Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

İŞKUR LC Waikiki Evde Paketleme İş İlanları (İstanbul Dahil)

İŞKUR LC Waikiki Evde Paketleme İş İlanları (İstanbul Dahil)

İŞKUR yada LC Waikiki gibi bir çok firma 2022 de evlere tekstil paketleme iş ilanları sağlamaktadır. Bu firmalar haricinde bir çok fabrika pipet, plastik bardak, çorap yada maske gibi paketleme işleri de vermektedir. El becerinize göre paketleme işlerinden aylık en az 1.700 TL ila 2.200 TL kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken adreslerini veren bu firmalara başvuru yapmanızdır. Evlere paketleme iş ilanları sadece İstanbul iline özel olmadığını da bilmenizi isterim. Bu nedenle 2022 yılında Ankara, Konya yada Antalya veya Bursa il ayrımı yapılmaksızın iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Neler Var?

Paketleme İşinden Aylık Kaç TL Kazanırsınız?

Paketleme işiyle aylık ciddi rakamlar kazanmak elinizdedir. Yapmış olduğunuz işe göre bu rakam değişebilir. Göstermiş olduğunuz performansa göre 300 TL de kazanabilirsiniz 3.500 TL de. Bu tamamen sizin eve almış olduğunuz işe göstermiş olduğunuz ilgi ile alakalıdır. Paketleme işinden kaç TL kazanacağınızı belirleyen başka bir faktörde vardır. Bu ise eve almış olduğunuz iş tir. Bir triko paketleme işi ile pipet yada maske gibi ürünlerin paketleme kazancı bir olmaya bilir. Yine paketleme işinde aylık kazancı belirleyici son husus ise kendi malzemelerinizi kullanıp kullanmayacağınızdır.

Örneğin; Şeffaf naylon paketleme için elinizde sıcak pres makinası bulunuyorsa aylık kazancınız çok daha fazla olur. Yada çorap etiket basımı için dikiş makinası sahibi iseniz buda aylık kazancınızı doğrudan etlikler.

Böylece aylık net geliriniz kolaylıkla 5.000 TL gibi rakamları dahi göre bilir. Ev Hanımlarına Yönelik Evlere Gönderilen İşler Hangileridir? de diğer iş modellerini göre bilirsiniz. Şimdi sıra geldi evde paketleme iş ilanlarına başvuru nasıl yapılır konusuna.

Evde Paketleme İş Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?

Bir çok ev hanımı evde paketleme iş başvurusunda bulunmak istiyor. Hali ile evde paketleme iş başvuru formu doldurmak istemektedirler. Biraz sonra söyleyeceklerim belki sizi üzebilir. Çünkü hiç bir İnternet sayfasında evde paketleme iş başvuru formu bulamazsınız. Her ne kadarda biraz hayal kırıklığı yaşasanız da umutsuz da olmamak lazım. Çünkü evlere paketleme türü iş imkanı sağlayan firmalar daha çok sizin bırakacağınız ilanlara dönüş sağlar. Bu yüzden size tavsiyem, kesinlik evde paketleme iş başvursun da bulunmak istiyorsanız. Bu başvurunuzu bizim üzerimizden iş verenlere iletiniz. Peki bunu nasıl yapabilirsiniz.

  1. Sayfamızın en altına inin
  2. Orada ‘Bir Yorum Yazın’ bölümünü göreceksin.
  3. ‘Yorumunuz’ bölümüne paketleme iş başvuru ilanını örnek de olduğu şekilde girin.

blank

Örnekte olduğu gibi kendi iletişim bilgilerinizi girerek formu GÖNDER demeniz yeterlidir. Böylece evlere paketleme işi veren firmalar sizin ile irtibat kurabilirler. Bunun yanı sıra da sitemizi günlük olarak ziyaret ederek bıraktığınız ilanı takip etmenizde de fayda vardır. Çünkü evlere paketleme işi veren firmalar çoğu zaman bırakılan iş ilanların altın dönüş sağlamaktadırlar.

Bir çok iş fikrine sahip girişimciler öz sermaye sıkıntısından bu hayallerini gerçeğe çevirememektedir. Oysaki Kendi İşimi Kurmak İstiyorum (Param, Fikrim Yok! Ne Yapabilirim?) de nasıl bu sorunu çözebilecekleri yatmaktadır.

Evet, evde paketleme iş başvuru formu nasıl doldurulur gördük. Sıra geldi bir diğer merak edilen konuya. Evde paketleme iş ilanları ve iletişim adreslerine.

