Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

İŞKUR LC Waikiki Evde Paketleme İş İlanları (İstanbul Dahil)

İŞKUR LC Waikiki Evde Paketleme İş İlanları (İstanbul Dahil)

İŞKUR yada LC Waikiki gibi bir çok firma 2022 de evlere tekstil paketleme iş ilanları sağlamaktadır. Bu firmalar haricinde bir çok fabrika pipet, plastik bardak, çorap yada maske gibi paketleme işleri de vermektedir. El becerinize göre paketleme işlerinden aylık en az 1.700 TL ila 2.200 TL kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken adreslerini veren bu firmalara başvuru yapmanızdır. Evlere paketleme iş ilanları sadece İstanbul iline özel olmadığını da bilmenizi isterim. Bu nedenle 2022 yılında Ankara, Konya yada Antalya veya Bursa il ayrımı yapılmaksızın iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Paketleme İşinden Aylık Kaç TL Kazanırsınız?

Paketleme işiyle aylık ciddi rakamlar kazanmak elinizdedir. Yapmış olduğunuz işe göre bu rakam değişebilir. Göstermiş olduğunuz performansa göre 300 TL de kazanabilirsiniz 3.500 TL de. Bu tamamen sizin eve almış olduğunuz işe göstermiş olduğunuz ilgi ile alakalıdır. Paketleme işinden kaç TL kazanacağınızı belirleyen başka bir faktörde vardır. Bu ise eve almış olduğunuz iş tir. Bir triko paketleme işi ile pipet yada maske gibi ürünlerin paketleme kazancı bir olmaya bilir. Yine paketleme işinde aylık kazancı belirleyici son husus ise kendi malzemelerinizi kullanıp kullanmayacağınızdır.

Örneğin; Şeffaf naylon paketleme için elinizde sıcak pres makinası bulunuyorsa aylık kazancınız çok daha fazla olur. Yada çorap etiket basımı için dikiş makinası sahibi iseniz buda aylık kazancınızı doğrudan etlikler.

Böylece aylık net geliriniz kolaylıkla 5.000 TL gibi rakamları dahi göre bilir. Ev Hanımlarına Yönelik Evlere Gönderilen İşler Hangileridir? de diğer iş modellerini göre bilirsiniz. Şimdi sıra geldi evde paketleme iş ilanlarına başvuru nasıl yapılır konusuna.

Evde Paketleme İş Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?

Bir çok ev hanımı evde paketleme iş başvurusunda bulunmak istiyor. Hali ile evde paketleme iş başvuru formu doldurmak istemektedirler. Biraz sonra söyleyeceklerim belki sizi üzebilir. Çünkü hiç bir İnternet sayfasında evde paketleme iş başvuru formu bulamazsınız. Her ne kadarda biraz hayal kırıklığı yaşasanız da umutsuz da olmamak lazım. Çünkü evlere paketleme türü iş imkanı sağlayan firmalar daha çok sizin bırakacağınız ilanlara dönüş sağlar. Bu yüzden size tavsiyem, kesinlik evde paketleme iş başvursun da bulunmak istiyorsanız. Bu başvurunuzu bizim üzerimizden iş verenlere iletiniz. Peki bunu nasıl yapabilirsiniz.

 1. Sayfamızın en altına inin
 2. Orada ‘Bir Yorum Yazın’ bölümünü göreceksin.
 3. ‘Yorumunuz’ bölümüne paketleme iş başvuru ilanını örnek de olduğu şekilde girin.

blank

Örnekte olduğu gibi kendi iletişim bilgilerinizi girerek formu GÖNDER demeniz yeterlidir. Böylece evlere paketleme işi veren firmalar sizin ile irtibat kurabilirler. Bunun yanı sıra da sitemizi günlük olarak ziyaret ederek bıraktığınız ilanı takip etmenizde de fayda vardır. Çünkü evlere paketleme işi veren firmalar çoğu zaman bırakılan iş ilanların altın dönüş sağlamaktadırlar.

Bir çok iş fikrine sahip girişimciler öz sermaye sıkıntısından bu hayallerini gerçeğe çevirememektedir. Oysaki Kendi İşimi Kurmak İstiyorum (Param, Fikrim Yok! Ne Yapabilirim?) de nasıl bu sorunu çözebilecekleri yatmaktadır.

Evet, evde paketleme iş başvuru formu nasıl doldurulur gördük. Sıra geldi bir diğer merak edilen konuya. Evde paketleme iş ilanları ve iletişim adreslerine.

Evde Paketleme İş İlanları İletişim Telefon Numarası

Evde paketleme iş ilanlarına başvuru yapmanın diğer bir yolu da telefondan geçer. Telefonla evde paketleme iş başvurusunda buluna bilirsiniz. Bunun için eve paketleme işi veren firmaların numarasını bilmeniz gerekir. Karton barda, tekstil yada herhangi bir eve paketleme işi veren firmaların iletişim numarasını peki nasıl bulabilirsiniz. Bunun için de yine sitemizi aracı olarak kullana bilirsiniz. Çünkü bir çok eve paketleme işi veren firma sitemiz üzerinden sizlerle iletişime geçer. Dolayısıyla özellikle lütfen yorumları baştan aşağıya bir süzün. Muhakkak ikametgâh ettiğiniz il olmasa bile çevre illere ait evlere paketleme işi veren firmaların telefon numarasını bulacaksınızdır. Böylece;

Gibi bir çok evde paketleme işi alabilirsiniz. 5 Kuruş Sermayem Yok Sermayesiz Parasız İş Nasıl Kurarım? da yine kendi işini kurmak isteyenler devlet tarafından sağlanan destekleri görebilirsiniz.

İŞKUR Evde Paketleme İş İlanları

İŞKUR istihdamın artması için bir çok çalışmalara imza atmaktadır. Özellikle işsiz olanlara günlük olarak vermiş olduğu yevmiyeli iş başı eğitimleri son yıllarda oldukça rağbet görmektedir. Bununla birlikte asıl vazifesi işsizlere iş imkanı sağlanması içinde sürekli olarak yenilikler oluşturur. Bu yenilikleri de işsizlere kendi resmi İnternet sitesi üzerinden sağlar. Ek iş edinmek isteyenler için de böyle bir çok fırsat doğar. Bu fırsatları değerlendirenler uzun vadeli olarak bir çok işe sahip olur. Sizler de böylece evde paketleme dahi bir çok işe sahip olabilirsiniz. Bunun için ise ilk olarak yapmanız gereken https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresine giriş yapmanızdır. Daha sonra aşağıdaki gibi bir iş arama ekranı sizi karşılayacaktır.

blank

Sayfaya giriş yaptıktan sonra en yukarıda arama butonuna ‘PAKETLEME’ yazınız. Daha sonra sağ altta yer alan ‘ARA’ butonuna basınız. Karşınıza paketleme işçisi arayan tüm firmaları göreceksiniz. İl seçimi yapmak isteyenler arama sayfasında İL belirtirse de sadece belirlenen il de yer alan paketleme işçisi arayan firmaları göre bilir. Bu firmalara başvuru yaparak evinizde paketleme işini yapabileceğinizi beyan edebilirsiniz. Böylece evinize paketleme işi almış olabilirsiniz. Detaylar için İŞ-KUR Evlere Sağladığı Ek İş İmkanları sayfamız da bulabilirsiniz.

LC Waikiki Evlere İş Veriyor Mu?

LC Waikiki evlere iş veriyor mu? sorusunu yanıtlamadan önce bilmenizi istediklerim var. Türkiye’nin 20. en büyük şirketi LC Waikiki tir. Binlerce kişiye LCW ekmek kapısı olmaktadır. Sağladığı iş imkanları içerisinde ise özellikle kasiyer, raf sorumlusu ve depo görevlileri yer almaktadır. İşçisine son derece iyi olanaklar sağlar. Bu imkanların en güzeli de 5 yıl sonra birikmiş olan tazminatınızı alıp işinize devam edebilmenizdir. Bu firmaya işçi yada mavi yaka olarak başvuruda buluna bilirsiniz. Nasıl başvuru yapacağınızı da 5 Yoldan LCW İş Başvurusu Yapma FORMU da göre bilirsiniz.

LC Waikiki hakkında sizlere edindiğimiz tecrübeleri paylaştık. Şimdi geldi sıra LC Waikiki evlere iş veriyor mu? Cevap sizi biraz üzer bilir. Ama doğruları paylaşmam gerekiyor. Üzgünüm LC Waikiki evlere iş vermiyor. Ama siz isterseniz yukarıda paylaştığım diğer firmaların evlere sağladığı paketleme iş ilanlarına başvuru yapa bilirsiniz.

 

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları - 462 Yorum
 1. ayşe nur pehlivan dedi ki:

  23 yasindayim yeni evliyim evde paketleme isi yapmak istiyorum itinayla duzgun bi sekilde yaparim

 2. Şeyma dedi ki:

  30 yaşındayım ve çalışmaya çok ihtiyacım var

  1. Ülkü durak dedi ki:

   Merhaba ben Ülkü İzmir Menderes teyim evde paketleme işi istiyorum lütfen yardımcı olur musunuz saygılar

  2. Yakup bayır dedi ki:

   Merhabalar evde paketleme işi yapmak istiyorum ihtiyacımdan dolayı talep olursa geri dönüş yaparsanız sevinirim

   1. Firdevs dönmez dedi ki:

    Merhaba ev hanımıyım . evde 2 kişiyiz evde paketleme yapmak istiyorum . çok temiz ve titizimdir .lütfen yardımcı olur musunuz ihtiyacım var

    1. Firdevs dönmez dedi ki:

     Merhaba ev hanımıyım . evde 2 kişiyiz evde paketleme yapmak istiyorum . çok temiz ve titizimdir .lütfen yardımcı olur musunuz ihtiyacım var/
     . İstanbul sultangazide yaşıyorum 45 yaşındayım

 3. Zeynep KEZER dedi ki:

  Merhabalar evde paketleme işi istiyorum İş içeriği hiç farketmez hepsini temiz ve gösterildiği şekilde yaparım. zeyneepkezer@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.

 4. Aynur dedi ki:

  Kirsehirde ikametgah etmeyim.23 yasinda bayanım paketleme isi yapmak istiyorum buna ihtiyacim var Aynur Türkmen mail adresim alfc8335@gmail.com

 5. Fatma dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen yardımcı olun İstanbul

 6. Kader Özalp dedi ki:

  Merhaba.Ben Kader 23 yaşındayım ev hanımıyım.Evde paketleme işi yapmak istiyorum. İçeriği hiç farketmez bütün paketleme işini temiz ve düzgün bir şekilde yapacağımdan hiç şüpheniz olmasın.

 7. Kader dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum LC Waikiki. Boş zamanım çok değerlendirmek istiyorum lütfen dönüş yapın.

 8. Nilufer dedi ki:

  İstanbul kucukcekmecedeyim daha önce paketleme isi yaptım elim hızlıdır ihtiyacım var dönüş yaparsanız duacıniz olurum

 9. Leyla dedi ki:

  Iyi gunler ismim leyla osmaniye merkezde yasiyorum butun paketleme islerini itinayla yaparim.

 10. Nurcan taş dedi ki:

  İstanbul Güngören de oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorumen kısa zamanda dönüş yaparsanız sevinirim

Bir Yorum Yazın