Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

Kapı Süsü Yaparak Evde Para Kazanabilirsiniz (İlginç Fikirler)

 Kapı süsü son yıllarda evde para kazandıran ek işlerden birisi olmaktadır. Özellikle 2022 yılında hayatımızın tamamen lüksleşmesi, kapıların da modernleşmesine neden olmuştur. Çeşit çeşit kapı süsü modelleri ortaya çıkmıştır. Artık bütün herkes internet üzerinden güzel paralar kazanmaktadır. Vatandaşlarımız ek gelir kazanmak için farklı ürünler ile bir çok çeşit satışlar yapmaktadır. Oturduğunuz yerden,  kolayca bir o kadar da severek yapabileceğiniz işlerden biriside kapı süsü yapmaktır.

Kapı Süsü Yaparak Evde Para Kazanabilirsiniz (İlginç Fikirler)

Hayal dünyanızı da konuşturarak, çok farklı kapı süsleri tasarlayarak evinize ek gelir sağlayabilirsiniz. Sizlere küçük bir iş gibi görünse de istikrarlı çalışarak, satışını doğru yapan kimseler için gerçekten güzel kazanç getirmektedir. Hem vaktini değerlendirip hem de bu boş zamanın ürünlerini paraya çevirebilirsiniz. Paraya ihtiyacım var farklı kapı süsleri yapabilirim diyorsanız. Evde yap sat kapı süs modellerinden oluşan  detayları mutlaka incelemelisiniz. Örnek göstereceğimiz pleksi yapımından tutun doğal ağaç dallarından,  kozalaklarla yapılan kapı süslerine kadar size değişik fikirler aşılayacaktır.

Neler Var?

Evde Yapılan Kapı Süsü Nasıl Satılır?

Uzun zamandır kapılarımızı güzel gösteren süsler, kendine ek iş arayan birçok kimsenin ekmek kapısı olmuştur. Eskiden müstakil evlerin dış kapıları sokağa açıldığından kapı süsü çokta tercih edilmemekteydi. Ancak aile hayatları artık apartmanlara taşındığından itibaren kapılarda çeşit çeşit süsler yer almaya başladı. İşte bunu fırsat bilen hanımlar değişik tasarımlarla harika görseller ortaya çıkarmaya başladılar. Hal böyle olunca bu çalışmadan güzel gelir elde eden hanımlarımız; yaptıkları bu ürünleri pazarda tezgah açarak satmaya başlamışlardır.

blank

Evde-Yapılan-Kapı-Süsü-Nasıl-Satılır

Hatta  eş dost aracılığıyla  toplu bir şekilde dükkanlara satarak ve de en önemlisi internet üzerinden sosyal medyadan yapılan satışlardır. Özellikle el emeği kapı süsü olarak İnstagram hesabı açarsanız. Yakınlarınız, dostlarınız, arkadaşlarınız kendi sayfalarında, sizin sayfanızı önerirlerse takipçi sayınız artar ve daha çok siparişler almanız faydası olur.

Evimde çalışarak, ek gelire sahip olmak istiyorum diyen kişiler için farklı iş imkanları da bulunmaktadır. Evde Maske Paketleme İş İlanlarıyla Ek Gelir Elde Edebilirsiniz vermiş olduğumuz adres üzerinden detaylı daha fazla bilgilere sahip olabilirsiniz. Şayet yine evde paketleme işi düşür iseniz. Evde Karton, Plastik Bardak Paketleme İşi Yapmak İsteyenleri için iş imkanları da  bulunmaktadır.

Ayrıca evlere süsleme işi veren firmalarda bulunmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgiler yazımızın devamında bulunmaktadır. Sizler de el becerinize güveniyorsanız kendi tasarladığınız ürünleri saydığımız yollar ile kolaylıkla satışa sunabilirsiniz.

Evde Kapı Süsü Yaparak  Ne Kadar Para Kazanılır?

Evet kıymetli bayanlarımız sizlerde el becerilerinize güvenerek, değişik fikirler ile yeni tasarımlar ortaya çıkartmaya hazır mısınız?  Fazla maliyeti olmayan kapı süslerinden ne kadar gelir edebileceğinizi biliyor musunuz? Sizleri fazlası ile tatmin edecek gelirler elde etmeniz oldukça mümkündür.

blank

Evde-Kapı-Süsü-Yaparak -Ne-Kadar-Para-Kazanılır

Hatta 2022 yılında diğer vatandaşlarımızın dışarıda farklı kurumlarda çalışarak almış olduğu asgari ücret 2.825.90 kuruştan dada fazla paralar kazanabilirsiniz. Nasıl mı? gelin hep birlikte hesaplamasını yapalım.

 • İlk olarak yapmış olduğunuz kapı süsü içi gereken maliyet hesaplamasını yapalım.
 • Kullanacağınız ürün kalitesine göre ve yapmış olduğunuz kapı süsünün fazla gösterişine göre harcamış olduğunuz en düşük maliyet oranınız 15.00 TL olmaktadır. En yüksek olarak ise kalitesi yüksek malzeme kullandı iseniz 50.00 TL’yi geçmemektedir.
 • Her iki maliyet üzerinden günde bir tane kapı süsü yaptığınızı varsayarak, aylık olarak hesaplayacak olursak
 Kalitesine göre yapmış olduğunuz tek bir kapı süsü için maliyet oranları  Bir ayda kapı süsü hazırlamak için yapmış olduğunuz masraflar ve giderler
15.00 TL 450.00 TL
20.00 TL 600.00 TL
25.00 TL 750.00 TL
30.00 TL 900.00 TL
35.00 TL 1.050.00 TL
40.00 TL 1.200.00 TL
45.00 TL 1.350.00 TL
50.00 TL 1.500.00 TL

Hazırlamış olduğumuz tablo üzerinde de görmüş olduğunuz gibi, aylık giderleriniz net bir şekilde ortadır. Hatta sizler için bir ihtimal daha var. Malzemeleri toplu halde bir yerden aldığınızda ve sürekli alamaya devam ettiğinizde kaliteli ürünleri daha uygun fiyata alabilirsiniz.

Maliyet konusuna geldiğimizde bu işi yapacak hiç bir şekilde elimde para yok diyorsanız başka iş imkanlarından da yararlanabilirsiniz. Mesela sizler için yardımcı olmak adına5 Kuruş Sermayem Yok Sermayesiz Parasız İş Nasıl Kurarım? adresinden bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca almış olduğunuz malzemelerden sadece tek bir ürün için kullanmıyorsunuz. Bir malzemeden bir kaç tane ürün elde edebiliyorsunuz. Şimdi gelelim bu giderleri düştüğümüzde aylık olarak ne kadar ücret kazanabileceğinize. 2022 yılı piyasasına göre dışarıda satılan en düşük kapı süsünü baz alırsak 50.00 TL en yüksek oranda satılan en emeği kapı süsleri ise 250 TL olmaktadır. Not olarak şunu sizlere söylememiz gerekir ki, satış fiyatları yapmış olduğunuz kapı süsünün kalitesine, kullanılan malzemeye ve görünüşüne göre fiyatlar değişmektedir. Biz sizler için her yönden hesaplama yapacağız.

Kalitesine, estetik görünümüne ve kullanılan malzemeye göre yapmış olduğunuz kapı süslerinin satış fiyatları Aylık günde 1 tane kapı süsü sattığınızı varsayarsak kazanacağınız  miktar
50.00 TL 1.500.00 TL
60.00 TL 1.800.00 TL
75.00 TL 2.250.00 TL
80.00 TL 2.400.00 TL
90.00 TL 2.700.00 TL
100.00 TL 3.000.00 TL
110.00 TL 3.300.00 TL
120.00 TL 3.600.00 TL
130.00 TL 3.900.00 TL
140.00 TL 4.200.00 TL
150.00 TL 4.500.00 TL
160.00 TL 4.800.00 TL
170.00 TL 5.100.00 TL
180.00 TL 5.400.00 TL
190.00 TL 5.700.00 TL
200.00 TL 6.000.00 TL
210.00 TL 6.300.00 TL
220.00 TL 6.600.00 TL
230.00 TL 6.900.00 TL
240.00 TL 7.200.00 TL
250.00 TL 7.500.00 TL

Sizlerin de açık ve net bir şekilde görmüş olduğunuz üzere yukarıda da söylediğim gibi 2022 yılı içindeki asgari ücretten daha fazla paralar kazanmanız çokta zor değil. Tek yapmanız gereken sosyal medya aracılığı ile açmış olduğunuz hesaplarınızın takipçi sayılarını arttırmak. Sonrasında internet üzerinden daha fazla satışlar yapmaktır. Bu çokta zor bir iş değil her şey sizin elinizde ne kadar girişimci olursanız, istekli ve çaba gösterirseniz. Çok daha iyi paralar kazanabilirsiniz. Ayrıca evlere kapı süsü işleri veren firmalarda bulunmaktadır.

Evlere Kapı Süsleri İşi Veren Firmalar Hangileridir?

Evinde çalışarak para kazanmak isteyen vatandaşlarımız için bazı firmalar yapmış oldukları kapı süslerini toplu halde biraz daha uygun fiyatlara almaktadır. Aslında sizlere bu biraz daha avantajlı olarak görünse de sizin kaybınıza olabilir. Çünkü firmalar sizin normal satış fiyatınızdan yapmış olduğunuz kapı süsleri almamaktadır. Hatta üzerine fazlası ile pazarlık yapmaktadır. Tek güzel yanı olarak ne var toplu halde bir kerede paranızı elinize alabiliyorsunuz. Elinize toplu bir para geçiyor.

blank

Evlere-Kapı-Süsleri-İşi-Veren-Firmalar-Hangileridir

Ama biz yine de sizlerin kendi imkanlarınız ile yapmış olduğunuz ürünleri kendiniz pazarlamış olmanız tarafındayız. illa ben firmalar ile anlaşma yapacağım diyorsanız bulunmuş olduğunuz bölgedeki organizasyon şirketleri ile iletişim sağlayabilirsiniz. Genelde o tip işlerle uğraşan kişilerin kapı süsü gibi dekoratif ürünlere onların ihtiyacı oluyor. O yüzden ürünlerinizi toplu bir şekilde sizlerden satın alabilirler. Şimdi sıra geldi bir kaç kapı süsü örneklerine.

Az bir sermeye ile farklı iş imkanlarında kendi işimin patronu olmayı düşünüyorsanız Sermayesiz Yeni En Karlı Zekice İş Fikirleri (Küçük Az Sermaye İle)adres içeriğinde sizler için harika iş fikirleri bulunmaktadır.

Pleksi Kapı Süsleri Nasıl Tasarlanır?

Son günlerin en fenomen süsleme malzemesi olan pleksi malzemesi, plastik fakat ayna görünümüyle herkesi cezbediyor. Öyle ki bu malzemeden sadece kapı süsü değil; düğünlerin, nişanların kısacası tüm özel günler de dağıtılan hediyelik eşyalar tasarlanmaktadır. Pleksinin uygun maliyeti, gösterişli görünümü bu tercihin ana sebebi olmaktadır. Küçük bir dükkanda pleksi üretim ve kesimini yapan işletmecilerle anlaşarak. Uygun fiyata pleksi aynaları alıp süslemesini kendiniz yapabilirsiniz.

blank

Pleksi-Kapı-Süsleri-Nasıl-Tasarlanır

Diğer üretimlere göre pleksi ayna süslemesi daha hazır ürünlerle süslendiğinden biraz maliyetlidir. Ancak satışı da bir o kadar hızlı ve kazançlıdır. Özellikle pleksi üzerine işlenebilen isim ve kelimeler olmasından dolayı müşteriler tarafından çokça tercih konusu olmaktadır. Kapısında hem isminin yer alması hemde hoş süslemesi olması sipariş üzerine yapılmasını gerektirir. Masa süslemelerinde, nikah şekerlerinde de aynı süslemeyi üstlenerek gelirinizi ikiye katlayabilirsiniz. Bu ürünleri ise sosyal medya hesaplarınız dan kolayca pazarlayabilirsiniz.

Keçeden Kapı Süsü Yaparak Satın

Birkaç yıldır herkesin kapısında görebileceğiniz keçeden kapı süsleri, kolay şekil almasıyla her istenilen figür yapılabiliyor. İlk etapta köpükten halkaların üzerine paralel olarak sarılan kadife , kurdele gibi malzemelerin üzerine  nası model isteniyorsa kesilerek silikon yardımıyla yapıştırılır.

blank

Keçeden-Kapı-Süsü-Yaparak-Satın

Ülkemiz de genellikle bu tarz süslemeli işleri kadınlar üstlenmektedir. Bu sebeple kapı süslerimiz de en çok çiçekler, çeşitli kuş figürleri, boncuklar yer almaktadır. Sizlerin de kolaylıkla yapabileceği kapı süslerinin tasarımı tamamen sizin hayal dünyanıza kalmıştır. Kesin, biçin kendi modern kapı süsünüzü oluşturun.

Evde paketle işi yaparak ek gelir kazanmak isteyen vatandaşlarımız için harika b ir iş fikri bulunmaktadır. Evde Kuruyemiş Paketleme Nasıl Yapılır? (Firmaların Numaraları) Gerekli olan bilgiler adres içerisinde mevcuttur. Bakmanızı tavsiye ederim getiri güzel bir iş fırsatıdır.

Doğadan Malzemelerle Kapı Süsü Yapın

Sizlerin de tahmin edeceği gibi son yıllarda doğal yaşama büyük ilgi oluşmuştur. Öyle ki kapı süsün de bile doğal parçalar görmek isteyen kimseler de bulunmaktadır. Sermayesiz Olarak Evinizde Yapılabilecek İş Fikirleri içerisinde yer alan doğadan kozalak, dal parçalarını boyayıp süsleyerek tasarım süsler yapabilirsiniz.

blank

Doğadan-Malzemelerle-Kapı-Süsü-Yapın

Üstelik doğadan olan bu ürünler organik, doğal adı altında satıldığından daha çok tercih edilmektedir. En ucuz 50 liraya satacağınız kapı süslerini toplu olarak doğa günlerinde, turistik gezilerin yapıldığı yerlerde satış yapmanız daha çok kazandıracaktır. Hem de malzeme için harcamış olduğunuz miktarlar daha uygun fiyatlara gelecektir sizlere.

Örgüden Kapı Süsleri Nasıl Tasarlanır?

Beş yıl öncesini bugün ile kıyaslamaya kalkarsak; muhtemelen örgü süsler mazide kaldı diyebilirsiniz. Fakat şu açıdan bakmak gerekirse; Yapılan örgüleri modern süslemelerle dizayn ettiğinizde gayet te şık, tercih edilen ürünler ortaya çıkacaktır. Şimdi nasıl tasarlayabileceğiniz hakkında biraz fikir verelim. Kapı süslerinin en alt tabakası sert bir yapıda olmalı ki üstte ki görüntü düzgün olsun. Bu nedenle hazır köpük veya plastik halka tabanı alın. Çevresine istediğiniz tarzdan ipi sarın. Bu işlemi sıkı bir şekilde gerçekleştirin ki boşluk kalmasın.

blank

Örgüden-Kapı-Süsleri-Nasıl-Tasarlanır

Aynı zamanda sararken kuvvetli bir yapıştırıcı ile yapıştırarak destekleyin. Sarma işlemi bittikten sonra ipinizin rengine uygun çiçekler örebilir, bu çiçekleri incilerle süsleyebilirsiniz. Eğer farklı bir şeyler ortaya çıksın istiyorsanız. Eva çiçeklerden alarak, yaprak eşliğinde yapıştırabilirsiniz. Ya da farklı süslemeleri İnternet sayfaları üzerinden araştırarak yeni tasarımlar hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Konu Videomuz

Üretim Tesislerin Ev Hanımlarına Özel Kargo İle İş Gönderdiklerini Anlatan Harika Videomuzu Mutlaka İzleyin!

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları - 63 Yorum
 1. Nurcan Gültekin dedi ki:

  Evde yapabileceğim bir iş ariyorum. Paketleme, düğün kartı katlama, kapı süsü yapımı,magnet yapımı gibi

 2. Gunay dedi ki:

  Merhaba evde işe ihtiyacim var hamile olduğum icin rahatsizligimdan dolayi calisamiyorum eşim çalışıyor kira ödüyoruz bu işe çok ihtiyacim var lutven yardimci olurmusunuz

 3. arif dedi ki:

  Kapi susu yapabilirim acil ise igtiyacim var

 4. Gönül ataseven dedi ki:

  Evde yapabileceğim bir iş ariyorum. Paketleme işleri ve magnet yapabilirim. Evimde bir odayı bu iş için kullanabilirim.

 5. Gülsüm dedi ki:

  Uzun süre tekstilde çalıştım şimdi rahatsizim çok fazla ayakta kalamıyorum elim seridir hertürlü işi yaparım dönüş yaparmisiniz lütfen

 6. AYSU GÜLDEMİR dedi ki:

  kapı süsü yapmak için nasıl başvuru yapabiliyoruz

 7. Aygül dedi ki:

  Bende kapı süsü yapıyorum

 8. müge dedi ki:

  zamanım çok,istanbul-beşiktaş ,çalışabilicek 3 kişiyiz

 9. Zeliha dedi ki:

  değişik kapı süsü yapabilirim sizinle çalışmak istiyorum

1 4 5 6
Bir Yorum Yazın