İŞ-KUR’ un Evlere Sağladığı Ek İş İmkanları Var mıdır ?

İŞ-KUR’ un Evlere Sağladığı Ek İş İmkanları Var mıdır ?
24 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 123.434 kez okundu.
İş-kur ülkemizde iş bulamayan  birçok vatandaşımıza aracılık yaparak, iş bulmasını kolaylaştırmaktadır. İş sıkıntısı çeken bireylere belirli şartlar dahilinde maaş olanağı da sağlamaktadır. Ancak 2019 yılının taşıdığı koşulların zorluğuyla evde çalışmak zorunda kalan vatandaşlarımız içinde bir takım iş seçenekleri sunmaktadır. Özellikle ihtiyaç sahibi ev hanımlarının yapabileceği türden işleri bireylere ulaştırmaya çalışmakta. Sizler de evde ek iş yapmak istiyor ancak iş verenlere güvenemiyorsanız. Ya da ek iş arıyor bulamıyorsanız. İş-kur bu konuda size yardımcı olacaktır. Başvuru yapmanız halinde bu işler bu işlerle ilgili bilgi telefonunuza mesaj olarak ulaştırılacaktır. Bunun dışında ise aylık olarak iş ilanları iş-kur un kendi sitesinde (buradan ulaşabilirsiniz) yayınlanmakta. Sizlerde evlere verilen işleri merak ediyor ve İş kur evde iş ilanları 2019 yılı için bilgi almak istiyorsanız yazımızı mutlaka inceleyin.

İŞKUR iş ilanları 2019 listesi başvuru formu

İŞKUR iş ilanları 2019 listesi başvuru formu

İş-kur evde iş ilanları 2019 listesi

Çalışma koşulları el vermeyen birçok vatandaşımız, evde kolay ama iyi kazandıran işler alarak yapmak istiyorlar. Fakat network işleri, katalog ürünleri satışı ne yazık ki çoğu kimsenin ilgisini çekmiyor. Yani sermaye koymadan iyi gelir getiren işler arıyorlar. İşte araştırmalarımızın sonucu sizlere en çok kazandıran iş seçeneklerini detaylarıyla ele aldık. Bunları başlıklar halinde açıkladık.

Evde Paketleme İşleri İŞKUR ‘dan ayağınıza kadar geliyor!

Ülkemizin hemen her yerinde tekstil, oyuncak, plastik kozmetik ile ilgili birçok fabrika bulunmaktadır. Bu fabrikalarında ürün ambalajı için hepsinde paketleme, ambalajlama bölümü vardır. İşte bu sebeple fabrikada işçiyi çalıştırıp yol, yemek, SGK parası vermektense  bu işleri evlere vererek çalışan masraflarından kısmıştır. Böylelikle evde ek işe ihtiyacı olan kesimde bu  durumdan faydalanmış olmuştur. Peki evde paketleme işleri neler kapsar? Neleri paketleyerek para kazanabilirsiniz? Evde galoş paketleme başta olmak üzere, sabun paketleme işi, baharat ambalajlama işi, kürdan paketleme işi, mandal montajı ve paketleme işi, gömlek paketleme ve yakası takma işi,havlu kenarı piko yapma, evde tütün paketleme işi gibi birçok alanda iş seçeneğiniz oluyor. Bunların en kolay ve çok kazandıran işleri tek tek ele almak gerektiğini düşündük ve bu başlıklara yer  verdik.

Evde Galoş- Bone Paketleme İşi

Evde Galoş- Bone Paketleme İşi

Evde Galoş- Bone Paketleme İşi

Hastane, huzur evi, sevgi evleri gibi birçok kalabalık sosyal ortamda hijyen sağlanması amacıyla ayaklara ve başa geçirmek için üretilir. Ancak fabrika ortamında hepsinin iç içe geçirilmesi, az yer kaplayacak hale getirilmesi işçi için hem zaman kaybı hem de işçi sayısının artırılmasını gerektirir. Fakat fabrika yetkilileri 50 kişi fazla çalıştırıp işçinin güvence masraflarını karşılamaktansa evlere bu işleri vererek üretim maliyetini düşürürler. Oldukça basit ve her kesimin yapılabileceği bu iş üstelik ayda en az 650 lira kazandırır. Zamanla el alışkanlığınızın artmasına bağlı olarak kazancınızda mutlaka artar. Galoş işine ulaşabilmek için plastik, temizlik ve ambalaj ürünleri satan mağazalar aracılığıyla firmaların adreslerini alabilir telefon yada adrese giderek işi yapabileceğinizi anlatırsanız, ihtiyaç durumunda size geri dönüş mutlaka yapılacaktır. Başlarda kazancınız az yaptığınız iş yavaş olabilir. Fakat birkaç ay içinde aylık kazancınızı  üçe dörde katlaya bilirsiniz. 2019 Yılı iş ilanlarında  galoş paketleme işlerine bolca yer veriliyor. Firmalara ulaşamama halinde İş-kur ilanlarını mutlaka takip edin.

Evde Gömlek Yakası Dikme İşi

Evde Gömlek Yakası Dikme İşi

Evde Gömlek Yakası Dikme İşi

Fabrikaların büyük kısmını oluşturan tekstil birçok kimseye fabrikalar da iş vermekle kalmıyor. Evde ek iş ile uğraşmak isteyen hanımlarımıza da iş olanağı sağlıyor. Öyle ki giyim ürünleri  kalıp birkaç standart model olarak üretiliyor. Ve boncuk, taş, düğme çıt çıt, işleme, desen gibi özelliklerle değişime uğruyorlar. İşte bu değişim için gerekli olan el işi fabrikanın üretimini yavaşlatıp zaman kaybı olması sebebiyle evlere verilmektedir. Dikiş, işleme gibi el işlerine yatkınlığı olan hanımlar hatta erkekler bile bu işi yapabilir. Ürün başına en az 3 lira alacağınız boncuk işleme işine ve diğer tekstil işlerine ulaşmak için bu ürünleri satan mağazalardan firma telefon numaralarını isteyebilirsiniz. Ayrıca İş-kur dan evlere iş veren firmaların aylık ilanlarını takip ederseniz bu bilgiler orada da mevcuttur. Bu yolla iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kürdan Çatal Kaşık Paketleyerek Ayda 700 Lira Kazanın

Kürdan Çatal Kaşık Paketleyerek Ayda 700 Lira Kazanın

Kürdan Çatal Kaşık Paketleyerek Ayda 700 Lira Kazanın

Birçok kişinin evde yaptığı güzel gelir getiren bir iştir. Lokantalarda, Turlarda, Turistik yer ve konaklama işletmelerinde kullanılan her türlü gıda gıda paket servisinde ihtiyaç duyulan bu malzemeler  evlere büyük çuval veya kutularla verilir. Küçük ambalaj makinesiyle bir paketin içine plastik kaşık, çatal, bıçak, kürdan, peçete, tuz koyulduktan sonra ambalajlanır, makineden geçirilir. Ve paketlenmiş olur. Paket başına ücret alırsınız evde yapılacak herkesin yapabileceği çok basit iştir. Eskiden olsa üretilen kürdanlar bir plastik kutuya konulur ve etiketi basılıp satışa sunuluyordu. Bakanlığın aldığı kararla bu saydığımız malzemelerin hiç biri açıkta servis edilmeyecek bu sebeple paketleme işi daha bir önem kazanmıştır. Artık her şey steril ve ambalajlı olarak satılacak.

Mandal Montaj ve Paketleme İşi

Mandal Montaj ve Paketleme İşi

Mandal Montaj ve Paketleme İşi

Son yıllarda kurutma makinaları çok kullanıyor olsa da mandalar tedavülden kalkmamış üretimi bitmemiş hatta mandalların bile silikon, modern olanları çıkmıştır. Firma bunları parça halinde üreterek evlere bu şekilde yollarlar. Evde çalışan vatandaşlarımız da bu malzemeleri bütün haline getirerek 12 li 24 lü şekilde paketlere yerleştirerek paket başına ücret almış olursunuz. Sizde evde ek iş yapmayı düşünüyorsanız plastik üretimi ve satışı yapan firmalardan numara alarak iş için görüşebilirsiniz. Ayrıca bazı fabrika sahipleri direk işçiye ulaşmak maksadıyla İş-kur aracılığıyla işçi edinir. Bunu da günlük olarak yayınlanan iş ilanlarıyla yaparlar işe ihtiyacınız varsa İş-kur un sitesinden takip edebilirsiniz.

 • Emniyet Mah. Mevlana Bul. Numara: 42 Yenimahalle / ANKARA
 • Tel:  0-312-216 30 00 / 216 30 01
Bir önceki yazımız olan Kargo İle Evlere Verilen İş İmkanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İŞ-KUR’ un Evlere Sağladığı Ek İş İmkanları Var mıdır ? Konusuna 919 Yorum Yapıldı
 1. Emine dedi ki:

  Lütfen ise çok ihtiyacım var donerseniz sevinirim

  1. Kübra Nur ZENGİN dedi ki:

   Evde galoş bone paketleme yapabilirim bu işe çok ihtiyacım var k.marasta yasiyorum

  2. Zeynep dedi ki:

   Salihli de otryrz bone paketleme yapmak istiyoruz yardımcı olursanız sevinirim

 2. Ïlknur dedi ki:

  Kürdan çatal paketleme işi istiyorum çok ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 3. Derya dedi ki:

  Evde galos paketleme

  1. Sevgi elci dedi ki:

   Evde yapabileceğim ıs istiyorum daha önce paketlemede çalıştım yardim ederseniz sevinirim istanbul tuzlâda oturuyorum olumlu veya olumsuz dönerseniz sevinirim

   1. Öznur dedi ki:

    Merhabalar, ek gelir sağlayabileceğim herhangi bir iş olabilir. Sakarya Adapazarında ikamet ediyorum. Geri dönüş sağlarsanız memnun olurum.

  2. Gaye dedi ki:

   Evde galoş paketleme işi yapmak istiyorum ve çok ihtiyacım var

   1. Ayşe dedi ki:

    Ankara sincanda oturuyorum gloş paketleme Çatal kaşık paketleme yapabilirim ilgilenirseniz sevinirim

 4. Kübra dedi ki:

  Ev hanımiyim. Çorum’ da yaşıyorum.Çocuğumu bırakıp dışarıda çalışamıyorum. Evde galoş- bone paketleme işi yapmak istiyorum.

 5. Deniz dedi ki:

  İstanbul sariyerde oturuyorum galoş paketleme yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Fatih dedi ki:

   Evde ek iş yapmak istiyoruz sabun paketleme set paketleme ankara da oturuyoruz mesaja cevap yazarsanız sevinirim

   1. Ilknur dedi ki:

    Evde pipet paketleme yapabilirim ankara etimesgutta yasiyorum donus yaparsaniz sevinirim

 6. Tülay dedi ki:

  Ev hanımıyım Ankara etimesgut ta.oturuyorum ikamet ediyorum evde iş yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 7. Yagmur dedi ki:

  Evde paketleme işiyi yapmak istiyorum 05541258687

 8. Dilek uğurtaş dedi ki:

  İstanbul başakşehirde oturuyorum..mandal işi istiyorum..

  1. Derya dedi ki:

   Basaksehir in neresinde oturuyorsunuz bende basaksehirdeyim yakınsak iş için goruselim

  2. Sevim dedi ki:

   Istanbul sariyerde oturuyorum ev hanimiyim cok acil evde ise ihtiyacim var galos paketleme istiyorum geri donus yaparsaniz sevinirim

   1. Admin dedi ki:

    Sevim hanım kaydınız alınmıştır. En kısa sürede İŞKUR firmalarından ilanlar gözükecektir. Lütfen takip ediniz.

    1. kudret Günaydın dedi ki:

     nereden ulasiyoruz bende evde galos paketleme isi yapmak istiyorum kucuk cocugum var calisamiyorum evde paketleme isine cok ihtiyacim var

     1. Türkan dedi ki:

      Gebze de ikamet ediyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

    2. Ayse bayer dedi ki:

     Bana da yardimci olur musunuz Bende evde calisarak para kazanmak istiyorum

 9. hatice dedi ki:

  evde paketleme ve benzeri işler yapmak istiyoruz

 10. onur dedi ki:

  Merhabalar evde ek iş olarak paketleme işi yapmak istihyorum. 0507 254 49 05

 11. Ebru atmaca dedi ki:

  Firuzköy evde paketleme iso istiyorum yardimci olursaniz sevinirim ihtiyaci. Var atmacaebru703@gmail.com

 12. Paketleme boncuk kalem montaj dedi ki:

  Allah rızası için aylardır evde yapabileceğim ek iş arıyorum lütfen bana yardımcı olun her türlü paketleme boncuk kutulama mandal kına sabun galoş işini yaparım tecrübeliyim lütfen yardımcı olun bana Ankara beypazarında oturuyorum sizden haber beklıyorum

  1. Mustafa dedi ki:

   Paketleme,mandal isi, davetiye vb isleri yaparım eşim için istiyorum yer Osmaniye

 13. Yulduz dedi ki:

  Evde ek ishga ihtiyacım var lutfan

 14. yasemin dedi ki:

  benimde cok ihtiyacim var lütfen geri dönüs yapin
  ydogru92@hotmail.com
  istanbul

  1. irem dedi ki:

   SAKARYA -MERKEZDE ikametgah etmekteyim annem ev hanımı eger bize uygun bir iş imkanınız varsa yardımcı olabilr misiniz?

 15. Esra dedi ki:

  Ben herkese evde ek iş imkanı sunuyorum bilgi için instagramdan ulaşabilirsiniz instagram: esraa_bozkurtt

  1. Songul turan dedi ki:

   Esra hanim ben izmirde oturuyorum. Yardimci olurmusun cok ihtiyacim var

   1. Meryem polat dedi ki:

    Size geri dönüş yaptıklarmi acaba bende istiyorum izmirdeyim

  2. Ceren dedi ki:

   Merhaba 05537706495 iş istiyorum

  3. Aslı Toksun dedi ki:

   Esra hanım ne tarz işler veriyorsunuz eve bende yapmak istiyorum her türlü paketleme işi titiz seri ve dürüst çalışırım ve sürekli çalışmayı düşünüyorum …

  4. Ceren dedi ki:

   Bende ist da oturuyorum ve bu gwlos isinden istiyorum

  5. Orhan dedi ki:

   Esra hanım eskişehirde oturuyorum dönüş yaparsanız çok sevinirim 05445062383

  6. Yakup göksügür dedi ki:

   Esra hanim iyi günler benimde bu ise çok ihtiyacım var kocaelinde oturuyorum yardımcı olursanız sevinirim 0544 548 20 48

  7. dilek dedi ki:

   mrb Esra anım iş istiyorum evde

  8. BİLAL GÜVEN dedi ki:

   Evde paketleme işiyi yapmak istiyorum

  9. Gulten dedi ki:

   Bende evde ek is istiyom

  10. Büşra Yazıcı dedi ki:

   Esra hanım instagram hesabınızı bulamadım ek iş için dönüş yapar misiniz

  11. Esra dedi ki:

   Artık bu iste calismiyorum maalesef sizlere yardimci olamicam instagramdan yazmaniza gerek yok hepinize tesekkur ederim

 16. kübra üçler dedi ki:

  mrb evde catal kürdan paketleme yapmak istiyorum dönus yaparsnz sevinirim istanbul bahcesehir

 17. hatice dedi ki:

  evde sabun kurdan vs paketleme yaparız

 18. Serife dedi ki:

  kayseri kocasinanda oturuyorum ev de paketleme işi arıyorum

  1. yasemin dedi ki:

   Bulabildiniz mi is

   1. Melike dedi ki:

    Bende evde paketleme işi arıyorum

 19. yeşim ipek dedi ki:

  İSTANBUL’DA İKAMET EDİYORUM.EKİBİM VAR EVDE PAKETLEME İŞİ YAPMAK İSTİYORUZ.

 20. Sibel dedi ki:

  Evde çorap catal kasik balon tel toka pipet sayma paketleme işi yapabilirim yardimci olursaniz sevinirim manisa / Turgutlu harundurak45@gmail.com ulaşabilirsiniz

 21. Alpemine dedi ki:

  Istanbul evde paketleme işi yapmak istiyoruz

 22. Nefise dedi ki:

  Aksaray küçük bölcekte oturuyorum paket leme işi yapabilirim

  1. Emine taşkın dedi ki:

   Ben manisa turgutluda oturuyorum eşim saglık nedeniyle çalışamıyor bende ikizlerim var oyüzden çalışamıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardım ederseniz sevinirim

 23. Busra ince dedi ki:

  Bende paketleme isi istiyorum ist sancaktepede oturuyorum

 24. Betül dedi ki:

  Evde galus paketleme işi yapabilirim

 25. Savas dedi ki:

  Bunların hepsi hikaye bu ve bunun gibi çoğu siteye baktım 1 seneden beri cevap bulmayan yorumlar var yani hepsi palavra…

  1. Admin dedi ki:

   Başvurunuzu yaptınız mı ?

   1. zubeyde dedi ki:

    ben basvuru yaptım ama hıc gerı donus yapılmadı benımde cok ıhtıyacım avr ama bencede bu sıte bos hıc donus yapılmıo

 26. Buse kalkan dedi ki:

  Ben de istiyorum yardım alabilir miyim

 27. Ebru dedi ki:

  Evde paketleme işi arıyorum Muğla marmaris yaşıyorum

 28. Fatma kozak dedi ki:

  Eve iş almak istiyorum istanbul beykozda oturuyorum

 29. Gülçin yılmaz dedi ki:

  Ekibim var. Herturlu ek is yapilir. Daha once cok yaptik. Ilgilenirseniz gercekten cok iyi olur. Cok ihtiyacim var. Gelirim cok dusuk. Lutfen yardimci olun. Senbnm13@gmail.com

 30. Nuran dedi ki:

  Adana Çukurova’ da oturuyorum ailemle evde paketleme işi yapmak istiyorum

 31. sevda dedi ki:

  Tekirdağ da yaşıyorum çatal kürdan paketleme işi yapmak istiyorum

 32. Asli gūngōr dedi ki:

  Ben Asli gūngōr e mail adresim yok eslmin e postasindan yaziyorum ek is e çok ihttiyacim var cocuklarim var borclarimiz oldugundan dolayii cocuklarimizin ihtiyaclarini goremiyoruz çok zor durumdayiz Allah rizasi için yardimci olun

  1. Elif ayan dedi ki:

   Elifayan1@gmail.com a yazar mısınız eşli hanım.

