Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

Harcadıkça En Çok Puan Veren 5 Kredi Kartı Hangisi?

Harcadıkça En Çok Puan Veren 5 Kredi Kartı Hangisi?

Özellik ile akaryakıt ve market alış verişleri oldukça yüklü meblağlarda olduğu için bu 2 kalemde harcama yaptıkça hediye puan kazanmak herkesin avantajınadır. Yapmış olduğunuz diğer kredi kartı harcamaları için bol hediye para kazanmak istiyorsanız size tanıtacağımız çok avantajlı bu 5 kartını mutlaka değerlendirmenizi öneririm. Üstelik tanıtımı yapacağımız bu kartların içinde öyle bir tanesi var ki maaş sözleşmeli yada otomatik ödeme talimatı vermemiş olsanız dahi senelik kart aidatı ödemek zorunda değilsiniz.

Neler Var?

Harcama Yaptıkça Hediye Para Nasıl Kazanılır?

Artık günümüzde kredi kartlarının neredeyse hepsi yapılan harcamalara karşın hediye puan vermektedir. Vermiş oldukları bu hediye paralar akaryakıt alış verişleri dahil olmak üzere tüm kartla yapılan harcamaları kapsamaktadır. Ancak şöyle bir farkı vardır ki her kart aynı şekilde size ne yazık ki hediye puan kazandırmamaktadır. Doğru bankadan alacağınız bir kredi kartı size %100 daha fazla puan kazandıracağına emin olabilirsiniz. Daha çok anlaşma sağladıkları mağazalara göre belirlenen bu hediye puanlar için doğal olarak en çok mutabakata varılmış bankanın kartını almanız çok daha isabetli olacaktır.

Harcadıkça En Çok Para Puan Kazandıran Kredi Kartı 2021

Tavsiye sıralamasına göre sizlere en çok hediye puan kazandıran banka kredi kartlarını listeledik. 5 Kredi Kartından Hangi Bankanınki En Daha Avantajlı bu sıralamada belli olacaktır. Bu listelemeye yapılırken dikkate aldığımız etken yapılan 1.000 liralık alış veriş ve bankanın anlaşma sağladığı mağaza sayısını göz önüne alarak yaptık.

 1. Ben kesinlik ile ilk sırayı 319.558 anlaşma sağladı mağaza sayısı ve aidatsız kredi kartı olarak da ön planda olan yapılan 1.000 liralık alış verişe tam 20.00 lira kazandıran İş bankasına ait olan Maximum aidatsız kredi kartını koymak istiyorum.

  En Çok Para Puan Kazandıran Kredi Kartı

  En Çok Para Puan Kazandıran Kredi Kartı

 2.  İkinci sırada ki favori kredi kartım ise 250.000 alış veriş mağazası ile anlaşma sağlamış yapılan her 1.000 liralık harcamalara yine 20.00 lira kazandıran Garanti bankasına ait Bonus Card koyuyorum. Kartın yalnız senelik aidatı 109 lira olup biraz fazladır. Otomatik ödeme vererek bu bedelden kurtulursanız düşünmenizi öneririm.

  İkinci Olarak En Çok Hediye Para Kazandıran Kredi Kartı Garanti Bonus

  İkinci Olarak En Çok Hediye Para Kazandıran Kredi Kartı Garanti Bonus

 3.  Listemdeki 3 numaralı en çok size harcama yaptıkça hediye para kazandıran kredi kartı tavsiyem ise 200.000 firma ile anlaşma yapmış olan ve her yapılan 1.000 liralık harcamanıza karşın size 20.00 TL kazandıran ING bankasına ait Pegasus Plus Kart tavsiye ediyorum. Bu kartın senelik aidat ücreti de 59.00 lira olup diğer banka kartlarına göre oldukça düşüktür.

  3 Önerdiğim En Çok Hediye Para Kazandıran Kredi Kartı

  3 Önerdiğim En Çok Hediye Para Kazandıran Kredi Kartı

En Çok Puan Biriktiren Kredi Karı

Tabi ülkemizde bu saymış olduğumuz 3 kredi kartı mevcut değil. Diğer kredi kartını kullanan takipçilerimiz için de mevcut kartlara ait anlaşma yapılmış mağaza sayısını ve vermiş oldukları hediye puanlarını da es geçmek istemedik.

 1. Akbank Axess: 350.000 anlaşmalı mağaza ve 10.00 lira her 1.000 liralık alış verişe hediye para. Kart aidatı 108 liradır.
 2. Finansbank Fix Kart: 179.571 anlaşmalı mağaza 1.000 liralık alış verişe 1 TL hediye para ( kart aidatı yoktur )
 3. Vakıfbank Worldcard: 204.000 anlaşmalı mağaza yapılan her bin liralık alış verişe 0,50 lira hediye para. Kart aidatı 86 liradır.
 4. Yapı Kredi Wordcard: 200.000 anlaşmalı firma her bin liralık alış verişe 0.50 lira hediye para imkanı
 5. İş Bankası MaxiMilles: 319.558 anlaşmalı firma, her bin liralık alış verişe 10.00 lira hediye para vermektedir.

Benim favorim bizzat kendimin de kullandığım İş Bankasına ait olan Maximum kredi kartıdır. Özellik ile Shell petrol harcamalarıma ciddi hediye paralar vermektedir 🙂 3 Ayda bir en az 50 liralık hediye para kazandığım doğrudur.😎 Ayrıca son olarak Kuyumcudan Kredi Kartı İle Altın Alma işlemi yapmak isteyenlere de diğer bankalara göre çok daha avantajı yine bu kredi kartımız sağlamaktadır.!

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın