Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

Gelir Belgesiz 0 ile 2. El Araç Nasıl Alınır? (KEFİLSİZ HEMEN)

Bir çok kişi gibi bende gelir belgesiz olarak hayatını idam ettirenler denim. Dolayısıyla yaşamış olduğum özellikle finansman sorunlarını çözmek için sürekli arayış içerisinde yer almaktayım. Her ne kadarda gelirim olmuş olsa da bankalara bunları kanıtlayamadım için krediye ulaşmakta zorluklar çekmekteyim.

Gelir Belgesiz 0 ile 2. El Araç Nasıl Alınır? (KEFİLSİZ HEMEN)

Ancak, yapmış olduğum araştırmalarda başta ihtiyaç dahil olmak üzere araç kredisinin de gelir belgesiz olarak çekilebileceğini öğrendim. 0 km yada 2.el araçları bayiden yada oto galerilerinden gelir belgesiz olarak taksitli bir şekilde emin olun ki kolaylıkla satın alabilirsiniz. Nasıl her marka ve model sıfır veya ikinci el arabayı 2023 yılında gelir belgesiz hatta kefilsiz bir şekilde alabileceğinizi ise burada yer verdim.

Neler Var?

Gelir Belgesiz 2.El Araç Nasıl Alınır?

Gelir belgesiz olarak her marka ve yaştaki 2.el araçları taksitli bir şekilde satın alabilirsiniz. Bunun aslına bakılırsa iki tane yolu ve yöntemi vardır. Ancak, sizden istenilen şart ise sadece bir tanedir. O da Findeks tarafından takip edilen kredi notu değeriniz olmaktadır. Bireysel Kredi Notu Normalde Kaç Olmalı? da sıklıkla bahsetmiş olduğum not ortalamasına sahipseniz bahsedeceğim bu iki yöntemlerde yer modelden ve yaştan ikinci el otomobile kolaylıkla satın alabilirsiniz. Üstelik, bu yöntemler için bırakın gelir belgenizin olmamasını sizden hiç bir firma kefil dahi talep etmeyecektir. Hadi şimdi gelelim 2.el otomobil satın almak için gelir belgesiz çalışan yada herhangi bir yerde benim gibi çalışmayanlar ne gibi yollar izlemesine. Ben ilk olarak sizlere bizzat kendimin de sıklıkla tercih ettiğim yöntemden bahsedeceğim. Bu bahsedeceğim yöntemle sadece 2. el otomobil satan galericilerden değil, şahıslardan da istediğiniz marka ve modeldeki araçları satın alabileceksiniz.

blank

Gelir-Belgesiz-2.El-Araç-Nasıl-Alınır

Gelir Belgeniz Olmadan Bankalardan Kredi Çekebilirsiniz?

Bankaların araç ile bireysel ihtiyaç kredilerin faiz oranları nerede ise aynıdır. Belki ilk bakışta sizlere araç kredisinin faiz oranları biraz düşük gibi gözükse de bana kalırsa 2.el araç almak için bankadan araç kredisi kullanmak çokta mantıklı değildir. Bunun en büyük nedeni ise zorunlu olarak her yıl yaptırmanız gereken kasko işlemleridir. Kasko deyip geçmeyin! yaşınıza, aracınızın değerine ve daha önceki geçmişinize göre kasko bedelleri 4.000 hatta 5.000 TL kadar senelik çıkmaktadır. Ama, 2.el araç almak için bireysel ihtiyaç kredisi kullanırsanız satın alacağınız otomobil için kasko yaptırmak zorunda değilsiniz! Ayrıca, bir çok banka 2.el araç kredisini 48 ay vade uygularken bütün bankalarda bireysel ihtiyaç kredisinin geri ödeme vadesi 60 ay olmaktadır. Peki, gelir belgesiz olarak bankalardan nasıl bireysel kredisi kullana bilirsiniz. Bunun için ilk yapmanız gereken 5 En İyi Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar dan herhangi birini gözünüze kestirmeniz olacaktır. Daha sonra da yukarıda da özellikle de belirtmiş olduğum gibi bireysel kredi notunuz şayet kredi çekmeye elverişliyse aşağıdaki adımları sırasıyla yapmanız yeterlidir. Sigortasız dahi çalışıyor yada çalışmıyor bile olsanız emin olun sizde benim gibi en az 40.000 TL kadar 60 ay vadeli kredi kullana bilirsiniz.

 • 20 Bin TL Sigortasız Çalışanlara Kredi Veren Bankalar dan herhangi biri için bir vadeli veya da vadesiz mevduat hesabı açtırın.
 • Mevduat hesabı açtırma işlemleri sırasında banka yetkilisinden İnternet bankacılığını kullanacağınızı belirtin. Bunu ne için kullanacağınızı olur da sorarsa dijital kredi çekmek istediğinizi çekinmeden söyleye bilirsiniz. Dijital Kredi Nedir? Hangi Bankalar Veriyor? da konu hakkında detayları bula bilirsiniz.
 • Görevli size İnternet bankacılığına giriş için bir şifre ve birde kullanıcı adı verecektir.
 • Size verilen bu şifre yada kullanıcı adıyla ister bankanın İnternet sitesini doğrudan ziyaret edin. İster seniz de https://play.google.com/store den bankaya ait cep şube uygulamasını indirin.
 • Daha sonra size verilen kullanıcı adı ve şifrenizle sisteme giriş yaparak kredi başvurunuzu aşağıdaki videoda da anlatmış olduğum gibi yapınız.

