Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

Holo HOT Coin Nedir? Kimin? Geleceği Kaç Para Olur?

Paribu ve Binance gibi yerli ve yabancı bilinmiş olan bir çok borsalarda listelenen Holo yani HOT nedir? İlk defa 2018 yılında borsalarda listelenen Holo geleceği ne olacak? Holo (HOT) yatırımcıları için bunların yanıtı vereceğim. Ama daha önce Holo bu hafta ne yaptı? Bir buna birlikte piyasa değeri ve haftalık fiyat değişimi ile görelim.

Holo HOT Coin Nedir? Kimin? Geleceği Kaç Para Olur?

Holo (HOT) için tüm bu merak edilenlere yer verdikten sonra da elbette konumuzu burada sonlandırmayacağız. Holo (HOT) kimin? Hangi ülkeye ait ve geleceği ne olacak? Gibi çokça merak edilen soruları da cevap vereceğim. Açıkçası arkadaşlar bu sayfada Holo coine ait tüm merak edilenleri bulabileceksiniz. Buladıklarınızı da bizlere yorumlarda ileterek gün için geri dönüş alacaksınız.

Neler Var?

Holo (HOT) Coin Bu Hafta En Çok Kaç Lira Oldu?

Arkadaşlar konumuza başlamadan önce sizler için hazırlamış olduğum bir kategori bulunmaktadır. Bir çok borsada yer alan tüm merak ettiğiniz kripto paraların geleceği ve hakkındaki diğer bilgilere https://www.devletkredi.com/?kripto sayfamızdan ulaşım sağlayabilirsiniz. Şimdi gelelim konumuza Holo (HOT) coin bu hafta en çok kaç lira oldu? Kesin bir şekilde ileri ki zamanlarda kaç para olacağını sizlere tabi ki söyleyemem. Fakat bugüne baktığımızda ise şimdiye kadar Holo (HOT) coin kaç lira oldu? Bunun beraberin de şuan ki piyasa değeri ne olmaktadır. Haftalık olarak baktığımızda düşüşe geçer mi? Ya da çıkmış mı olur? Bunları sizler için anlaşılır bir şekilde grafik halinde hazırlayıp paylaşmak istiyorum. Holo (HOT) ne olduğu ve geleceğinin ne olacağına kadar. Kime ait ve hangi borsalarda yer aldığına kadar tüm bilgileri sizlerle alt başlıklarda paylaşacağım. Tabi başlıklara geçmeden önce ilk olarak piyasa değeri ne alemde olduğunu merak edeceğinizi düşünerek, ilt etapta bu bilgilerden bahsetmek istiyorum.

Bu veriler  12.12.2022 tarihine göre oluşturulmuştur.

Haftalık Grafikte Holo (HOT) Coin En Fazla Kaç Lirayı Gördü

PİYASA DEĞERİ ($) GEÇEN HAFTA: 01,28 M BU HAFTA: 283,13 M
PİYASADAKİ ARZ GEÇEN HAFTA: 173,34 B BU HAFTA: 173,34 B
24 SAATLİK HACİM ($) GEÇEN HAFTA: 21,76 M BU HAFTA: 14,09 M
FİYATI (TL) 15.12.2022→ 0.03237 12.12.2022→ 0.03047
GEÇEN HAFTADAN BU YANA DEĞİŞİM -6,01%
EN FAZLA NE KADAR OLDU ($) 05.04.2021 Tarihinde coinmarketcap verilerine göre en fazla 0.2331 TL’yi görmüş olmaktadır.

 

TARİH

 TL OLARAK FİYATI

12.09.2022 0.04306 TL
19.09.2022 0.03635 TL
26.09.2022 0.03743 TL
04.10.2022 0.03746 TL
11.10.2022 0.03721 TL
17.10.2022 0.03734 TL
24.10.2022 0.03513 TL
31.10.2022 0.03786 TL
07.11.2022 0.03849 TL
15.11.2022 0.02982 TL
21.11.2022 0.02769 TL
29.11.2022 0.03034 TL
05.12.2022 0.03237 TL
12.12.2022 0.03047 TL

Arkadaşlar grafik halinde Holo (HOT) coin son verileri bu şekilde olmaktadır. Sıra şimdi geldi, yıllardır PARIBU borsasında da yer alan hepimizin bildiği ama yakından tanımadığımız bu Holo kripto parası ne olduğuna. Özellikleri ne olabilir ki bunu çıkaranlar niçin piyasaya sürmüş gelin şimdi hep birlikte sorularımıza yanıt bulalım.

Holo (HOT) Coin Nedir? 2 Harika Özellikleri Nelerdir?

