DEVLET Kredi

İzmir Senetle Para Veren Kuyumcular Tefeci Numaraları

İzmir Senetle Para Veren Kuyumcular Tefeci Numaraları

Türkiye’de ticaretin İstanbul’dan sonra en çok dönen illerin başında kuşkusuz ki İzmir gelmektedir. Ticaret denilince’de ilk olarak akla para geldiğine göre bu ilimizde bir çok danışmanlık firmaları mevcuttur. Hatta bu danışmanlık firmalarına ilaveten ise bir çok kuyumcu ve tefeci olarak adlandırılan ayaklı bankalar senetle kredi olanakları sağlamaktadır. Finansman şirketleri kadar yasal olmasa da İzmir’de bankalardan para çekemiyorum diyenlerin kısaca para bulabilecekleri bir çok adres vardır. İşte bizde tam olarak bu adreslere ait bilgileri sizlere telefon numaraları ile sitemizde yer verdik. Artık adınıza 5.000 TL mi? yoksa 100.000 TL mi? kredi çıkar onu sizler bu firmalar ile irtibat kurduktan sonra bileceksiniz.

İzmir Senetle Para Veren Kuyumcular 2020

Milyonlarca insanın yaşamış olduğu İzmir ilimiz’de bir çok kuyumcuda hali ile ticari faaliyetlerini sürdürmektedir. Asıl işleri altın yani ziynet eşyası satmak olan kuyumcular zamana ayak uydurarak ilave ticari faaliyetler de göstermektedir. Bunlara ilk olarak hafta sonu cumartesi pazar doviz dolar avro bozdurma işlemleri hatırlayacağınız gibi dahil olmuştur.! Daha sonraları ise İzmir dahil nerede ise bütün kuyumcular senetle müşterilerine para vermektedirler. Bu işlemin yasal olmadığını bir defada bizim söylememiz de fayda olacağını düşünüyorum. Peki, İzmir’deki kuyumcular müşterilerine nasıl senetle kredi vermektedirler.? Gelin ilk olarak bunun hesaplamasına bir bakalım.!

 • İzmir’deki kuyumcular nerede ise bir birlerine çok yakın oranlarda aylık bir faiz oranları belirlerler. Bu oran aylık olarak en fazla %2.00 civarlarında seyir etmektedirler. Peşin komisyon oranları ise yine bankalarda olduğu gibi bir çok kuyumcuda uygulamaktadırlar. Yani, 20.000 TL için başvuru yaptığınız zaman size kuyumcular net 20 bin TL vermezler. Bundan %5 gibi bir kesinti uygularlar. Bu oranda 20.000 TL’de 1.000 TL gibi bir rakama tekabül etmektedir.

Faiz ve peşin kesinti oranları kuyumculara göre değişiklik göstere bilmektedir. Bu neden ile biz şu kuyumcu şu faiz oranını ile senetle kredi imkanı sağlıyor dersek yalan olacaktır.! Ortalama olarak bir hesaplama yapmamızı isterseniz ama sizler için ortalama faiz oranları ve kesintiler ile bir hesaplama tablosu ortaya çıkara biliriz.

✅ 30.000 TL için size kuyumcular en fazla 12 ay vade uygular. Ortalama aylık %2.00 faiz oranı ile aylık ödemeniz ise 2.906,93 TL olur. Toplamda ise size maliyeti yaklaşık olarak 34.883,21 TL olacaktır.

Aslına bakılır ise hayat sigortası yaklaşık olarak 200 TL de göz önünde bulundurur isek bankalara göre çok fazla bir kaybınız yok bence.!

İzmir Tefeci Numaraları Buca Cemil, Mustafa

Ankara‘da Senetle Kredi Veren Firmalar da tefeciler için yer verirken İzmir için yer vermesek olmaz.! Ama yasal mevzuatlar gereği her zaman olduğu gibi elden para veren ve toplumca tefeci olarak isimlendirilen bu kişilerin iletişim bilgileri kendileri sitemizde yer vermektedir. Artık siz bu kişilere hayır sever mi dersiniz, yoksa komisyon karşılığı borç veren kişiler mi dersiniz bilemem. Her ne derseniz deyin ama banka haricinde bu şekilde size komisyon yada faiz karşılığında para veren kişiler İzmir’de olsalar da başka bir ilimizde olmuş olsalar da yaptıkları işin yasal olmadığını sizlere belirtmek isterim. Şayet İzmir ‘de tefeciler için telefon numarası arama nedeniniz bankalardan kredi çekememe nede ise sizlere çok daha güvenli tekliflerimiz olacak. Peki, bu teklifler nelerdir.

