Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

İbrahim Saraçoğlu Zayıflama Kürlerinden En İyi 5 Tanesi

Zayıflamak isteyen arkadaşlarımız burada mı? Sizler için İbrahim Saraçoğlu'ndan %100 etkisi olan mükemmel zayıflama kürlerinin araştırmasını yaptık. Genel olarak hepimizin hayalinde fit bir görünüme sahip olmak vardır. Bu hayallerimize ulaşabilmek için Profesör Doktor İbrahim Saraçoğlu'nun hazırlamış olduğu tarifler bulunmamaktadır. Hem de dediğim gibi %100 çözüm etkisiyle birlikte.

İbrahim Saraçoğlu Zayıflama Kürlerinden En İyi 5 Tanesi

Basit evde hazırlanabilecek, sağlıklı kilolar verdiren, kür tariflerini sizler için araştırdık. Sadece bununla kalmayıp yağ yakımında çok büyük  etkisi olan, ödem atmamıza kadar faydası olan bir çok tarif yazımızda mevcuttur. Haydi şimdi hep birlikle sağlıklı yöntemler ile 1 Haftada 5 kilo vermek için ne yapmamız gerektiğini görelim.

Neler Var?

1- İbrahim Saraçoğlu’ndan Zayıflamak İçin Mucize Tilya Kür Tarifi

İbrahim Saraçoğlu’nun tüm programlarında söylemiş olduğu bir söz vardır. Eminim ki bir çoğunuz bu sözü duymuştur. Nefsine hakim olan her kişi istediği kiloyu verebilir. Bence çok ama çok doğru bir söz. Tabi ki nefis ile birlikte yanında önerilen ve sizlere uyum sağlayan kür tarifleri ve  En Etkili Zayıflama Çaylarını da uygulamak gerekiyor. İbrahim Saraçoğlu’nun zayıflamak için en birinci mucize, leptin ve ghrelin hormonu yani tokluk ve açlık  hormonlarımızın dengelenmesinde çok büyük faydası olan Tilya Kür tarifini hep birlikte görelim.

Tilya Kür Tarifinin Malzemeleri:

 1. 3 tutam altın otu yani 10 gram kadar
 2. 3 tutam ıhlamur yaklaşık 10 gram kadar
 3. 10 adet kuşburnu 10 gram gelecek şekilde
 4. 1 litre klorsuz hazır su
 5.  Keten tohumu yağı

Tilya Kür Tarifinin Hazırlanışı:

1 litre klorsuz hazır suyu ocakta yada su ısıtıcı olan kettle da kaynatalım. Kaynayan suyun içerisine 10 gram yani 3 tutam ıhlamuru ilave edelim. Hemen arkasından 10 adet kuşburnunu da ekleyelim. Eklemiş olduğumuz malzemeler ile 5 dakika kaynamaya bırakalım. Beşinci dakika dolduğunda içerisine 1 tutam yani 10 gram kadar doğru altın otunu da ilave edelim. 4 yada 5 dakika kısık ateşte kaynatıp ocağın altını kapatalım. Biraz demlemeye bırakalım. Hazırlamış olduğumuz kürümüzü yada çayımızı sizler ne derseniz. Soğutmadan sıcakken cam bir sürahinin içerisine süzelim. Görmüş olduğunuz üzere kürü hazırlamak bu kadar basit ve kolay. Şimdi geçelim hazırlanan bu kür nasıl ve ne şekilde tüketilmelidir.

blank

İbrahim-Saraçoğlu’ndan-Zayıflamak-İçin-Mucize-Tilya-Kür-Tarifi

Tilya Kür Tarifi Nasıl ve Ne Zaman Kullanılır:

Tilya kürünü hazırladık ve cam bir sürahiye koyduk. Gün içerisinde hazırlamış olduğumuz kürü aç yada tok belli saat aralıkları ile tüketmeye özen göstermeliyiz. Hepsini bir anda tüketmeyin. İbrahim Saraçoğlu’nun tavsiyesi ise, hiç bir sağlık problem ve mide sorunu yaşamayanlar. Sabah uyandığınızda aç karnına, öğlen vakti aç karnına, akşam aç karnına ve gece yatmadan önce almanızı tavsiye etmektedir. Özellikle yemeklerden 1 saat önce alınmalıdır. Bu uygulamayı aynı aralıklarda bir ay düzenli olarak yapmalısınız. Sonrasında 1 yada 2 hafta bir ara verdikten sonra tekrar 1 ay devam edebilirsiniz. Bu kür sayesinde ayda en az 5 yada 6 kilo verebilirsiniz. Fark ettiyseniz en azından bahsettik. Bünyeden bünyeye değişiklik gösterdiği görülerek bazı kişilerde ayda 8-10 kilo vermelerine yardımcı olmaktadır. Tabi ki bu kür ile birlikte nefsine biraz daha hakim olarak beslenmenize de dikkat etmelisiniz. Tilya kürünü emziren annelerde eğer bebeği 6 ayı doldurdu ise rahatlıkla kullanabilir. Bu sayede hamilelikte almış olduğu kiloları da vermesine yardımcı olur.

Benim bünyem kiloları biraz geç atıyor. Kilo vermede zorluk çekiyorum. Kürün yanında önerebileceğiniz diyet listesi istiyorum diyen arkadaşlarımız Zor Kilo Verenler İçin 7 Günlük Ücretsiz Diyet Listesi bulunmaktadır. İçerisinde gerçekten sizleri zorlamayacak mükemmel diyet listesi vardır. İstediğiniz ideal kiloya ulaşabilmeniz için, vermiş olduğumuz adresten yararlanmanızı şiddetle tavsiye edebilirim.

Hızlı kilo vermek içinKeten Tohumunu” kürün yanında sabah öğle akşam 1 çay kaşığı şeklinde tüketmelisiniz. Tilya Kür tarifinin faydalarını, malzemelerini, hazırlanışını ve son olarak nasıl kullanacağınıza dair olan tüm bilgileri sizler için paylaştık. Şimdi sıra geldi evde hazırlanan, sağlıklı ve hızlı kilo verdiren kür tariflerine.

2- İbrahim Saraçoğlu’ndan Evde Hazırlanan Sağlıklı ve Hızlı Kilo Verdiren Göbek Eriten Kür Tarifi

Bir çoğumuz hem evde kalıp, hem de kilo vermek istiyor. Özellikle ev hanımlarımız oldukça şikayetçi olduğu bir konu. Çalışmıyorsunuz, hiç bir işle ilgilenmiyorsunuz, evde kalmak zorundasınız. Yani ev işi ailenizin çamaşır, bulaşık, yemek ihtiyacı tüm gününüz sadece bu rutin işlerle geçiyor. EEE haliyle tabi ki kilo almanıza en büyük sebep. Hiç bir sosyal aktivite yok. Spor, egzersiz yok. Bunları yapmak için fırsatta yok diyen arkadaşlarımız için, İbrahim Saraçoğlu evde hazırlamış olduğunuz kür tarifleri ile hızlı kilo vermenize yardımcı olmaktadır. Bu tarifler nelerdir diye soranlar için yazımızın devamını dikkatlice okumaya devam etmelisiniz.

Evde Hazırlanan Sağlıklı ve Hızlı Kilo Verdiren Göbek Eriten Kür Tarifinin Malzemeleri:

 1. Domates suyu
 2. Maydanoz 1 bağlam
 3. Limon  1 tane
 4. 1 su bardağı hazır su

Evde Hazırlanan Sağlıklı ve Hızlı Kilo Verdiren Göbek Eriten Kür Tarifinin Hazırlanışı:

Eğer kış dönemindeyseniz domates suyunu yazın doğal bir domateslerden pişirilmeden hazırlamanız gerekmektedir. Hatta yazın doğal 20-30 kilo alın, derin durdurucuda saklayarak her gün taze bir şekilde tüketin. Özellikle haziran ayında sera dışında yetişen doğal domatesler ile taze sıkılarak hazırlanmalıdır. Yapacağınız tek bir işlem sadece domatesin suyunu hazırlamak içerisine hiç bir katkı malzemesi katmadan robot yada blender ile sıkılarak hazırlamak olacaktır. Bunu yanında maydanoz ve limonu da hazırlanışına geçelim. Maydanozları da  taze olarak seçmeliyiz. Bir bağlam maydanozu sapları ile birlikte büyük büyük doğrayarak robotun içerisine koyalım. Üzerine 1 limonu sıkalım. 1 su bardağı özellikle hazır klorsuz olan suyu ilave edelim. Robotu çalıştıralım. İyice parçalayıp yemyeşil suyu çıkana kadar çalıştıralım. Tamamen  parçalandıktan sonra kürümüz hazır.

blank

İbrahim-Saraçoğlu’ndan-Evde-Hazırlanan-Sağlıklı-ve-Hızlı-Kilo-Verdiren-Göbek-Eriten-Kür-Tarifi

Evde Hazırlanan Sağlıklı ve Hızlı Kilo Verdiren Göbek Eriten Kür Tarifinin Kullanımı:

İlk olarak hazırlamış olduğunuz maydanoz kürünü her sabah aç karnına 1 su bardağı içilmelidir. 15 gün aynı şekilde devam etmelisiniz. Ardından 1 hafta ara vererek yeniden bir on beş gün daha kullanılmalıdır. Bununla birlikte günde bir defa öğleden sonra bir bardak domates suyu içmelisiniz. Domates suyu kürünü 1 ay uygulayıp 1 hafta ara verdikten sonra tekrar bir ay devam etmelisiniz. Sonrasında sizlerde göreceksiniz ki, hızlı bir şekilde göbeğiniz yok olarak kilo vermeye başladığınızı fark edeceksiniz. Bu kür ile ayda en az 6-7 kilo verebilir. Ve göbek bölgesindeki tüm yağları eritebilirsiniz. Domates vücuda alındıktan sonra belli bir bölgelerinde depolandıkları için, molekül yapısından dolayı göbek eritmesine yardımcı olmaktadır. Maydanoz kürü ile birlikte uygulandığında ise hızlı bir şekilde kilo vermemize yardımcı olur.

Tabi ki bununla kalmayıp 1 3 4 10 21 Günde Göbek Eriten Diyet (Kür Detoks)uygulayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey vermiş olduğumuz linkten gerekli bilgileri almak olacaktır.

Sizlere bu önemli bilgiyi de verdikten sonra şimdi sıra geldi İbrahim Saraçoğlu’nun hazırlamış olduğu mükemmel etkisi çok yüksek, yağ yakan kür tarifine.

3-  İbrahim Saraçoğlu’ndan Yağ Yakan Kür Tarifi

İbrahim Saraçoğlu’nun genelde her programında söylemiş olduğu bir bilgiyi sizlere aktarmak istiyorum. Bildiğiniz üzere dere otunun her derde deva olduğunu söylerler.  Kilo bakımından da dere otunun faydası, ağızdaki lezzeti frenleme, iştahı kesme, hemoroidi ve tiroitlerin sağlıklı çalışmasına, ve şuan bizler için en önemlisi vücudumuzda  yağ depolamamaya başlamış olmamasıdır. Nasıl mı? Yapmanız gereken sadece günde her sabah aç karnına taze 3 yaprak yemek olacaktır. Bununla birlikte maydanoz limon ve sarımsak kürünü uygulamanız gerekmektedir.

Yağ Yakan Kür Tarifinin Malzemeleri:

 1. Taze Anadolu sarımsağı
 2. 15-16 tane taze köy maydanozu
 3. 1 tam limon suyu dolu dolu 2 yemek kaşığı olacak şekilde
 4. 150 cc doğal hazır su

Yağ Yakan Kür Tarifinin Hazırlanışı:

Blenderin yada robotun içine 1 diş iri olacak Taşköprü, Anadolu sarımsağı, 15 16 tane sapları ile beraber köy maydanozu, tam bir limonu yani 2 yemek kaşığı dolu dolu çıkacak bir şekilde  sıkılacak. Son olarak 150 cc çeşme suyu olmayan klorsuz hazır doğal suyunu ilave edip blenderinizi çalıştırın. İyice suyu çıkana kadar ve parçalanana kadar geçirin. Kürünüz hazırlanmış olacaktır. Kürü özellikle her gün taze bir şekilde hazırlamalısınız. Kesinlikle bekletmeden, hazırlanır hazırlanmaz hemen içmelisiniz.

blank

İbrahim-Saraçoğlu’ndan-Yağ-Yakan-Kür-Tarifi

Yağ Yakan Kür Tarifinin Kullanışı:

Hazırlanan bu kürün nasıl tüketileceğine geçecek olursak. Burayı çok dikkatli bir şekilde okumalısınız. Yukarıda da söylemiş olduğumuz üzere kesinlikle hazırlanan kürü bekletmemelisiniz. Bırakın 1-2 günü 1 saat dahi bekletmeden hazırladığınız anda tüketmelisiniz. Şimdi yapmanız gereken ise,

 • 27 günlük bir uygulama olacaktır.
 • 3 gün sarımsaklı
 • 3 gün sarımsak sız yani sadece maydanoz limon ve su olacak.
 • Böylelikle 6 gün oldu
 • Arkasından bir 3 gün daha sarımsak maydanoz limon ve su hazırlayacaksınız.
 • Toplam bu şekilde 9. gün oldu
 • Sonrasında en az 3 gün, en fazla 5 gün ara vereceksiniz.
 • Verilen ara bittikten sonra
 • yine aynı şekilde
 • 3 gün sarımsaklı
 • 3 gün sarımsak sız
 • 3 gün sarımsaklı
 • Yine ara en az 3 gün en fazla 5 gün
 • Son olarak ise yine aynı şekilde
 • 3 gün sarımsaklı
 • 3 gün sarımsak sız
 • 3 gün sarımsaklı
 • böylelikle 3 dokuz yapınca toplam 27 gün oluyor.

Bu uygulamayı sabah kahvaltıdan 10 yada 15 dakika önce posası ile beraber aç karnına içmelisiniz. 27 gün sonra istediğiniz zamanı ayırıp tekrar bir 27 gün yapabilirsiniz. Sağlık yönünden yılda en az 4 defa yapmanızda çok büyük fayda var. Tabi ki siz isterseniz sayıyı yükseltebilirsiniz. Bunun yanında Soda Diyeti İle 10 Günde 10 Kilo verebilirsiniz. Nasıl mı? Gerekli tüm bilgiler vermiş olduğumuz adresin içeriğinde bulunmaktadır.

4- İbrahim Saraçoğlu’ndan Sağlıklı Zayıflama ve Ödem Atıcı Kür Tarifi

Vücutta kan dolaşımı problemi yaşayanlar. Mesela ayaklarınızda ödemler oluşur. Bunun bir çok nedeni vardır. Rahatsızlığı olmayanlar da dahi ödemler oluşmaktadır. İbrahim Saraçoğlu’nun sağlıklı bir şekilde ödem atmanıza yardımcı olacak bunun yanında da kilo verenize bire bir çare olan tarifi sizlerle paylaşalım.

Sağlıklı Zayıflama ve Ödem Atıcı Kür Tarifinin Malzemeleri:

 1. 4-5 adet lahana yaprağı
 2. 15-16 kök maydanoz
 3. 1 adet limon
 4. 1 litre klorsuz hazır su
 5. 25-30 adet kurutulmuş kiraz sapı
 6. 5 gram mısır püskülü

Sağlıklı Zayıflama ve Ödem Atıcı Kür Tarifinin Hazırlanışı:

1 litre klorsuz hazır suyu kaynatalım. Kaynamaya başlayan suyun içerisine 4 yada 5 adet lahana yaprağını elimizde büyük parçalara ayırıp ilave edelim. 3 dakika kaynamaya bırakalım. 3 dakika süresi dolduğunda taze 15-16 kök maydanozu yine elimizde sapları ile birlikte büyük parçalara ayırarak atalım. Ve hepsini birlikte 5 dakika daha kaynatalım. Kaynayan karışımı hiç bekletmeden sıcak bir şekilde cam kaba boşaltalım. Karışım ılıdığında içerisine 1 limonu yani 2 yemek kaşığı dolu dolu sıkalım. Ve ödem arttırarak kilo vermemize yardımcı olan kür hazırlanmış olur.

blank

İbrahim-Saraçoğlu’ndan-Sağlıklı-Zayıflama-ve-Ödem-Atıcı-Kür-Tarifi

Sağlıklı Zayıflama ve Ödem Atıcı Kür Tarifinin Kullanışı:

Hazırlamış olduğumuz bu kürü aç karnına gün içerisinde sabah öğle akşam ve yatmadan önce aç karnına tüketmeliyiz. Hazırlanan kür aynı gün içerisinde tüketilmesi şarttır. Ertesi gün kesinlikle bırakılmamalıdır. Bu uygulamayı 21 gün hiç aralıksız devam etmelisiniz. 21 günün sonunda en az 5 en fazla 7 gün olacak şekilde ara verdikten sonra tekrar devam etmelisiniz. Aynı beslenme şekline devam ederek bu karışımı içtiğinizde ayna en az 3 kilo vermenize yardımcı olur. Ama hakikaten sağlıklı bir şeklide kilo vermenize yardımcı olur. Hem her şeyi yiyip içip hem de kilo vermiş oluyorsunuz.

Kilo vermek kadar kilo almanın da ne kadar zor olduğunu biliyor muydunuz? Bu konuda da bir çok arkadaşımız mustarip. Fakat çözüm yolu var. Nasıl mı? Gelin hep birlikte görelim 1-2 Haftada 3 5 10 Kilo Nasıl Alınır? (En Çok Ne Yerseniz Kilo Alırsınız?) adres üzerinden zayıflamak isteyen arkadaşlarımız da nelerden uzak duracaklarını bu sayede görmüş olacaklardır. Bilgi almanızı şiddetle sizlere önerebilirim.

Bununla beraber yapılacak olan tarif ise sabah kurutulmuş kiraz sapı, akşamda mısır püskülü olacaktır. Sabah uygulanması gereken 1 su bardağı klorsuz suyun içerisine 25-30 adet kiraz sapı ilave edilir ve kaynamaya bırakılır. 5 dakika kısık ateşte kaynatılarak ocağın altı kapatılır. ve bir su bardağı içerisine süzülür. Kahvaltıdan en az 2 saat sonra tüketilir. Yine 1 su bardağı klorsuz suyun içerisine 1 tutam yani 5 gram kadar mısır püskülünü ilave edelim. 5 dakika kısık ateşte kaynamaya bırakalım. Kaynayan mısır püskülünü süzelim akşam yemeğinden en az 2 saat sonra içelim. bu uygulamayı bir ay boyunca hiç ara vermeden devam ettirelim. Vücudunda genel bir ödemi olanlar için gerçekten bulunmaz bir nimet olmaktadır. Bunları uygulan kişilerde kesinlikle hiç bir şekilde ödem olamaz. Bunun beraberinde tabi ki kilo vermede oldukça hızlıdır.

5- İbrahim Saraçoğlu’ndan 1 Haftada 5 Kilo Verdiren Kür Tarifi

Bir çoğumuz kilolarımızdan ve özellikle göbek bölgemizden şefkatçi durumdadırlar. Hatta göbeklerimizi simit diye adlandırılarak kaldı gitmez düşüncesi içerisindeyiz. Aslında bunları yok etmek o kadarda zor değil. Evet dışarıdan bakıldığında ne kadar meşakkatli görünse de nefsinize hakim olduğunuzda o kadar zor olmadığını göreceksiniz. Bu arada en önemli nokta kararlarınız ve nefsinizdir. Bunun için öncelikle İbrahim Saraçoğlu’nun önerilerini görelim. Güm içerisinde tüketilmesi gerekenler.

 • Günde en az 1,5 litre su
 • Mevsiminde bol bol domates tüketilmeli,
 • Kükürtlü olan tüm sebzeler bol miktarda yenmeli (lahana, brokoli, karnabahar) tiroit hastaları için önermemektedir.
 • Taze peynir
 • Yoğurt
 • Süt
 • Taze mevsimine uygun olan  tüm meyve ve sebzeler tüketilmelidir.
 • Simit, kraker, yulaf ezmesi, çavdar, patates, pirinç, makarna ve bütün baklagiller ölçülü olmak şartı ile abartmadan yenilebiliyor.
 • Kepek ve lifli gıdalar
 • Sabah, öğle ve akşam yemeklerinden önce muhakkak taze dere otu bir tutam tüketilmelidir. Bu kesinlikle uygulanmalıdır. Sebebini yukarıda da bahsetmiştik. Tokluk hissi verir ve tok tutar. Özellikle çok iştahlı bir şekilde sofraya oturanlar için mükemmel iştah kesici olarak ta adlandırılmaktadır. Deneyin ve görün diyebiliriz.

Tüm bunların yanında tabi ki gün içerisinde uygulamanız gereken bir kür tarifi de bulunmaktadır. Hem hızlı ir şekilde kilo vermenize yardımcı olur. Hem de hayalinize ulaşmanızı sağlar.

1 Haftada 5 Kilo Verdiren Kür Tarifinin Malzemeleri:

 1. 1 kase yarım yağlı doğal kendinizin mayalamış olduğu yoğurt
 2. 1 adet limon
 3. 1 tatlı kaşığı pul biber

1 Haftada 5 Kilo Verdiren Kür Tarifinin Hazırlanışı:

1 kase yarım yağlı doğal yoğurdun içerisine 1 adet yani 2 yemek kaşığı limonu sıkalım. Üzerine 1 tatlı kaşığı pul biberi ilave edelim. İyice karıştıralım. Kürümüz hazır.

blank

İbrahim-Saraçoğlu’ndan-1-Haftada-5-Kilo-Verdiren-Kür-Tarifi

1 Haftada 5 Kilo Verdiren Kür Tarifinin Kullanışı:

Hazırlamış olduğunuz bu kürü özellikle yatmadan 1 yada 2 saat önce tüketmelisiniz. Sonrasında hiç bir gıda tüketmemelisiniz. Sadece bol su içip yatıp uyuyabilirsiniz. Bunun yanında ne yaparsam çok daha çabuk kilo verebilirim derseniz de 2 Haftada 5 10 Kilo Nasıl Verilir (Evde Hızlı Ve Kalıcı Bir Şekilde Kilo Vermenin Yolları) nelerdir. Adres üzerinden sizlere gerekli olan tüm bilgilere ulaşım sağlayabilirsiniz. Umarım  vermiş olduğumuz bilgilerden faydalanmışsınızdır. Soru ve görüşlerinizi aşağıda👇 bulunan yorumlar kısmında bizimle paylaşmaya ne dersiniz? 😉

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın