DEVLET Kredi

İcralık Hacizli Emekliye PTT’den Kredi Müjdesi

İcralık Hacizli Emekliye PTT’den Kredi Müjdesi

Emekli olana kadar bin bir mücadele ile geldiğiniz şu günlerde nakit ihtiyaçlarınızı icralık yada hacizli konumdan ötürü kredi çekemiyorum diyorsanız hiç üzülmeyin. Maaşınızı aldığınız bankadan bu ister PTT anlamalı olsun yada olmasın 40.000 TL kadar kredi adınıza firmalar çıkarttırıyor. Ufak bir komisyon bedeli karşılığında sizlere vereceğim telefon ve adres bilgilerine başvuru yapmanız durumunda kara listede dahi olsanız sadece maaşınızı aldığınız bankadan kredi kullana bileceksiniz. Bu kredi müjdesi verdiğim haberim ile başvurunuzu İstanbul yada İzmir gibi büyük illerimizden dahi rahatlık ile sadece bir faks ile yapabilirsiniz.

İcralık Emekli PTT’den Kredi Çekebilir Mi?

Bilindiği gibi PTT özelleştirildikten sonra çok köklü değişiklere beraberinde imza attı. Sadece iletişim hizmetleri ile faaliyet göstermek ile kalmayan PTT artık finansman sektörüne de dahil olmuştur. İlk etap da anlaşmalı bankalar ile emekli müşterilerin maaşlarını tahsil etmeye başlayan PTT şuan içerisinde tamamen bankacılık sektöründe kendi alt yapısı ile faaliyet göstermektedir. Bütün ilk başlarda bankacılık sektörünün uygulamış olduğu müşteri çekme stratejilerini PTT’den harfiyen uygulamaktadır. Bu stratejilerin en başında ise icralık yada kara listeye çeşitli nedenlerden ötürü düşmüş ve dolayısı ile kredi notu değerinden bankalardan kredi çekemeyenlere finansman sağlaması gelmektedir. Her ne kadarda Ziraat Bankası Emekliye Kredi Müjdesi (Düşük Faiz Ayrıcalığı) kadar bu anlaşmalı bankalar ile olanak sağlayamazsa da ciddi bir şekilde anlaşma yaptığı bankalar üzerinden maaşınızı PTT üzerinden almanız haline kredi çıkmasına katkı sağlamaktadır. PTT ile anlaşmalı bankalar hangileri olduğuna ilk olarak isterseniz bir bakalım, daha sonra izlemeniz gereken yolu sizlere adımlar halinde anlatacağım.

PTT ile Anlaşmalı Bankalar:

 • Aktif Bank
 • ING Bank
 • TEB Jet
 • Denizbank
 • BURGAN Bank

PTT anlaşmalı bu bankalardan şayet emekli maaşınızı PTT de üzerinden alıyorsanız ilk olarak sizlere sağlayacağı belkide en büyü avantaj 81 yaşına kadar kredi kullana bilmeniz olacaktır. Ziraat Bankası 70 Yaş Üstü Kredi dahil olmak üzere hiç bir banka yaş sınırından ötürü sizlere emin olun bu bankalar kadar yardımcı olamayacaktır.

İcralık Hacizli Emekliye Kredi İstanbul, İzmir Dahil

Her ne sebepten ötürü icralık olduğu iseniz olun rahatlık ile İstanbul ve İzmir gibi büyük illerimizde kredi kullana bilirsiniz. Hacizli dahi olsanız özellik ile maaş aldığınıza bankalardan ufak bir komisyon karşılığında adınıza kredi çıkartan firmalar vardır. Açık konuşmam gerekir ise ben İstanbul, Ankara yada İzmir de bu firmalardan tanıdığım ne yazık ki yok! Ama, sizlere Eskişehir’de faaliyet gösteren ve sadece emekli maaşını aldığınız bankadan adınıza ufak bir komisyon karşılığında 40.000 TL kadar kredi çıkartan bir firma ile tanıştırabilirim. Hatta adres vermek ile kalmayıp doğrudan orada görevli olan arkadaşımızın cep telefon numarasını verebilirim. Böylece hiç 800 900 1200 Puana Kredi Veren Bankalar için kredi arayışına girmeden direk maaş aldığınız bankadan nakit ihtiyacınızı karşılaya bilirsiniz.

Resmini de sizler ile paylaştığım bu arkadaşım Samet ÇETİN’beydir. Cep telefon numarası ise 0-546-890-06-00 dır. Adres ise: İstiklal Mahallesi, Konuk Sokak Ak Çinler İş Merkezi Numara 6/8 ODUNPARAZI/ESKİŞEHİR

Sosyal Medya Adres: Faceboook

Samet bey sizlere hangi ilde olur iseniz olun mutlaka icralık yada kara listede dahi olsanız emekli maaşınızı aldığınız banka üzerinden size 40.000 TL kadar kredi çıkartacaktır. Samet beyi mesai saatleri içerisinde istediğiniz zaman arayarak kendisinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hacizli İcralık Emekliye Hangi Bankalar Kredi Veriyor?

Emekliler dahil olmak üzere tüm kesimin bankalardan kredi çekememe nedeni kesinlik ile düşük kredi notu değeridir. Bireysel Kredi Notu Normalde Kaç Olmalı? (800-1200 Puan Yeter Mi?) diye soruyorsanız eğer, bu bankalarda göre değişmektedir. Evet, doğru duydunuz şayet icralık veya hacizli iseniz kredi puanınıza da 1000 puan ve üzeri iseniz size tavsiye edeceğim bankalar dan kredi kolaylık ile kullana bilirsiniz. İnternet üzerinden başvurunuzu yapın görün banka nasıl da krediniz onay alacak. Peki, hangi bankalar üzerinden başvuruda bulunmalısınız? Tutup, Garanti, AKBANK yada QNB Finansbank diyeceğim diye bekliyorsanız kesinlik ile yanılıyorsunuz. Ben size direk olarak tavsiye edeceğim tek banka ”Türkiye Finans Katılım” bankasıdır. Bankanın 1000 puan ve üzerinde kredi verdiğini çok iyi biliyorum. Ama, 800 yada 600 gibi puanlar için buna kefil olamam. Lakin, emekli olduğunuz için ve emekli maaşınızı şayet bankamıza taşırsanız bu şekilde de kredi kullana bileceğinizi düşünüyorum.

Bankanın ”Dijital İhtiyaç Finansmanı” kapsamında sağlamış olduğu bu ay ki 12 ay vadeli krediler için faiz oranı aylık sadece %0,97 oranındadır.

 • 24 Ay için %0.98
 • 36 Ay için ise %0.99
 • 48 ile 60 ay için ise faiz oranı aylık %1.00 oranındadır.
Türkiye Finans Katılım Bankası 10.000 TL Geri Ödeme Tablosu
12 Ay 24 Ay 36 Ay 48 Ay 60 Ay
897,72 TL 480 TL 343 TL 275 TL 234 TL

Kredinizin ön başvurunuzu kimlik ve cep telefon numaranız ile buradaki form üzerinden hemen yapabilirsiniz.

İcralık Hacizli Emekliye PTT’den Kredi Müjdesi HAKKINDA LÜTFEN SORUNUZU SORUNUZ

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. blank Sadet dedi ki:

  Maasimi pttden aliyorum ama kredi borcundan dolayı tüm maaşım kesiliyo avukatta yapılandırma yapılmıyo tüm maasimi aliyo eskiden 600 lira idi maaşım şimdi 1650 oldu ama yapılandırma yapılma diğinden borcumu yapilandiramiyorum ve yeni kredi çekemiyorum borcum 7500 ve 15bin olduğunu söylediler 2 senedir hiç maas almadım şimdiye yarışı bitmesi lazımdı ama ayda yüzde 12 faize gitmiş maaşım bu konu ile ilgili ne yapabilirim ne zamana kadar biteceği belli değil defi avukat bu nasıl bi şey anlamadım 1 kuruş maas almıyorum muvakkat im varmış alamazmışım maasindan para

 2. blank Birsel büyük dedi ki:

  Benim ziraata 28 bin tl borcum var icralik oldum ama 2 senedir öduyorum emekli maasimla yetim ayligi aliyorum bankanin borcunu kpatmak istiyorum veren bankadan 60 bin cekmek istiyirum yardımcı olursanız sevinirim

DEVLETKredi.Com