Evde Paketleme İş İlanları İletişim Telefon Numarası

Evde paketleme iş ilanlarına başvuru yapmanın diğer bir yolu da telefondan geçer. Telefonla evde paketleme iş başvurusunda buluna bilirsiniz. Bunun için eve paketleme işi veren firmaların numarasını bilmeniz gerekir. Karton barda, tekstil yada herhangi bir eve paketleme işi veren firmaların iletişim numarasını peki nasıl bulabilirsiniz. Bunun için de yine sitemizi aracı olarak kullana bilirsiniz. Çünkü bir çok eve paketleme işi veren firma sitemiz üzerinden sizlerle iletişime geçer. Dolayısıyla özellikle lütfen yorumları baştan aşağıya bir süzün. Muhakkak ikametgâh ettiğiniz il olmasa bile çevre illere ait evlere paketleme işi veren firmaların telefon numarasını bulacaksınızdır. Böylece;

Gibi bir çok evde paketleme işi alabilirsiniz. 5 Kuruş Sermayem Yok Sermayesiz Parasız İş Nasıl Kurarım? da yine kendi işini kurmak isteyenler devlet tarafından sağlanan destekleri görebilirsiniz.

İŞKUR Evde Paketleme İş İlanları

İŞKUR istihdamın artması için bir çok çalışmalara imza atmaktadır. Özellikle işsiz olanlara günlük olarak vermiş olduğu yevmiyeli iş başı eğitimleri son yıllarda oldukça rağbet görmektedir. Bununla birlikte asıl vazifesi işsizlere iş imkanı sağlanması içinde sürekli olarak yenilikler oluşturur. Bu yenilikleri de işsizlere kendi resmi İnternet sitesi üzerinden sağlar. Ek iş edinmek isteyenler için de böyle bir çok fırsat doğar. Bu fırsatları değerlendirenler uzun vadeli olarak bir çok işe sahip olur. Sizler de böylece evde paketleme dahi bir çok işe sahip olabilirsiniz. Bunun için ise ilk olarak yapmanız gereken https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresine giriş yapmanızdır. Daha sonra aşağıdaki gibi bir iş arama ekranı sizi karşılayacaktır.

blank

Sayfaya giriş yaptıktan sonra en yukarıda arama butonuna ‘PAKETLEME’ yazınız. Daha sonra sağ altta yer alan ‘ARA’ butonuna basınız. Karşınıza paketleme işçisi arayan tüm firmaları göreceksiniz. İl seçimi yapmak isteyenler arama sayfasında İL belirtirse de sadece belirlenen il de yer alan paketleme işçisi arayan firmaları göre bilir. Bu firmalara başvuru yaparak evinizde paketleme işini yapabileceğinizi beyan edebilirsiniz. Böylece evinize paketleme işi almış olabilirsiniz. Detaylar için İŞ-KUR Evlere Sağladığı Ek İş İmkanları sayfamız da bulabilirsiniz.

LC Waikiki Evlere İş Veriyor Mu?

LC Waikiki evlere iş veriyor mu? sorusunu yanıtlamadan önce bilmenizi istediklerim var. Türkiye’nin 20. en büyük şirketi LC Waikiki tir. Binlerce kişiye LCW ekmek kapısı olmaktadır. Sağladığı iş imkanları içerisinde ise özellikle kasiyer, raf sorumlusu ve depo görevlileri yer almaktadır. İşçisine son derece iyi olanaklar sağlar. Bu imkanların en güzeli de 5 yıl sonra birikmiş olan tazminatınızı alıp işinize devam edebilmenizdir. Bu firmaya işçi yada mavi yaka olarak başvuruda buluna bilirsiniz. Nasıl başvuru yapacağınızı da 5 Yoldan LCW İş Başvurusu Yapma FORMU da göre bilirsiniz.

LC Waikiki hakkında sizlere edindiğimiz tecrübeleri paylaştık. Şimdi geldi sıra LC Waikiki evlere iş veriyor mu? Cevap sizi biraz üzer bilir. Ama doğruları paylaşmam gerekiyor. Üzgünüm LC Waikiki evlere iş vermiyor. Ama siz isterseniz yukarıda paylaştığım diğer firmaların evlere sağladığı paketleme iş ilanlarına başvuru yapa bilirsiniz.

 

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları - 466 Yorum
  1. Eda dedi ki:

    Antalya’da yaşıyorum evde çalışmak zorundayım yardımcı olur musunuz

1 42 43 44
Bir Yorum Yazın