Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

HALKBANK Kredi Kartım Nerede? Kurye Sorgulama Adresleri

HALKBANK 2022 yılında müşterilerinin karşısına 3 farklı kredi kartı ve 5 tanede çeşitli özelliklere sahip para kartla çıkmaktadır. Esnafa ve bireysel müşterilerine harika alış veriş imkanı sağlayan bu kartların başvurularının sonuçlarının nasıl öğrenebileceğinizi biliyor musunuz? Bilmeyenler için ilk olarak Paraf ve HALKKART olarak isimlendirilen kartlarının akıbetin ne durumda olduğunu nasıl öğrenebileceğiniz den bahsedeceğim.

HALKBANK Kredi Kartım Nerede? Kurye Sorgulama Adresleri

Onay alıp almadığının öğrenilmesinden sonra ise kurye tarafından dağıtıma çıktı ise ilgili kuryenin iletişim telefon numarasını sizlere vererek anlık olarak yerinin nasıl öğrenebileceğinize değineceğim. Türkiye Halk Bankası kredi kartım nerede diye soranlar! Aradınız sorunuzun cevabı burada…

Neler Var?

HALKBANK Kredi Kartı Sorgulama 2 Şekilde Yapılmaktadır

Türkiye Halk Bankasına ait 3 farklı özelliklere sahip kredi kartı bulunmaktadır. Bu kredi kartların isimleri ise Paraf, Parafly ve Halkcard olmaktadır. Türkiye Halk Bankası bu kredi kartlarının haricinde bir de özellikle maaş müşterilerinin nakip akışlarını kontrol edebilmeleri için parakart vermektedir. 5 farklı özelliğe sahip olan bu kartların isimleri ise şunlardır.

 • Bank24
 • Parafast
 • Para Debit
 • Platin Bank24
 • Bank24 Emlak Yönetimi

Toplamda 5 farklı kredi ve para karta sahip olan HALKBANK müşterilerini bu kartları kurye üzerinden teslim etmektedir. Dolayısıyla HALKBANK kredi yada para kartınızın nerede olduğunu kurye sorgulaması yaparak öğrene bilirsiniz. Ancak, kurye kredi kartı sorgulaması yapmadan önce kredi kartınızın basım için HALKBANK tarafından onay alıp almadığını bilmeniz gerekir. Kredi kartınızın basım için onay alıp almadığını ise iki yol ile öğrenebilirsiniz.

Bu yolların neler olduğunu gelin isterseniz ilk olarak görelim. Sonrasında ise kredi kartınız onay aldı ise hangi kurye ile elinize ne zaman geçecek bunun sorgulamasın nasıl yapılacağı ile görelim.

Müşteri Hizmetlerini Arayarak Paraf Kredi Kartı Sonucu Öğrenme

Ticaretle uğraşıyorsanız HALKBANK Esnaf Kredisi Hesaplama Ödeme Planı öğrenmek için HALKBANK müşteri hizmetlerini aramak zorunda değilsiniz. Çünkü ilgili bağlantıda sizler için bunun ödeme planını oluşturduk. Hatta oluşturmak ile kalmayıp farklı tutarlarda hesaplama yapabilmeniz için birde hesaplama makinesi yazılımı yaptık. Ancak, ne yazık ki HALKBANK paraf kredi ve para kart başvurularınızın öğrenmeniz için bu şekilde bir yazılım yoktur. Dolayısı ile ilk yöntem olarak öğrenmenin yolu müşteri hizmetlerini aramaktan geçmektedir. Sizlerde müşteri hizmetlerini arayarak Türkiye Halk Bankası Paraf kredi kartınızın basım için onay alıp almadığını doğrudan öğrenmek istiyorsanız, aşağıdaki numaraları tuşlamanız yeterli olacaktır.

 1. 0-850-222-04-00 numarayı arayalım
 2. Ardından * tuşuna basalım
 3. Daha sonra ise 1 tuşuna basalım

Böylece canlı yanıt sistemi kredi kartımızın akıbeti hakkında bize bilgi verecektir. Bu HALKBANK paraf kredi kartı basım için sonucunu öğrenmenin ilk yolu arkadaşlar. Peki, ikinci yolu nedir?

İnternet Bankacılığı Üzerinden Paraf Kartınızın Neticesini Öğrenebilirsiniz!

İnternet bankacılıkları bizlere bir çok işlemi sağlamamız için olanak sağlayan harika uygulamalardır. Onlarca işlemi İnternet bankacılığı üzerinden kolay, hızlı ve ücretsiz bir şekilde gerçekleştire biliriz. İnternet bankacılık teknolojisinin bize sağlamış olduğu imkanlarından bir tanesi de başvurularımızın takibini yapabilmemizdir. Dolayısı ile yapmış olduğunu kredi ve kredi kartı gibi başvurularınızın sonucu kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Nasıl öğreneceğini bilmeyenler için ise burada ben yardımcı olacağım. Şimdi adımlar halinde İnternet bankacılığı üzerinden paraf kredi yada para kartımızın durumunu öğrenelim hadi..

 1. İlk olarak bu işlemi yapabilmeniz için HALKBANK İnternet bankacılığına giriş şifresine ihtiyacınız vardır.
 2. HALKBANK İnternet bankacılığı giriş için şifre alabilmeniz için de bankada mevduat hesabınızın olması gerekir. Ama, eğer ki size ait bir kredi yada para kartı çıkartmak için başvuruda bulundu iseniz bu hesap zaten otomatik olarak oluşacaktır. Dolayısı ile şayet İnternet bankacılığına giriş için şifreniz yok ise 0-850-222-0400 numarayı arayarak baba ve anne kızlık soy isminizi bilmeniz halinde öğrenebilirsiniz.
 3. Şifrenizi öğrendikten sonra ister cep telefonunuza buradan HALKBANK Mobil uygulamasını indirerek giriş yapabilirsiniz. İsterseniz de buradaki İnternet adresinden giriş yapabilirsiniz.
 4. Giriş işlemini yaptıktan sonra ‘BAŞVURU’ bölümüne girelim.
 5. Buradan ‘Kredi Kartlarım’ bölümüne resimde olduğu gibi giriş yapalım. blank

Karşımıza başvurum ne aşamada bağlantısına tıkladığımız an kredi kartımızın onay alıp almadığı ve basılıp basılmadığı hakkında bilgi alabiliriz. Şayet kredi kartımız basıldı ve kuryeye verdi ise sonraki süreç hakkındaki bilgiyi aşağıda yollar ile öğrene bilmektesiniz.

HALKBANK Paraf Kart Kurye Sorgulama Telefon Numarası

Kredi yad apara kartlar basıldıktan sonra sahiplerine teslim edilmesi için kuryelere verilir. Bu kuryelerin tek hizmet faaliyet kolları ise kredi ve kredi kartı gibi bankacılık sektörüne ait dokümanların dağıtılmasıdır. Türkiye Halk Bankası dahil olmak üzere bankalarla disiplinli bir şekilde çalışan iki tane kurye bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi Aktif İleti bir diğeri de kuryenet tir. Bu iki kuryenin de müşteri hizmetleri telefon numaraları ise şu şekildedir.

 • Aktif İleti: 0-850-333-03-27
 • Kuryenet: 0-850-222-93-93

Bu numaralara yukarıda bahsetmiş olduğumuz şekilde kredi kartınız basım için onay aldıktan sonra dağıtıma çıktı ise araya bilirsiniz. Böylelikle sizlerde bir çok kişi gibi artık 12 Ay Vadeli Kredi Kartından Taksitli Nakit Avans dahi çekebileceksiniz.

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın