Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

ING Esnaf Kredisini Faiz Oranları Kaç? Nasıl Alınır? Şartlar Ne?

Esnaflara ticari kredi veren bir bankamız da ING bankası tır. 100.000 TL kadar en hızlı şekilde böylece bankamız işletme kredisi sağlar. KOBİ vasfında dahi olsanız bu kredi olanaklarından kolayca yararlana bilirsiniz. Başvuru işlemlerini sağlamak için ING şubelerine de gitmenize üstelik yoktur.

ING Esnaf Kredisini Faiz Oranları Kaç? Nasıl Alınır? Şartlar Ne?

Çünkü tüm başvuru işlemlerini ING çalışanları işletmenize gelerek sizin için sağlamaktadır. Daha bir çok ayrıcalığa sahip olan ING esnaf kredisinin peki faiz oranları kaç? Ayrıca ön başvurusu nasıl yapılır? İşte 2023 yılı için en son istenilen şartlarıyla ING BANK ticari kredi fırsatları.

Neler Var?

ING Bankası Esnaf Kredisi Şartları Nelerdir? Gerekli Belgeler Ne?

ING esnaf kredisini kefilsiz olarak vermektedir. KOBİ ve esnaflardan başvuru için istediği şarlar nelerdir? derseniz. Sizden ING tek bir şart arar. Bu şart ise kredi notudur. Kredi Notu Nedir? içeriğimde bu konunun detaylarına değindim. Kredi notu ING bankası sadece esnaf kredisi şartı olarak da aramamaktadır. Ayrıca, çekeceğiniz ticari kredinin faiz oranının da doğrudan etkileye bilmektedir. Bu nedenle sizlerle paylaşacağımız ING esnaf kredisinin faiz oranları. Kredi notu değeriniz yüksek ise çok daha aşağılara düşe bilmektedir. ING kredi notu şartı başvuru sahipler den yine tek bir belge talep eder. Bu belge ise;

İş yerinize ait vergi levhası olmaktadır.

Böylece, sadece iyi bir kredi notu şartı ile ve tek bir vergi levhası belgenizle ING esnaf kredisi başvursun da buluna bilirsiniz.

Not: Ticari kredi başvurularında bir çok banka 6 aylık vergi levhası şartı da araya bilmektedir. Bu şart ING bankası içinde geçerlidir. 6 ay yerine bazı dönemler de bu süre 3 ay kadar da düşebilmektedir.

Meslek odası kayıtlı esnaflarımız. Esnaf Kefalet Kredisi Hesaplama Makinesi kullanarak hazine destekli çekeceğiniz kredinin hesaplamasını yapabilirsiniz.

ING esnaf kredisinin başvuru şartları bunlar. ING tarafından istenilen evrak ise sizin de görmüş olduğunuz gibi sadece bir tane. Peki, ING bankası KOBİ & esnaf kredisinin faiz oranları kaç?

ING KOBİ Esnaf Kredisinin Faiz Oranları Kaç?

ING 36 ay vadeli HIZLI esnaf kredisi vermektedir. Geri ödemeleri ise aylık olarak hesaplanır. En az 6 ay vadeli olarak başvuru yapabilirsiniz. Başvuru yapılan ING HIZLI esnaf kredisi miktarından %1 oranında işletim ücreti kesilir. Bu ise 100.000 TL için sadece 1.000 TL olmaktadır. Kesilen bu işletim ücreti tek seferliktir. ING hızlı esnaf kredisine en az 3.000 TL en fazla ise 100.000 TL olarak başvuru yapa bilirsiniz. Başvuru için herhangi bir teminat vermezsiniz. Ayrıca, kefil de göstermezsiniz. ING ticari müşterisi iseniz herhangi bir evrak göstermeye de ihtiyacınız olmaz.

blank

Değilseniz başvuru sonrasında isterseniz ilgili evrakları banka çalışanı işletmenize gelerek teslim alabilir. ING esnaf kredisinin faiz oranları kaç diyorsanız?

ŞUBAT ayı için ING esnaf kredisinin faiz oranı 12 vade için %0.99 olmaktadır. 24 ay vade %1.32 ve son olarak 36 ay vade için ise  aylık %1.32 oranındadır. Ayrıca isteyen müşterilerimiz için 48 ay vade imkanı da sağlamaktadır. O zaman da faiz oranı 48 ay için yine %1.32 oranında olmaktadır.

Banka tarafından belirlenen esnaf kredisinin faiz oranı değişiklik gösterebileceğini bilmenizi isterim. Faiz oranındaki değişikliği belirleyici unsur ise başvuru sahibine ait kredi notu değeridir. Böylece yüksek kredi notuna sahipseniz çok daha uygun faizlerde ING esnaf kredisi kullana bilirsiniz.

Esnaf kredisi kullanmak için tercihini devlete ait bankalardan yapmak isteyenler. HALKBANK Esnaf Kredisi Hesaplama Tablosu üzerinden güncel faiz oranlarını görebilirsiniz.

ING güncel esnaf kredisinin faiz oranları kaç? sizler için yer verdik. Şimdi sıra geldi hesaplama işleminin yapılmasına 😉

ING Esnaf Kredisi Hesaplama Yapma

ING bankası esnaf kredisi faiz oranları değişiklik göstere bilmektedir. Bu değişikliği belirleyici etken ise başvuru sahibi esnafın kredi notu skorudur. Bundan ötürü de bir çok banka kredi faiz oranlarını İnternet sitelerinden pek yer verme taraftarı olmaz. ING bankasının normal ortalama kredi notuna sahip bir esnaf için belirlemiş olduğu bu ayki faiz oranını yukarıda göre bilirsiniz. Hızlı kredi olarak vermiş olduğu kredinin geri ödemleri ise aylık olarak sağlanır. Buna mütekellim biz de ING bankası esnaf kredisi hesaplama yapma işlemini aylık ödemeli olarak ele aldık. Böylece en üst limit olan 100.000 TL için 36 vadelere göre %2.44 oranında ING esnaf kredisinin geri ödeme hesaplaması aşağıdaki tablomuzda olduğu gibidir.

Miktar Vade (Ay) Ayda Bir Geri Ödeme Miktarı Toplam Maliyet
25.000 TL 36 1.132,83 TL 40.781,68 TL
50.000 TL 2.265,65 TL  81.563,69 TL
75.000 TL  3.398,48 TL 122.345,27 TL
100.000 TL 4.531,30 TL 163.127,02 TL

ING esnaf kredisinin hesaplaması bu şekilde. Geri ödeme miktarları faz mı geldi? O zaman bir de Yapı Kredi KOBİ Esnaf Ticari Kredisi Başvurusu sayfamıza göz atın derim. Belki aradınız esnaf kredisi fırsatı o sayfadadır? Geri ödeme planını oldukça ideal buldu iseniz, başvuru işlemi peki nasıl yapılır?

ING Esnaf Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

ING esnaf kredisi başvurusu yapmak çok kolaydır. Bunun kolaylaşmasını da ING bankasına borçluyuz. Çünkü esnaf kredisi başvurusunu sizin için ING çalışanları işletmenize gelerek yardımcı olabilmektedir. Böylece dükkanınızı kapatmadan ING kredi başvurunuzu kolaylıkla tamamlaya bilmektesiniz. Peki, ING esnaf kredisi ön başvurusunu nasıl hızlı bir şekilde yapa bilirsiniz.

  1. ING ticari müşterisi iseniz ING MOBİL uygulaması üzerinden.
  2. Yada HIZLI ENAF KREDİSİ BAŞVURU FORMU doldurarak anında yapabilirsiniz.

Ön başvurunuz onay aldıktan sonra ING esnaf kredisi başvurunuzu kefilsiz, teminatsız olarak tamamlaya bilirsiniz. Sadece vergi levhanızla işlemleri tamamlamak için sizi arayan ING çalışanıyla randevulaşmanız yeterdir.

ING bankası esnaflara destek sağlamak için özel KOBİ hattı kurduğunu biliyor musunuz? Böylece haftanın her günü 09:00 ila 18:00 saatleri arasında destek alabilirsiniz. ING KOBİ destek çağrı merkezine ait telefon numarası ise; 0-850-222-04-64 tır.

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın