
 • Takı tasarımları
 • Montajlama işlemleri
 • Nikah şekeri yapma ve paketleme
 • Kına paketlemesi
 • Düğme sağlamlama dikme
 • Havlulara şerit çekme
 • Nakış işleme
 • Elbiselere etiket dikme
 • Çorap paketleme
 • Süs eşyaları
 • Ev dekorasyonları
 • Davetiye katlama
 • Karton, plastik pet bardak paketleme
 • Kapı süsü
 • Çerez paketleme
 • Paketleme ve ambalajlama işleri

gibi birçok alanda fabrikalar iş olanağı sağlamaktadır. Denizli de ikamet eden kimseler bizzat fabrikaya giderek başvuracağı gibi uzakta olan kimselerde fabrikaların iletişim bilgilerinden başvuru numaralarını alarak ulaşabilirsiniz. Evde paketleme işleri arasında Evde Kuruyemiş Paketleme Nasıl Yapılır? (Firmaların Numaraları)işleri de bulunmaktadır. Vermiş olduğumuz adres içeriğinde iletişim firma isimleri ve iletişim numaraları yer almaktadır. Bilgi almanızı tavsiye ederim. Size farklı başlıklar altında evde yapılabilecek işleri anlattık. Dilerseniz alt başlıkları birlikte inceleyelim.

Evde Mandal Montajlama İşi Yaparak Aylık Bin Lira Kazanın

Çalışmak isteyen her vatandaşımızın ev koşulları uygun olmayabilir. Şartlar müsait değilse dışarıdan iş arayan kimseler içinde evde mandal montajlama işi gayet te kazançlıdır. Bu tarz işlerde sayı ile çalışmak yerine deste hesabı ücret alırsınız. Firma size parçaları ve montajlama aracını yollar. Ay sonunda birleştirilmiş, ambalaja girmiş şekilde teslim edilir. Peki firma ile aynı şehirde değilim diyorsanız. Kargo ile il dışına düşük ücretle bu işleri gönderen firmalarda mevcut. Örneğin; Fabrika İstanbul da hizmet veriyor.

blank

Evde-Mandal-Montajlama-İşi-Yaparak-Aylık-Bin-Lira-Kazanın

Fakat il içerisinde bulunmayan bireyler içinde kargo firmasıyla anlaşarak ayın belirli günlerinde mal gönderip ay sonunda da  bu malların geri gönderimi sağlanıyor. Ancak siz işin ödeme kısmında tereddütte kalıyorsanız. Bir gününüzü hibe ederek gidip firmayı yerinde görerek güven sağlayabilirsiniz.

Sizlere evde ek iş olarak yapabileceğiniz kar marjı yüksek bir iş imkanı daha sunabiliriz. Evde Karton, Plastik Bardak Paketleme İşi Yapmak İsteyenler kazanabileceğiniz maliyet oranları vermiş olduğumuz adres üzerinde mevcuttur. Yapılmayacak bir iş değil emin olun zevkle yapabilirsiniz.

Yaptığınız işlerin hızlanmasını istiyor ve daha çok kazanç hedefliyorsanız evinizin bir odasını bu iş için ayırarak. Birkaç arkadaş ile ekip halinde çalışarak hem zamandan hem de paradan kazançlı çıkmış olursunuz. Başlarda zorlu bir iş gibi görünse de zamanla zevkli ve hızlı işleyen bir iş olduğunu sizde göreceksiniz.

Havlu Kenarı Dikim İşi İle Evinizde Kazanç Edinin

Denizli ve Bursa kapalı çarşı çevresinde bulunan havlu fabrikaları, bazı havluların kıyı dikimi ve şeritlerini dışarıya vererek işlenmesini sağlarlar. Fabrikasyon yöntemlerinin yeterli gelmediği bu durumlarda çalışmak için başvuran hanımlara ek iş olarak verilmektedir. Alacağınız ücret havlunun her bir adeti için alınır. Öyle ki havlu kenarı çekmek için dikiş makinesine ihtiyacı vardır. Yoksa bile fabrikayla görüşmeniz halinde yapılan işlemlerden memnunsa size bu iş için gerekli makineyi de geri almak kaydıyla verebilir.

blank

Havlu-Kenarı-Dikim-İşi-İle-Evinizde-Kazanç-Edinin

Sizlere fabrikalar hakkında açık adres vermememizin sebebi firma  onayının gerekmesinden dolayıdır. Yoksa büyük havlu firmalarını tüm bayanlar az çok bilir. En basitinden havlu satan mağazaya gidip havlu markalarının listesini tutun.

Ben evden çıkamam, ev işlerim aksar, çocuklarıma bakacak kimse yok. Evimde çocuklarımın başında olmak istiyorum. Fakat bunun yanı sıra evde olmak kaydı ile iş yapabilirim diyorsanız. Sizler için mükemmel kaçırılmayacak bir iş imkanı Evde Çalışmak İstiyorum Diyenler Bu İş Fırsatları Kaçmaz! Tam sizlere yönelik iş imkanları. Bence kesinlikle bu fırsat kaçmaz!

Sonrasında İnternet sayfasından bu markaların adres ve iletişim bilgilerini sorgulayarak telefonlarına ulaşabilir. Birebir arayarak iş alabileceğinizi düşünüyoruz. Özellikle Denizli de ikamet edenler bu firmalara kolaylıkla erişebilirler.

Evde Çorap Etiketi Dikme İşi

Her ne kadar bu iş bana ne kadar kazandırır diye düşünseniz de emin olun. Çorap işi size aylık bin lira ve üzerinde bir kazanç mutlaka getirecektir. Normal dikiş bilen herkesin basit bir şekilde yapabileceği bir uygulamadır. Çorap fabrikaları evlere eşleştirilip, dikilip marka etiketinin yapıştırılmasını istediği malları kargoyla evlere yollamaktadır.

blank

Evde-Çorap-Etiketi-Dikme-İşi

Bu sayede toplu bir üretim yerine daha az maliyetle bir çok işçi çalıştırarak işçiye sigorta yapma parasından kurtulmaktadır. Bunun çeyreğini kargo parası vererek evlere bu iş olanağını sağlamaktadır. Sadece ev hanımları değil, bu tarz işlere el yatkınlığı olan her kişi bu işi yapabilir.

Ayrıca evde ek iş olarak bir çok iş yapabilme olanağına sahipsiniz. Gerek ev hanımları, gerekse okuyan öğrenciler rahatlıkla İŞKUR LC Waikiki Evde Paketleme İş İlanları (İstanbul Dahil) Bu sayede ev hanımları kendi ihtiyaçlarını karşılar. Eğitim alan öğrencilerimiz ise bir nebze de olsun ailesine destek olur. Kendi okul masraflarını kazanmış olur. Yapılmayacak bir iş modeli değil sizler için gerekli olan tüm bilgiler adreste ayrıntıları ile açıklanmıştır.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi küçük bir çalışma alanı oluşturup atölye halinde çalışmanız durumunda birkaç kişi ile daha kazançlı olmanız da mümkün. Unutmadan  Sermayesiz Olarak Evinizde Yapılabilecek İş Fikirleri de bulunmaktadır. Hiçbir şekilde sermaye ödemeden kendi işinizi yapma imkanına sahip olabilirsiniz. Şimdiden kazancınız ve çalışma azminiz bol olsun.

Evde Yapabileceğiniz Farklı İş Modelleri

Özellikle ev hanımı olan arkadaşlarımız için, kargo ile alınarak evde yapılacak iş imkanları dışında farklı iş modelleri de bulunmaktadır. Gıda sektöründe olanalar pasta ve ev yemekleri yapabilecek özellikle el lezzeti olan bayan elemanlar aramaktadır. Çevrenizde bulunan düğün organizasyonu yapan firmalar yada pastane, lokanta gibi yerler sipariş üzerine evlere iş vermektedir. Sizler için yakın çevremizden bu imkanlara sahip olan arkadaşlarımızdan yola çıkarak örnek verecek olursak

 • Ev yemekleri
 • Yaş pasta,
 • Sarma
 • Kurabiye
 • Poğaça
 • Şerbetli tatlı çeşitleri

gibi ürünler sipariş üzeri ev hanımlarına verilmektedir. Benim en yakınımdaki insan bu işten çok güzel paralar kazanmaktadır. Sulu yemek yapan bir lokantaya günlük talice, Kıbrıs tatlısı ve Kedi dili pasta yaparak çok güzel paralar kazanmaktadır. Gözümle gördüğüm bir işi sizlere anlatıyorum.

blank

Ev-yapımı-traliçe-kıbrıs-tatlısı-kedi-dili-pasta

Arkadaşımın yapmış olduğu 3 çeşit tatlıyı he müşteriler hem de iş veren kişi çok beğendiği için günlük olarak tüm malzemeleri iş verene ait olmak üzere fırın tepsisi kadar büyüklükte yapmış olduğu her tatlıdan 50 ile 75 TL arasında para vermektedir. Bunu da sizlere aylık olarak hesabını yapacak olursak eğer,

Gün İçinde Yapmış Olduğu Tatlı Günlük Kazancı  Haftalık Kazancı Aylık Kazancı
TRALİÇE 75.00.TL 525.00 TL 2.250.00 TL
KIBRIS TATLISI 65.00 TL 455.00 TL 1.950.00 TL
KEDİ DİLİ PASTA 50.00 TL 350.00 TL 1.500.00 TL

sizlere maliyet yüksek gibi gelir ama değil aslında. Çünkü iş veren lokanta tepsi üzerine para ödemekte. Kendisi dükkanda özellikle ev yapımı olduğu için dilim olarak satmaktadır. Bu yüzden fazlası ile o tatlıdan para kazanmaktadır. Dediğim gibi el lezzetini hem müşteriler hem de iş veren kişi çok beğendiği için devamlı günlük olarak tatlıları yaptırmaktadır. Ayrıca bazen müşterileri tarafından toplu sipariş dahi almaktadır. O  şekilde olunca malzeme arkadaşıma ait olup biraz daha maliyetini yüksek almaktadır. Lokantaya  günlük yapmış olduğu 3 çeşit tatlıdan haftalık ve aylık kazancını merak edenler için aşağıda tablo üzerinde sizlere gösterelim.

Günlük 3 Çeşit Tatlı  Haftalık Kazancı  Aylık Kazancı
TRALİÇE, KIBRIS TATLISI, KEDİ DİLİ PASTA 1.330.00 TL 5.700.00 TL

Sizlerin de görmüş olduğu üzere asgari ücretten çok çok fazla almaktadır. Yapılamayacak bir iş değil, hem evinizde olacaksınız hem de yüksek paralar kazanacaksınız. Bence hiç beklemeden etrafınızdaki lokanta, pastane, organizasyon işleten firmalarının arayışına girmelisiniz. Diğer verebileceğimiz iş imkanı ise, doğal ürünler yapıp satmaktır. Mesela,

blank

Ev-Yapımı-Salça-ve-Pekmez

 • Ev Salçası
 • Reçel çeşitleri
 • Pekmez çeşitleri

gibi tamamen doğal ürünler yaparak gerekirse internet üzerinden kargo ile satışını yapabilirsiniz. Özellikle büyük şehirlerde bu şekilde doğal ürünleri yapma imkanları olamadıkları için talep çok fazla olmaktadır. Yapacağım ama satamamaktan korkuyorum düşüncesine asla kapılmayın siz yeter ki yapın emin olun ki ekmek gibi satabilirsiniz. Bu kadar garantisini sunuyorum sizlere. Söylediğim gibi yapılamayacak iş imkanları asla değil.  Siz yeter ki isteyin içinizde istek olsun, her şekilde yapıp para kazanabilirsiniz.😉 Evde yapabileceğiniz daha fazla iş fikirleri hakkında Evde Para Kazanmak İsteyen Bayanlara İş Fırsatı (2022 Fikirleri)adres üzerinden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Evlere İş Veren Firmaların Güvenilirliği Ne Kadar?

Dünya genelinde, özellikle Türkiye’ de evlere iş imkanı veren çok fazla sayıda fason firma bulunmaktadır. İş veren firmalara ulaşım sağlamak zor olmamaktadır. Teknolojinin hızla ilerlemesi ile birlikte sosyal medya üzerinden firmalara ulaşım sağlamak çok basittir. Fakat önemli olan firmaların güvenilir olmasıdır. Çünkü günümüzde her yerde, her konuda insanlarımız dolandırılmaktadır. Bu yüzden evde ek iş yapmak isteyen özellikle ev hanımlarımızın çok dikkatli olması gerekmektedir.

Kendi işimi yapmak istiyorum diyen bayan arkadaşlarımız için Kapı Süsü Yaparak Evde Para Kazanabilirsiniz (İlginç Fikirler)verebiliriz. Bu iş imkanı da sizler için iyi olabilir. Çünkü kazanacağınız miktarlar oldukça yüksektir. 1 ayda ne kadar kazanabileceğinizin ve nasıl satış yapacağınızın bilgileri vermiş olduğumuz adresin içeriğinde bulunmaktadır.

Evde ek iş yapmak yapacağınız işe göre sizler için avantajlı olmaktadır. Bazı yapmış olduğunuz işlerde günümüz şartlarında alınan asgari ücretten dahi fazla para kazanmanız mümkündür. Sizlerin bu konuda dikkat edeceğiniz tek şey bulmuş olduğunuz firma ilk etapta sizlerden para talep ederse kesinlikle göndermemeli siniz. Çünkü güvenilir firmalar asla karşı taraftan para talep etmezler.  Ayrıca çok fazla miktarda paralar kazanacağınızı söyleyen reklam yapan kişilerden de uzak durmalısınız. Bilin ki bunlar dolandırıcıdır. Yüksek maliyetler sunarak sizlerden bir takım bilgiler talep eder

 • Kişisel bilgileriniz
 • Banka hesap numaranız
 • Açık adresiniz
 • İletişim numaralarınız
 • Kredi kartı bilgileriniz ve şifre

gibi bilgilerinizi talep eden kişilerden yada kendini firma olarak tanıtan insanlardan uzak durmalısınız. Kesinlikle bunlara tenezzül etmemelisiniz. Yukarıda da dediğim gibi evlere iş veren firmalar bu şekilde bilgi almazlar. Yapmanız gereken firmayı çok iyi bir şekilde araştırmak. Bire bir iletişim sağlamak hatta imkanınız varsa gidip yerinde görmek sizler için daha iyi olacaktır. Yakın çevrenizde bu şekilde iş yapan kişilerden bilgi almanız da daha doğru olmaktadır. Bu sayede güvenilir firmalar ile çalışma imkanına sahip olabilir. Ve çok çabuk zaman içerisinde iş imkanına sahip olabilirsiniz.

Siz değerli arkadaşlarımız için, güzel iş imkanlarından bahsedebiliriz.5 Farklı Evde Para Kazandıran El İşleri Burada (Yeni Moda İşler)içeriğin içinde güzel iş fikirleri ve imkanları bulunmaktadır. Muhakkak bilgi almanızı tavsiye ederim.

Ayrıca bizleri de takip edebilirsiniz. Çünkü aşağıda ki yorumlar kısmına firmalar zaman zaman iletişim adresleri ve yapılacak işlerin bilgilerini bırakmaktadır. Sizlerin yapması gereken tek şey bizleri takip etmeniz olacaktır. Hazırlamış olduğumuz videodan sizler için gerekli olan tüm bilgilere sahip olabilirsiniz.

KARGO İLE İŞ ALIP PARA KAZANMAK İSTEYENLERİN TÜM MERAK ETTİKLERİ SORULARIN YANITI BU VİDEO’DA

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 2 Ortalamamız: 4.5]
Ziyaretçi Yorumları - 1.027 Yorum
 1. elanur dedi ki:

  merhaba ben makale yazmak istiyorum.izmirde yasiyorum

 2. Serpil dedi ki:

  Merhaba paketlmede çalıştım elim hızlıdır sizden iş bekliyorum

 3. Merve dedi ki:

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz rica etsem

 4. Ayşe dedi ki:

  Evde ek is istiyorum is vermenizi bekliyorum

  1. Mihriban Avcı dedi ki:

   Evde paketleme işi istiyorum elim çok yatkindir lütfen çok ihtiyacım var

  2. Edagül Altıok dedi ki:

   Evde makine ile nakış işi yapmak istiyorum her türlü logo yada nakış bebek resimleri çizgi film kahramanları resimleri işlenir

 5. Erbulut dedi ki:

  Selamlar.
  Dezenfektan dolumu, maske paketleme, tek kullanımlık ürünler hazırlama da çalışa bilirim.

 6. İlknur dedi ki:

  İstanbul Sultanbeyli evde iş istiyorum

 7. Gülsüm ACAR dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum elim her işe yatkin

 8. Gülsün dedi ki:

  Ben İzmir buca da ikamet etmekteyim evde ek iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

1 90 91 92
Bir Yorum Yazın