Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

İŞ-KUR Evlere Sağladığı Ek İş İmkanları 2022 (Güvenilir Forum Doldurma)

Özellikle 2022 de güvenilir olarak evde iş bulmak çok zorlaşmıştır. Neden mi? Çünkü internet oramın da çok fazla sayıda dolandırıcılar bulunmaktadır. Tabi bu durumdan da ek iş arayan kişiler haliyle etkilenip, kendileri geri çekiyorlar. Bunda da haklılar, maalesef ki, mağduriyet yaşamamak adına bir adımda bulunamıyorlar. İhtiyaç sahibi insanlarımızı mağdur olmamaları açısından İŞ-KUR bu işe el atmış bulunmaktadır.  Ülkemizde iş bulamayan birçok vatandaşımıza aracılık yaparak güvenilir iş imkanı sağlamaktadır. Böylece hem ek iş arayanlara hem de ev hanımlarımıza iş bulma kolaylığı da sağlanmış olmaktadır.

İŞ-KUR Evlere Sağladığı Ek İş İmkanları 2022 (Güvenilir Forum Doldurma)

Evlere gönderilen bu işler ise çoğunlukla hiç bir makine ihtiyacı olmayan işlerden oluşur. Sağlanan bu  işlerin dolayısı ile bir çoğu paketleme üzerinde olmaktadır. Böylece özellikle ev kızları çeyizlerini hazırlamak için gerekli olan para ihtiyacını kolayca tedarik edebilir. Ev hanımlarımız kendi mutfak ve kendi ihtiyaçlarını karşılamış olur. Ayrıca üniversite okuyan öğrencilerimiz de günde sadece 2 saatini ayırmaları halinde harçlıklarını çıkartabilirler. Böylelikle güvenli iş imkanı sayesinde, okul hayatlarını rahat şartlarda sürdürebilirler. İŞKUR aracılığıyla evlere verilen bu işleri baylar, ev hanımları ve öğrenciler nasıl başvuru yapabilir? Güvenilir evde paketleme iş ilanlarına nasıl ulaşım sağlanabilir. Tüm bunların yanıtlarına 2022 yılı müracaat formu ile bizler bu yazımızda ele aldık. Dikkatlice okumanızı ve bilgi almanızı tavsiye ederim.

Neler Var?

İŞKUR Evde İş İmkanı İlanları 2022 Listesi

İşsizlerin iş bulmada en büyük destekçisi olan İŞKUR özellik ile ev hanımlarını yakından ilgilendirecek bir projeye imza attı. Sadece ev kadınları değil evinde yaşam alanlarını terk etmeden para kazanmak isteyen bütün herkesi bayları bile bu proje aslında çok yakından ilgilendirmektedir. Proje kapsamında yapacağınız başvurular ile evinizin konforunda para kazanma imkanı İŞ-KUR tarafından sağlanmaktadır. Peki, bu imkanlardan yararlanmak için ne yapmanız gerekiyor. ? Şimdi sizler için bu adımları sıralıyorum.

 1. İlk olarak İŞKUR iş arama ilan sitesine giriş yapalım.
 2. Karşımıza çıkan formda;
  1. Çalışma Yeri: YURT İÇİ
  2. Ülke: Türkiye
  3. İl: Çalışmak İsteğiniz İli Yazınız
  4. İlan No: Boş
  5. İlan Tarihi: Boş
  6. Meslek: Tercihen ” PAKETLEME ”
 3. Yazdıktan sonra ( RESİMDE GÖZÜKTÜĞÜ GİBİ ) sağ alta ” ARA ” diyelim. blank

Karşımıza bir çok İŞKUR iş ilan duyuruları çıkacaktır. Şimdi size hangisi uygun ise bu iş ilanlarını seçerek ilgili firma ile iletişime geçelim. Bu konuda öneri olarak sizlere yine İŞKUR aracılığı ile Evde Maske Paketleme, Dikimi İş İlanlarıyla (İŞKUR Destekli) olarak verebiliriz. Bu işi evinizde yapacağınız beyan ederseniz çok büyük ihtimal ile işiniz şimdiden hayırlı olsun dersiniz.!

İŞKUR Ev Hanımlarına İş İmkanı 2022 Formu

Ev hanımlarına yönelik bir çok iş modelini İŞKUR kendi bünyesinde barındırmaktadır. Siz ev kadınlarının bu iş olanakları ile tanışa bilmesi için tek yapması gereken ise doğru bir şekilde ilgili firma ile iletişime geçmesidir. Bunu yapmak çok kolay ve basittir. Paketleme, ütü, yada el işçiliği gerektiren diğer bütün iş modelleri için çalışan arayan işletmeleri erişmek için şu adımları sırası ile yapmanız yeterli olacaktır. Daha sonra yapmış olduğunuz anlaşma ile işletme ikametgah etmiş olduğunuz il de olmasa dahi Kargo İle Evlere Verilen İş İmkanları dan yararlanarak ek işinize sahip olursunuz.!

 1. İŞKUR Açık iş ilanları sayfasına giriş yapalım. => https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx
 2. Bizi karşılayan form tablosundan ” MESLEK ” bölümüne ” ÜTÜ ” yada ” PAKETLEME ” gibi evde yapılacak iş fikirlerinden birini yazalım.blank
 3. Karşımıza konu ile alakalı bir çok iş modeli çıkacaktır. Bunlardan bize uygun olanı belirleyip ” ARA ” diyelim.
 4. İş ilanını İŞKUR ‘a bildiren ilgili firma ile görüşüp bu iş için evde çalışana sahip olduğunuzu belirtip işe talip olunuz.

İŞKUR dan evde iş almak için yapmanız gereken tek şey bu.! Mutlaka teklifinizi yemek, ulaşım vb. giderleri vermek istemeyen iş verenler teklifinize sıcak bakacaktır. Paketleme iş ilanları arasında bulunan Evde Karton, Plastik Bardak Paketleme İşi Yapmak ister misiniz? Kazanacağınız haftalık, aylık miktarlara göre tüm bilgiler vermiş olduğumuz adreste mevcuttur.

İŞKUR Evde Paketleme İş İlanı 2022 ( Telefon, İletişim )

Ülkemizin hemen her yerinde tekstil, oyuncak, plastik kozmetik ile ilgili birçok fabrika bulunmaktadır. Bu fabrikalarında ürün ambalajı için hepsinde paketleme, ambalajlama bölümü vardır. İşte bu sebeple fabrikada işçiyi çalıştırıp yol, yemek, SGK parası vermektense bu işleri evlere vererek çalışan masraflarından kısmıştır. Böylelikle evde ek işe ihtiyacı olan kesimde bu  durumdan faydalanmış olmuştur. Peki evde paketleme işleri neleri kapsar? Neleri paketleyerek para kazanabilirsiniz?

 1. Evde galoş paketleme başta olmak üzere,
 2. Sabun paketleme
 3. Baharat ambalajlama
 4. Kürdan paketleme
 5. Mandal montajı ve paketleme
 6. Gömlek paketleme ve yakası takma
 7. Havlu kenarı piko yapma,
 8. Evde Kuruyemiş Paketleme Nasıl Yapılır? (Firmaların Numaraları)
 9. Evde tütün paketleme işi gibi birçok alanda iş seçeneğiniz oluyor.

Bunların en kolay ve çok kazandıran işleri tek tek ele almak gerektiğini düşündük ve bu başlıklara yer  verdik. Peki İŞKUR tarafından sağlanan bu işlere nasıl başvuruda buluna bilirsiniz.?

 • İlk olarak İŞKUR iş ilanlarının paylaşıldığı İnternet sitesine giriş yapmalısınız.
 • Daha sonra bize uygun iş modellerini aşağıdaki resimde görmüş olduğumuz alandaki ” MESLEK ” bölümüne girmelisiniz.

blank

Yukarıda örnekte benim ”KUTULAMA” yazıp karşıma çıkan iş modellerinde olduğu gibi. Daha sonra açılan açık iş ilanlarında bu firmalar ile iletişime telefon numaraları ile geçip bilgi alabilirsiniz. Bu iş hakkında yine İŞKUR aracılığı ile LC Waikiki Evde Paketleme İşi de olduğunu sizlere söyleyebilirim. üstelik İstanbul dahil olmak üzere bir çok şehrimiz de LC Waikiki evde iş imkanı sağlamaktadır. Vermiş olduğumuz linke tıklamanız halinde gerekli bilgilere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Evde Galoş- Bone Paketleme İşi İle Ayda 3.000 TL Kazanmaya Ne Dersiniz?

Hastane, huzur evi, sevgi evleri gibi birçok kalabalık sosyal ortamda hijyen sağlanması amacıyla ayaklara ve başa geçirmek için üretilir. Ancak fabrika ortamında hepsinin iç içe geçirilmesi, az yer kaplayacak hale getirilmesi işçi için hem zaman kaybı hem de işçi sayısının artırılmasını gerektirir. Fakat fabrika yetkilileri 50 kişi fazla çalıştırıp işçinin güvence masraflarını karşılamaktansa evlere bu işleri vererek üretim maliyetini düşürürler. Oldukça basit ve her kesimin yapılabileceği bu iş üstelik ayda en az 650 lira kazandırır. Zamanla el alışkanlığınızın artmasına bağlı olarak kazancınızda mutlaka artar.

blank

Evde-Galoş–Bone-Paketleme-İşi

Galoş işine ulaşabilmek için plastik, temizlik ve ambalaj ürünleri satan mağazalar aracılığıyla firmaların adreslerini alabilir telefon yada adrese giderek işi yapabileceğinizi anlatırsanız, ihtiyaç durumunda size geri dönüş mutlaka yapılacaktır. Başlarda kazancınız az yaptığınız iş yavaş olabilir.

Fakat birkaç ay içinde aylık kazancınızı  üçe dörde katlaya bilirsiniz. 2022 Yılı iş ilanlarında  galoş paketleme işlerine bolca yer veriliyor. Firmalara ulaşamama halinde İş-kur ilanlarını mutlaka takip edin.

Evde Gömlek Yakası Dikim İşi Yaparak Haftada 1.000 TL Kazanın

Fabrikaların büyük kısmını oluşturan tekstil birçok kimseye fabrikalar da iş vermekle kalmıyor. Evde ek iş ile uğraşmak isteyen hanımlarımıza da iş olanağı sağlıyor. Öyle ki giyim ürünleri  kalıp birkaç standart model olarak üretiliyor. Ve boncuk, taş, düğme çıt çıt, işleme, desen gibi özelliklerle değişime uğruyorlar. İşte bu değişim için gerekli olan el işi fabrikanın üretimini yavaşlatıp zaman kaybı olması sebebiyle evlere verilmektedir.

blank

Evde-Gömlek-Yakası-Dikim-İşi-Yaparak

Dikiş, işleme gibi el işlerine yatkınlığı olan hanımlar hatta erkekler bile bu işi yapabilir. Ürün başına en az 3 lira alacağınız boncuk işleme işine ve diğer tekstil işlerine ulaşmak için bu ürünleri satan mağazalardan firma telefon numaralarını isteyebilirsiniz. Ayrıca İş-kur dan evlere iş veren firmaların aylık ilanlarını takip ederseniz bu bilgiler orada da mevcuttur. Bu yolla iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kürdan Çatal Kaşık Paketleyerek Ayda 2000 TL Kazanın

Birçok kişinin evde yaptığı güzel gelir getiren bir iştir. Lokantalarda, Turlarda, Turistik yer ve konaklama işletmelerinde kullanılan her türlü gıda gıda paket servisinde ihtiyaç duyulan bu malzemeler  evlere büyük çuval veya kutularla verilir. Küçük ambalaj makinesiyle bir paketin içine plastik kaşık, çatal, bıçak, kürdan, peçete, tuz koyulduktan sonra ambalajlanır, makineden geçirilir. Ve paketlenmiş olur.

blank

Kürdan Çatal Kaşık Paketleyerek

Paket başına ücret alırsınız evde yapılacak herkesin yapabileceği çok basit iştir. Eskiden olsa üretilen kürdanlar bir plastik kutuya konulur ve etiketi basılıp satışa sunuluyordu. Bakanlığın aldığı kararla bu saydığımız malzemelerin hiç biri açıkta servis edilmeyecek bu sebeple paketleme işi daha bir önem kazanmıştır. Artık her şey steril ve ambalajlı olarak satılacak.

Mandal Montaj ve Güvenilir Evde Paketleme İşi

Son yıllarda kurutma makinaları çok kullanıyor olsa da mandalar tedavülden kalkmamış üretimi bitmemiş hatta mandalların bile silikon, modern olanları çıkmıştır. Firma bunları parça halinde üreterek evlere bu şekilde yollarlar. Evde çalışan vatandaşlarımız da bu malzemeleri bütün haline getirerek 12 li 24 lü şekilde paketlere yerleştirerek paket başına ücret almış olursunuz.

blank

Mandal-Montaj-ve-Güvenilir-Evde-Paketleme-İşi

Sizde evde ek iş yapmayı düşünüyorsanız plastik üretimi ve satışı yapan firmalardan numara alarak iş için görüşebilirsiniz. Ayrıca bazı fabrika sahipleri direk işçiye ulaşmak maksadıyla İş-kur aracılığıyla işçi edinir. Bunu da günlük olarak yayınlanan iş ilanlarıyla yaparlar işe ihtiyacınız varsa İş-kur un sitesinden takip edebilirsiniz.

 • Emniyet Mah. Mevlana Bul. Numara: 42 Yenimahalle / ANKARA
 • Tel:  0-312-216 30 00 / 216 30 01

Siz değerli okurlarımızın da evde yapmış olduğu ek iş imkanları varsa eğer bizimle paylaşabilir misiniz? Sizlerin sayesinde belki de bir insanımız evine ek gelir sağlayabilecek. Lütfen bilgilerinizi bizimle paylaşmaya çekinmeyin.

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 5 Ortalamamız: 4.8]
Ziyaretçi Yorumları - 1.421 Yorum
 1. Özlem kara dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 2. kader dedi ki:

  Ankara/Mamak’ta yaşıyorum.Evde işe ihtiyacım var.Benimle beraber bu işi yapabilecek 10 arkadaşım var ve bu sayı zamanla artabilir,çevremde isteyen çok kişi var.

  1. Seda dedi ki:

   Bende yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz

 3. Seda dedi ki:

  Yardımcı olursanız çok sevinirim

 4. Zeynep dedi ki:

  Merhaba paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var

  1. Eda dedi ki:

   Bende çalışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  2. Gulay dedi ki:

   Merhabalar paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var disardaki işlere gidemiyorum belimde sıkıntı var yardımcı olursanız çok sevinirim

 5. Deniz dedi ki:

  Evde iş istiyorum

 6. Deniz dedi ki:

  Evde ek iş

 7. tuğba dedi ki:

  ek iş imkanı arıyorum

  1. Fatma dedi ki:

   Slm ben Fatma bende bu tarz iş arıyorduum bulamadım ama daha iyisini buldum hom bitkisel diye bir firmayla tanıştı tamamen sosyal medya özerinde öye oldum sizde gelin bir vatsap gurubumuz var katılın katılımcı topluyoruz gurubumuz ziyaret edin beğenmezseniz çikarsinizhiçbir 9deme kapora IBAN gibi birşey yok

   Merhaba bitkisel hom diye bir firmayla tanıştim öye topluyoruz kendi paranızı telefonunuz özerinden kazanın evde paketleme gibi işlerle yorulmayın östelik hiçbir gerçekliğide olmuyor

 8. Rukiye dedi ki:

  Evde iş istiyorum yardımcı olurmusunuz

 9. Dilek irmak dedi ki:

  İş arıyorum

 10. Fatma dedi ki:

  Slm ben Fatma bende bu tarz iş arıyorduum bulamadım ama daha iyisini buldum hom bitkisel diye bir firmayla tanıştı tamamen sosyal medya özerinde öye oldum sizde gelin bir vatsap gurubumuz var katılın katılımcı topluyoruz gurubumuz ziyaret edin beğenmezseniz çikarsinizhiçbir 9deme kapora IBAN gibi birşey yok

Bir Yorum Yazın