   1. sema dedi ki:

    esra hanım bizim de aynı sekide borcumuz var annemle birlikte yapabiliriz yardımcı olun luften

 33. betül dedi ki:

  evde kürdan catal kaşık paketleme işi istiyorum bilgi alabilirmiyim sakarya adapazarı

 34. Özlem dedi ki:

  Merhaba gebzede oturuyorum evde is yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim teşekkürler

 35. ahmet dedi ki:

  istanbul k.çekmecede oturuyorum evde is yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim ne iş olsa yaparım

 36. Neslihan Tokaç dedi ki:

  İbonesli2016@gmail.com gmail hesabımdan geri dönüş yapabilirseniz çok memnun olurum

 37. Rabia dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum istanbul pendik de oturuyorum
  Rabiyegin99@gmail.com

 38. Alev dedi ki:

  Evde galip ve çatal kurdan paketleme işi istiyorum Lütfen çok ihtiyacım var geri dönerseniz sevinirim

  1. Özlem dedi ki:

   Istanbulda yasiyorum 29 yasindayim evde paketleme isi yapmak Istiyorum

 39. Alev dedi ki:

  Evde galoş paketleme ve kurdan paketleme işi olabilir çok ihtiyacım var lütfen geri dönüş yapın

 40. Alev dedi ki:

  Merhaba özlem hanim ek iş için geri dönüş yaptılar mi
  Bende yeni başvurdum da o yüzden soruyorum
  Rahatsız ettiysem kusura bakmayın

 41. Naime dedi ki:

  Merhaba darıca istasyon da oturuyorum evde yapabileceğimin ek iş istiyorum lütfen yardımcı olur musunuz daha önceden yaptım priz işi paketleme

 42. Deniz vural dedi ki:

  Merhaba ankara türk özünde oturuyom evde yapabilecegim iş istiyom kaloş paketleme kürdan paketleme fark etmez her paketlemeyide yaparım lütfen çok ihtiyacım var dönerseniz sevinirim

 43. Fatoş dedi ki:

  Merhaba acil ihtiyacım var bana ulaşır mısınız

  1. Zeynep dedi ki:

   Merhaba benimde işe ihtiyacım var

 44. Fatoş dedi ki:

  İstanbul Maltepe

 45. Arzu dedi ki:

  Merhaba İst beylikdüzünde yaşıyorum ve mandal işi yapmak istiyorum. Var ise eğer mail atar mısınız 15102012@mynet.com

 46. Betül dedi ki:

  Merhaba evde çatal bıcak mandal paketleme işi talep ediyorum yardımcı olursanız sevinirim…

 47. Didem dedi ki:

  Acil işe ihtiyacım var mandal işi yapmak istiyorum lutfen donüş yaparsanız sevinirim

 48. Nazlı dedi ki:

  Evde mandal veya çatal kaşık paketleme yapmak ıstıyorum acıl ıse ıhtıyacım var dönüş yaparsınız sevınırım etimesgut /ankara

 49. NALAN dedi ki:

  Ankarada oturuyorum işe çok ihtiyacım var acil dönerseniz sevinirim

 50. Mahire KOÇ dedi ki:

  Acil işe ihtiyacım var malatya yeşilyurtta oturuyorum paketleme işi istiyorum dönüş yapar sanız sevinirim.

 51. Seval Ergin dedi ki:

  Küçük çocuğuma kendim bakmak zorunda olduğum için çalışamıyorum. Aile bütçemize katkı sağlamak için bone galoş paketleme yada çatal kaşık paketleme işi yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

 52. gülşah dedi ki:

  acil işe ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

  1. Elif ayan dedi ki:

   Elifayan1@gmail.com a mail atarak misiniz Gülşah hanim

   1. kudret Günaydın dedi ki:

    evde paketleme mandal galos catal bende yapmak istiyorum yardimci olurmusunuz

 53. Arzu dedi ki:

  Merhaba eskişehirde oturuyorum evde iş yapmak istiyorum daha önce fabrikalarda paketleme yaptım bebeğim olduğu için çalışmıyorum ek iş yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 54. Sultan dedi ki:

  Merhaba evde mandal çatal bıçak tel toka paketlemek istiyorum . Yardımcı olursanız sevinirim

 55. Adsız dedi ki:

  Geri dönüş yapmanızı bekliyorum

 56. Aynur uslu dedi ki:

  Mrh evde galoş paketleme mandal paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 57. Nuran dedi ki:

  Acil ise ihtiyacım var lütfen dönüş yaparmsnz

 58. Bahar uzkan dedi ki:

  Eşime yardımcı olmak çocuğuma bakabilmek için işe ihtiyacım var geri dönüş yapın lütfen 05445297669

 59. Beyza dedi ki:

  Merhabalar evde galos paketleme isini yapmak istiyorum .daha once bir cok kez farkli sitelere basvuru yaptim hic birinden geri donus olmadi ya bende bi sanssizlik var yada insanlari bosa heveslendiriyorlar anlamadim . Yinede ihtiyacım oldugu icin defalarca sansimi denemekten kendimi alamiyorum umarim bu site şans getirir:))

  1. Elif ayan dedi ki:

   Elifayan1@gmail.com a yazar mısınız?

 60. Dilek dedi ki:

  Galoş ve bone paketleme işini yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

 61. ayşegül dedi ki:

  işe çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olurmusunuz

 62. Melike dedi ki:

  Ise cok ıhtıyacım var lütfen bana dönüş yapın ıssızım paketleme ısıne hasta çocuğumda var lütfen bana dönüş yapın ankaradan ben

 63. Rabia dedi ki:

  Ankara Akyurt ek iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 64. Şehriban dedi ki:

  Dönüş yaparsanız sevinirim 05412817608

 65. Seher dedi ki:

  K.marasda oturuyorum işe ihtiyacım var paketleme işi olabilir 05419413843

 66. Güneş tahan dedi ki:

  Van merkezde oturuyorum üç çocuk annesiyim kiracıyım eşim serbest meslek te eşime evime destek amaçlı en azından çocuklarım öğrenci çocuklarımın okul ‘ve diğer ihtiyaçlarını gidermek için evde paketleme veya defolu örünleri ayıklama işi arıyorum gerçekten çok ihtiyacım var teşekürler

 67. Saniye dedi ki:

  Büyükçekmece de oturuyorum evde iş yapmak istiyorum çok ihtiyacım var

 68. Ceylan dedi ki:

  6 aylik bi kızım oldugu icin dışarıda çalışmıyorum lutfen evde mandal yada diger islerden her hangi birini istiyorum ve elim yatkin tecrübeliyim cok yaptim bu gibi islerden bana donerseniz çok mutlu olurum

 69. Serfiras dedi ki:

  Bağcılar’da oturuyorum ekip halinde kürdan ve galoş paketleme yapabiliriz dönerseniz çok mutlu olurum Allaha emanet olun

 70. Dilek dedi ki:

  Bnm bu işe ihyiyacım var lutfen donerseniz sevinirim

 71. Meltem Tek dedi ki:

  Adana çukurovada oturmakta olan bir bayanım evde para kazanabileceğim bir işe çok ihtiyacım var her türlü paketleme montaj davetiye katlama tesbih dizme örgü elimden her iş gelir ve elim seridir gerekirse ekibimde var bana yardımcı olursanız sevinirim

 72. sehristan dedi ki:

  bu ise çok ihtiyacım var geri dönüş yaparsa niz sevinirim

 73. sehristan dedi ki:

  kiradayim üç cocugum var gerçekten çok zor bi durumdayiz ne olur yardım edin bu işi almamı sağlayın paketleme işini titizlikle yapacağından emin olun ne olur bana geri dönüş yapin

 74. Umut dedi ki:

  7 aylık oğlum var diye çalışamıyorum bu işe ihtiyacım var bende istiyorum

 75. nazlı yakın dedi ki:

  merhaba galos paketleme yada kurdan catal kasık paketleme işi eger uygun ıse bende yapmak ısterım

 76. Özlem dedi ki:

  Bone galoş paketleme isine ihtiyacım var lütfen dönüş yapın samsun’da oturuyorum

 77. Derhan balaban dedi ki:

  Bu iş imkanlarından faydalanmak istiyorum en kısa zamanda dönüş yaparmısınız galoş paketleme , çatal kaşık kürdan paketleme veya mandal montajı olabilir

 78. Semra dedi ki:

  Ankara etimesgutta oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum eşime evime destek amaclı bu işi istiyorum yardımcı olırsanız sevinirim..

 79. hülya dedi ki:

  Bodrumda ikamet ediyorum.Makyaj fırçası paketleme işi (ya da mandal paketleme işide olur) yapmak istiyorum.

 80. Öznur dedi ki:

  Evde iki kişiyiz ve evde ise ihtiyacımız var herhangi bir yerde iş bulamadim yardımcı olur musunuz ?

 81. Yasemin Saraç dedi ki:

  ek işe ihtiyacım var, ANkara ÇAnkayada ikamet ediyorum ve verilen her işi özenle ve dikkatle yapacağımdan ve zamanında teslim edeceğimden şüpheniz olmasın
  paketle işi için dönüş yaparsanız sevinirim
  teşekkürler

 82. Münüfe dedi ki:

  Galos paketleme olabilir igtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim

 83. behiye dedi ki:

  İstanbul’da ikamet ediyorum. Paketleme işi için dönüş yaparsanız sevinirim..

 84. Nuran dedi ki:

  Evde iş yapmaya ihyiyacımız var ilgilenir dönüş yapatsanız seviniriz küçük bebeğimiz var ihtiyacım z var

 85. Yasemin dedi ki:

  İstanbul büyükçekmece gurpinar da ikamet ediyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim iyi günler

 86. Taylan dedi ki:

  Evde galoş paketleyecek bir bayana gerçekten ihtiyacı olduğu için iş arıyorum

 87. Seçkin taş dedi ki:

  Seçkin taş antalya kumlucada oturuyorum örgü ,paketleme işi yapmak istiyorum

 88. Emel dedi ki:

  Merhaba K.Maras merkezde oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 89. Şenda dedi ki:

  Merhaba ev hanımıyım ve paketleme işi yapabilirim elim hızlıdır ve istenilen zamanda teslim edebilirim ilgilenirseniz sevinirim istanbul esenlerde ikamet ediyorum

  1. Elif ayan dedi ki:

   Elifayan1@gmail.com a yazar mısınız senda hanim

 90. Ayfer Atalar dedi ki:

  istanbul camlıcada oturuyorum.her türlü paketleme işi yaparım.

 91. Huzur dedi ki:

  İstanbul Yenibosna da oturuyorum evde paketleme yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 92. gulhanin mirza dedi ki:

  Ankra sincan merhabalar Evde galos paketlemek istiyorum cok ihtiyacin var doner seniz sevinirim lutfen cok acil

 93. hulya dedi ki:

  iskur uyeyim evd3 ise ihtiyacim var ist gaziosmapasada oturuyorum

 94. Pınar dedi ki:

  Kolay gelsin evde paketleme işi yapabilirim geri dönüş yaparsanız Cok sevinirim bagcılaarda, ikamet ediyorum

 95. hatice dedi ki:

  Bende wvden yapabilecegim bir ek.is istiyorum.elim bu islere yatkindir daha once fabrikada calismisligim vardir cocuklarimdan dolayi calisamiyorum evde yapabilecegim bir is ariyorum yardimci olursaniz sevinirim 05427701136

 96. hatice dedi ki:

  Adanada ikamet ediyorum

 97. Esra demirbağ dedi ki:

  Ev hanımıyım İstanbul Çekmeköy de ikamet ediyorum. Bu tür bir işe çok ihtiyacım var. Dönüşlerinizi bekliyorum

 98. Sevda dedi ki:

  Burda emek evde paketleme işi arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 99. Ebru dedi ki:

  Evde galoş bone paketleme kürdan paketleme ve mandal montaj isi istiyorum yardimci olursaniz sevinirim lütfen artik bir cevap gelsin olumlu yada olumsuz

 100. Derya dedi ki:

  Antalya Kepez de oturuyorum paketleme işine ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 101. Özen dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim eşim cezaevinde ist

 102. Mehtap dedi ki:

  Evde ek işe ihtiyacım var lütfen dönüş yaparsanız sevinirim

 103. FATİH KARAKAYA dedi ki:

  OSMANİYE ilinde oturuyorum daha önce yaptıgım GALOŞ PAKETLEME işi yapmak istiyorum bu iş icin ekibim var tesekkürler hayrlı işler

 104. ipek dedi ki:

  Paketleme isi istiyorum

 105. gülçin dedi ki:

  istanbul anadolu yakası evde paketleme işi yapmak istiyorum 4 kişilik ekip var

 106. fatma dedi ki:

  istanbulda oturuyorum evde iş yapmak istiyorum

 107. Zeliha dedi ki:

  Ispartada oturuyoruz 3 kişiyıl her türlü işi yapaRız

 108. Derya dedi ki:

  Sivas merkezde oturuyorum ve ek işe çok ihtiyacım var ameliyat olacak bir kızım var ve evde ek işe çok ihtiyacım var. Lütfen dönüş yaparsanız sevinirim

 109. zeynep çatak dedi ki:

  Kürdah çatal kaşık paketleme işine ihtiyacım var.Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 110. Sirin dedi ki:

  Bu işi için bana yardımcı olursaniz işimi iyi bir şekilde yapabilirim.ıstanbul pendikte oturyorum

 111. Sıla dedi ki:

  Evde daha önce yaptım tekrar yapabilirim bütün işler olabilir

 112. Derya dedi ki:

  Kürdan çatal kaşık paketleme işi yapmak istyorum geri dönüşyaparmısınız

 113. Arda dedi ki:

  Ek gelir isteyen öğrenci, ev hanımı her yaştan bayanlar; lütfen kendinizi tanıtıcı mail atınız. Türkiye’nin her yerinden yazabilirsiniz. Hemen geri dönüş sağlanacaktır. Mail adresi : ardatonol@gmail.com

 114. Nurgül dedi ki:

  Izmir tire de yaşıyorum arkadaşım ile beraber evde çalışmak istiyoruz borçlar çoğaldı ve çok ihtiyacımız var ulaşırsınız sevinirim her türlü iş olabilir

 115. Gülsüm dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum istanbul bağcılarda oturuyorum.Bir çok siteye başvurdum geri dönüş olmadı inşallah siz dönersiniz.

 116. yagmur keskin dedi ki:

  Evde paketleme isi ypmak istyrm cocugum oldugu icin disarda calisamyrm ankarada ikamet ediyorum. Ev kira oldugu icin katki saglamak istyrm geris donus ypilirsa cok sevnrm grcktn tsklr smdiden….

 117. Yeter dedi ki:

  Evde paketleme yapabilirim cok ihtiyacim var lutfen bilgi verirmisiniz diyarbakirda oturuyorum

 118. Gizem dedi ki:

  Merhaba çorum buharavevlerde ikamet ediyorum.her türlü paketleme işini yapabilirim.acil yardımınızı ricanederim.lütfen geri dönüş sağlayın.çok ihtiyacım var

 119. AYŞE dedi ki:

  Merhabalar, Ankara Çankaya da ikamet ediyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 120. Gülsüm dedi ki:

  Mrbalar, iş için insanlar yorum yazmışta hani iş nerde iş veren firmalar Nerede,,,,kim nereye baş vuru yapıcak sadece yazıyorlar şunu yapın bunu yapın, yapalım da hani nerde bu işler

 121. Miyase dedi ki:

  Ev de paketleme işi istiyorum konya da yaşıyorum bana dönerseniz sevinirim

 122. Mujde ayyildiz dedi ki:

  Evde is yapmak istiyorum tekirdagda oturuyorum

 123. Nurten dedi ki:

  Evde her turlu paketleme ve montaj isi yapabilirim Ankara kecioren

 124. Göksel dedi ki:

  istanbul kağıthanede oturuyorum işsizim iş arıyorum 48 yaşındayım emeklilikte yaşa takıldım iş verene gidiyorsun yaştan dolayı almıyor SGK gidiyorsun sen genç sin diyor emekli olamıyorum bu yüzden evde galoş paketleme sabun oyuncak vs evde paketleme işi arıyorum saygılar cep 0530 871 69 74

 125. MURAT dedi ki:

  Merhaba İstanbul Maltepe deyim ek işe ihtiyacım var maddi anlamda sıkıntıdayım oldukça fazla boş zamanım var ve bunu değerlendirmek istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 126. ayse kose dedi ki:

  merhaba ben aksarydan yaziyorum paaketleme isi yapmak istiyorum com ihtiyacim var paraya donus yaparsaniz cok memnun kalirim

 127. Miyase dedi ki:

  Ev de paketleme işi istiyorum konya da yasiyorum bu işi ihtiyacım var bana geri döner misiniz?

 128. Filiz dedi ki:

  Merhaba ben evde paketleme işi yapmak istiyorum ilgilenirdeniz çok memnun olurum istanbul pendikte oturuyorum

 129. Filiz dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum elim çok hızlıdır ilgilenirseniz memnun olurum istanbul pendikte oturuyorum

 130. mükerrem korkmaz dedi ki:

  merhaba yalova merkezde oturuyorum kurdn paketleme evde paketlencek hertür paketleme işini yaparım evde ek işe ihtiyacım var teşekkürler şimdiden

 131. nebahatkaya dedi ki:

  merhabalar dört kişiyiz her türlü paketleme işi yapabiliriz paraya ihityacımız var acil elimiz hızlıdır lütfen geri dönüş yapın ankara etlik

 132. Beyhan dedi ki:

  ankara golbasi evde her turlu paketleme isi yapabilirim

 133. Öznur dedi ki:

  Merhaba tekirdag malkarada ikamet ediyorum catal kasik paketleme işi yapmak istiyorum cevap verirseniz sevinirim

 134. AZİME dedi ki:

  Antalya kepezde oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

 135. Seren dedi ki:

  Mrhb ben Bursa merkezde oturuyorum evde iş mekanı istiyorum, dönüş yaparsanız sevinirim.
  Email adresim seren0125072012@gmail.com
  Cep: 05414402486

 136. Fatma dedi ki:

  Merhaba istanbul küçükçekmecede oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum gerçekten bu işe çok ihtiyacım var lütfen geri dönenmenizi sizlerden rica ediyorum.

 137. yeter u. dedi ki:

  evde iş istiyorum paketleme yaparım

 138. yeter u. dedi ki:

  adana seyhanda yasıyorm paketleme her turlu işi yaparım

 139. Çatal kaşık kürdan paketleme veya galoş paketleme işi yapmak istiyorum tekirdağ süleymanpaşada yaşıyorum dönerseniz bekliyorum

 140. Bahar güzel lök dedi ki:

  Çatal kaşık kurdan galos paketleme işi yapmak istiyorum elim yatkın daha önce fabrikada çalıştım cvp verirseniz aydın cestepe yaşıyorum

 141. Gökhan bolat dedi ki:

  Evde tüm pakatleme ve diger işler itina ile yapılır ağrı diyadinde oturuyorum ihtiyacım var 05417913493

 142. AYŞE ORUÇ dedi ki:

  Acil işe ihtiyacım var en kısa sürede cevap verir misiniz
  Balikesirde yasyorum

 143. Funda dedi ki:

  Her türlü paketleme işini yapmaya hazırım esk. De yaşıyor um

 144. Munise uğur dedi ki:

  Evde yapılabilecek her türlü paketleme işini yaparım ihtiyacım var

 145. Gülsüm Akbay dedi ki:

  Evime hic bir gelir girmemekte acil ise ihtiyacım var ne olursa yaparm ne olur yardımcı olun elim ck hızlıdır .. Geri donusunuzu bekliyorum .. Gerekirse iki uç kişi daha bulabilirim .. Kocaeli/Gebze

 146. Emine dedi ki:

  Engeli kızıma bakiyom calisamiyom dışarda çok zor durumdayim ne is olsa yaparım elim hızlıdır kartal soganlikta oturuyum
  05424010312

 147. Ayşegül dedi ki:

  Evde galoş paketleme işi yapmak istiyorum istanbul Sancaktepe de oturuyorum yardımcı olurmusunuz

 148. Aydan dedi ki:

  Iyi günler evde yapabileceğim bi iş kurdan paketleme elim yatkindir aksatmadan zamanında yetistire bildirim.. kızımın anasinifi masrafları için eve katkıda bulunmam gerek dönüş yaparsanız sevinirim..

 149. saban dedi ki:

  Evde herturlu paketleme isi yparim. İstanbul bagcilrda otruyorum donus yprsanz sevnirm.

 150. Gülsüm Akbay dedi ki:

  Kocaeli gebze de ikamet ediyorum ise çok ihtiyacım var evime su anda hic gelir girmiyor.. Daha önce paketleme isi yaptm organize olabilecegim kişiler de var geri donusunuzu bekliyorum

 151. Hatice akyildiz dedi ki:

  Sakaryada yasiyom catal bicak paketleye bilirim elimden her is gelir

 152. Nesrin dedi ki:

  Izmitte yasiyorum catal bicak paketleye bilirim 3 kisiyiz cvb verrseniz seviniriz2

 153. çiğdem dedi ki:

  ş.urfada oturuyorum belirtilen işleri severek yapabileceğimi düşünüyorum.yardımcı olursanız cok mutlu olurum.

 154. Seher dedi ki:

  Samsun ilçede oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum bana yardımcı olurmusunuz

 155. Ercan Karahan dedi ki:

  İstanbul Üsküdar’da ikamet ediyorum her türlü paketleme işini son derece disiplinli ve zamanında teslim etmek üzere hazırım.

 156. Esma dedi ki:

  Istanbulda oturuyorumm her paket isini yPrim

 157. hulbuz dedi ki:

  istanbulda oturuyorum is istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

 158. EMİNE dedi ki:

  merhabalar. bende paketleme işi istiyorum. elim hızlıdır.yardımcı olursanız sevinirim.

 159. Hilal dedi ki:

  Galoş bone paketleme veya çatal kürdan paketleme işine ihtiyacım var yardımcı olursanız mutlu olurum.

 160. Yeliz dedi ki:

  İst oturuyorum ise çok ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz lütfen

  1. Yeliz dedi ki:

   Telefonum 05452357606

 161. aynur dedi ki:

  Ankara batikentte oturuyorum evde yapabilecek bit is istiyorum

 162. fulys dedi ki:

  merhaba, evde paketleme işi yapabilirim,
  yer : istanbul

  1. fulya dedi ki:

   cevap alabilen var mı ?

 163. gulsun dedi ki:

  ev hanımıyım istanbul buyukcekemece oturuyorum galoş paketleme işi

 164. OSMAN KAYA dedi ki:

  ANKARA KEÇİÖRENDE YAŞIYORUM EVDE EK İŞ YAPMAK İSTİYORUM ÇOK İHTİYACIM VAR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM TEL:0507 402 95 40

 165. Yusuf dedi ki:

  Galos paketleme istiyorum

 166. Sinem filiz dedi ki:

  Işyerinde boş vaktim çok oluyo ve ek gelir olarak paketleme işi yapmak istiyorum

 167. ayse kose dedi ki:

  evde paketleme isi yapmakistiyorumisede ihtiyacim.var ekip isterseniz 3 kisiyiz

 168. Fatma dedi ki:

  Evde galoş paketleme yapabilirim

 169. Rabia dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum

 170. firuzan dedi ki:

  Bnde her turlu paketleme isini yaparim..ev hanimiyim..hmn donus yapilirsa cok sevinirim etemesgutta oturuyrm

 171. Hilal dedi ki:

  Evde galoş paketle ye bilirim cok ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

 172. elif dedi ki:

  evde galoş paketleme yapabilirim

 173. FATMA YILMAZ dedi ki:

  Rizede yasiyorum kucuk bir cocugum ve borcumuz oldugu icin evde is imkanlarinizdan yararlanmak calismak istiyorum

 174. Serife dedi ki:

  Evde yapabilecegimiz herhangi bir işe ihtiyacimiz war 2 kişiyiz Isparta merkezdeyiz yardimci olursaniz memnun oluruz.

 175. Nurcan dedi ki:

  Usta öğretici terzıyım.. Evde yaka dikme paketleme ve dıger dikiş alanında olsun tüm işleri yapabilirim..ovarlok ve dikiş makınam var..bana dönüş yaparsanız sevinirim. İstanbul ataşehir de oturuyorum..

 176. Reyhan dedi ki:

  Ev hanımıyım paketleme işi yapmak istiyorum

 177. gülden dedi ki:

  Bütün paketleme isleri ve gomlek yakasi dikme isleri yapabilirm .Acil ise cok ihtiyacimvar geri donusum yaparsaniz sevinirim.

 178. gülden dedi ki:

  Bütun paketleme ve gomlek yaka dikme isi de yapabilirim.Acil ise ihtiyacim var .cocuklarim kucuk disarda calisamiyorum bu mail den ulasirsaniz sevinirim

 179. ceren dedi ki:

  arkadaşlar merhaba internette uzun yıllar ek iş ilanlarına baktım ancak dönüş yaşamadım evde ailesine katkıda bulunmak isteyenlere belki faydam olur hangi sayfada rastladım bilmiyorum ilana kına davetiye sabun mandal kartvizit vb paketleme işleri büyük bir ajans ekip bende 3 sene önce dahil oldum 100 tl depozito yatırdım ürününün eve teslimi için güvence adına ilk başta yetiştiremem kaygısı ile 1000 adet sipariş verdim çünkü ödeme alabilmem ve depozito iadesi için 3 haftada eksiksiz teslim etmem gerekiyordu 300 tl kazancı vardı tükenmez kalem paketleme şimdi aylık 1500-1750 tl arası kazanıyorum bilgi ve diğer iş kolları için mail atmak isterseniz erkansari79@mynet.com

  1. Nilgün dedi ki:

   Merhaba ceren hanım yeriniz neresi ben bursa ‘da oturuyorum

  2. Zuhal dedi ki:

   Ceren hanım nerelere veriyorsunuz benim çok acil işe ihtiyacım var kızım hasta masraflara yetisemiyoz eşime destek olmam gerekiyor

 180. Figen deniz dedi ki:

  Merhaba evde yaka dikme işi yapmak istiyorum lütfen çok ihtiyacım var izmir karabaglada oturmaktayım

 181. Hatice dedi ki:

  Mrb bede kurdan paketleme istiyorum kayserı talasta oturuyom işe ihtiyacım var lütfen dönüş yaparmisiniz

 182. Hatice dedi ki:

  05537505649 dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Hatice dedi ki:

   Her türlü paketleme yaparım yeterki iş olsun

 183. Asya dedi ki:

  Ben Kocaeli Gebze de oturuyorum galoş paketleme yapabilirim küçük bebeğim var dışarı çıkamıyorum bu işe çok ihtiyacım var geri dönüş yapar mısınız? Lütfen

 184. Belkıs gülmez dedi ki:

  İzmitte ikamet ediyorum her türlü paketleme işi yapabilirim dönüş yaparsanız sevinirim

 185. Aslı dedi ki:

  Merhaba Ankara yenimahallede oturuyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

 186. Bahar dedi ki:

  Merhaba bende evde iş paketleme montaj fark etmez lütfen dönüş yapın ihtiyacım vr

 187. Özlem dedi ki:

  Işe ihtiyaçım var kiracıyım katkı sağlamam gerek acil iş istiyorum yardımcı olursanız çok.sevinirim.paketleme de olur inşallah netice alırım

 188. Nadire Kuşcu dedi ki:

  Ankara Sincan da oturuyorum paketleme etiketleme montajlama işi yaparım cevaplarsaniz sevinirim saygılarımla

 189. Esra Nur dedi ki:

  Evde galos bone paketlemek istiyorum yardimci olurmusunuz?

 190. gülsen dedi ki:

  İstanbulda ikamet ediyorum evde galoş paketleme işini yapabilirim bu işe çok ihtiyacım var kendime güveniyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 191. bircan dedi ki:

  Merhaba, Zonguldakta ikamet ediyorum. Her türlü paketleme işini yapabilirim.

 192. Hilal dedi ki:

  Annem ve ben ewde iş yapmak istiyoruz galoş paketleme sabun kutulama kürdan kutulama ve benzeri hrr iş yapabiliriz istanbul kagıthane de otryoruz dönüş saglarsanz sevinriz tesekkürlrr

 193. Beyza dedi ki:

  Gebzede oturuyorum galoş paketleme yapabilirim.

 194. Özlem dedi ki:

  Merhabalar ben rahatsızlığından dolayı çalışamıyorum iki çocuğum var işe ihtiyacım var evde paketleme işleri yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 195. Yasemin dedi ki:

  Ben evde paketleme işi istiyorum ikiz bebeklerim var calisamiyorum ihtiyacım var lütfen yardımcı olunuz

 196. seren dedi ki:

  adana seyhanda oturuyorum paketleme işlerini ve benzeri işleri yapabilirim işe ihtiyacım var yardımcı olun lütfen

 197. Cansu dedi ki:

  Ben k.maras ta oturuyorum allah rizasi icin kac aydir ek is ariyorum bulamiyorum zordayim bana yardim edin herturlu paketleme isini yaparim temiz guvenilir ve zmaaninda teslim ederim allah rizasi icin donus yapin ne olur

 198. Abdullah dedi ki:

  Slm ben evde pilastin çatal kaşık bıçak paketleme işi istiyorum Yumşa

 199. hanim demirbaş dedi ki:

  Iyi gunler ben sanliurfada yasiyorum cocukalrimdan dolayi disarda calisamiyorum evde galos pakatleme yada catal bicak paketleme islerini yapabilirim bu ise ihtiyacim var geri dönüş yaparsaniz cok sevinirim

 200. arzu dedi ki:

  evde galoş paketleme işi yapmak istiyorum

 201. Burçin dedi ki:

  Mandal paketleme işi istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim çok ihtiyacım var izmir selçuk ta oturuyorum iyi günler

 202. Merve dedi ki:

  Bende çalışmak istiyorum

 203. mehmet dedi ki:

  nevşehir merkezde oturuyorum eşimle birlikte evde paketleme işi yapmak istiyoruz lütfen yardımcı olun geri dönüş yaparsanız seviniriz çok ihtiyacımız var

 204. galoş işi istiyorum acilllll

 205. Gizem efe dedi ki:

  Paketleme isi yapmak istiyorum. Herhangi biri olabilir lutfen yardimci olun

 206. Nuray SÖYLEMEZ dedi ki:

  Ankara Aydınlıkevler’ de oturuyorum. Devlet memuruyum. Üniversite de okuyan 2 kızım var. Eşimden ayrıyım ve onların masraflarını karşılamakta çok zorlanıyorum. Bu nedenle evde her türlü paketleme işini itina ile ve hızlı bir şekilde yapabilirim. En kısa zamanda dönüş yaparsanız çok sevinirim. Teşekkür ederim…

  1. gul dedi ki:

   huncalife kozmetikte uye ücreti vb hiç birşey yok
   tamamen bitkisel ürünler ve türk markası
   %40 satış karı
   tüm uyelerinizle toplam puanınıza %24 kadar prim
   urün hediyeleri
   ve bana uye olur iki ayiçinde 2000 puan yapan herkezede benden 500 tl
   2000 tl yapan uye ayrıca şirketten 350 tl civarı banka primi elde eder.
   buyrun sizde ekbinizle kendi işinizi kendiniz sermayesiz kurun.
   tel.538 209 4330

 207. Gulsum Can Kaya dedi ki:

  Konya / Çumra da oturuyorum evde paketleme boncuk dikme mandal montajlama gibi isler yapabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim daha öncesinde tekstil firmasında çalışmıştım

 208. Esma dedi ki:

  İzmir Selçuk ta oturuyorum evde paketleme işi yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

 209. Ebru aydin dedi ki:

  Ist ikitellide ikamet ediyorum ise ihtiyacim var donerseniz sevinirim tesekkurler

 210. evde ek iş dedi ki:

  evde ek iş lazım işkurdan lütfeen

 211. Sumeyra dedi ki:

  İyi günler evde galoş işi istiyorum

 212. Florina dedi ki:

  Merhaba İstanbul Sarıyer’de oturuyorum. Bende paketleme işi istiyorum.

 213. filiz dedi ki:

  Selam benimde o kürdan çatal paketleme isi ilgimi çekti
  Beykoz da ikamet ediyorum geri dönüsü yaparsanız sevinirim

 214. Nevin dedi ki:

  Evde is istiyorum hangi tur paketleme olursa farketmez istanbul okmeydaninda oturuyorum donus yaparsaniz sevinirim cok ihtiyacim var

 215. Sacide dedi ki:

  çok lazım bu iş bana

 216. Gurbet dedi ki:

  Vanda oturuyorum evden her türlü işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim

 217. Gurbet dedi ki:

  Vanda oturuyorum evden her türlü paketleme boncuk ve diğer işleri yapmak istiyorum daha öncede paketleme ve etiket işini yaptım ve tekstil de çalıştım her türlü işlerinizi itina ve hızlı bir şekilde yaparım geri dönüş yaparsanız sevinirim

 218. Ümran dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum destek olursanız sevinirim

  1. Ümran dedi ki:

   Çekmeköy istanbul

 219. emel dedi ki:

  Diyarbakir/bagcilar da oturuyorum gömlek yakası ve boncuk isleri yapabilirim geri dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler….

 220. gül aslan dedi ki:

  merhaba ben gül aslan ankara akdere general zeki doğan mah oturuyorum acil işe ihtiyacım var paket leme işi yapabilirim yardımcı olursanz sevnrim…

 221. sevil dedi ki:

  Acil ise ihtiyacim var paketleme isi olabilir

 222. Nuray özel dedi ki:

  İstanbul beykoz oturuyorum evde hertur paket isi istiyorum donerseniz sevinirim

 223. Hilal dedi ki:

  Tum paketleme islerini yapabilirim canta etiket zimbalama isinide kutahyada oturuyorum umarim donus olur

 224. Hanife Soylu dedi ki:

  İstanbul Ümraniye de oturmaktayim bu işi yapmak istiyorum daha önce toka işi yapmıştım

 225. Serdar dedi ki:

  Manisa Sehzadeler de ikamet ediyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum el sanatları mezunuyum yardımcı olursanız sevinirim

 226. Aslihan dedi ki:

  MeraBa bn evde çalışmak istiyorum ise ck ihtiyaçim var Birtane oglum var küçük fabrikada çalışamıyorum mandal paketleme olabilir gebze tatlikuyuda oturuyorum

 227. ebru calkan dedi ki:

  mrb Ankara mamakta oturuyorum evde paketleme el işi dikiş nakış fason işi ne olursa 20 kişilik ekibimle her türlü işler alınır zamanında teslim edilir gerekirse kendi arabamla getiririm ve teslim ederim ilgilenen firmalara tesekurler

 228. Nesibe dedi ki:

  Merhaba ev hanımıyım evde paketleme işi yapmak istiyorum goloş paketleme olabilir yardımcı olursanız sevinirim haber bekliyorum teşekkürler

 229. TUĞBA dedi ki:

  Evde yazıda belirtmiş olduğunuz işleri yapabilirim mail adresime tarafınızdan dönüş bekliyorum

 230. TUĞBA dedi ki:

  Evde yazıda belirtmiş olduğunuz işleri yapabilirim mail adresime tarafınızdan dönüş bekliyorum Lütfen

 231. Duygu Göker dedi ki:

  Merhabalar Balikesir Merkezdeyim Acil ise ihtiyacım var her türlü paketleme işi yapabilirim geri dönüş yaparsaniz sevinirim 05384576351

 232. Merve kaval dedi ki:

  Merhaba bende bütün gün evdeyim ve iş istiyorum banada geri dönüş sağlarsanız çok sevinirim …

 233. Aslı Toksun dedi ki:

  Bende evde paketleme işi yapmak istiyorum titiz ve dürüst çalışırım acil ihtiyacım var

 234. Özge Avcu dedi ki:

  Paketleme isi yaptım daha önce paketleme isi yapmak istiyorum işe ihtiyacım var 05541337320Geri dönüş saglarsaniz sewinirim

 235. Songül dedi ki:

  Iyi gunler her turlu paketleme isi yapabilirim yardimci olursaniz memnun olurum

 236. BÜŞRA dedi ki:

  Benim de bu işe çok ihtiyacım var öğrenciyim adanada oturuyorum lütfen geri dönerseniz çok mutlu olurum

 237. Ayşe dedi ki:

  Konya da ikamet ediyorum.Evde her türlü paketleme işi yapabilirim.Donus yaparsanız sevinirim.