Bu sizlere önerdiğim ve sadece 2.el araç satan otomobil galerinden değil sahibinden araç almak isteyenler içinde kredi kullanmak için ilk yöntemimdi. Şimdi 2.el araç satın alacaklar için tavsiye edeceğim ikinci taksitli yönteme geçebiliriz.

2. El Oto Galerilerden Gelir Belgesiz Araç Nasıl Alınır?

Gelir belgesiz hatta kefilsiz ve sigortasız çalışanların 2.el araç almaları için önereceğim 2. yöntemse oto galerinden geçmektedir. Yine bu yöntem içinde kredi notunuz yukarıda bahsetmiş olduğum kriterler içerisinde yer alması yeterlidir. Arkadaşlar, eğer ki kredi notunuz yine söylediğim kriterler içerisindeyse senetle ikinci el aracın belli bir kısmını peşin ödeyerek araç alabilirsiniz. Senetle Araba Kamyon TIR Ticari Taksi Satan 10 Yer de bazı oto galericilerin ismini bu nedenle paylaşmıştım. Ama siz bu paylaşmış olduğum bir çok farklı oto galerinden ikinci el araçları taksitli bir şekilde satın alabilirsiniz. Bunun için de işlev bankalarla nerede ise aynı şekilde ilerlemektedir. Peki, bu işlemler nasıl sağlanır.

Senetle elden ödemeli olarak 2.el araç satan oto galerisine gidelim. Oradan beğendiniz otomobili seçimini yapalım. Daha sonra peşinat miktarını verelim. Oto galericisine kalanını taksitli bir şekilde ödemek istediğinizi belirtin. Galerici sizin kredi notunuzu sorgulamak için T.C. kimlik numaranızı isteyecektir. Eğer, sorgulamada kredi notunuzda sorun yoksa emin olun size taksit imkanı sunacaktır.

Bu işlemi güvenli bir şekilde bütün 2.el için senet uygulayan oto galericileri ile yapabilirsiniz. Hatta, bu galericilerin uygulamış olduğu örnek faiz oranlarını görmek istiyorsanız buradaki firmaya göz dahi atabilirsiniz.

0 Km Gelir Belgesiz Olarak Araç Nasıl Alına Bilir?

Şimdi ise sıra gelir belgesiz olarak 0 km araç nasıl alabileceğinize geldi. Aslına bakılırsa taksitli olarak çalışmayanların sıfır km araç alabileceğini ben ta ki düne kadar bilmiyordum. Tesadüfen bunu kardeşim için sıfır km araç almak için yolumuzun FIAT bayisine düşene kadar. Gelir belgesiz biri olarak merakla oradaki yetkiliye kendimin de taksitli araç alabileceğimi sorduğumda, yüzümü gülümseten cevabı aldım. Evet, gelir belgeniz dahi olmasa aracın %30 ile 40 kadarın peşin ödeme yaparsanız taksitli olarak sıfır km araç satın alabiliyorsunuz. Peki, bunu sıfır km araç satan otomobil bayileri nasıl sağlıyor. Aslına bakılırsa bir çoğumuz bunun cevabını duyduk. Bayiler kendi finansmanlarını oluşturmuşlar arkadaşlar. Bunlardan bir tanesi de OTOKOÇ FİNANS olmaktadır. Koç Finans sadece sıfır araç alacaklar için gelir belgesiz olarak FIAT modellerine kredi sağlamakla kalmayıp, aşağıdaki markalar için de gelir belgesiz olarak kredi vermektedir.

 • Ford
 • Nissan
 • Honda
 • Kia
 • Volvo
 • Opel
 • Suzuki

3 ile 48 ay vadeli olarak evraksız olarak bu markalar için Koç Finans üzerinden alacağınız sıfır km araçlara gelir belgesiz kredi kullana bilirsiniz. Üstelik kredi başvurunuzu markasını saymış olduğumuz otomobil bayilerine doğrudan yapa bileceğiniz gibi isterseniz İnternet üzerinden buradan da hızlı bir şekilde yapa biliyorsunuz. Koç Finans tarafından uygulana sıfır araç kredisinin faiz oranları ise şu şekilde yer almaktadır.

 • ŞUBAT ayında KOÇ FİNANS sıfır km araç alımları için 48 aya kadar vadeli olarak uyguladığı kredinin faiz oranları;
KOÇ Finans(Sıfır) 12 Ay 24 Ay 36 Ay 48 Ay
%2.79

Bu faiz oranı kullanacağınız kredi miktarına ve vadesine göre değişiklik göstere bilmektedir. 150 bin TL için geri ödeme planınız ise şua şekilde oluşur.

150.000 TL KOÇ FİNANS sıfır km araç alım Kredisi
Vade Taksit Maliyet
12 15.384,06 TL 184.608,71 TL
18 11.229,70 TL  202.134,66 TL
22 9.743,27 TL 214.352,07 TL
24 9.192,42 TL 220.618,23 TL
36 7.231,94 TL 260.349,76 TL
48 6.323,55 TL  303.530,55 TL

Sıfır İkinci El Araç Kredisi Nasıl Alınır? da ki imkanlara alternatif olarak en iyi imkanı sağlayan KOÇ FİNANS üzerinden sizlere sağlanan gelir belgesiz kredi imkanları bunlardır arkadaşlar. Ayrıca yine gelir belgesi olmadan Akbank Gelir Belgesiz 100 Bin TL Kredi Nasıl Aldım? kendim kredi çektim ve ayrıntıları ile birlikte sizlere anlattım. Bu imkanlardan da faydalanabilirsiniz.

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın