Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

Güvenilir Anket Doldurarak Para Kazandıran Siteler (2022 Güvenilir)

Anket doldurarak para kazanmak son yıllarda iyi gelir getiren bir iştir. Ek kazanca ihtiyacı olan birçok vatandaşımız gelir getirecek iş arayışındadır. Anket şirketleri merak edilen bazı konuları kamu oyuna açarak kişilerin doldurduğu formlarla insanlara kazanç kapısı açmaktadır. Güvenilir olan uygulamalar ve anket siteleri üzerinden sizlerde Türk Lirası yada dolar üzerinden kazanç sağlayabilirsiniz. Özellikle İnternet de çok zaman geçiren bireyler için çok avantajlı bir iştir

Güvenilir Anket Doldurarak Para Kazandıran Siteler (2022 Güvenilir)

Böylece hem zamanınızı değerlendirmiş olursunuz hem de oturduğunuz yerden para kazanmış olursunuz. Çoğu firmanın sistemi ödediği para ve anket sorularının sayısı olarak farklılık gösterir. Sadece reklamları izleyip gerekli görülen anketleri doldurmanız halinde firmalar tarafından kazanç sağlamış olacaksınız. Bu nedenle kazanacağınız miktar hakkında kesin bir şey söylememiz mümkün değildir. Ancak sistemli bir şekilde çalışmanız halinde asgari ücrete yakın bir miktar almanız garantidir. Ne kadar kazanacağınız tamamen size kalmıştır. Bugün size 2022 yılında güvenilir tamamen yasal olan anket doldurarak para kazandıran siteler hangileridir? Anket sistemiyle nasıl kolay para kazanılır? sizlere bahsedeceğiz. Detayları mutlaka inceleyin.

Neler Var?

2022 Güvenilir Anket Siteleri Hangileridir?

Anket doldurarak para kazanmanın güvenilirliği, internet üzerinden yapılan diğer uygulamalara göre daha gerçek olmaktadır. Ekstra iş için başvurduğunuz anket şirketlerini tercih etmek sizin kararınız. Yukarı da bahsettiğimiz detaylara dikkat ederseniz zor durumda kalmazsınız. Peki bu siteler hangileridir?

 • SurveyspotNakit ödeme yapan sayılı sitelerden birisidir. Yaptığımız araştırmalara göre oldukça güvenilir olan bu site yanıtladığınız soru sayısına göre ücreti dolar olarak hesabınıza yatırmaktadır. Boş zamanım çok nasıl değerlendiririm diyorsanız bu iş tam da sizin için. Başvuru bilgilerinizle kayıt olduğunuz site en kısa zamanda size e posta yoluyla geri dönüş yapacaktır. Bu esnada istenilen şartlar da size sunulacaktır.
 • American Consumer Opinion Panel: Çoğunlukla yabancı sermayeli sitelerin verdiği işler size çok kazandırmaktadır. Güvenilirliği tescillenmiş birçok kimsenin para kazandığı bu site anket başı en az 5 dolar en fazla 25 dolar ücret ödemektedir. Kazancınız yaklaşık bir ay sonra hesabınıza yatırılır. Ya da çek olarak adresinize gönderilir.
 • Anketdoldurkazan: Bir Türk sitesi olan bu anket şirketi size günlük kullanımlarınız da ki  her türlü ürünü ankete sunarak firmaların merak ettikleri hususları halka açarak iyi veya kötü yorumlar  hakkında bilgi sahibi olurlar. Paranız yine aynı şekilde banka hesabınıza yatırılır.
 • Toluna: Anket doldurma işinde devleşen bol kazanç getiren bir sitedir. Yeni ürünler ilham vererek ve merak edilen yönleri cevaplayarak gelir elde edebilirsiniz. Her anket başına 5 dolar kazanabilir. Anket karşılığı kazandığınız çekler adresinize bir ay içinde posta yoluyla iletilir.
 • Myiyo: Yeni ürünlerin tanıtımında ve sorulara reel cevap vererek bir tek anket başına 4 dolar ücret veren bu firma da  güvenilir sitelerin arasındadır. Mail yoluyla gönderilen anketleri cevaplamanız halinde el harçlığınızı çıkartabilirsiniz. Bu firmanın dışında My survey, Valued opinions, Global test market, GFK, fikir pazarı gibi firmalara da güvenerek başvurabilirsiniz.

Başvuru için aranılan şartlar: 18 yaşını doldurmuş bir birey olmak. Siteye başvuru esnasında formda ki  bilgilerin doğru bir şekilde girilmesi gereklidir. Şimdi gelelim anket işi veren güvenilir siteleri nasıl ayırt edeceğimize.

Anket İşi Veren Güvenilir Siteleri Nasıl Ayırt Ederiz?

Günümüzde ek iş yapmak isteyen birçok kimse dolandırılmaktan nasibini almaktadır. Para kazanayım derken elinizde ki paradan da olmayın. Söylediklerimizi dikkate alırsanız kendiniz için bir takım önlemler de almış olursunuz. Anket doldurmak için birden fazla siteye üye olun. Hangisinin şartları daha iyiyse onu tercih edin. Bazı dolandırıcı siteler işe başlamadan önce sizden ödeme talep ederler. Size güvenmek için bu teminatı istediklerini söylerler. İnanmayın paranızı kaptırmayın.

Anket Doldurarak Ne Kadar Kazanırım

Anket Doldurarak Ne Kadar Kazanırım

Yapılacak işin karşılığında güvence isteyecek sizsiniz. Bunu unutmayın. Kimi anket şirketi de para yerine hediye çeki, ödül teklif edebilir. Çeklerin güvenilirliği de biraz şaibelidir. Paranızın nakit olarak hesabınıza yatırılmasını isteyin. Taleplerinizin kabul edilmesi halinde işe başlayabilirsiniz.

Bu önemli bilgileri de sizlerle paylaştıktan sonra şimdi gelelim anket doldurarak ne kadar para kazanabileceğinize.

2022 Anket Doldurarak Ne Kadar Kazanırım?

Anket işi sabır gerektiren, devamlılık isteyen bir eylemdir. Özel sektörlerin çoğunlukla iş verdiği bu sitelerin hem reklamını hem de sorularını yanıtlayarak ek gelir sağlayabilirsiniz. Peki nasıl? Öncelikle güvenilirliğinden emin olduğunuz bir siteye başvuru yaparak üye olmalısınız. Sonrasın da site yetkilileriyle anlaşmanız halinde her cevaplanan sorunun karşılığında iki buçuk dolar gibi bir miktar kazanmanız mümkün. Buna örnek olarak aşağıya sizler için bir video bırakacağım. Muhakkak izlemenizi tavsiye ederim.

Özellikle üniversite öğrencilerinin tercih ettiği anket işi resimli anketlerde tıklanma sayısına göre size para kazandırıyor. Tabi sadece üniversite okuyan öğrencilerimiz değil. Ev hanımı olan bayanlarımızda rahatlıkla evinde hiç bir işini aksatmadan bu işi yapabilir.

Bunun dışında büyük alışveriş mağazaları müşteri memnuniyetini artırmak maksadıyla işlek mevkilerde sorular hazırlayarak anketörlere sordurmaktadır. Sizler için bu işten ne kadar kazanacağınızı kaba taslak bir hesap yaparak bir ortalama fiyat çıkartabiliriz. Dolduruş olduğunuz günlük anketlerin para kazanma sistemi puanlama ile yapılmaktadır. Buna göre günlük 4 dolar üzerinden bir hesaplama yapacak olursak. Aylık 120 dolara tekabül eder.

 • Yani şuan 2022 yılı Şubat ayında dolar: 13.65 TL olmaktadır. Buna göre;
 • 13.65 x 4 = 54.6 Günlük kazancınız olur.
 • 54.6 x 120 = 6.552 TL olarak aylık kazanç saplayabilirsiniz.

Sizlere yukarıda da söylemiştim. Gün gelir asgari ücretten daha fazla bile para alabileceğinizi.  Ne kadar çok para kazanmayı hedefliyorsanız şayet gün içerisinde o kadar çok ankete sorularına cevap vermeli bunun yanı sırasında yorum yapmanız gerekmemektedir. Ayrıca bankalar da bazen müşteri çekmek için bu uygulamayı yapmaktadırlar. Bu yolla da ek gelir kazanmanız mümkündür.

Fabrikalardan Evine İş Alarak Para Kazanmak İsteyenler İçin Hazırladığımız Video

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
 1. Esra dedi ki:

  Merhaba. Anket doldurma işi için nasıl başvuru da bulunabilirim?

 2. şuküfe dedi ki:

  anket doldurma işi yapmak istiyorum

Bir Yorum Yazın