 238. gül dedi ki:

  sermayesiz kendi işini kurmak isteyenler. katolog işi için aramanızı bekliyorum.telde bilgi verilecektir.538 2094330

 239. MELike dedi ki:

  28 yaşındayım 2çocuğum var dışarıda çalışamıyorum işe ihtiyacım var paketleme işini istiyorum geri dönüş sağlarsanız çok sevinirim

 240. MELike dedi ki:

  28 yaşındayım 2 çocuğum var dışarıda çalışamıyorum işe ihtiyacım var paketleme işi istiyorum geri dönüş sağlarsanız çok sevinirim ist/pendik

 241. Esra dedi ki:

  Istanbul bagcilar meydana yakin oturuyorum evde yapabilecegim is ariyorum , lutfen yardim eder misiniz?

 242. Belgin dedi ki:

  İstanbul Kağıthane de oturuyorum paketleme işi yapabilirim 3kişilik ekibim var belginunal155@gmail.com

 243. Fatma özdemir dedi ki:

  Paketleme işine ihtiyacım var yardımcı olun Antalya korkut elinde oturmaktayım

 244. Sibel dedi ki:

  İstanbul Büyükçekmece de oturuyorum evde paketleme iş yapmak istiyorum 3 kişilik ekibim var .Geri dönüş yaparsanız sevinirim

 245. Ayşegül dedi ki:

  Ankara Sincan’da oturuyorum paketleme işine ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 246. Berna dedi ki:

  Lütfen yardımcı olur musunuz? Bolu’da oturuyorum her türlü paketleme yaparım yalcinberna66@gmail.com

 247. Seda Yıldızoglu dedi ki:

  İyi günler İstanbul’da ikamet ediyorum.22 yaşindayim, evliyim. Üniversite mezunuyum. Evde çalışmak istiyorum. Paketleme işi yapabilirim. Süsleme işi yapabilirim. Elimin olduğuna inaniyorum. Dönüş yaparsaniz sevinirim. Teşekkürler.

 248. Hatice dedi ki:

  Mrh ben kayseri talasta oturuyom işe ihtiyacım var lütfen yardımcı olurmusunuz borclarim var ödemem gereken dönüş yaparsaniz sevinirim

 249. Hatice dedi ki:

  Her türlü paketleme yaparım

 250. Feride dedi ki:

  Evde her türlü montj ve paketleme işi yaparım istanbul

 251. Şule dedi ki:

  Merhaba ben Kayseri Hacılarda oturuyorum ve ise ihtiyacim var her türlü paketleme isi yaparım lütfen yardımcı olun

 252. gızem dedi ki:

  ANTALYA KEPEZDE YASIYORUM 4 KISILIK EKIBIM VAR HER TURLU PAKTLEME ISINE ELIMIZ YATKINDIR GERI DONUS YAPARSANIZ SEVINIRIM
  gzemm.karatas@hotmail.cm

 253. Ceyda dedi ki:

  Evde paketleme işi ariyorumyardimci olursanız sevinirim pendik yaylalarda oturuyorum

 254. Baris çakaloğlu dedi ki:

  Iyi günler ;

  Ben istanbul kağıthane sanayi mahallesinde ikamet etmekteyim yaklaşık 1 buçuk ay önce evlendim borclarimdan dolayı zor durumdayım esimle beraber evde yapabileceğimiz paketleme isleri arıyoruz elimizden gelenin en iyisini yapicamiza garanti veriyorum dönüş yaparsanız çok sevinirim
  Tel : 05449137776

  Iyi çalışmalar

  Barış Çakaloğlu

 255. Nurcan dedi ki:

  3 çocuğum var dışarda calisamiyorum paketleme işi yaparim cocuklarimin ihtiyaclarini karsilamak için

 256. GÜLŞEN dedi ki:

  evde iş imkanı arıyorum çok ihtiyacım var.. annemler birlikte oturuyorum ve 5 yaşında küçük bir kızımın ihtiyaçlarını karşılamak için işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız memnun olurum…

 257. selver dedi ki:

  Mrb ben izmir bucada oturuyorm paketleme isi yapmk istiyorm yardimci olursanz sevinirim ihtiyacim var..

 258. Ozan dedi ki:

  Istanbulda paketleme işi yaparım yardımcı olursanız sevinirim

 259. Nuray dedi ki:

  evde montaj işi yapmak istiyorum.Seri ve temiz çalışırım.,Lütfen dönüş yapın.

 260. Nuray dedi ki:

  evde montaj işi yapmak istiyorum.Seri ve temiz çalışırım.,Lütfen dönüş yapın.
  İstanbul Beylikdüzü

 261. Nuray dedi ki:

  evde montaj ya da paketleme işi yapmak istiyorum.Seri ve temiz çalışırım.,Lütfen dönüş yapın.
  İstanbul Beylikdüzü

 262. Aysun dedi ki:

  Nevşehir merkez de otryrm her türlü paketleme işi yaparım lutfen acil dönüş yapar mısınız

 263. Burcu Doymus dedi ki:

  Her türlü paketleme isi yaparim istanbul kartalda oturuyorum yardimci olursaniz sevinirim ilginize tesekkur ederim

 264. Burcu Doymus dedi ki:

  05378584819

 265. Ôzge dedi ki:

  Her türlü paketle işi yapabilirim dönüş yapılırsa sevinirim

 266. sevilay dedi ki:

  talas ta oturuyorum paketleme isi arıyorum hepsi olur yapabilirim acil dönüş yapın lütfen

 267. Buse nur atmaca dedi ki:

  İstanbul Çekmeköy de oturuyorum evden yapabileceğimiz bir iş arıyorum

 268. Hndn dedi ki:

  Merhaba . Tokat/Merkez de oturuyorum. Gündüzleri bir sigorta acentesinde teknik personel olarak çalışıyorum ancak malum zor hayat şartları ek iş yapmam gerekiyor. El becerim oldukça iyidir. Dönüş yaparsanız memnun olurum. Teşekkürler

 269. Büşra kan dedi ki:

  Ne olur yardım edin Allah rizasi için her türlü paketleme yaparım evde çocuğum var çıkamıyorum dışarda calısamıyorm ne olur dönün 05369443312

 270. Burcu dedi ki:

  Merhaba biz Tuzla Yayla mahallesinde oturuyoruz yaklaşık 8 ay önce evlendik borçlarımızdan dolayı zor durumdayız iki kişi birlik olup ev de paketleme işleri yapmak istiyorum.

 271. Meralocak dedi ki:

  Çalışmak istiyorum

 272. Meral dedi ki:

  Çalışmak istiyorum

 273. Meral dedi ki:

  Esime destek olmak icin evde artan zamanimi calisarak degerlendirmek istiyorum

 274. alev dedi ki:

  Paketleme ve montaj işi yapabilirim. geri dönüş yaparsanız sevinirim.
  Teşekkür ederim.

 275. Gül dedi ki:

  Evde galoş paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.bursada oturuyorum

 276. Dilek dedi ki:

  Evde yapabileceğim iş istiyorum mandal montajı
  Kürdan paketleme
  Galoş paketleme herhangibi birisi olabilir Antalya Kumluca da oturuyorum en kısa zamanda geri donerseniz sevinirim . teşekkürler

 277. Kimya dedi ki:

  Merhaba ek işe ihtiyacim var ne iş olursa yaparim 3 kişilik ekibim var dönüş yaparsaniz sevinirim.

 278. Yeliz dedi ki:

  merhaba! evde paketleme işi yapmak istiyorum (her türlü paketleme olur) Tokat/Merkez’de oturuyorum. çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler…

 279. Selahattin dedi ki:

  Adana da pakıyla iş yaparız kendım arabamlagötürürüm getiririm 0538 4050468

 280. Dilek dedi ki:

  Evde kürdan veya galoş paketleme işi yapabilirim çok ama çok ihtiyacım var ama hiç bir yerden geri dönüş olmadı çok çaresizim lütfen geri dönüş yapın bana

 281. Kübra dinçer dedi ki:

  ISTANBUL FATIH is istiyorum

  1. Admin dedi ki:

   Ne tür bir iş için başvuruda bulunduğunuzu da belirtir misiniz lütfen !

   1. Qqqqq dedi ki:

    Lutfen her turlu paketleme isi yaparim. Babam yok annem hasta. 4 kardes okuyoruz onlara bakmak zorundayimn olur yardim edin

   2. Eda dedi ki:

    İstanbul Sancaktepe de oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

 282. Hüsna Akpınar dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum geri dönerseniz memnun olurum gölcükte oturuyorum

 283. Nurgül dedi ki:

  Gebzede oturuyorum her turlu paketleme isi yaparim.

 284. Gönül dedi ki:

  merhabalar. kestelde oturuyorum iki kişiyiz.dikiş dışında her şey yaparız.dönüş yapabilir misiniz.

 285. Cevale arslan dedi ki:

  Acil ise ihtiyacim var paketleme isi yapmak istiyorum yardimci olursaniz cok sevinirim

 286. gül dedi ki:

  mrb ek iş isteyen arkadaşlar ne network işi yapmak isterseniz beni arayın gerçekten çok kazançlı bir iş. 3 ay içerisinde her hangi bir ay i200 puan yapın 350 tl civarı şirketten prim kazanın.bendende ödülünüz 500 tl arayın bilgi alabilirisiniz 5382094330 gül

 287. Selda dedi ki:

  Merhaba İstanbul sultangazi de oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum paketleme ve montaj işi yapabilirim

 288. Selda dedi ki:

  Merhaba İstanbul sultangazi de oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum paketleme ve montaj işi yapabilirim yardımcı olursanız seldademircan599@gmail.com bu mailden ulaşabilirsiniz

 289. İpek dedi ki:

  Evde çatal kaşık paketlenerek ek iş istiyorum iki çocuğuyla çok zor durumdayim kadın sığınma evinden çıktım Gebze Kocaeli de yaşıyorum acil ihtiyacım var

 290. İpek dedi ki:

  Tel No 05539392141

 291. Hatice dedi ki:

  Gebze de oturuyorum evde ek iş yapabilirim ilgilenenlere 05367734524

 292. Gözde yüzer dedi ki:

  Merhaba,
  Özverili , disiplinli calisan biriyim. Su an calistigim bir is olmadigi icin paketleme isi yapmak istiyorum. Elbecerilerim kuvvetli ve hizliyim. Her turlu paketleme isini yapabilirim.

 293. Ferdi dedi ki:

  Bursa/Yıldırım da oturuyorum. Evde kürdan ve çatal kaşık paketleme işi istiyorum 7 kişiyiz

 294. Aygun dedi ki:

  Arkadaslar geri donus oldumu acaba

 295. Aygun dedi ki:

  Evde kurdan catal kaşik ve ya mandal montaji isi yapa bilirim lutfn cok ihtiyacm var geri domuş yaparmisiniz cok acil lutfen

 296. Ayşe Saraç dedi ki:

  İstanbulda yaşıyorum.Her türlü paketleme işini yaparım maddi olarak çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

 297. Nida dedi ki:

  Evde paketleme işi yapabilirim ise ihtiyacım var . İstanbul Bağcılar da ikamet ediyorum iplik temizlemede olur kürdan iside olur

 298. Sema dedi ki:

  Merhaba istanbul üsküdarda oturuyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum

 299. Merve dedi ki:

  Biz 3 kişilik bir cekirdek aileyiz hızşı ve çalışkan bir elibiz evde çalışanileceğimiz ek işlere ihtiyacımız var bizi tercih ettiğiniz için çok memnun kalacaksınız(

 300. melek dedi ki:

  Bahçelievler soğanlıda ikamet ediyorum bu işi iki kişi yapıcaz geri donuş sağlarsanız sevinirim gerçekten çok ihtiyacım var bu işe

 301. Esin Akbulut dedi ki:

  Kayseri de ikamet ediyorum paketleme işi yapmak istiyorum iki kişiyiz lütfen yardımcı olur musunuz ise çok ihtiyacımız var

 302. YUSUF dedi ki:

  Merhaba düzenli işim var ek olarak akşamları çalışıp ufakta olsa bir gelir elde etmek istiyorum görüyorum ki herkes zor durumda Allah hepimizin yardımcısı olsun ulaşmak isteyen olursa 0531 821 04 83 numaram Gebze / Kocaeli

 303. ayse dedi ki:

  Evde ise ihtiyacım var 05317740502

 304. Çisil dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz

 305. buket dedi ki:

  kadıkoy goztepede yasıyorum paketleme ısı yapmak ıstıyorum gerı donusunuzu beklıyorum 5423927630

 306. demet dedi ki:

  sonunda evde paketleme işi yapmaya başladım teslimatı zamaninda yaptım yine. paramda zamaninda ödendi ahmet beye çok tşk ederim yardimci oldu bana bende size yardimci olayım .firma yetkilisi ismail bey 0506 104 8151

  1. demet dedi ki:

   artık başvuru bitti aramayın bu noyu

 307. Tülay dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum acil ise ihtiyacim var karabük te oturuyorum

 308. Tülay dedi ki:

  Karabukte oturuyorum 33 yasindayim. Ev hanimiyim Evde paketleme işi yapmak istiyorum acul işe ihtiyacim var dönüş yaparsanız sevinirim

 309. Ferdi dedi ki:

  Niye kimse cevap vermiyo

 310. Fadime dedi ki:

  Us istiyorum sizden paketleme ne olursa yaparim yeterki evde hanımlara iş olsun

 311. Hatice çetin dedi ki:

  Evet paketleme isi veya benzeri şeyler yapmak istiyorum irtibata gecerseniz memnun olurum

 312. Çisil dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz

 313. Dilşah dedi ki:

  Evde Galoş- Bone Paketleme İşi

 314. Sema dedi ki:

  Merhabalar bende iş istiyorum lütfen yardımcı
  Olabilirmisinz

 315. figen dedi ki:

  Antalya / demrede yaşıyorum paketleme işleri yaparım öğrenciyim ek gelire ihtiyacım var

 316. meryem dedi ki:

  gebze darıca oturuyorum hertürlü paketleme işi yaparım işe çok ihtıyaçım var dönüş yaparsanız çok sevınirim

 317. Onur dedi ki:

  Merhabalar benim boş vakitlerim çok olduğu için evimde boş durduğum yerde paketleme yaparak ta çalışmak istiyorum ve çok ihtiyacım olduğu için düğün için çalışmam gerekiyo ve bana yardımcı olursanız çok menmuniyet duyarım 05419556238

 318. Tuğba dedi ki:

  Evde kürdan çatal kaşık paketleme yapmak isterim yardımcı olursanız sevinirim

 319. Ferdi dedi ki:

  Bursa/Yıldırım Evde Kürdan Çatal Kaşık Paketleme İşi Yapmak İstiyorum 7 Kişiyiz Tecrübemiz Var

 320. Ferdi dedi ki:

  Bursa Yıldırım Paketleme İşi 7 Kişiyiz Tecrübemiz Var

  1. Elif dedi ki:

   Ankara sincan evde paketleme işi veya yapabilecegim iş yardımcı olursanız sevinirim

 321. Nihan Evyapan dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum.istanbul kat kartalda ikamet ediyorum yardımcı olursanız sevinirim

 322. Esra dedi ki:

  Bolu merkezdeyim ek ise ihtiyacim var lutfen donus yapin Allah rizasi icin 05466125723

 323. Fatma dedi ki:

  Acil iş arıyorum isim aylardır yok evime bakamyorum lütfen donermisiniz bana acil 05426701411

 324. Kıymet dedi ki:

  Istanbul ataşehir de oturuyorum eşim tek maaşla yetistiremiyor ona yardımcı olmak istiyorum ama bir çocuğum var çalışamıyorum bütçeye katkım olsun istiyorum inşalla h bana geri dönüş yaparsınız

 325. Hasret Timur dedi ki:

  Eşim işsiz 3 evladım var hertürlü paketleme işi yapabilirim ihtiyacım var lütfen yardımcı olursanız sevinirim

 326. Songül parlak dedi ki:

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum eşime destek olmak için lütfen bana ulaşın.

