Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

İsimden Numara Sorgulama Ücretsiz Bulma (TÜM OPERATÖRLER)

Yurt içi ve yurt dışında sevdiklerinizin yada sizi arayan numaranın kime ait olduğunu ücretsiz olarak isimden sorgulama yapabilirsiniz. Her ne kadarda isim üzerinden numara sorgulama işlemleri için 11880 gibi ücretli servisler bu hizmeti sizlere sağlıyor. Yalnız ne kadar ücreti olmuş olsa da sizler bunu bedavaya bazı uygulamalar ile kolaylık ile yapabilirsiniz.

İsimden Numara Sorgulama Ücretsiz Bulma (TÜM OPERATÖRLER)

2023 yılında sabit hat yada Turkcell, Avea (Türk Telekom) ve Vodafone kayıtlı numaraların kime ait olduğunu nasıl bulacağınızı yazımızda anlattım. Sizin için ayrıca hazırladığım video ile de yardımcı oldum. İsimden numara sorgulama işlemi için tüm hat sahiplerine özel en son çıkan android ve itunes uygulamalarında yine meraklıları için tanıtacağım.

Neler Var?

İsimden Numara Bulma Ücretsiz

İsmini biliyorsunuz ama sevdiğiniz arkadaşınız telefon numarasını bilmiyor musunuz? Yada o çok hoşlandığınız kızın ismi ile soy ismini bilmenize rağmen sizde cep telefon numarası yok mu? Hiç üzülmeyin ücretsiz olarak isimden artık herkesin kolaylık ile cep telefon numarası bulabilirsiniz. Üstelik, sizin yada isim üzerinden bedava olarak bulacağınız cep telefon numarası operatörü Vodafone, Turkcell veya da Türk Telekom olması hiç önemli değildir. Nasıl ki! TC Kimlik No İle Kredi Başvurusu Sorgulama işlemi kolaylık ile yapılıyor ise bunu da aşağıda bahsetmiş olduğumuz adımları takip ederek rahatlık ile yapabilirsiniz.

 1. İlk olarak android cep telefon numaranız ile Google Play Store girişi yapalım!
 2. Arama ekranına ”UPCALL” yazalım. blank
 3. Arama yaptıktan sonra karşımıza ”UPCALL” yani bilinmeyen numaraları sorgulama uygulaması resimde de gözüktüğü gibi çıkacaktır. Bu uygulamayı ”YÜKLE” butonu ile cep telefonumuza indirelim.
 4. 16.33 MB büyüklüğünde olan bu uygulama yaklaşık olarak 15 sn içerisinde cep telefonunuza inecektir. Uygulama cep telefonunuza indikten sonra bu kez ”YÜKLE” yazan yerde ”AÇ” butonu aktif olacaktır. Aç diyerek uygulamayı aktif edelim.
 5. Aç dedikten sonra karşımıza çıkan ”HEMEN KULLANMAYA BAŞLA” bölümünü şimdide tıklayalım.
 6. UpCall’a hoş geldiniz bölümüne kendi cep telefon numaranızı giriniz. ”Doğrulama Kodu Gönder” butonuna tıklayınız. blank
 7. Gerekli izinleri verdikten sonra kullanım sözleşmelerine ait kutucukları da işaretleyerek ”DEVAM ET” diyelim. blank
 8. Profil isminizi ve resminizi isteğe bağlı olarak girerek adlandırma yapın. Sonrasında ”DEVAM” edin. blank
 9. En altta yer alan ”BUL” butonuna tıklayınız. (Resimde göstermiş olduğum) blank
 10. Bilinmeyen numaralar bölümünü tıklatalım şimdide. blank
 11. Son olarak arama yerine numarasını öğrenmek istediğiniz kişinin isim ve soy isim yazalım. Tüm iller bölümünü tıklatalım. İllerden numarasını öğrenmek istediğimiz kişinin ikametgah ettiği ili seçelim. blank

Karşımıza bütün ismini yazmış olduğumuz kişiye ait cep telefon numaraları gelecektir. Eğer ki! abone hat sahibi isim üzerinden aramaları engelle yaptırmadı ise tabi.. İsim üzerinden cep telefon numarası bulma uygulamasını ben sizlere anlatım için bir yandan da denedim arkadaşlar. Ücretsiz olarak gayet başarılı bir uygulama olduğunu sizlere söyleye bilirim.

Uygulamanım Kullanım Videosu:

11880 İsimden Numara Sorgulama

Türkiye’nin ilk bilinmeyen numaralar servisi 11880’tir. İlk olarak 118 olarak hizmet veren bu servis daha sonraları sonuna 80 eklenerek 11880 olarak faaliyet göstermeye başlamıştır. Halkın yoğun ilgisinden sonra 11880 isimden numara sorgulama hizmetine operatörler kendi müşteri temsilciliklerini oluşturarak faaliyet göstermeye başlamıştır. Şayet, isimden numara sorgulatmak istediğiniz abone sahibi telefon numarasını sorgulatmaya kapatmadı ise 11880 numarayı tüm operatörlerden arayarak öğrenmek istediğiniz isme ait telefon numarasını kolaylık ile öğrenebilirsiniz. Sabit yada hangi operatörden isimden 11880 üzerinden telefon numarası öğrenecek olur iseniz olun 60 saniye yani 1 dakika için size 3.48 TL bir ücretlendirme çıkacaktır. 11880 isimden numara sorgulama servisinin yanı sıra sizlere ayrıca aşağıdaki alanlar içinde 7/24 yardımcı olmaktadır.

 • Yakınınızdaki nöbetçi dahil eczane telefon numaraları
 • Çilingir telefon numaraları
 • En yakın benzin istasyonunun mesafesi
 • Çekici telefon numaraları
 • Bilecik/Bozüyük kaç km?

Tüm mesafe ve ihtiyacınız olacak firmaların telefon numaralarını bu servis ile öğrene bilirsiniz.

Numara Sorgulama Kapatma Gizleme (Vodafone Turkcell)

Numaranızın isim ile sorgulamada öğrenilmesini istemiyorsanız operatörünüzü arayarak kapatma yada gizleme yaptırmanız gerekir. Vodafone ve Turkcell operatörlerini arayarak hat numarası gizleme işleminin yanı sıra bu işlemleri kısa mesaj ile de rahatlık ile yapabilirsiniz. Operatörler göre numara sorgulama kapatma yada diğer bir adı ile gizleme için SMS numaraları ise şunlardır.

Vodafone Numara Sorgulama Kapatma:

 • SIFRE REHBER KAPAT yazıp bu mesajı 7048’gönderin

Turkcell Numara Sorgulama Kapatma:

 • REHBER IPTAL yazarak 2200’a gönderiniz

Türk Telekom Numara Gizleme:

 • S yazıp 7048 gönderin. Size gelen şifre ile online self servis giriş yaparak ”Rehbere Kayıt Durumunu” kapalı hale getiriniz

Bu işlemler sonrasında hiç kimse size ne isimden nede telefon numarası sorgulaması ile ulaşamaz.

Bilinmeyen Numaralar Servisi Üzerinden İsimden Numara Sorgulama

1.25 Kuruş gibi bir rakam ile bilinmeyen numaralar servisinden yararlana bilirsiniz. Dakika bedeli operatörlere göre değişiklik göstermiş olsa da ortalama olarak 1 ile 2 TL karşılığında isim üzerinden telefon numarası öğrene bilirsiniz. Numarasını öğrenmek istediğiniz. Operatörlere ait numaralar üzerinden yapacağınız görüşmeler ”Müşteri Hizmetleri” tarafından sizlere yardımcı olunmaktadır. Kendi hat operatörünüz olmasa dahi herhangi bir diğer hatta ait operatörü arayarak isim üzerinden numara sorgulama yapabilirsiniz. Vodafone, Türk Telekom ile Turkcell hatlarına ait bilinmeyen numara sorgulama numaraları ise şöyledir.

 • Vodafone: 11842
 • Turkcell: 11832
 • Türk Telekom: 11811
 • Avea: 11815

Bu operatörlerin yanı sıra Türk Telekom abonelerinin isim ve soy isimden telefon numaralarını yine isterseniz İnternet sitesinden de öğrene bilirsiniz. Türk Telekom abonesine ait ev yada iş telefon numarasını İnternet üzerinden öğrenmek için ilk olarak https://bit.ly/3bW7f5E bu sayfaya girmeniz gerekecektir.

blank

Sonra yukarıda olduğu gibi karşınıza ”BASİT” ve ”KAPSAMLI” sorgulama sekmeli sayfa çıkacaktır. Bu alana numarasını öğrenmek istediğiniz kişinin isim ve soy ismi sonrada il/ilçe bilgilerini girip ”BUL” demeniz yeterli olacaktır.

05079854952 Numarası Kime Ait?

Arkadaşlar burada yaşamış olduğum şahsıma ait bilinmeyen numaraları da paylaşmaya karar verdim. 21.01.2023 tarihinde sizin de aşağıda resimde görmüş olduğunuz gibi beni 0 507 985 49 52 telefon numarasından arama geldi.

blank

Arama da kendilerinin Türk Telekom (AVEA) müşteri hizmetleri olduğunu söylediler. Bana kontörlü dan faturalı hatta geçmem için harika teklifte bulundular. Ne yalan söyleyeyim yapılan teklif mükemmeldi 6 GB İnternet 1000 dakika her yöne konuşma 1000 adet SMS sadece 25 TL olması sizce de süper değil mi? Yalnız aklımda beni arayan numaranın dolandırıcı olabilme korkusu da yoktu değildi ama. Her neyse her şeyi göze aldım ve yapılan teklifi kabul ettim. Arkasından ise hemen Türk Telekom müşteri hizmetleri olan 444 1 500 aradım. Başımdan geçenleri müşteri hizmetlerine bağlandıktan sonra teker teker anlattım. Müşteri hizmetleri tarafından yapılan kontrollerde ise işlemlerin tamamen doğru olduğu ve beni arayan 05079854952 numaralı hattın kendilerine ait hizmet operatörü olduğu söyledin. Bende şimdi sizin de yapmış olduğunuz gibi rahat bir oh çektim. Kısacası hadi yine iyisiniz, dolandırılmadınız. 😀

Vodafone İsimden Numara Bulma Ücretsiz

Türkiye’de belki de en çok abonesi olan Vodafone şebekesidir. Bir çok servisi bünyesinde barındıran Vodafone bilinmeyen numaralar sevisi ile de müşterilerine hizmet vermektedir. Müşteri hizmetleri üzerinden bilinmeyen numaralar servisi ne yazık ki ücretsiz değildir. Ama, şuan için dakikası sadece bu servis hat sahipleri için 1.25 kuruştan hizmet sağlamaktadır. Diğer hat sahipleri için ise ücretlendirme hatlarına göre değişiklik göstermektedir. Vodafone bilinmeyen numaralar sorgulama numarası 11842’dir. Bu numarayı aradığınızda karşınıza ilk olarak otomatik bir ses kaydı çıkarak sizleri isimden numara bulma hizmeti için bilgilendirme yapar. Ufak bir bilgilendirme sonrasında sistem sizi müşteri hizmetlerine aktarır. Karşınıza çıkan müşteri hizmetlerine telefon numarasını öğrenmek istediğiniz abonenin isim ve soy ismi ile ikametgah ettiği ili söylemeniz ile işleminiz devreye alınır. 1 ile 2 dakika içerisinde tamamlanan bu sorgulama işlemi için en fazla 2.50 TL gibi bir bedel ödersiniz. Bunun yanı sıra vodafone telefon numarasının kime ait olduğunu ise kısa mesaj olarak ”KIM” boşluk ”TELEFON NUMARSI” yazıp 7048 göndererek de öğrene bilirsiniz.

blank

Ücretsiz olarak Vodafone hatlarına ait telefon numarasını öğrenmek istiyorsanız içerik başında anlatımı yapmış olduğumuz ”UpCall” uygulamasını cep telefonunuza yükleyerek deneyiniz. 1 Dakika’da Faturalı Hatta Anında Kredi Başvurusu işlemini de yine bağlantısını vermiş olduğumuz sayfadaki firmaları arayarak hemen sağlaya bileceğinizi de hatırlatmak isterim.

Hat sahipleri için kredi imkanı sağlayan ING bankasının ŞUBAT ayı için uygulamış olduğu faiz oranları aşağıdaki tablo üzerinde mevcuttur.

ING 12 Ay 24 Ay 36 Ay
   %1.24 %1.59 %1.89

Gördüğünüz üzere 12 ay vade oranı %1.2.19 faiz uygulamaktadır. 24 ay için %2.54 ve son olarak 36 aya kadar ise %2.64 faiz oranları ile olanak sağladığını belirtmek isterim. Teknokredi Öğrenci Başvuru SMS Numaraları içinde finansman sağlayan bankamızın 7.500 TL için ödeme planı tüm vadelere göre ayrıca şu şekildedir.

ING 7.500 TL Geri Ödeme Planı
Vade Taksit Maliyet
5 1.620,30 TL 8.101,51 TL
9 946,62 TL 8.519,56 TL
13  688,55 TL  8.951,13 TL
18  528,31 TL  9.509,57 TL
20 486,94 TL  9.738,83 TL

Bu sayfamızda ismini bilip telefon numarasını bir türlü bulamadığınız arkadaşlarınızı bulmak için ÜCRETSİZ mesaj bırakabilirsiniz. Kim bilir, onlarda sizleri bulmak için bu arayışa giriyor olabilirler! 

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 1 Ortalamamız: 5]
Ziyaretçi Yorumları - 1 YORUM
 1. ikiyuzseksen dedi ki:

  İsim soyisimden numara bulmak isteyenler Telegramdan ulaşın yardımcı olalım.

  Telegram adresi @ikiyuzseksen

Bir Yorum Yazın