 1. Öncelikli olarak her bankanın uygulamış olduğu bir dip kredi notu değeri vardır.! Kredi notunuz düşük ise size en büyük alternatif ipotekli kredi veren bankalara başvuru yapmanız diyebilirim. İpotekli Kredi Nasıl Alınır? En İyi 4 Bankanın Teklifi! nedir? diye merak ediyorsanız! bağlantımızı takip edebilirsiniz.
 2. İpotekli kredinin yanı sıra kredi notu düşük olanlara dahi kredi veren bir özel bankamız bulunmaktadır. Bu bankamızda FIBABANKA olmaktadır. MAYIS ayında FIBABANKA bir çok İzmirli müşterisini tefeciye düşürmeden nakit imkanını 12 aya kadar %1.08 verirken 24 ay için %1.15 faiz uygulayıp 36 aya %1.19 ve diğer 60 aya kadar için ise %1.29 faiz uygulamaktadır.
FIBABANKA Kredi Hesaplaması
Miktar 36 Ay 48 Ay 60 Ay
7.500 TL 267,90 TL 222,58 TL 192,81 TL
10.000 TL 357,20 TL 296,77 TL 257,08 TL
12.500 TL 446,51 TL 370,96 TL 321,35 TL

Dediğimiz gibi İzmir’de tefecilerin numarasını yorumlarda bulabilirsiniz ama şansınızı bir defada FIBABANKA üzerinden demek istiyorsanız tek yapmanız gereken BU FORMU doldurmanız dır.!

Senetle Para Veren Faktoringler İzmir Şubeleri

Faktoring firmaları BDDK tarafından kayıtlı bir şekilde faaliyet gösteren finansman şirketleridir. Türkiye’de şuan yasal olarak faaliyette olan tam 56 tane faktoring firması mevcuttur. Çeşitli nedenlerden ötürü faaliyet izni iptal edilmiş ise 60 tane faktoring firması bulunmaktadır. Üzülerek söylemem gerekir ki ancak bu yasal olarak faaliyet gösteren 56 tane faktoring firmasının 55 tanesi İstanbul’da sadece 1 tanesi ise Ankara’da faaliyet göstermektedir.! Dolayısı ile İzmir ilimizde yasal olarak faaliyet gösteren bir faktoring firması yoktur. Hem açık konuşmak gerekir ise olsa dahi faktoring firmaların işi senet ile para vermek değildir ki.! Peki, buraya kadar gelmişken her ne kadarda senetle olmasa’da banka haricinde İzmir’de nasıl 1 saat içinde acil para bulma yöntemlerinden 4 kesin olanı nedir ?

 1. Faturalı hat sahibi iseniz hattınız üzerinden kredi kullanınız. Bunu yapmak için herhangi bir hattınıza ait bayiye giderek puanınıza göre telefon alıp nakit olarak bozdurabilirsiniz. Üstelik hattınıza 12 ay vadeli olarak bu işlemi yapa bilirsiniz. 1 Dakika ‘da Faturalı Hatta Anında Kredi Başvurusu buradan yapılmaktadır.
 2. Elden taksitli olarak beyaz eşya mağazalarından alış veriş yaparak aldığınız ürünleri spotçulara satarak nakit para elde edebilirsiniz.
 3. Danışmanlık firmaları ile irtibata geçebilirsiniz. (Samet ÇETİN: 0-546-890-06-00)
 4. TTNET müşterisi iseniz size en yakın TTNET bayisinden yine cihaz alıp bozdurma yöntemi ile para bulabilirsiniz.

Kredi Veren Finans Şirketleri İzmir Şubeleri

Nakit para ihtiyacınızı İzmir ilinde çözüme kavuşturan bankalar haricinde bir çok danışmanlık firmaları da bulunmaktadır. Bu firmaların çalışma prensiplerini merak edenler için biraz bilgi vermem etik olur sanırım. Şirketler İzmir şubeleri ile yapmış oldukları büyük alışıveriş merkezlerin’den sizlere ürün satın aldırmaktadır. Satın almış olduğunuz bu ürünleri ise yine anlaşma sağladıkları diğer X firmaya çok düşük kayıp ile pazarlanmasını sağlamaktadırlar. Bu arada yapılan alış veriş işleminden komisyon alan İzmir’de faaliyet gösteren finans şirketleri sizden ayrıca bir para almazlar. 12 ile en fazla 24 ay elden senetle taksitli şekilde aldığınız ürünlerde işlemler şu şekilde oluşur.

 • En fazla 2 tane LCD televizyon alabilirsiniz. Bu da 15.000 TL kadar çıkabilmektedir. Satın almış olduğunuz 15 bin TL ürünü 12 bin TL kadar spotçulara sizin yerinize finans şirketleri satarlar.

En fazla bu işlemde kaybınız maddi olarak 2.000 TL ile 3.000 TL arasında yer alır.!

İzmir Senetle Para Veren Kuyumcular Tefeci Numaraları HAKKINDA LÜTFEN SORUNUZU SORUNUZ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 47 YORUM
 1. blank Lokman dedi ki:

  Slm bana acil 20 bin lira para lazım yardımcı olursanız sevinirim saygılar

 2. blank senem fidan dedi ki:

  bugüne çok acil nakit bulmam lazım

  1. blank Nurhan dedi ki:

   İzmirde senetle nakit veren varmı

 3. blank Mustafa dedi ki:

  Izmirde 20000 kredi lazim 05077840499

  1. blank Nurhan Özdemirbağ dedi ki:

   İzmirde senetle nakit veren varmı

 4. blank Talip dedi ki:

  05550117169 1.700 TL lazım belediyede çalışıyorum iki ayda öderim borcu arayın 05550117169

1 5 6 7
DEVLETKredi.Com