 327. Songül parlak dedi ki:

  Paketleme isi istiyorum

 328. esra dedi ki:

  Iyi gunler ben istan bul sirin tepede ikamet ediyorum evde kalem montaji ve mandal montaji ve butun paketleme islerine talibim bana ulasirsaniz sevinirim 05385994132

 329. Elif Yilmaz dedi ki:

  Iyi günler bu gibi işleri daha önce yaptım benimle irtibata geçerseniz çok memnun olurum haberlerinizi bekliyorum irtibat elifim20141@gmail.com

 330. Kader dedi ki:

  Bodrum’da yaşıyor um

 331. kenan dedi ki:

  merhaba.düzenli olarak turizimde çalışmaktayım. ek işe ihtiyacım var. iş takibi ve düzenim yüksekdir. ilginelirseniz çok sevinirim. istanbul şişlide ikamet etmekteyim.şimdiden çok teşekkür ederim

 332. Sevgi bayram dedi ki:

  Ben İstanbul gungorende oturuyorum iki dane çocuğum var okula gidiyorlar evde mandal paket işi yapmak istiyorum 4 kişiyiz ise gerçekten ihtiyacım var trikoda 10 yıl çalıştım çocuklarım olduktan sonra yarım gün calisdim ama şimdi hicbiyer almıyor sizin yardiminizla yarım gün çalışırım işe alirlarsa yardımcı olursaniz ne kadar sevinirim şimdiden teşekkür ederim

 333. çiğdem dedi ki:

  ankara sincan evde paketleme işi istiyorum

 334. Kadriye dedi ki:

  Bu isi yapmak istiyorum

 335. Osman dedi ki:

  Merhaba
  Evde ek iş yapmak istiyorum. İstanbul ataşehirde oturuyorum. Zor durumdayım. Yardımcı olursanız sevinirim. 05497481955

 336. Ayşe dedi ki:

  Evde paketleme yapmak istiyorum

 337. Ayşe dedi ki:

  Paketleme yapmak istiyorum

 338. Bahar dedi ki:

  Çok ihtiyacım var bende iş istiyorum mailden bana ul

  1. Gul dedi ki:

   Mayıs 3, 2018, 10:35 am
   huncalife kozmetikte uye ücreti vb hiç birşey yok
   tamamen bitkisel ürünler ve türk markası
   %40 satış karı
   tüm uyelerinizle toplam puanınıza %24 kadar prim
   urün hediyeleri
   ve bana uye olur iki ayiçinde 2000 puan yapan herkezede benden 500 tl
   2000 puan yapan uye ayrıca şirketten 350tl civarı banka primi elde eder.
   buyrun sizde ekbinizle kendi işinizi kendiniz sermayesiz kurun.
   tel.538 209 4330

 339. Esra dedi ki:

  Verdiğiniz bu bilgilere gerçekten ihtiyacım vardı emeğinize sağlık, emekleriniz zayi olmasın hep inşallah Allah yâr ve yardımcımız olsun esen kalınız..

  1. Admin dedi ki:

   Rica ederiz Esra hanım sizin aile bütçesine katkıda buluna bildiysek ne mutlu bize..

 340. Seren dedi ki:

  Evde baketleme işi istiyorum çocuklarım için ihtiyacım var

 341. Bircan dedi ki:

  Merhabalar malatyada yaşıyorum . Evde iş imkanım oldun gerçekten istiyorum bone va golos paketleme işi yapabilirim

 342. Nesin çakır dedi ki:

  Maddi sıkıntı yaşıyorum çocuğumun ihtiyaçlarını daha rahat karşılamak için gelire ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 343. Orhan dedi ki:

  Eskişehirde ikimat ediyorum evde ek iş arıyorum05445062383 dönüş olursa sevinirim

 344. Şenay dedi ki:

  Şenay lütfen bu saydığımız bütün bu işleri yaparım yeterki iş olsun konya Cihanbeyli oturum lütfen yardım edin yoksulluk tan bıktım çocuklarıma bakmak eşime yardım amacıyla paketleme işini çok istiyorum

 345. Fatma dedi ki:

  Merhabalar ben antalyada gerçekten evde işe ihtiyacım var her paketleme işi yapabilirim

 346. Selma hasdemir dedi ki:

  Merhabalar bende galoş ve çatal kaşık kürdan benim de ihtiyacım var 3 çocuk okuyor Ankara

 347. Selma hasdemir dedi ki:

  Slm bende galoş paketleme yapmak istiyorum lütfen Ankara

 348. ahu dedi ki:

  İstanbul Ümraniyede yaşıyorum.
  2 kişiyiz.
  Paketleme işi istiyoruz.
  Teşekkürler.

 349. Sule dedi ki:

  Ankara sincanda ikametkah etmekteyim cok acil paketleme islerine ihtiyacim var saglik durunu el vermediginden disarda calisamiyorum gercekten cok acil ihtiyacim var

 350. Kübra dedi ki:

  Merhabalar acil işe ihtiyacım var 2kişiyiz paketleme işi yapmak istiyoruz teşekkürler

 351. Aylin dedi ki:

  Evde yapılabilen paketleme işi istiyorum Hatay Antakya

 352. Güneş dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum kagithanede oturuyorum

 353. Ferdi dedi ki:

  Bursa Yıldırım evde paketleme işi katlama işi yaparız tecrübeliyiz 7kişiyiz

 354. Hülya dedi ki:

  Istanbul arnavutköy de ek gelir işi paketleme yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz

 355. Zehra emir dedi ki:

  Ordu fatsa 22 yasindayim ekibim var

 356. õmür dedi ki:

  iyi gunler evde paketleme isi istiyorum donus yaparsaniz beni cok mutl ederseniz galos kurdan olabilir antalya

 357. Fatma dedi ki:

  Galoş işi yapmak istyrm kayseri melikgazi

 358. ezgi dedi ki:

  kolay gelsin, paketleme ve katlama isi yapabilirim 4 kisiden olusan ekibimle. yardimci olursaniz sevinirim

 359. Funda dedi ki:

  Merhaba bende evde ne iş olursa yaparım …ark ekipmanım vardır

 360. Nur dedi ki:

  Mersin merkezde ikamet ediyorum paketleme işi yapmak istiyorum ilgilenirseniz sevinirim

 361. Esra dedi ki:

  ANKARA SINCANDA IKAMET EDIYORUM EVDE PAKETLEME İŞİ YAPMAK ISTIYORUM ILGILENIRSENIZ SEVINIRIM

 362. esra dedi ki:

  Ankara sincanda ikamet ediyorum paketleme isi yapmak istiyorum ilgilenirseniz sevinirim

 363. ESRA dedi ki:

  Gaziantep te oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 364. Yasemin dedi ki:

  Merhaba benim hasta bir cocugum var onun icin bu ise cok ihtiyacim var cokta becerikliyim paketleme isinde lutfen acil donermisiniz

 365. Emel dedi ki:

  Bende paketleme yaparim

 366. Nilüfer ceyhun dedi ki:

  Ankara sincan da oturuyorum paketleme işi ve montaj işi yapabilirim dönüş yaparsanız sevinirim

 367. Esra dedi ki:

  Merhaba bende evde ek is istiyorum galos yapmak istiyorum istanbul maltepe findiklida oturmaktayim yardimci olursaniz cok sevinirm

 368. zekeriya dedi ki:

  merhaba evde paketleme işleri yapabiliriz referans verebiliriz i ek işe ihtiyacımız var yardımcı olursanız seviniriz tel 0532 250 18 15

 369. Gamze dedi ki:

  Daha önce tekstilde makinaci en paketleme işi yapıyordum 4yıllık deneyimin var olumlu veyA olumsuz olarak bana dônerseniz sevinirim

 370. Figen Özdemir dedi ki:

  Ev hanımıyım, annemin rahatsızlığı sebebiyle dışarıda çalışamıyorum. Sabırlı ve becerikliyimdir. Evde çalışarak katlama paketleme vb gibi bir çok iş yapabilirim. Benimle birlikte üç kişide çalışabilir. Yaptığım işe özen gösteririm, becerikliyimdir. Geri dönüş yaparsanız sevinirim. Bursa osmangazide yaşıyorum. Gmail: lisagiki@gmail.com

 371. Fatma dedi ki:

  Merhabalar mersin Yenişehir de oturuyorum evde ek is yapmak istiyorum paketleme susleme dizayn vb

 372. Hilal işbilen dedi ki:

  Kocaeli/Gebze de oturuyorum 5 kişiyiz. Eve her türlü paketleme işi istiyoruz. Bize geri dönüş yaparsanız seviniriz.

 373. Ayşe yildiz dedi ki:

  Merhaba bende galoş paketleme veya kürdan çatal kaşık paketleme yapabilirim. Adana’da oturuyorum. Arkadaslarimda var yapabilecek. ilgilenirseniz sevinirim

 374. zeynep eryılmaz dedi ki:

  MERHABA ADANA SEYHANDA OTURUYORUM.HER TÜRLÜ PAKETLEME İŞİNİ PRATİK BİR ŞEKİLDE YAPABİLİRİM.BU İŞE ÇOK İHTİYACIM VAR.ULAŞIRSANIZ SEVİNİRİM.

 375. Fatma dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum Allah rızası için. Çok ihtiyacım var

 376. Emrah dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum ankara Yenimahalle batıkent yardımcı olursanız sevinirim

 377. Emine dedi ki:

  Merhaba zonguldak’ta yaşıyorum her türlü paketleme işini yapabilirim geri dönüş yaparsanız sevinirim

 378. Dilek dedi ki:

  Evimde sabun, çatal bıçak, mandal, farketmez hangisi olursa paketleme yapmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim… İzmir Buca işçievlerinde de yaşıyorum

 379. Berrin dedi ki:

  Şanlıurfa hilvanda oturuyorum bu işe ihtiyacım var @tasberrin134@gmail.com

 380. havva dedi ki:

  Merhaba Kayseri’de oturuyorum. evde paketleme işi yapmak istiyorum. ilgilenirseniz sevinirim. havva_erdogan38@hotmail.com

 381. Serpil dedi ki:

  Benimde bölr bir işe ihtıyacım var yardımcı olut musunz

 382. Betül dedi ki:

  Gaziantep de yaşıyorum evde yapabileceğim bir iş arıyorum

 383. ayşe dedi ki:

  Merhaba. Ben İstanbul Beylikdüzü’nde yaşıyorum. 20 yaşındayım. Öğrenciyim. Paketleme işi yapmak istiyorum.Anlayışınız için teşekkür ederim.

 384. Grup Dakik dedi ki:

  GRUP DAKİK olarak biz 6 kişiyiz ve deneyimliyiz. İzmirde bulunmaktayız.
  0534 688 1625 0553 932 5497 05539314542

 385. Şühede Irmak dedi ki:

  Paketleme işi veya kutulama işi veya Dizme işide Yapabilirim Evde Telefon Numaram 05340759401

 386. Zeynep Özdemir dedi ki:

  İstanbul Beşiktaşta yaşıyorum. 2 kişiyiz. Galoş paketleme, mandal paketleme ve çatal kaşık paketleme yapabiliriz.

 387. Latife ışıldak dedi ki:

  Beylikdüzü Kavaklıdere da oturuyorum. Paketleme işi yapabilirim.

 388. Berru PEKER dedi ki:

  Iyi günler ankara etimesgutta oturuyorum.Bana yardımcı iki kişi daha var.

 389. HATİCE ALBAYRAK dedi ki:

  her türlü paketleme işi yapılır . 4 kişilik bir ekibiz.

 390. nuran dedi ki:

  Istanbul başakşehir deyim paketleme isi icin donus yapmanizi bekliyorum

  1. büşra sürücü dedi ki:

   05388928896 ulaşın

 391. Şenay dedi ki:

  Ben konya Cihanbeyli de yaşıyorum biz iki kişiyiz artı yardım edenlerde var sizden gelen her türlü IŞİD’e yaparım yeterki iş olsun lütfen yardım edin ben çalışmak istiyorum teşekkürler arkadaşlar cevap yazın bana

 392. Günseli yıldız dedi ki:

  Merhaba Adana Seyhanda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum hızlı ve becerikli biriyim bu işe çok ihtiyacım var lütfen geri dönüş yapın

 393. Duygu dedi ki:

  Merhaba istanbul pendikde otruyorum evimde ek iş yapmak istiyorumm dönüş yapmanızı bekliyorum

 394. Eda dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum antalya/manavgat ta yaşıyorum… Umarm gerçekden geri dönüş oluyordur….

 395. Hayriye dedi ki:

  Merhaba. Ben kayseride yasiyorum. Evde paketleme isleri icinde en basta sabun paketleme olur. Benim icin uygun. Lutfen acil ise ihtiyacim var.

 396. şebnem otur dedi ki:

  izmir çiğli de oturuyorum. evde paketleme işi yapmak istiyorum.adresime yakın firmalar dönüs yaparsa sevinirim..

 397. celal kartal dedi ki:

  merhabalar ankara keçiörende ikamet ediyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim. 05449520109

 398. Tuğba dedi ki:

  Çorum merkezde oturuyorum evde leblebi kına vs paketleme işleri yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 399. Tuğba dedi ki:

  Çorum merkezde oturuyorum evde leblebi kına vs paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 400. Tuğba dedi ki:

  Çorum merkezde oturuyorum evde paketleme işleri yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 401. Berivan dedi ki:

  Ankara sincan da yaşıyorum mandal montaj ve paketleme işi yapmak istiyorum bu işe ihtiyacım var

 402. Ayşe dedi ki:

  Ankara sincan da yaşıyorum eşim çalışmıyor beş çocuğum var ek iş yapmak istoyorum boş vaktim var ve paketleme işini yapmak istiyorum bu işe ihtiyacım var

 403. Aysel dedi ki:

  Ankara sincan da yaşıyorum Üniversite mezunuyum iş bulamıyorum her türlü paktleme işi yapabilirim boş vaktim var bu işe ihtiyacım var

 404. Zeliha dedi ki:

  Paketleme yada utu isi ariyiorum izmir gaziemirdeyim mail olarak donerseniz iletisime gecebiliriz zelis20122016@gmail.com

 405. Fatma dedi ki:

  İyi günler ben Trabzon’da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olmanızı rica ediyorum

 406. Fatma dedi ki:

  İyi günler ben Trabzon da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz

 407. bu ise gercekten ihtiyacm var oncedende yapmışlığım var geri dönüş yaparsanz çoksvinirim ankarada oturuyorum her isi yaabilirim bu numaradan ulaşrsanız çok sevinirim 05522036230

 408. Gönül Sali dedi ki:

  Merhabalar.Ben Trabzonda oturuyorum.evde ek is yapmaya ihtiyacim var.esim calismiyor kalp hastasi,iki kizim var.Yardim alacak hic kimsemiz yok.Lutfen yardimci olurmusunuz.

 409. Kader dedi ki:

  Merhaba ben kader bende evde paket işi istiyorum istanbul Şişli’de oturuyorum 05348386963

 410. Kader dedi ki:

  Bu sayfaya yorum yazmayın

 411. fatiih aydemir dedi ki:

  Merhabalar üsküdar çengelköy den,evde paketleme işi yapmak istiyorum kızım ve eşim için yardımcı olursanız geri dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler.!

 412. Ayşe dedi ki:

  Merhaba lar ben Ayşe Mersin Silifke de ikamet etmekteyim daha öncede paketleme işi yaptım tecrübe var lutfrn banada yardımcı olun evlenicem ve işe ihtiyacım var telefon numaranız 05541195285 şimdiden teşekkür ederim .

 413. Deniz dedi ki:

  Bende komşularıyla yapmak istiyorum paketleme işi dönüş yaparsanız sevinirim ise cok ihtiyacım var lütfen konya Selçuklu

 414. Nagehan dedi ki:

  Merhaba Ankarada yaşıyorum her türlü paketleme işi yaparım.Evde uç kişiyiz.Daha önce bu tür işleri yaptım.

 415. Zeynep dedi ki:

  İzmir / bucada yaşıyorum elim yatkın ve hızlıdır mimari teknikerim ek iş arıyorum

 416. Gamze Kalemkuş dedi ki:

  Merhaba Altkaynarca Pendik İstanbul da yaşıyorum evde mandal paketleme yada davetiye katlama işi yapmak istiyorum elim her işe yatkındır bu işede çok ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim telefon numaram 05301603653

 417. Esra dedi ki:

  Bursada oturuyorum.acil evde yapabilecegim bir işe ihtiyacim var.el becerim gayet iyi lutfen geri donus yapar mısınız cok zor durumdayim

 418. Gulsen dedi ki:

  Evde paket isi istiyorum donus yaparsaniz cok sevinirim kurdan paketleme isi cok iyi olur

 419. esra dedi ki:

  karsda yasiyorum yeni evliyiz işe çk ihtiyacım var ulaşırsanız sevinirim

 420. Ayşe dedi ki:

  Ankara Etimesgutta oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 421. Ayşe ÖZTÜRK dedi ki:

  Kocaeli izmit te yasıyorum acil işe ihtiyacim var herhangi paket işi en kisa surede donus yaparsanız sevinirim

 422. Derya dedi ki:

  Gebze gaziler de oturuyorum ek iş istiyorum

 423. Gül dedi ki:

  Meraba tuzla aydinlida oturuyorum ek iş ariyorum eve daha onceden de paketleme işi yaptim tecrubem var yardimci olursaniz sevinirim her turlu paketleme işi yaparim dönüş yaparsaniz sevinirim 05051546056 tesekkurler

 424. Mualla Altmışkara dedi ki:

  İzmir’de yaşıyorum. Tüm gün evdeyim. Evde galoş-bone paketlemesi yapmak istiyorum. İşe ihtiyacım var. Daha önce bu tür iş yaptım.

 425. dilek öztürk dedi ki:

  paketleme işi ek olarak yaparım.elim hızlıdır .

 426. dilek öztürk dedi ki:

  catal kaşık işi paketleme yaparım 05434229589 numaram ulaşırsanız sevinirim.

 427. ceren yildirim dedi ki:

  Yozgatta yasiyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum

 428. Hanım Balkiraz dedi ki:

  Sivas divriğideyim evde paketleme işi yapmak istiyorum galoş mandal kürdan gibi paketlemeler yapabilirim

 429. didem dedi ki:

  antalya merkezde yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 430. sema aslan dedi ki:

  istanbul beylikdüzünde oturuyorum bu işe çok ihtiyacım var iki kişiyiz bu işi çok iyi bir şekilde yaparız

 431. Kever ot dedi ki:

  evde paketleme işleri yapmak istiyorum ankarada yaşıyorum

 432. Hatice dedi ki:

  Acil ışe ihtiyacım var paketleme işi yapmak ıstiyorum geri dönüş yaparsniz MEMNUN OLURUM

 433. Rüya dedi ki:

  Merhaba ev hanimiyim bu işe ihtiyacım maddi durumun iyi değil lütfen yardımcı olun Şanlıurfa merkez

 434. Ruya dedi ki:

  Bu işe çok ihtiyacım var ev hanimiyim paketleme işi istiyorum

 435. Ebru dedi ki:

  İşkurda kaydım var ve evde işe ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim geri dönüş yaparsanız kısa zamanda çok teşekkür ederim

 436. Ayşe dedi ki:

  Bana ulasirmisiniz cok ihtiyacim var allah rizasi icin

 437. Emine dedi ki:

  S.urfa ek iş istiyorum

 438. pakize çakmak dedi ki:

  merhaba ekip olarak evde paketleme işi yapıyoruz acil işe ihtiyacımız var

 439. pakize çakmak dedi ki:

  paketlemede acil işe ihtiyacımız var biz bir ekibiz lütfen mail gönderin iletişime geçin

 440. Feyfure dedi ki:

  Evde mandal veya çatal kaşık paketleme yapmak ıstıyorum acıl ıse ıhtıyacım var dönüş yaparsınız sevınırım İstanbul Ümraniyede Oturuyorum Cok Acil

 441. Feyfure dedi ki:

  Evde mandal veya çatal kaşık paketleme yapmak ıstıyorum acıl ıse ıhtıyacım var dönüş yaparsınız sevınırım numara 05511585164

 442. Hülya Görer dedi ki:

  Merhaba istanbul Pendik te oturuyorum acil işe ihtiyacım var evde yapabilecegim her türlü paketleme yaparım lütfen dönüş yaparsanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

 443. Hülya Görer dedi ki:

  Lütfen acil ihtiyacım var dönüş yapın istanbul pendik te oturuyorum.

 444. Ayse dedi ki:

  Istanbul ili basaksehir ilcesi Altinsehir mahallesinde oturuyorum herhangi bi paketleme isinde calismak istiyorum geri donus yaparsaniz cok sevinirim

  1. büşra sürücü dedi ki:

   05388928896 ulaşın

 445. Sultan harun çakal dedi ki:

  Afyonkarahisarda oturuyorum paketleme isi yapabilirim 05397220685 telefondan ulasirsaniz sevinirim

 446. Rabia Oral dedi ki:

  Sakaryadan yazıyorum evliyim bu işe çok ihtiyacım var lütfen dönüş yapabilirseniz çok sevinirim

 447. Mikail dedi ki:

  Sarıyer/istanbul
  Ek işe ihtiyacım var daha öncedende yaptım paketleme işleri hertürlü olur dönüş yapında hangisi olursa onu yaparım acil dönüş yaparsanız sevinirim.

 448. Hatice dedi ki:

  Acil işe ihtiyacım kayseri talasta oturuyom işe ihtiyacım var lütfen yardımcı olurmusunuz

 449. ŞÜKRAN YILMAZ dedi ki:

  Merhaba,Ben Şükran YILMAZ daha bağcılar İstanbul da oturuyorum.acilen bu işlerden birine ihtiyacım var lütfen yardımcı olunuz.

 450. Fatma Demir dedi ki:

  Kayseri/Melikgazi ev hanımıyım evde ek işe ihtiyacım var ulaşabilir misiniz teşekkürler.

 451. Emine dedi ki:

  Ankarada oturuyorum evde yapabilecek bir iş arıyorum ulaşırsanız sevinirim

 452. Emine dedi ki:

  Ankara keçiörende oturuyorum ev yapabileceğim iş arıyorum ulaşırsanız sevinirim saygılarımla..

 453. Meryem Dinç dedi ki:

  merhabalar. bursa yıldırımda oturuyorum. evde annemle bırlıkte yapabileceğim paketleme işi arıyorum. yardımcı olabilirseniz sevinirim

 454. Şeyma dedi ki:

  Defalarca birçok siteye başvurdum ama geri dönüş olmadi hiçbirinden ama yinede şansimi deniyorum işe ihtiyacım var

  1. Admin dedi ki:

   Şeyma hanım bizim sitemizde bir çok ev hanımı kendi el becerilerine yönelik ek işler almıştır. Biraz daha kendinizi tanıtmanızı tavsiye ederim.

   1. Sena dedi ki:

    Sakarya adapazarı anem ablalarimla ek is ariyoruz allah rizasi icin donun arik okullar acilmadan acil ise ihtiyacimiz var 4 kisiyizz

 455. BURHAN TOPAL dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum
  SAMSUN/Tekkeköy

 456. Emrah dedi ki:

  Merhaba kocaeli darica ilçesinde yaşıyoruz evde yapilabilecek ek ise ihtiyacımız var yardımcı olursanız sevinirim şimdiden tsk ederiz

 457. Emine özkan dedi ki:

  Tekirdag ev hanimiyim işe ihtiyacim var iki kisiyiz (ekrem1978ozkn@gmail.com)

 458. ümran emen dedi ki:

  ek gelirim yok iki çocugum var çok küçükler dışarda bi işe gırıp çalışamıyorum evde paketleme işleri yapıp gelir saglamak istiyorum lütfen arayın 05370130052

 459. ahmet dedi ki:

  istanbul da ikamet etmekteyiz.4 kişilik ekibimiz var .Nikah şekeri vs hiç fark etmez her türlü işi yapabiliriz.

 460. Ceylan dedi ki:

  Merhaba öğrenciyim çorumda ikamet ediyorum evde yapabilecegim ek iş arıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

 461. Zubeyde celik dedi ki:

  Ev hanimiyim yenibosna da oturuyorum ise cok ihtiyacim var donus yaparsaniz sevinirim olumlu yada olmumsuz

 462. Seher dedi ki:

  Ek is istiyrm gebze de oturyrm

 463. Ezgi dedi ki:

  Öğrenciyim masraflarımı karşılamak için ise ihtiyacım var çorap paketleme işini istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 464. Seher dedi ki:

  Gebze akse sapagi paketleme isi yapmak istiyorumm 05541378703

 465. Fatma dedi ki:

  Adana’da oturuyorum paketleme iş almak istiyorum çok ihtiyacim var

 466. sevilay kurgun dedi ki:

  denizlide yasiyorum .. butun hanimlarin is konusunda desteklenmesini arzu ediyorum.

 467. Yeliz dedi ki:

  Antalya Kepez de oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz

 468. Zeynep dedi ki:

  Merhaba ben İstanbul Bağcılar da oturuyorum çocum astım hastası ondan dolayı çalışamıyorum bana kokusu ve tozu olmayan her hangi iş olursa sevinirim evde çalışmak istiyorum nikah şekeri paketleme işi evde kişiyiz ve yeri geldiğinde daha fazla olabilirsiniz yeterki iş olsun

 469. Aynur Karka dedi ki:

  Tekirdağ çorluda oturuyorum ev hanımıyım bpş zamanımı bu işleri yaparak geçirmek istiyorum iletişim:05366324717

 470. Bahar dedi ki:

  Trabzon paketleme isi istiyorum

 471. Kadriye dedi ki:

  Merhaba ben denizli Tavastan evde paketleme işi istiyorum bu işlere elim alışık yardımcı olursanız sevinirim

 472. Mumine dedi ki:

  Lüleburgaz dan evde paketleme işi acil

 473. Ayse dedi ki:

  Işle ihtiyacım var tecrubeliyim becerikliyim donus yaparsanz memnn olurum

 474. Gullu dedi ki:

  Ankara sincan selcuklu mh oturuyorum catal paketleme yapabilirim donerseniz sevinirim

 475. Serhan dedi ki:

  Merhaba bwn istanbul kâğıthane de oturuyorum 5 tane cocugum var ve 10 aylik bebegim var calisamiyorum evde is yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

 476. Reyhan dedi ki:

  Mandal paketleme işi istiyorum ek kazanç için

 477. Sevtap dedi ki:

  Merhaba
  Istanbul basaksehirde oturuyorum evde ek islere cok ihyihacim var donerseniz sevinirim

  1. büşra sürücü dedi ki:

   05388928896 ulaşın

 478. Pınar Çakan dedi ki:

  Merhaba ben kocaeli gebzede oturuyorum. Maddi ve sağlık sıkıntıları nedeniyle evde iş arıyorum . 10 kişiyiz ama gerekli olursa 15 kişi de çalışabiliriz. Gelire ihtiyacımız var . LÜTFEN GERI DÖNÜŞ YAPIN !

 479. SEÇİL AYHAN dedi ki:

  MERHABA ANKARA KEÇİÖREN’DE OTURUYORUM 4 KİŞİYİZ EVDE PAKETLEME VS İŞLER YAPMAK İSTİYORUZ GERİ DÖNÜŞ YAPMANIZI YARDIMINIZI RİCA EDERİM

 480. Selma dedi ki:

  Paketleme isi yapabilriim geri donus yaparsinz insallah

 481. Hava yıgın dedi ki:

  Merhaba ben bursa emekten iki kisiyiz paketleme isinden tecrübemiz var yardimci olursaniz sevinirim.

 482. Fatma dedi ki:

  Evde is imkani istiyorm yardmci olursanz sevnirim

 483. Fatma dedi ki:

  Merhaba Kocaeli Gebze’de oturuyorum evde iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

 484. Zeynep dedi ki:

  Merhaba ben iki çocuk annesiyim evden çalışmak istiyorum paketle işi olur

 485. Nurdan Akay dedi ki:

  Merhaba, İzmir’de oturuyorum. Ek işe çok ihtiyacım var. Paketleme, montaj, iplik temizleme her türlü işi yapabilirim elim seridir. yardımcı olacağınızı umuyorum.

  0507 570 94 08

 486. rahime kılbacak dedi ki:

  iyi günler eve is almak istiyorum eşim engelli oldugu için herşey bende evde çalışmak istiyoruz eşim ve ben cevabiniz bekliyoruz iyi günler

 487. Feride Elagöz dedi ki:

  Bursa Osmangazi Cukurca da oturuyorum 38 Yasındayım evde 3 kişiyiz bizde ıs almak istiyoruz her türlü paketleme ve montaj ısı yapabiliriz

 488. Nermin Özdemir dedi ki:

  İşe İhtiyacım Var Lütfen Dönüş Yapar Mısınız

 489. Zeynep dedi ki:

  Gebzede otruyoruz ve evde is almak istiyoruzzz yardimci olursaniz seviniriz

 490. Tuğce dedi ki:

  Evde paketleme isi istiyoruz 3 kisiyiz elimiz cok hızlı istanbul bagcılarda oturuyoruz

 491. Fatma dedi ki:

  İstanbul arnavutkoyde oturuyorum kürdan yada galoş paketleme işi istiyorum 5 kisiyiz

 492. Nilgün dedi ki:

  Ben istanbul esenyurt ta oturuyorum evde galos paketleme isi istiyorum donus yaparsaniz sevinirim bos vaktim cok

 493. Ismail Ulu dedi ki:

  İstanbul Büyükçekmece’de oturuyorum.Apartman görevlisiyim. İşim yoğun değil. Eşim ev hanımı vereceğiniz işi yapmakta bana yardım edecek. Eşimin eli bu işleri yapmakta yatkın ve hızlı. Volkswagen kablo sistemlerinde çalışmıştır. Bundan ötürü eli çok hızlı. İstediğiniz kadar ürün çıkartabiliriz.

 494. Arzu yaman dedi ki:

  Ev hanımıyım evdr her türlü paketleme işi yapabilirim bolu da yaşıyorum

 495. Selin teoman dedi ki:

  Sariyer gümüşdere koyunde oturuyorum 3 yasinda kizim var ise ihtiyacim var be olur donus yapin borcum var 0534 6845794 numaram

 496. Meryem Çevik dedi ki:

  Merhaba istanbul bayrampasada oturuyorum bende evde paketleme isi yapmak istiyorum geri donus yaparsaniz sevinirim

 497. Sakine dedi ki:

  izmirde oturuyorum
  Kızım kimya mühendisliğini bitirdi.iş bulamayınca evde paketleme işleri.galoş,montaj vb.işleri yapmak istiyor.Kızımla birlikte evde bu tür işler yapabiliriz.Kızımın üzülmesini istemiyorum.Lütfen yardım.

 498. şule dedi ki:

  Merhaba,

  Ankara Sincan da 7-8 kişiyiz evde paketleme işi yapıyoruz.
  dönüş yaparsanız çok seviniriz.

  iyi akşamlar

 499. Dilek dedi ki:

  Her türlü paketleme yapabiliirm şehir aydın kuşadası

 500. Suzan dedi ki:

  Tekirdag corluda yasiyorum evde yapabilecegim paketleme susleme islerini yapabilirim

 501. Gülcan dedi ki:

  Istanbul arnavutköyde oturuyorum.evde yapılacak bir işe cok ihtiyacım var.elim hızlıdir vaktimde cok.yardımcı olursanız sevinirim.

 502. MERYEM MERDAMERT dedi ki:

  ATAŞEHİR KAYIŞDAĞINDA OTURYORUM EK İŞE İHTİYACIM VAR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

 503. Gamze dedi ki:

  Merhaba istanbul Av yakasında oturuyorum 29 yaşındayım paketleme, katlama veya davetiye işleri için yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler iyi çalışmalar

 504. Ferhat Zafer dedi ki:

  her türlü paketleme işi yapabilirim . Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

 505. Gülcan dedi ki:

  Evde iş yapmak istiyorum.uzun saat vaktim var donus yaparsaniz sevinirim.istanbul arnavutköy

 506. serife dedi ki:

  Evde paketleme yapmak istyorum izmir karabaglarda otruyorum

 507. Hanife dedi ki:

  İstanbul avrupada oturmaktayim. Isler uygundur dönüs yapabilirseniz iyi olur. cantekcam@hotmail.com@hotmail.com

 508. songül dedi ki:

  merhaba ev hanımıyım eşime maddi açidan destek olmak istiyorum . bu işe ihtiyacım var

 509. Zeynep dedi ki:

  Selamun aleyküm evde iş yapmaya ihtiyacı var hemde çok Kocaeli’de oturuyorum Allah rızası için yardım bekliyor 05439615272 mailden bakamiyorum

 510. selver dedi ki:

  Izmirde yasiyorm paketlme isi ypmak istiyorm ihtiyacim var yardimci olursanız sevinirim 05536561342

 511. Özlem dedi ki:

  İstanbul Pendik ye oturuyorum bu işe çok ihtiyacım var öğrenciyim lütfen geri dönüş yapın

 512. Ebru dedi ki:

  evde hertürlü paketleme işi yapabilirim ANKARADA OTURUYORUM

 513. Sultan dedi ki:

  Kâğıthane de ikamet ediyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 514. merve dedi ki:

  bu ise cok ihtiyacim var lutfen donus yapin

 515. Merve dedi ki:

  Selamun aleykum.elim her ise yatkindir ek is yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim konyada oturuyorum 05060671199

 516. Belgin acı dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum
  05375697461

 517. Rabia Dilek ALEMDAR dedi ki:

  İş için çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim Sakarya Kocaali

 518. Gulcan dedi ki:

  Evde is yapmam istiyorum her ne olursa olsun cok ihtiyacim var yardimci olursaniz cok sevinirim hatay antakya her turlu paketleme isi yaparm 05512634658

 519. Çiğdem dedi ki:

  Banada dönüş yaparsanız çok sevinirim ise ihtiyacm war

 520. Hülya dedi ki:

  Bursada oturuorm.ek ise ihtiyacim var.dönerseniz sevinirim.her turlu paketleme vs iş yapabilirim.simdiden teşekkür ederim.

 521. Ayse dedi ki:

  Manisa turgutluda oturuyorum ek işe ihtiyacım var

 522. Merve duruhan dedi ki:

  Evde iş yapmak istiyorum öğrenciyim bis vakitlerini paraya çevirmek istiyorum geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 523. Tugba dedi ki:

  Selamın Aleyküm ben İstanbul Çekmeköyde yaşıyorum. Evde yapabileceğim paketleme işine çok ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler…

 524. Esmanur Güler dedi ki:

  18 yaşındayım ailemle beraber yaşıyorum çalışmıyorum açık öğretim okuyorum ve evde ciddi anlamda boş zamanım var çalışıp aileme yardımcı olmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 525. Sinem dedi ki:

  Ek işe gerçekten çok ihtiyacım var her türlü paketleme işi yaparım ilginize şimdiden teşekkür ederim İstanbul avcılar

 526. Meryem dedi ki:

  İstanbul başakşehirde oturuyorum evde paketleme işi istiyorum

 527. nevin dedi ki:

  istanbul avcılarda yaşıyorum çok zor durumdayım galoş paketleme iş yapabılırım acıl ulaşırsanız menun olurum

 528. busenur dedi ki:

  evde iş yapmak istiyorum paketleme kürdan mandal bone galoş ne varsa çok ihtiyacım var işe lütfen yardımcı olun bana yıkama ütüde yapabilirim 05530541610

 529. Sema dedi ki:

  Işi ihtiyacım var ve evde iş paketleme gebze bariş mh oturuyorum

 530. Sinem dedi ki:

  İstanbul avcılar oturuyorum ek işe çok ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

 531. Fadime dedi ki:

  Merhaba ben de evde iş imkanı arıyorum çocuğum olduğu için tam zamanlı çalışamıyorum part time çalışmalar da da yeterli ücreti vermiyorlar. Aksarayda ikamet ediyorum dönüş yapmanızı rica ediyorum.

 532. Semra dedi ki:

  Paketleme işi almak istiyorum daha önce silgi paketleme yaptım işe ihtiyacım var 0537 6008701

 533. Serhan dedi ki:

  Bebegim vae calisamiyorum eve iscalmak istiyorum cok ihtoyacim var yardimci olursaniz cok iyi olur

 534. keziban dedi ki:

  merhaba annemle paket işi yapmak istiyoruz yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

 535. harryjim598@gmail.com dedi ki:

  Merhaba
  Acil bir krediye ihtiyacınız var mı? Evetse, bugün almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz:

 536. Edanur dedi ki:

  Galoş paketşeme işi yapabilirim.işe ihtiyacım var

 537. Selma dedi ki:

  Merhaba evde paketleme ve katlama işi yapabilrim

 538. Samet bayraktar dedi ki:

  Yaz boyunca düzenli olarak evde çalışabilirim
  Bunuda göz önünde bulundurmanızı rica ediyorum
  3 ay boyunca evde yapabileceğim işler istiyorum

 539. Elif arslan dedi ki:

  Evde paketleme yaparak ek gelir kazanmak istiyorum

 540. Ayşe korkmaz dedi ki:

  Paketleme işini yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim iyi günler

 541. esra dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyorum her turlu paketleme isi yapabilirim.

 542. Gülnur dedi ki:

  İstanbul başakşehirde oturuyorum paketleme işiniz varsa evimde yapabilirim ilgilenirseniz sevinirim 05344751690 burdan ulaşabilirsiniz

 543. gizem dedi ki:

  Kayseri tomarzada oturuyorum ismim gizem mandal montajisi veya paketleme isi istiyorum geri dönşnzü bekliyorum 05377481459 allaha emant olun

 544. Yasemin dedi ki:

  Paketleme isi yapmak istiyorum. Geri donerseniz sevinirim.

 545. Pınar dedi ki:

  Evde bende paketleme işi yapmak istiyorum lütfen ilgilenin sevgiler saygılar

 546. Nezaket çakan dedi ki:

  Üsküdar istanbulda oturuyorum evde iş istiyorum lütfen yardımcı olun zor durumdayım

 547. bayram dedi ki:

  acil ek işe ihtiyacım var

 548. Aysegül dedi ki:

  İş alan kimse oldumu acaba arkadaşlar

 549. Nese Gül dedi ki:

  Merhaba istanbulda yaşıyorum evdeyim boş vaktim cok fazla paraya ihtiyacım war her türlü paketleme osi yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

 550. Şaziye Sönmez dedi ki:

  kürdan çatal kaşık paketlemek istiyorum İstanbul Küçükçekmece Halkalı Kömürcü yolu cad. no 30 daire 1

 551. nujin çetin dedi ki:

  eşimle evde ek iş olarak paketleme işi arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 552. Sevcan dedi ki:

  Paket işi yapmak istiyrum yardımcı olursanız sevinirim iyi aksamlar 0537 915 83 25

 553. Sevcan dedi ki:

  Istanbul 0537 915 83 25 paketleme işi iyi aksamlar

 554. Serap dedi ki:

  Evde paletleme işi yapmak istiyorum. Karabağlar. Izmir mail. serap_sagcan35@hotmail.com

 555. Şaziye dalcı dedi ki:

  Merhaba ben Nevşehirin Derinkuyu ilçesine bağlı bi köyde oturuyorum 2. çocuğuma hamileyim durumumuz da gerçekten hiç iyi değil galoş paketleme yada herhangi bi iş olabilir hiç farketmez lütfen acil dönüş yaparsanız sevinirim gerçekten bi işe çok ihtiyacım var

 556. mukaades dedi ki:

  antalya merkez ek işe ihtiyacım var lutfen yardımcı olurmusunuz paketlem katlam nikahsekeri vb işler yapabilirim

 557. mukaddes dedi ki:

  antalya merkez ek işe ihtiyacım var lutfen yardımcı olurmusunuz paketlem katlam nikahsekeri vb işler yapabilirim

 558. Begüm dedi ki:

  Çalışmıyorum paketleme işine elim yatkın

 559. Neslihan dedi ki:

  Avcılarda oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum İnşallah dönersİnİz

 560. Neslihan dedi ki:

  Avcılar da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 561. Neslihan dedi ki:

  Evde paketleme işi arıyorum Sincan ankara

 562. Figen dedi ki:

  Ankara da yasiyorum 2yil once bebegim.oldugu icin isten ciktim evden paketleme isi yapmak istiyorum.ilgilenirseniz sevinirim.

 563. Figen dedi ki:

  Ankara da yasiyorum evden paketleme isi yapmak istiyorum.ilgilenirseniz sevinirim.

 564. Buket özgür dedi ki:

  Eahatsizliğimdan dolayi çalişamiyorum daha önceden evde ek iş olarak paketleme işim vardi şuan bu işe çok ihtiyacim var lutfen dönüş yapin

 565. meryem dedi ki:

  evde kasik paketleme yapabilirim şehir bursa

 566. Esmanur kaya dedi ki:

  Ben van ercişte oturuyorum bi çocuğum var eşime destek vermek için evde yapılabilecek her türlü işi yapabilirim. Sizden ricam bana geri dönüş yapın bu işi bukadar çok istememin nedeni aileme destek sağlamak lütfen yardımcı olun
  Tel . 05530834879

 567. nazlı dedi ki:

  Evde Paketleme işi yapmak istiyorum. Düzenli ve verimli çalışabilirim. İstanbul Avrupa yakasında oturuyorum. Hemen başlamak isterim. İyi çalışmalar.

 568. lale dedi ki:

  ist. sultangazide oturuyorum mandal paketleme işi yapmak istiyorum

 569. lale dedi ki:

  ist. sultangazide oturuyorum mandal paketleme işi istiyorum

 570. canan dedi ki:

  Merhabalar evde galos paketleme isini yapmak istiyorum .daha once bir cok kez farkli sitelere basvuru yaptim hic birinden geri donus olmadi ya bende bi sanssizlik var yada insanlari bosa heveslendiriyorlar anlamadim . Yinede ihtiyacım oldugu icin defalarca sansimi denemekten kendimi alamiyorum umarim bu site şans getirir:))

 571. canan dedi ki:

  Merhabalar evde paketleme isini yapmak istiyorum .daha once bir cok kez farkli sitelere basvuru yaptim hic birinden geri donus olmadi ya bende bi sanssizlik var yada insanlari bosa heveslendiriyorlar anlamadim . Yinede ihtiyacım oldugu icin defalarca sansimi denemekten kendimi alamiyorum umarim bu site şans getirir:))

 572. hatıce bılgı dedi ki:

  ben istanbul kağıthane avrupa yakasında oturuyorum yardımcı olursaniz çok sevinirim

 573. Rabia dedi ki:

  Bu işe ihtiyacım var döner misiniz

 574. Elifnur temel dedi ki:

  Ek ise cok ihtiyacm var yardmci olurmsnz lütfen

 575. Yasemin dedi ki:

  Merhaba bursa kestel de oturuyorum. Paketleme işi veya başka herhangi bir is var mi acaba. Elim hızlı ve titiz çalışırım. Bitsin diye baştan savma kesinlikle yapmam. Ekibimde  var  istediğiniz zaman teslim ederim. Hamileyim o yüzden çalışamıyorum. Masraflar var borçlar var katkım olsun istiyorum eşime ve evime. Lütfen dönüş yaparsanız çok sevinirim 

 576. Fatma Karabulak dedi ki:

  Evde paketleme işi arıyorum 4 kişiyiz.Acil dönüş yaparsanız sevinirim.Büyükçekmece istanbul

 577. Asiyet Tavşan dedi ki:

  Ankara keçiören de oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum cevaplarsaniz memnun olurum

 578. Engin dedi ki:

  Ek ise ihtiyacim var lutfen lutfenn dönüş yaparmisiniz

 579. serpil dedi ki:

  Antalya gazipasada oturuyorum iş istiyorum 05377198374

 580. dursune korkmaz dedi ki:

  Ataşehirde otueuyorum ev hanımıyım üç çocuk okutuyorum işe ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim

 581. Gülben dedi ki:

  Nevşehir merkezdeym işe çok ihtiyacım var lütfen geri dönüş yaprmsnzzz

 582. Şeyda almalı dedi ki:

  Ankara elvanentte oturuyorum öğrenciyim ve paraya ihtiyacım var geri dönüş yaparsınız sevinirim

 583. 2 kişilik açık iş arıyorum

 584. Annem ve ben evde iş arıyouz

 585. Muharrem dedi ki:

  Muharrem polat:galoş vs gibi benzeri paketleme işlerini yapabilirim. Eşim,ben,kızım ve oğlum günboyu evde boştayız.

 586. Mine dedi ki:

  TUzla aydinli istanbulda oturuyorum evde paketleme yabilirim iki kisiyiz

 587. Berfin dedi ki:

  Merhaba ise ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim berfo.hakan@hotmail.com geri dönüş yaparsanız sevinirim

 588. özlem ateş dedi ki:

  evde annemle birlikte ev işi yapmak istiyorum ismim özlem istanbul kağıthanede ikamet ediyoruz paketleme veya benzeri iş olabilir daha önceden tecrübemiz oldu

 589. Berilsu dedi ki:

  Merhaba evde ek iş yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim Denizli merkez de oturuyorum

 590. Tugba dedi ki:

  Corum merkez evde ek is istiyorum

 591. Selin dedi ki:

  İstanbul esenyurtta yaşıyorum evde yapabileceğim ek iş arıyorum

 592. Zeynep Çelik dedi ki:

  İzmit’te ikamet ediyorum paketleme işi yapmak istiyorum günlerim boş geçiyor hızlı bir şekilde işi tamamlayabilirim

 593. Gulsah dedi ki:

  Antalya Konyaaltinda oturuyorum evde paketleme isi ariyorum.

 594. Ayten dedi ki:

  Her türlü paketleme işi yapabilirim TEKİRDAĞ çorlu da oturuyorum

 595. Münevver dedi ki:

  Merhaba istanbul sancaktepe oturuyorum evde paketlemeyle alakali yapabilecegim bir is varsa yardimlarinizi bekliyorum

 596. Aylin dedi ki:

  İzmir bornovada oturuyorum paketleme işi arıyorum 34 yaşındayım

 597. Aslıhan dedi ki:

  Tekirdağ Çerkezköy de ikamet ediyorum bu işe çok ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim

 598. Sevinc dedi ki:

  Merhaba evde ek iş yapmak istiyorum.Paketleme işi olabilir.

 599. Nilay dedi ki:

  Merhaba iyi günler antalya kepezde oturuyorum ise çok ihtiyacim var yardimci olur musunuz

 600. Zeynep dinç dedi ki:

  Manisa salihlide yaşıyorum. Üniversite mezunuyum çalışıyorum fakat net gelirim yetmediği için ek iş yapmak istiyorum.

 601. Elif dedi ki:

  Çanakkale’de oturuyorum nolur geri dönüş yapın ikizlerim var bu işede çok ihtiyacım var her türlü işi yaparım nolurrr

 602. Betül dedi ki:

  Merhaba yardımlarınızı rica ederim olumlu veya olumsuz geri dönüş yapar mısınız? Paketlemeyle ilgili bilgi almak istiyorum

 603. Zübeyde dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum Diyarbakır da oturuyorum

 604. aydan dedi ki:

  manisada yaşıyorum, paketleme işlerini yapabilirim, yada davetiye katlama. yardımlarınızı ve geri dönüşünüzü bekliyorum.

 605. ayşe gül dedi ki:

  seyhan adana da yaşıyorum cok ihtiyacım var lütfen elimden her iş gelir yardımcı olun bana

 606. Feyzanur karahan dedi ki:

  Paketleme yaolabilir ama her turlu isi yaparım ev hanımıyım kutahyalıyım

 607. Merve dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum elim hıźlidir ankara mamak

 608. Fatih dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum

 609. Aynur fidan dedi ki:

  Ne is olsa yaparim cok ihtiyacim var elim cok pratiktir lutfen geri donus yaparsaniz sevinirim 05522477580 manisa/turgutlu

 610. Gizem dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum, Bilgi alabilir miyim?

 611. Ayşe ÖZTÜRK dedi ki:

  Acil evde paket işi yapmak istiyorum

 612. Hatice dedi ki:

  Manisa merkezde yasıyorum her iş gelir elimden dönerseniz sevinirim

 613. Gülcan Yıldızdal dedi ki:

  Çocugum oldugu için işe giremiyorum gerçekten çok ihityacım var lütfen Allah rızası için paketleme işi hertürlü pakatleme işi yparım lütfen yardımcı olurmusunuz iyi yada kötü mutlaka dönüş yapın lütfen acil iş aryrm çok ihtiyacım var bu işe hertürlü paketleme işi yaparım

 614. Elçin dedi ki:

  İstanbul Bahcelievlerde oturuyorum Bende evde is yapmak istiyorum paketlemede olur yaka islemede olur elim tekstile aliskin lutfen geri donus olursa sevinirim

 615. ayse dedi ki:

  Ev hanimiyim pbketleme isi istiyorum kutahya domaniç

 616. Nihal erzurumlu dedi ki:

  K.marasta paketleme işi yapmak istiyorum

 617. Nihal erzurumlu dedi ki:

  K.maras evde paketleme işi istiyorum

 618. Zühre dedi ki:

  Istanbul umraniyede oturuyorum acil paketleme işi istiyorum çok ihtiyaci m var

 619. Beyza dedi ki:

  Slm ben diyarbakir merkez de oturuyorum evde ek işe çok ihtiyaçım var paketleme işi olsun ekib bile kurabilirim bana donerseniz çok sevinirim

 620. Fatma dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum Mersin’de yaşıyorum acil para kazanmak istiyorum iki tane çocuğum var onları bırakıp dışarda calisamam ilgilenseniz çok sevinecem

 621. Beyza dedi ki:

  Slm ben diyarbakir merkez de oturuyorum evde ek işe çok ihtiyaçım var galoş paketleme yapmak istiyorum ben ekip bile kurabilirim bana donerseniz çok sevinirim

 622. yeter alp dedi ki:

  hayırlı akşamlar üç çocuğum var ek ise çok ihtiyacımız var galos paketleme işi yapmak istiyorum sağlik durumum iyi olmadığından dışarda çalışmaya güvenemiyorum ankara boğaziçinde oturuyorum geri dönerseniz beni ve çocuklarımı çok mutlu edersiniz allaha amanet olun

 623. Neslihan dedi ki:

  Slm ben tokattayım evde paketleme işi yapmak istiyorum

 624. Neslihan dedi ki:

  Merhaba ben tokattayım evde paketleme işi yapmak istiyorum

 625. İrem dedi ki:

  Ek işe ihtiyacım var. Eskişehirde öğrenciyim.

 626. Seval dedi ki:

  Mrb Kayseri kocasinanda oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum mandal galos plastik catal

 627. Nurgül dedi ki:

  İstanbul ataşehirde oturyorum evde yapilabilcek her işi yaparm paketlrme galos takı v.b yapabişirm el becerim cok iyi

 628. hatice aşan dedi ki:

  İstanbul Kartal da oturuyorum.Evde paketleme işi yapmak istiyorum geri dönmenizi rica ediyorum.

 629. MERT KARABULUT dedi ki:

  merhabalar adım mert karabulut istanbulda yaşıyorum 27 yaşındayım boş vaktim çok bu tür işlere elim yatkındır işi iyi yapıcağımı eminim dönüş yaparsanız sevinirim

 630. Havvanur dedi ki:

  Konya da yasiyorum evde yapabilecegim iş arıyorum dışarda calisamyrm geri dönüş yaparsanız sevinirim

 631. Merve dedi ki:

  Evde yapılacak is arıyorum her türlü işi yapabilirim

 632. Merve dedi ki:

  Kayseri incesu evde mandal montajı plastik çatal bıçak işi istiyorum

 633. Sevgi dedi ki:

  Beykoz Göllü köyünde otryrm acil işe ihtiyacım var ne iş olursa yaparım geri dönüş yaparsanız sevinirim

 634. Dilek dedi ki:

  Izmirde yaşıyorum evde her türlü paketleme işi yapabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim

 635. Dilek dedi ki:

  Izmir de yaşıyorum evde her türlü paketleme işi yapabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim

 636. Melisa dedi ki:

  Marhaba. Eve ek iş arıyoruz. Istanbul Ataköy de ikamet ediyoruz.4 kişi iz. Kutu katlama, Paketleme işi yaparız. Teşekkürler. Geri dönüş yapacağınıza umuyoruz

 637. Melisa dedi ki:

  Eve ek iş arıyoruz. 4 kişi. Istanbul Ataköy de ikamet ediyoruz

 638. Safi bulut dedi ki:

  Sivas merkez de evde ek iş yapmak istiyorum

 639. AYSUN dedi ki:

  BIZ ADANADAN UC KISIYIZ ELIMIZ HIZLIDIR EVDE IS ARIYORUZ GERI DONUS YAPARSANIZ SEVINIRIZ 05314615178

 640. Kevser Kürşat dedi ki:

  Merhaba 23 yaşındayım öğrenciyim.Artvinde yaşıyorum,annemle birlikte bu işi yapmak istiyoruz dönüş yaparsanız sevinirim.

 641. Fatoş dedi ki:

  Merhaba İzmir Bayraklı’da ikamet ediyorum 2 çocuğum var evimin ve çocuklarımın okul masrafları için bu işe ihtiyacım var bana dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 642. Özge dedi ki:

  Ankarada ikamet ediyoruz evde ek iş yapmak istiyoruz paketleme, davetiye, hediyelik şeker gibi her türlü paketlemeyi yaparız 3 kişiyiz yardımcı olursanız sevinirim 05077669204 numaram

 643. şule kepenek dedi ki:

  Ankarada ikamet etmekteyim paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 644. şule kepenek dedi ki:

  Ankarada oturuyorum paketleme isi yapabilirim yardimci olursaniz sevinirim

 645. merve dedi ki:

  Ankara Keçiören oturuyorum. mandal gibi paketleme isi yapabilirim elim hızlıdır zamanında yetiştiririm dönerseniz çok sevinirim

 646. şule kepenek dedi ki:

  Ankarada oturuyorum evde ek is yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

 647. Güler Özdemir dedi ki:

  merhaba ev hanımıyım 2 çocuk annesiyim ve eşime acil destek olmam gerekiyor her türlü paketleme işi yapabilirim 16 yıl özel sektörde çalıştım verilen işi itina ile ve zamanında yetiştirebilirim yardımcı oolursanızçok sevinirim silivride oturuyorum

 648. gözde aydın dedi ki:

  Gozde aydın Ek ise cok ihtiyacim var elimde n her is gelir 27 yasinda 2 cocuk annesiyim bursa gemlikte oturuyorum 530 394 11 87 bna burdan ulqsabilirsiniz is icin geri donus yaparsaniz sevinirim

 649. Sena dedi ki:

  Sakaryada oturuyoruz 4 kişiyiz aetık bi el atın yardımcı olun

 650. Dilek dedi ki:

  Ankara da oturuyorum üç çocuğum var dışarda calisma imkanım yok evde paketleme işi yapmak istiyorum aileme katkıda bulunmak istiyorum dönüş olursa yardımcı olursanız çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler

 651. Ayşe dedi ki:

  Merabalar.. iç mimarım ama suanda mesleğimi yapmıyorum evdeyim ve yapılıcak iş için sitenize baktım iş vermenizi istiyorum. İlginize teşekkürler

 652. Mesure dedi ki:

  Evde yapabileceğim yüksek gelirli işe ihtiyacım var acil hemen dönüş yaparsanız memnun olurum.istanbul pendikte.n.

 653. Dilek AYDIN dedi ki:

  Merhaba iyi günler ek işe ihtiyacım var bursa nilüfer kayapa mahallesinde oturuyorum ilgilenirseniz sevinirim

 654. Nurcan dedi ki:

  Merhaba afyon’da yaşıyorum herhangi bi paketleme işi yapabilirim bu işe çok ihtiyacım var acil dönüş yaparsanız çok sevinirim

 655. Arzu çağlar dedi ki:

  Evde yapabileceğim ek iş arıyorum

 656. Miyase dedi ki:

  Evde yapabileceğim iş arıyorum paketleme işi yapabilirim elim işe çok yatkındır

 657. Esra dedi ki:

  Evde paketleme isleri yapmak istiyorm lutfen arayin izmir karsiyakada oturuyrm 05511874101

 658. Gamze dedi ki:

  denizli evde ek iş yapmak istiyorum geriş dönüş yaparsanız memnun olurum. DENİZLİ

 659. Damla Özen dedi ki:

  Evde ek gelir olarak toka kutulama, mum kutulama , fermuar paketleme, ayakkabi bağcıgı paketleme,balon paketleme, boncuk paketleme , makyaj seti kutulama, düğme paketleme gibi işleri yapabilirim lütfen yardımcı olur musunuz? ankara sincanda yaşıyorum acil işe ihtiyacim var borçlarimi odemek zorundayim dml_ozen@hotmail.com adresinden ulaşabilirsiniz teşekkür ederim

 660. Merve dedi ki:

  Evde yapabileceğim iş arıyorum iki çocuğum var ve bu işe çok ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim Aksaray da yaşıyorum

 661. Çiğdem dedi ki:

  Merhaba İstanbul Ümraniye’de oturuyorum evde bana paketleme işi verirseniz sevinirim

 662. Meral kar dedi ki:

  Evde yapabileceğim iş arıyorum galoş paketleme olur kürdan olur yani artık ne olursa çok çok
  İhtiyacım var

 663. Tuğçe Yalçınkaya dedi ki:

  Merhaba ısparta da yaşıyorum evde paketleme işi yapabilirim

 664. ilknur yılmaz dedi ki:

  Ankara mamakta oturuyorum. ev hanımıyım paketleme işi yapmak istiyorum ihtiyacım var. dönüş yaparsanız sevinirim.

 665. ebru dedi ki:

  sakarada yasiyorum evde yapabilcegim ise cok ihtiyacim var donus yaparsaniz cok sevinirim

 666. Esma dedi ki:

  Şanliurfa siverek de oturuyorum evde paketleme işi istiyorum bunacok ihtiyacim var hemen dönüş yaparsanız sevinirim

 667. Yasemin dedi ki:

  Merhaba ankara sincanda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum ise ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 668. Gülşen dedi ki:

  Konya seydisehirden evde yapmak üzere paketleme isi arıyorum cevap verirseniz çok sevinirim

 669. Gülşen dedi ki:

  Konya seydişehirden evde yapmak üzere paketleme isi arıyorum cevap yazarsanız cok sevinirim

 670. seval tekeli dedi ki:

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim aksaray merkezde oturuyorum

 671. ayselkarabas dedi ki:

  Evde is istiyorum galos paketleme picak paketleme yapabilirim iki cocugum var hastane ve bez parasini cikartmak esime destek olmak istiuorum bagcilarda oturuyorum

 672. Banu dedi ki:

  Mandal isi yapabilirim beykoz bolgesinde oturuyorum evde 3kisiyiz yardimci olursaniz sevinirim

 673. Gönül dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen çok ihtiyacım var gebze kirazpınar da oturuyorum

 674. gullu dedi ki:

  Bende evde iis istiyorum kırıkkale de oturuyorum

 675. cansel dedi ki:

  samsun ilkadım da ikamet etmekteyim.Paketleme her türlü iş yapabilirim dönerseniz sevinirim

 676. fatıma ibrahimoğlu dedi ki:

  evde paketleme işi yapmak istiyorum malatyada yaşıyorum her iş elimden gelir yardımcı olursanız sevinirim

 677. fatma dedi ki:

  sanirim sadece yazdigimizla kaliyoruz …

 678. Kader dedi ki:

  Merhaba evde çalışmak zorundayım lütfen dönün İstanbul Esenyurt ta oturuyorum

 679. Gökhan yılmaz dedi ki:

  Uşakta yaşıyorum üniversite ögrencisiyim uşakta okuyorum 22 yaşındayım bu işe ihtiyacım oldugu icin yapmak istiyorum

 680. Gamze dedi ki:

  Bende evde iş yapmak istiyorum bilgi verirseniz sevinirim

 681. Arzu dedi ki:

  Manisa Ahmetli ilçesinde oturuyoruz bu işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler. 4 kişiyiz

 682. Ece dedi ki:

  Antalya Manavgat evde ek iş arıyoruz 2 kişiyiz

 683. Gülcihan dedi ki:

  Adana seyhanda oturuyorum.Evde her türlü işi yaparım.

 684. Aynur dedi ki:

  Ümraniyedeyim bende paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 685. oya dedi ki:

  Balıkesir merkezde oturuyorum paketleme işlerini yapabilirim lütfen bana cevap verirseniz sevinirim bu ise çok ihtiyacım var

 686. buket dedi ki:

  3 4 kişi olarak çalışcaz temiz ve hızlı bir şekilde yapılır işleriniz ankaradayız teşekkürler

 687. Nezrin dedi ki:

  Iktisad Universite mezunuyum.Rusca Biliyorum.Bir süreliyine evde çalışmak istiyorum.

 688. oya dedi ki:

  Balikesirde oturuyorum paketleme işlerinin hepsini yapabilirim lütfen biran önce dönüş yaparsanızsevinirim ise çok ihtiyacım var bana bu adresten ulasin

 689. Elifnur temel dedi ki:

  Ek ise cok ihtiyacm var yardmci olurmusunuz lutfen istanbul sultanbeylinde oturuyrum

 690. Dilek dedi ki:

  Izmir de oturuyorm paketleme isini yapmayi cok seviyrm ogrenciyim ek isie ihtiyacm var

 691. Poyraz Karahan dedi ki:

  Izmır kemalpaşa ulucakta oturuyorum küçük çocuğum olduğu için çalışamıyorum evde iş yapmaya ihtiyacım var her türlü paketleme montaj yapabilirim cevremde 5kisi daha var aynı şekilde toplu iş alabiliriz 05550105930

 692. bahar dedi ki:

  istanbul zeytinburnunda oturuyorum ev hanimiyim oaketleme isi yapmak istiyorum durumum yok bu ise cok ihtiyacim var yardimci olursaniz cok sevinirim

 693. kübra bayrak dedi ki:

  üniversite mezunuyum ek gelir olarak bu işe gerçekten çok ihtiyacım var. geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 694. ŞUAYİP dedi ki:

  istanbul pendikte ikamet ediyorum evde yapa bileceğim mandal kalem vs işlere ihtiyacım var geri dönüş sağlarsanız sevinirim

 695. neslihan dedi ki:

  Adana yuregirde yaşıyorum evde ek ise ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 696. Nur dedi ki:

  Ben kırşehirde oturuyorum şu anda isim yok paketleme isine çok ihtiyacım var

 697. Tuğçe dedi ki:

  Paketleme işi istiyorum saydıklarınızdan istediğinizi verebilirsiniz kabul ederseniz cok sevinirim

 698. Murat çetin dedi ki:

  Keçiören bağlumda ikamet ediyorum ek olarak çalışmak istiyorum olumlu yada olumsuz geri dönüş yaparsanız sevinirim

 699. NERGİZ ÇAKIR dedi ki:

  Ankara da yaşıyorum her iş elimden gelir bu konuda daha çok tecrübem var yardımcı olursanız çok sevinirim geri dönüşünüzü bekliyorum. hoşçakalın.

 700. Medine dedi ki:

  Ben evde galos paketleme işi yapmak istiyorumen kısa zamanda haber bekliyorum lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim

 701. Evde yapmak uzere ek is ariyorum bi kizim var surekli evde oldugumda ek is almak istiyorum galos bone paketleme isi istiyorum

 702. Esma akpunar dedi ki:

  Her türlü paketleme işi yaparım daha öncede tecrübem var elim yatkın bu tarz işlere ne zaman bu işi yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim çok ihtiyacım var bu ise ıyi günler

 703. Pınar dedi ki:

  Evde işe ihtiyacım var . Bursa’da oturuyorum
  Mail:nisanur_016@hotmail.com

 704. Hilmiye dedi ki:

  Merhaba!!! Tecrübeli ve üç kişiyiz. Evde paketleme, nikah şekeri vb. Ek iş sunumlarınızı karşılayabiliriz. SAKARYA

 705. Rabia tan dedi ki:

  Antalya varsak da Oturuyorum evde yapılabilecek her türlü işe talibim

 706. Elif Nur Cürebal dedi ki:

  Ankara Çankaya’da üniversite öğrenciyim ve paraya ihtiyacım var. Yardımcı olursanız çok sevinirim

 707. Merve dedi ki:

  Merhaba ben evde bu işi yapmak istiyorum, başvurumu dikkate alıp cevap vermenizi rica ediyorum Antalya ve ıspartada yaşıyorum

 708. Merve dedi ki:

  Merhaba ben evde bu işi yapmak istiyorum, başvurumu dikkate alıp cevap vermenizi rica ediyorum.Antalyada yaşıyorum

 709. Demet dedi ki:

  Neden neden neden neden dönüş olmuyor.Lutfennñnnn. Ben Antalya konyaaltinda yaşıyorum her türlü paketleme ve montaj işi yapmak istiyorum. Bu işe cokkkkkkkkk ihtiyacım var. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim teşekkürler. Lutfennñnnn

 710. Aziz Yıldız dedi ki:

  Ek gelire ihtiyacım var konyada yaşıyorum lütfen bana yardımcı olun

 711. Sercan ates dedi ki:

  Istnabul basaksehirdeyim evde 7-8 kisiyiz is ariyoruz acil donerseniz cok iyi olur yarimci olursaniz seviniriz.

 712. Sercan ates dedi ki:

  Merhaba evde 7-8 kisiyiz is ariyoruz bize yardimci olursaniz seviniriz.

 713. Merve dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum ihtiyaç var dönüş yaparsanız sevinirim İstanbul Esenler de oturuyorum

 714. Nursel dedi ki:

  Her turlu paketleme isi yapabilirim. Evdeyim bos zamanim var bekarim. Bana ulasirsaniz sevinirim. Malatya merkez

 715. Şehzade dedi ki:

  Izmir bayraklida oturuyorum katlama paketleme montaj her iş yaparım elim seridir daha öncede tekstilde paketleme katlamada çalıştım.

 716. Meryem Demircioğlu dedi ki:

  Çok acil işe ihiyacım var KÜRDAN ÇATAL PAKETLEME GALOŞ PAKETLEME HEPSİNİ YAPABLİRİM

  !!!İZMİR BUCA!!!!!!++

 717. Kübra dedi ki:

  İSTANBULDA OTURUYORUM HER TÜRLÜ PAKETLEME İSİNİ YAPABİLİRİM TECRUBELİYİM 05469743411 BURDAN ULASABİLİRSİNİZ

 718. Esin kermen dedi ki:

  Merhabalar istanbul samandıra da oturuyorum evliyim bir cocugum var bu yuzden dısarda calısamıyorum. Maddi gelir sıkıntılarımız var lutfen bana yardımcı olurmusunuz sımdıden tesekkur ederım

 719. Ziynet dedi ki:

  7aylık hamileyim evde oturarak çalışabileceğim iş imkanı istiyorum evimiz kira gelirimiz yetmiyor.lütfen yardımcı olur musunuz.

 720. Özlem dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum istanbulda oturuyorum

 721. Derya tarar dedi ki:

  Meraba Ben catal kurdan isi veya galos isi yapmak istiyorum 3 cocugum var bu yuzden calisamiyorum evde calisarak kazanmak istiyorum lutfen donus yapin

 722. melek dedi ki:

  Merhaba kayseri kocasinan da oturuyorum çocuğum olduğu için dışarıda calisamiyorum evde galos paketleme kurdan catal paketleme yapabilirim donus yaparsaniz sevinirim iyi gunler….

 723. burcu dedi ki:

  Merhaba ıstanbul umraniyede ikametgah ediyorum 2 cocugum var Bu yuzden mesaili islerde calisamiyorum Evde yapabilicegim is ariyorum donus yaparsaniz sevinirim

 724. Derya dedi ki:

  İSTANBULDA OTURUYORUM HER TÜRLÜ PAKETLEME İSİNİ YAPABİLİRİM LÜTFEN İŞE ÇOK ÇOK ÇOK İHTİYACIM VAR!!!

 725. Sevda dedi ki:

  Corum merkezde yasiyorum paketleme isi yapmak istiyorum geri donus yaparsaniz sevinirim

 726. Safiye yavuz dedi ki:

  Merhaba Eskişehirde oturuyorum paketleme işi yapabilirim yardımcı olursaniz sevinirim

 727. Filiz dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyorum paketleme isi istiyorum…lutfen yardimci olun.

 728. Filiz dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyorum paketleme isi istiyorum lutfen

 729. Elif dedi ki:

  Kütahya da yaşıyorum her türlü dikkat gerektiren paketleme işi yaparım

 730. Halime dedi ki:

  Evde işe ihtiyacım var ev hanımıyım boş zamanım çok manisa turgutlu da oturuyorum

 731. Dondu dedi ki:

  Evde ise cok ihtiyacımız var galos paketleme ne is olursa yaparız Ankara altındagda oturuyorum sonu saglatsanız sevırız

 732. Seval Laçin dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum daha önce montaj ve paketleme işinde çalıştım elim oldukça hızlıdır düzgün çalışırım Ankara’da oturuyorum

 733. Fatma dedi ki:

  Ankara Sincan’da oturuyorum evde paketleme işi istiyorum lütfen geri dönün lütfen

 734. Zeynep dedi ki:

  Ew hanimiyim evde çalışmak istiyorum dışarıda çalışma şansım yok geri dönüş yaparsanız sevinirim
  Samsun Samsun’da ikamet ediyorum

 735. Hamide dedi ki:

  Ankaradayım paketleme işi alabilirim ev hanımıyım çok ihtiyacım var bana dönüş yapın lütfen!

 736. Fatma dedi ki:

  Ewde ek is yapmak esime destek olmak istiyorum tekstil ve paketleme isin de el becerim var yardimci olursaniz sevinirim k.maras

 737. Deniz dedi ki:

  Ankara da oturuyorum işe ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

 738. Yasemin diZman tosun dedi ki:

  Ev hanımıyım işe ihtiyacım var evde paketleme işi yapmak istiyorum boş zamanım cok yardmcı olursanz sevinirim istanbul anadolu yakasındayım yardm edin lütfen

 739. Ela dedi ki:

  Merhaba ben Antalya Manavgatta yaşıyorum
  Evde işe ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim

 740. Pınar taş dedi ki:

  Allah razisi için dönüş yapın çok ihtiyacım var 1 aylik bebeğim var eve iş almak istiyorum lütfen yardım edin

 741. seda aktas dedi ki:

  bursa dan msj yazıyorum mandal montajı ilgimi çekti ve yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 742. Güliz uysal dedi ki:

  İyi günler adım Güliz Uysal Ankara/Mamakta ikamet ediyorum ev hanımıyım ön lisans mezunuyum bu işe ihtiyacım var. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 743. zeynep çiçek dedi ki:

  İSTANBUL TUZLA DA OTURUYORUM HER TÜRLÜ PAKETLEME İSİNİ YAPABİLİRİM LÜTFEN İŞE ÇOK ÇOK ÇOK İHTİYACIM VAR!!!

 744. Arzu parlak dedi ki:

  Merhaba İzmir Menderes’te oturuyorum evde her türlü paketleme iplik temizleme işi yapabilirim

 745. kezban dedi ki:

  menderes gorecede oturuyorum paketleme isi istiyorum lutfen yardimci olursaniz sevinirim

 746. Meral dedi ki:

  Konya meramdayım evde paketleme işi istiyorum

 747. Döndü Aydınlı dedi ki:

  Ankara sincan pinarbasinda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 748. Ferhan dedi ki:

  Paketleme işi istiyorum kocaeli gölcükte oturuyorum

 749. Elif Teymir dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum trabzonda oturuyorum
  Davetiye katlamasa nikah şekerde olur.

 750. Songül dedi ki:

  Evde is imkani yapmak istiyorum k.marasta oturuyorum bu ise cok ihdiyacim var lutfen donuş yaparmisiniz

 751. Esra yılmaz dedi ki:

  3 kişlik kadroyla paketleme işi yapmak istiyoruz çekmeköy merkez caminin orada oturuyorum bu işlere çok ihtiyacımız var dönüş sağlarsanız seviniriz

 752. Ceren koşaner dedi ki:

  Merhaba manisa akhisarda yasıyorum evde paketleme isi istiyorum uc veya dort kisi olucaz elimiz gayet hızlı daha once paketleme isinde calstım kurdan galos sabun vs hepsni yapa bilcek kapasitedeyim lutfen geri donus saglayın

 753. Canan fırıncı dedi ki:

  Evde yapabileceğim işin arıyorum lütfen yardımcı olur musunuz

 754. Demet özyıldırım dedi ki:

  Ben kayseride ikamet etmekteyim Evde yapılabilecek iş arıyorum ihtiyacım var lütfen dönüş yaparsanız sevinirim

 755. Beyzanur yeğen dedi ki:

  Paketleme işi istiyorum