Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

Güvenilir Anket Doldurarak Para Kazandıran Siteler (Güvenilir)

Güvenilir Anket Doldurarak Para Kazandıran Siteler (Güvenilir)

Anket doldurarak para kazanmak son yıllarda iyi gelir getiren bir iştir. Ek kazanca ihtiyacı olan birçok vatandaşımız gelir getirecek iş arayışındadır. Anket şirketleri merak edilen bazı konuları kamu oyuna açarak kişilerin doldurduğu formlarla insanlara kazanç kapısı açmaktadır. Özellikle İnternet de çok zaman geçiren bireyler için çok avantajlı bir iştir. Böylece hem zamanınızı değerlendirmiş olursunuz hem de oturduğunuz yerden para kazanmış olursunuz. Çoğu firmanın sistemi ödediği para ve anket sorularının sayısı olarak farklılık gösterir. Bu nedenle kazanacağınız miktar hakkında kesin bir şey söylememiz mümkün değildir. Ancak sistemli bir şekilde çalışmanız halinde asgari ücrete yakın bir miktar almanız garantidir. Ne kadar kazanacağınız tamamen size kalmıştır. Bugün size güvenilir anket doldurarak para kazandıran siteler hangileridir? Anket sistemiyle nasıl kolay para kazanılır sizlere bahsedeceğiz. Detayları mutlaka inceleyin.

Güvenilir Anket Siteleri Hangileridir?

Ekstra iş için başvurduğunuz anket şirketlerini tercih etmek sizin kararınız. Yukarı da bahsettiğimiz detaylara dikkat ederseniz zor durumda kalmazsınız. Peki bu siteler hangileridir?

 • SurveyspotNakit ödeme yapan sayılı sitelerden birisidir. Yaptığımız araştırmalara göre oldukça güvenilir olan bu site yanıtladığınız soru sayısına göre ücreti dolar olarak hesabınıza yatırmaktadır. Boş zamanım çok nasıl değerlendiririm diyorsanız bu iş tam da sizin için. Başvuru bilgilerinizle kayıt olduğunuz site en kısa zamanda size e posta yoluyla geri dönüş yapacaktır. Bu esnada istenilen şartlar da size sunulacaktır.
 • American Consumer Opinion Panel: Çoğunlukla yabancı sermayeli sitelerin verdiği işler size çok kazandırmaktadır. Güvenilirliği tescillenmiş birçok kimsenin para kazandığı bu site anket başı en az 5 dolar en fazla 25 dolar ücret ödemektedir. Kazancınız yaklaşık bir ay sonra hesabınıza yatırılır. Ya da çek olarak adresinize gönderilir.
 • Anketdoldurkazan: Bir Türk sitesi olan bu anket şirketi size günlük kullanımlarınız da ki  her türlü ürünü ankete sunarak firmaların merak ettikleri hususları halka açarak iyi veya kötü yorumlar  hakkında bilgi sahibi olurlar. Paranız yine aynı şekilde banka hesabınıza yatırılır.
 • Toluna: Anket doldurma işinde devleşen bol kazanç getiren bir sitedir. Yeni ürünler ilham vererek ve merak edilen yönleri cevaplayarak gelir elde edebilirsiniz. Her anket başına 5 dolar kazanabilir. Anket karşılığı kazandığınız çekler adresinize bir ay içinde posta yoluyla iletilir.
 • Myiyo: Yeni ürünlerin tanıtımında ve sorulara reel cevap vererek bir tek anket başına 4 dolar ücret veren bu firma da  güvenilir sitelerin arasındadır. Mail yoluyla gönderilen anketleri cevaplamanız halinde el harçlığınızı çıkartabilirsiniz. Bu firmanın dışında My survey, Valued opinions, Global test market, GFK, fikir pazarı gibi firmalara da güvenerek başvurabilirsiniz. Başvuru için aranılan şartlar: 18 yaşını doldurmuş bir birey olmak. Siteye başvuru esnasında formda ki  bilgilerin doğru bir şekilde girilmesi gereklidir.

Anket İşi Veren Güvenilir Siteleri Nasıl Ayırt Ederiz?

Günümüzde ek iş yapmak isteyen birçok kimse dolandırılmaktan nasibini almaktadır. Para kazanayım derken elinizde ki paradan da olmayın. Söylediklerimizi dikkate alırsanız kendiniz için bir takım önlemler de almış olursunuz. Anket doldurmak için birden fazla siteye üye olun. Hangisinin şartları daha iyiyse onu tercih edin. Bazı dolandırıcı siteler işe başlamadan önce sizden ödeme talep ederler. Size güvenmek için bu teminatı istediklerini söylerler. İnanmayın paranızı kaptırmayın. Yapılacak işin karşılığında güvence isteyecek sizsiniz. Bunu unutmayın. Kimi anket şirketi de para yerine hediye çeki, ödül teklif edebilir. Çeklerin güvenilirliği de biraz şaibelidir. Paranızın nakit olarak hesabınıza yatırılmasını isteyin. Taleplerinizin kabul edilmesi halinde işe başlayabilirsiniz.

Anket Doldurarak Ne Kadar Kazanırım

Anket Doldurarak Ne Kadar Kazanırım

Anket Doldurarak Ne Kadar Kazanırım?

Anket işi sabır gerektiren, devamlılık isteyen bir eylemdir. Özel sektörlerin çoğunlukla iş verdiği bu sitelerin hem reklamını hemde sorularını yanıtlayarak ek gelir sağlayabilirsiniz. Peki nasıl? Öncelikle güvenilirliğinden emin olduğunuz bir siteye başvuru yaparak üye olmalısınız. Sonrasın da site yetkilileriyle anlaşmanız halinde her cevaplanan sorunun karşılığında iki buçuk dolar gibi bir miktar kazanıyorsunuz. Özellikle üniversite öğrencilerinin tercih ettiği anket işi resimli anketlerde tıklanma sayısına göre size para kazandırıyor. Bunun dışında büyük alışveriş mağazaları müşteri memnuniyetini artırmak maksadıyla işlek mevkilerde sorular hazırlayarak anketörlere sordurmaktadır.Ayrıca bankalar da bazen müşteri çekmek için bu uygulamayı yapmaktadırlar. Bu yolla da ek gelir kazanmanız mümkündür.

Konu Videomuz

Fabrikalardan Evine İş Alarak Para Kazanmak İsteyenler İçin Hazırladığımız Video

Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
 1. Esra dedi ki:

  Merhaba. Anket doldurma işi için nasıl başvuru da bulunabilirim?

 2. şuküfe dedi ki:

  anket doldurma işi yapmak istiyorum

Bir Yorum Yazın