Hipper Network Nedir Yorumlar Şikayetler

Hipper Network Nedir Yorumlar Şikayetler
21 Nisan 2018 tarihinde eklendi, 631 kez okundu.
İçerisinde bulunduğumuz teknolojik çağ ile artık herşeyin internet üzerinden yapılması olağandır. HİPPER A.Ş ile yapılan yeni yatırımlar ve kurulan işletmeler son aylarda oldukça ses getirmiştir. Aslında bu sistemi dijital para olarak adlandırmakta da büyük fayda var. Çünkü kazanç tablosu gerçek fakat yatırımları sanal olarak gerçekleştiren bu network sistemi nedir? Bu yatırım ile ilgili yorumlar ve şikayetlere ait detaylar hangileri bugün ele aldık. Sizde ne kadar güvenli bir ortaklık olduğunu merak ediyorsanız tüm yönüyle burada bulabilirsiniz.

Hipper Network Nedir ?

Yurt dışında kripto para adı altında seneler önce uygulamaya giren yatırım sistemi son 1 yıldır ülkemizde de oldukça revaçtadır. İnsanların eski dönemlerde saatlerce  ayakta, emir altında çalıştığı dönemler teknoloji ile çok azaldı. Bun göre kolay para kazanma isteği ve internet devri herkesi network işlerine yöneltti. Yurt dışında Bitcoin isimli sanal para , yatırım ile başlayan bu süreç hızla ilerledi. Bugün Türkiye de birçok temsilciye sahip bu şirket. İlk önce  Eskişehir, sonrasın da ise Kocaeli de faaliyet göstermeye başladı. Kendi kurulumuyla birlikte iş ortakları arayan şirket, birkaç çeşit yatırım planı hazırlayarak bireylere kazanç sağladı. Özellikle konut, araç, işletme gibi sermayeye ihtiyaç duyulan sektörler de kişilere danışmanlık hizmeti sağlayarak bir olan kazancınızı on katına çıkarmayı başarmıştır.  Hipper A.Ş patentli, güvenilir, sermayenizi kazanca dönüştüren bir şirketten. Peki bu sistem nasıl işliyor gelin bir bakalım.

Hipper A.ş ile Kazanç Nasıl Sağlanır?

2017 Yılının şubat ayında kurulan bu şirket aslında dünya da 80 ülke de hizmet vermekteydi. Verdiği yatırım ortaklığı ve danışmanlık hizmetiyle koyduğu sermayesi kat ve kat artırarak danışanlarına oturduğu yerden kazanç edinmeye davet etmiştir. Peki bu  sistem nasıl işliyor? Kuruluşu iş ortaklığı esasına dayanan bu sistem, binlerce kişinin iş ortaklığı ile dünya da yayılmaktadır. Günlük kazancı ortak bir payda da tüm danışanlara kazandırmak. Kişilerin  sermayesini yüksek kazançla tekrar kişiye kazandırmaktadır. Hipper network ile kazanmak için katılımcıların bütçelerine göre paketler oluşturulmuştur. Her kişinin bütçesi kendine göre olmasından dolayı en düşük paket miktarı 2 bin liradır. Koymuş olduğunuz bu sermaye ile  bir senelik coin almış. Aylık kazanç diliminde her ay maaş gibi hesabınıza yatmaktadır. Paranız karşılığında size verilen 1 senelik bilgisayar ile sistemi takip ederek sistemde kura çektirerek bu kazancı edinirsiniz. Çekiliş esaslı bu yatırım için şansa da ihtiyacınız var.

Hipper Network Kazanç Tablosu ve Güvenilirlik

Hemen her iş alanında riskler olduğu gibi  Hipper A.ş de de bir takım protokoller mevcuttur. Buna göre  bilgisayarınız da yaptığınız her işlem kayıt altında tutulur. Normal hayatta olduğu gibi hesabınıza yatan parayı 15 günde bir alacak şekilde maaş gibi çekebilirsiniz. Aylık belirlenen yüzde dilimler ile 2 bin liralık koyduğunuz sermaye en az 4 bin 500 lira aylık olarak yatırıma dönüşüyor.30 ayrı paket ile danışmanlarına kolaylık sağlayan firma kar oranlarına kazanca göre kişilere bölüştürmektedir. Banka hesaplarınız dan bizzat bu durumu kontrol edebiliyorsunuz.  Firma kuruluşundan itibaren prestijli ve deneyimli kimselerde çalışmıştır. Ayrıca şirket ortakları daha önce bilişim sektöründe aynı bu konumda çalışması danışanlarına güven vermiştir. Yapılan yazılımlar, yatırımlar kurulan her türlü ortaklıklar BDDK tarafından gözetim altında olduğundan onaylıdır. Çoğu kimsenin bilmediği ancak Türkiye Ticari Sicil gazetesinde firmayla ilgili, tüm detaylar yer almaktadır. Elektronik paranın temelini ülkemizde atan bu firma dünya üzerinde de 22 ayrı şirket ile 80 farklı ülke de 2009 yılından bu yana  hizmet vermektedir. Gönül rahatlığıyla sisteme başvuru yapabilirsiniz.

Hipper A.ş ile İlgili Şikayetler Ve Yorumlar

Teknolojik  açıdan para kazanmak işleyen kimselerin sayısı arttıkça iş seçenekleri de artıyor. Ancak içlerinde güvenilir olanı bulabilmek marifet. Ülke olarak bu güvensizliği yakın zamanda çiftlik bank ta yaşadık. Lakin Hipper Network ile diğer firmaları kıyaslamayın. Bu güne dek çok az sayıda olumsuz yorumu olan şikayeti hiç bulunmayan yatırım şirketidir. İnternet üzerinde bu konuda detaylı araştırma yapabilirsiniz. Sermaye koyularak yapılan her iş de olduğu gibi bu işte de risk bulunmaktadır. Ancak normal sektörlere bakarak bu risk grafiğinin aynı olduğunu yukarı da belirttik. 2018 yılında bende kazanmalıyım diyorsanız. Hipper Network birçok paket seçenekleriyle sizleri bekliyor.

Konu Videomuz

Bir önceki yazımız olan Dijital Kredi Nedir Hangi Bankalar Verir ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
KOSGEB Desteklenen Sektörler Nelerdir ?

Şayet KOSGEB destek programlarından her hangi birine başvuru yapacak iseniz ilk olarak mutlaka sektörünüzün desteklenip, desteklenmediğini kontrol etmeniz gerekmektedir. Şayet,...

Kapat