Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

Hafta Sonu Cumartesi Pazar Gece Döviz Dolar Avro Bozdurma

Hafta Sonu Cumartesi Pazar Gece Döviz Dolar Avro Bozdurma

Yabancı bankalara ait avro ile dolar bozdurma işlemlerini cumartesi pazar günü dahil gece gündüz kolaylık ile gerçekleştire bilirsiniz. Hafta sonralarında istediğiniz vakit gecenin saati kaç olursa olsun üstelik hiç kayıpsız ve masrafsız olarak birikimlerinizi Türk lirasına çevirme işlemlerini ücretsiz olarak nasıl kolaylıkla gerçekleştire bileceğinizi duyunca gerçekten şimdiye kadar neden bu yöntemi kullanmamışım diye kendinize soracaksınız. Komisyonsuz olarak döviz bozdurmak isteyenler, bu formül sizler için geliyor.

Neler Var?

Hafta Sonu Döviz Bozdurulur Mu?

blank

Genelde herkes USD yada AVRO bozdurma işlemlerinin sadece 3 ana merkezde yapıldığını bilmektedir. Bu yerler,

 1. Kuyumcular
 2. Döviz alım satım yapan bürolar
 3. Bankalar

aslına bakılırsa bu yerler kesinlik ile doğru olarak bilinen yerlerdir. Ancak bu saymış olduğumuz yerler hafta sonları cumartesi pazar ne yazık ki kapalı oldukları için dolay yada avro bozdurma işlemleriniz için sizlere yardımcı olamayacaklardır. Ayrıca hadi diyelim açık olsalar bile özellik ile kuyumcular ile bankalar sizlerden güncel kur üzerinden döviz bozdurma işlemi uygulamayacaklar tır. Tabi güncel kur üzerinden döviz bozdurma işlemlerini ne yazık ki bu iki birim hafta içlerinde dahil uygulama maktadırlar. Ancak biraz sonra sizlere tanıtacağımız yöntem sayesinde yabancı para birimlerinizi hafta sonu gece dahil anında bozdurabilecek siniz. Üstelin kesinlik ile hiç bir kayıp yaşamadan!

Kayıpsız 7/24 Döviz Bozdurmanın Yolu İnternet Bankacılığından Geçmektedir

İnternet bankacılığı denildiği zaman özellik ile yaşlı kesime ben beceremem korkusu sarmaktadır. Aslında bankalar uygulamalarını o kadar sadeleştirdi ki bir akıllı cep telefonunu kullanan çok rahatlık ile tüm bankacılık işlemlerini İnternet bankacılığı ile gerçekleştirebilir. Şubeye gitmeden kredi dahil olmak üzere aklınıza gelen tüm işlemler için bu uygulamaları rahatlık ile kullana bilirsiniz. Şimdi eğer elinizin altında bir akıllı cep telefonu varsa ve herhangi bir bankaya ait daha önce açılmış bir döviz hesabınız mevcut ise hafta sonu gece saatleri dahil olmak üzere nasıl dolar ve avro bozdurabilirsiniz hemen başlayalım.

İnternet Bankacılığı Sayesinde Kayıpsız Döviz Bozdurma

Şunu açık ve net olarak söyleye bilirim ki hafta içi mesai saatlerinde dahil şayet biraz sonra bahsedeceğim yöntem ile döviz bozdurmuyor sanız kesinlik ile 1 avro yada dolar da ortalama 0,39 kayıp yaşarsınız. Tabi bu döviz bozdurma büroları için geçerli değildir. Ancak banka şubeleri ile kuyumcularda bu kaybı kesinlik ile yaşamanız mümkündür. Bu neden ile sadece bahsedeceğim bu yöntem ile hafta içinde dahil dolay yada avro bozdurma işlemlerini gerçekleştirmenizi öneririm.

İnternet bankacılığı üzerinden döviz bozdurma işlemine geçmeden önce,

 1. İşlemin yapılacağı bankadan açılmış bir döviz hesabınız olaması gerekir. Bu hesabı bankaya giderek bireysel müşteriler departmanlarından aktif edebileceğiniz gibi aynı şekilde banka müşteri hizmetlerinden yada İnternet bankacılığına giriş yapıldıktan sonrada gerçekleştire bilirsiniz. Telefonunuza banka uygulamasını eğer Iphone ise bu adres üzerinden, şayet android sisteme sahipse de bu adres üzerinden bankanın adını arama çubuğuna girerek indire bilirsiniz. Bankanın uygulamasını indirip kurulumunu yaptıktan sonra ikinci adıma geçe bilirsiniz.
 2. Şimdi banka ATM’sine giderek elinizdeki yabancı para birimini döviz hesabınıza yatırınız. Şayet ATM’de bu işlemi yapmak istemiyorsanız mesai saatleri içinde daha önceden de bunu ilgili banka şubelerinin veznelerinden yapa bilirsiniz.

  Hafta sonu dolar bozdurmanın yöntemleri

  Hafta sonu dolar bozdurmanın yöntemleri

 3. Hesabınıza yabancı para birimini yatırdıktan sonra şimdi cep telefonunuza indirmiş olduğunuz İnternet bankacılığı uygulamasını çalıştırınız.
 4. Sizden bir kullanıcı şifresi isteyecektir. Bu şifreyi ya daha önce banka bireysel hizmetlerinden alabilirsiniz yada uygulama üzerinden tek kullanımlık şifre ile giriş yapa bilirsiniz.
 5. Uygulamaya girdiğiniz vakit menülerden DÖVİZ yada YATIRIM işlemlerini bulunur.
 6. İlgili menüye geldiniz vakit karşınıza çıkan alandan ne kadar dolar yada avro veya herhangi bir yabancı para birimini bozdurmak istiyorsanız girerek ” BOZDUR ” deyiniz.

Bu işlem sonrasında anında döviziniz Türk lirası olarak banka mevduat hesabına geçecektir. Bu arada doviz demişken aklıma 100 Avro Çalışan Anneye Devlet Kreş Desteği geldi. Bir inceleyin isterseniz  😉

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları - 1 YORUM
 1. Ebru ilik dedi ki:

  Ben albarakaya gittim doviz olarak hesap actirdim bozdurusam diyede bi tl hesabi ama sitede cok sacmasapan seyler oluyo takip ettigimde bakiyorum ornegin dolar hesabinda alis 7.1050 diyelim varliklar yaziyo sol yukarda tl karsiligi 100 dolar icin 700.10 olmasi gerekirken 680 .3 gibi bisey yaziyo kafayi yicem

Bir Yorum Yazın