Holo (HOT) coin nedir? En önemli 2 harika özelliği ile bilinen özellikleri nelerdir? Bunların yanıtına geçmeden önce bilmenizi istediğim en önemli konu hala bu projenin geliştirme aşamasında olduğudur arkadaşlar. Görülen o ki 2018 yılında piyasaya çıkan Holo (HOT) coin sürekli kendi çapında bir geliştirme aşamasında olacağını düşünüyorum. Bunun haricinde birde Holo (HOT) coin blockchain ağını kullanmadığını biliyor muydunuz?

Evet doğru duydunuz tamamen bağımsız kendi platformu üzerinden işlem yapmaktadır. Buda ona tabi ki hem + olarak hem de hızlı ve efektik olma özelliği katmaktadır. Bu özelliğiyle Holo (HOT) kullanıcılarına daha ucuz işlem sağlayacağına da söz vermektedir. Önemli olduğunu düşündüğüm bu bilgiyi de sizlerle paylaştıktan sonra Holo (HOT) coin nedir? Bunu en anlaşılır bir şekilde sizlere anlatmaya çalışacağım. Bunun beraberinde özelliklerinden de bahsedeceğim.

 1. ERC-20 tabanında üretilmiş olan kripto para birimi olmaktadır.
 2. 2018 yılında ICO çalışmasıyla birlikte piyasaya sürülmüştür.
 3. Madencilik işlemine sahip olmadığından dolayı da çevre dostu olarak bilinmektedir. Tabi yine bununla birlikte  saldırı olma riski de olmamaktadır.
 4. Holo (HOT) coin her katılımcıya kendi ”zincirini” veren ”Dağıtık Hash Tablosu (DHT)” kullanan uygulamalar için veri bütünlüğü protokolü olmaktadır.

Buraya kadar olan görmüş olduğunuz tüm bu özellikleri de göz önünde bulundurduğumuz da Holo cain nedir? Sorusuna yanıt olarak  sizlere şunları rahatlıkla söyleyebiliriz.

 • Holo (HOT) coin kendi üzerinde merkeziyet siz uygulamalar geliştirip, çalıştırabildiğiniz, finansal işlemler dahi yapabildiğiniz, bir platform olmaktadır.

Böylelikle Holo yani borsalarda kısa adı ile HOT diye bilinen coinin ne olduğunu ve ne işe yaradığını açıkladığımı düşünüyorum. Peki ya bu kripto para varlığı hangi ülkenindir. Sahibi kim? Şimdi sıra geldi Holo coinin güvenirliğine ve sorularınızın cevaplarına.

Holo (HOT) Hangi Ülkenin? Sahibi Kim? Güvenilir Mi?

Holo yani tüm borsalarda kısa adı ile HOT olarak bilinen kripto para hangi ülkenin? Sahibi kim? Daha da önemlisi güvenilir mi? Bu üç merak edilen sorunuzun cevabını burada vermek istiyorum. Sırası ile başlayalım. İl etapta Holo coin  hangi ülkenin olduğu görelim. Holo (HOT) ABD kökenli bir kripto para varlığı olmaktadır. Şimdi sahibini kim olduğunu görelim.

Kripto üzerinden nasıl para kazanılır hem de kısa yoldan nasıl zengin olunur. En Kolay Zengin Olmanın 1. Yolu: Yeni Nesil Ticaret! ile sizlere bağlantımızda açıkladım arkadaşlar. Emin olun ki gördülerinize ve okuduklarınıza inanamayacaksınız!

Holo (HOT) Coin Sahibi Kimdir?

Holo (HOT) coin sahibi 2 kişidir arkadaşlar. Her iki isimde deneyimli birer akıllı sözleşme yazılımcısı olmaktadır. Holo (HOT) coin kurucularının isimlerini resimlerini ve twiter sayfalarını aşağıda sizler için paylaşıyorum. Kurucusu olan bu kişilerin isimleri;

 1. Arthur Brock

  blank

  Arthur-Brock

 2. Eric Harris-Braun

  blank

  Eric-Harris-Braun

Holo (HOT) kurucuların her ikisi de ABD vatandaşı olmaktadır. Arthur Denver şuan Colorado de ikametgah ediyor. Holo kurucusun diğer ismi ise Eric Harris-Braun da Canaan, New York da yaşamını sürdürmektedir. Şunu da bilmenizi isterim. Her kripto para merkeziyet siz olduğundan dolayı resmi olarak ABD kripto parası da dememiz doğru olmaz  arkadaşlar.

Şimdi sıra geldi Holo (HOT) coinin güvenilir olup olmadığına. Baktığımızda fiziki bir birim tüm kripto paralar gibi değildir. Fiziki olmayan birimlere ne kadar güvenilir ise Holo (HOT) coin de bir o kadar güvenilmesi gerektiğini düşünüyorum. Fakat genel olarak Holo (HOT) coin ne kadar güvenilir diyorsanız da bunun cevabını net bir şekilde verebilmek için bana kalırsa hangi borsalarda yer aldığına bakmak gerektiğini düşünüyorum. Bu sebepten dolayı da sizlere Holo (HOT) coin hangi kripto para borsalarında yer aldığını aşağıda liste olarak paylaşacağım.

Holo (HOT) Hangi Borsalarda Yer Alıyor?

Holo (HOT) coin hangi borsalarda yer alıyor. Bana kalırsa bu bir kripto para olduğundan dolayı önce güvenilirliği sonra geleceği için son derece önemli bir konu olmaktadır. Bu sebeple sizlere Holo (HOT) coin yerli ve yabancı hangi borsalarda yer aldığını aşağıda tablo üzerinde yer vereceğim.

Holo (HOT) Coin Listelendiği Borsalar
1- Binance 5- Paribu
2- BigONE 6- Bitrue
3- CoinEx 7- Bitexen
4- ProBit 8- MXC.COM

Holo (HOT) şahsen kendimin yapmış olduğum araştırmalar sonucunda yerli ve yabancı olarak tabloda gördüğünüz tam 8 borsada yer almaktadır. Bu borsalar hakkında bilgi akmak ve ne derecede güvenilir olduğunu merak eden arkadaşlarımız için tüm meraklarını giderecek harika bir içerik hazırladım. 10 En İyi Dünyanın Güvenilir Kripto Para Borsası Sitesi Hangisi? buraya bırakmış olduğum bağlantıyı ziyaret etmeniz halinde tüm bilgilere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Holo (HOT) Geleceği Ne Olur? Kaç Parayı Görür? (1 USD Olacak Mı?)

Şuan en çok merak etmiş olduğunuz konuyu biliyorum ki en sona bıraktım. Çünkü bu konuyu ele almadan önce yasal olan bir uyarıyı yapmak zorundaydım. O uyarı ise bu başlık altında yer alan bilgiler tamamen benim şahsi düşüncem olmaktadır. Asla ama asla, yatırım tavsiyesi değildir arkadaşlar bunu bilmenizi istiyorum. Şimdi kendi şahsi düşüncelerimi sizinle paylaşacağım ve tabi ki yasal uyarımızı da yaptıktan sonra en çok merak etmiş olduğunuz sizlere son olarak vereceğimiz bilgi Holo (HOT) coin geleceğinin ne olacağına geçebiliriz. Holo (HOT) coin kaç parayı görür? Acaba 1 USD olacak mı?

 • Bilmiyorum daha önce kaldıraçlı işlemler diye bir şey duydunuz mu? Bilmeyen arkadaşlarımız varsa eğer 1 Numaralı Binance Ücretsiz Kripto Para Al Sat Botu ile Binance borsasında hiç bir bilgiye sahip olmasanız dahi kaldıraçlı işlemlerden para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz?  Hem de  kriptolar ister çıksın ister düşsün kazanan yine sizler olacaksınız.  Nasıl mı? Şayet merak ediyorsanız sizler için bırakmış olduğum bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Tüm bilgiler orada saklı!

Tüm alt coinlerde olduğu gibi Holo coin geleceği de BTC yani Bitcoin’e bağlı olmaktadır. Bitcoin ilerlemeden Holo (HOT) coin dair olmak üzere diğer tüm alt coinleri yükselebilmesi için cidden çok önemli bir gelişmenin yaşanması gerekmektedir. Holo coinde sizlere yukarıda da bahsetmiş olduğum gibi halen bir gelişme aşamasında olmaktadır. Bununla beraber birde şöyle bir listelendiği borsalara da kendim baktığım zaman bir çok global borsa da yer almadığını fark ettim. Yani bence bu iki şey Holo coin fiyat artışını doğrudan yükselişe geçirecek etkenler olmaktadır.

 1. İlk etapta Holo coin için yapılacak olan yeni bir güncelleme duyurusudur.
 2. İkincisi ise yeni bir global borsada listelenecek haberi yükselmesi için gerçekten geçerli bir neden olacağını düşünüyorum.

Tabi yine bunlarla beraber birde önünde sıfırlarında olması yatırımcıların dikkatini çekecektir diye umuyorum. Bu coin benim uzun zamandır takip ettiğim bir coin olmaktadır. İnanın ki çok düşük seviyelerden şuan ki değerine geldi. Yani yukarda grafik üzerinde yer verdiğim değerlerde şuan. Daha da önünde çok uzun yolların olduğunu Kanaat’ındayım. Dediğim gibi yine söylüyorum bu benim kendime ait olsan şahsi bir düşüncem olmaktadır. Hadi bakalım hayırlısı. İlerleyen günlerde hep beraber görmüş olacağız.

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın