Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

Garanti Kredi Kartı Kesin Onaylı Nasıl Alınır?

Garanti olarak kredi kartı kesin onaylı nasıl alınır diyorsanız bunun için tek bir yol vardır. Kesin onaylı olarak tüm bankalardan bu yöntemle herhangi bir hile, hurdaya başvurmadan kredi kartı alabilirsiniz.  Ama, Garanti BBVA dan kredi kartı başvurusu nasıl yaparak alırım diyorsanız, bunun için farklı bir kaç tane sizlere yol sıralaya bilirim. Sizin de anlayacağınız gibi bu içerikte iki tane farklı konuya yer vereceğim.

Garanti Kredi Kartı Kesin Onaylı Nasıl Alınır?

Bunlardan bir tanesi icralık, avukatlık yada bankalardan kırmızı kart yediğinden dolayı kredi kartı alamayanlara kesin kredi kartı almak için ne yapmalarıdır. Bir diğeri ise Garanti BBVA dan BONUS kredi kartı almak isteyenlerin nasıl başvuru da bulunması halinde en hızlı şekilde kartlarına sahip olabilecekleridir. Tabi bu iki başvurunun 2023 yılında nasıl yapılması gerektiğini şartlarıyla sizlerle paylaşmakla kalmayacağım. Beraberin de başvuruda bulunduğun kartın senelik ücretlerinin olup olmadığına ve en çokta merak konusu olan sonuç sorgulamanın nasıl yapılacağına da değineceğim.

Neler Var?

Garanti Olarak Kesin Onaylı Kredi Kartı Nasıl Alabilirim?

Kesin olarak garantili bir şekilde onaylı kredi kartı almak için 2 tane seçeneğiniz var. Bunlardan bir tanesi Kredi Kartı Alamıyorum Ne Yapmalıyım? da bahsetmiş olduğum yöntemleri denemek. Bir diğer ise bloke teminatlı olarak kredi kartı başvurusunda bulunmanızdır. Bağlantısını vermiş olduğum ilk yöntemle kesin onaylı kredi kartı almak için biraz zamana ihtiyacınızın olduğunu itiraf edebilirim. Ama kredi kartı almak için beklemeye tahammülünüz yoksa o zaman kredi karınızı garanti olarak almak için bloke teminatlı kredi kartı başvurusunda bulunmanız gerekir. Teminat Blokeli Kredi Kartı Nedir? Hangi Bankalar Veriyor? da başvuru yapmanız gereken bankaların listesine yer verdim değerli arkadaşlarım. Onun için bu başvuru da bulunmanızı tavsiye edeceğim bankaları burada listelemeyeceğim. Ama başvuru yapmanız için ne gibi bir yol izlemeniz gerektiğini aşağıda adımlar halinde listeleyeceğim.

 1. Teminat blokeli kredi kartı verdiğini bahsetmiş olduğum bankanın bireysel müşteriler bölümüne gidiniz
 2. Nüfus yada ehliyet belgenizle vadeli yada hiç fark etmez vadesiz ama TL cinsinden bir hesap açtırın
 3. Sizin isminize ait açılmış olan banka hesap numarasına nakit para yatırın. (ne kadar para yatırsanız adınıza o kadar limitli kredi kartı çıkacağını lütfen unutmayın)
 4. Yeniden banka bireysel müşteriler departmanının kapısını çalın
 5. İpotek teminatlı kredi kartı almak isteğinizi belirtin

Banka görevlisi mevduat hesabınızda yer alan para miktarı kadar size anında kredi başvurunuza onay verecektir. Basım içinde de doğrudan bağlı oldukları merkeze sözleşme formunuz iletecektir. Böylece kartınız bir kaç gün içinde basılarak banka tarafından anlaşma sağlanan kuryeye teslim edilecektir. Tüm bankaların anlaşmalı olduğu kuryelerden kredi kartınızın nerede olduğunu da sorgulama yapabilirsiniz. Nasıl yapılacağını ise Kredi Kartım Nerede? sayfamızdan öğrene bilirsiniz.

blank

Kesin olarak garantili bir şekilde nasıl kredi kartı alabileceğinizin yolu gösterdik. Şimdi sıra geldi bir başka garanti kelimizesin yer aldığı Garanti BBVA dan kredi kartı başvurusunun nasıl yapabileceğine.

Garanti BBVA Kredi Kartı Başvurusu Şartları Nedir?

Tüm bankalardan kredi ve kredi kartı almak için başvuru şartları aynıdır. Bu şuana kadar hiç değişmedi, bana kalırsa hiçte değişmeyecek. Bu durum yine de belirtmem gere ki Garanti BBVA için de aynıdır. Peki, Garanti BBVA tarafından da kredi kartı başvurusu için istenilen bu şartlar nelerdir? Hadi bakalım bir listeleme yapalım. Listede yer alan şartlar şayet uymuyorsa daha sonra kredi kartı almak için nasıl bir farklı yol izlemeniz gerektiğiniz de değinelim.

 1. 18 yaşından büyük olmanız gerekir.
 2. Banka şubelerinden başvuruda bulunacaksanız şayet gelir belgesine sahip olmanız istenilir. Dolayısıyla herhangi bir yerde çalışmanız gerekir. Şayet çalışmıyor ve okuyorsanız o zaman Üniversite Öğrencilerine Aidatsız Kredi Kartı veren bankalara bakmanızı öneririm.
 3. 1100 ile 1200 puan üzerinde bir Findeks KKB not ortalamasına sahip olmalısınız. Kredi çekecekler de 800 900 1200 Puana Kredi Veren Bankalar hangileri öğrene bilirsiniz.
 4. Kredi kartı kullanım üst limitine takılmıyor olmanız gerekir. Yani, aylık gelirinize göre tanımlanmış olan kredi kartı kullanım üst limitinin üzerine alacağını kredi kartıyla çıkmıyor olmalısınız.

Bu şartlara uygun olmanız durumunda Garanti BBVA kart başvurusuna aşağıda bahsetmiş olduğum şekilde yapabilirsiniz.

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti BBVA Bonus kredi kartı oldukça popülerdir. Bunun en büyük nedeni ise bana kalırsa kredi kartlarının hayatımıza dahil olmasıyla birlikte bankanın BONUS kredi kartı tanıtımı için ciddi reklam harcamaları yapmasıdır. Yapılan bu tanıtımlarla hatta sizlerin de bileceğiniz gibi Bonus kafaya sahip bir çok arkadaşımız olmuştur. 🙂 Bu denli popüler olan kredi kartını almak ise ilk zamanlar hiçte kolay değildi. Ama teknolojin zamanla çok hızlı bir şekilde ilerlemesi bankacılık sektörünün de çağ atlamasına vesile olmuş bankacılıkta bir çok işlemler kolaylaşmıştır. Sizin de bu paragraftan anlayacağınız gibi Garanti BBVA Bonus kredi kartı başvuru yapmak için sadece şubelerine gitme seçeneğiniz yoktur. Bunun haricinde bankaya ait kredi kartı başvurularını aşağıdaki yollar üzerinden de yapa bilirsiniz.

 1. Garanti BBVA İnternet bankacılığı üzerinden
 2. Bankanın ATM yani bankamatiklerinden
 3. İnternet sitesi üzerinden

Bu yöntemler içinde özellikle ilk defa Garanti BBVA kredi kartı başvurusunda bulunacaklar bu müracaatlarını İnternet siteleri üzerinden yapması gerekir.

Böylece sadece 40 saniye içinde kredi kartı başvurusunda buluna bilirsiniz. Bunun için ise tek yapmanız gereken https://bit.ly/35tpxtS buradaki formu doldurmanızdır.

Karşınıza aşağıda yer aldığı gibi çıkacak olan başvuru formuna ilk olarak telefon numaranızı daha sonra ise TC kimlik numaranızı giriniz.

blank

Ardından bankanın kişisel verileri koruma kanunu işaretleyip HEMEN BAŞVUR demelisiniz. Böylece Garanti BBVA kredi kartı başvurunuz alınmış olur.

Garanti Kredi Kartı Başvuru Sonucu Nasıl Öğrenilir?

Garanti bankası kredi kartı başvuru sonucu belirleyici daha öncede belirmiş olduğum gibi iki önemli etken bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi kredi notudur. Bu etkeni zaten bankanın resmi İnternet sitesine girdiğiniz zaman sizlerde göre bilirsiniz.  Kredi notundan dolayı Garanti BBVA Bonus kredi kartı alamayanlara 3 Ayda Kredi Notunu Hızlı Yükseltme Hilesi Nedir? de yardımcı olduğumu bilmenizi isterim. Kredi kartınızın onay almamasın bir diğer nedeni ise kredi kartı alım üst limitine takılıyor olmuş olabilmenizdir. Bu sorunu çözebilmek için ise aylık hane gelirinizi yükseltmeniz yeterlidir. Şayet kredi kartı alabilmeniz için bu iki önemli soruna takılmıyorsanız kredi kartı başvuru sonucu nasıl öğürebilirim diye de bize soruyorsanız cevap çok basit.

Hiç bir İnternet sayfasına girmenize gerek kalmaksızın başvuru neticeniz en fazla 5 dakika içerisinde cep telefonunuza düşecektir.

Onay alan kredi kart başvurusunu aşamalı olarak takip etmeniz içinde önce BonusFlash uygulamasını cep telefonunuza indirmeniz gerekir.

Uygulamayı indirip giriş işlemini yaptıktan sonra ilk olarak DAHA FAZLA menüsüne giriniz. Sonra BAŞVURU VE TAKİP menüsüne giriniz. Bu menüden de KART BAŞVURUSU TAKİP seçeneğini seçiniz. Uygulama anında kredi kartınızın hangi aşamada olduğunu sizler gösterecektir.

Garanti Bonus Kart Ücreti Var Mı?

Senede toplamda 500 TL kadar Bonus yani hediye para veren Garanti bankasının kredi kartının ücreti var mı? diyorsanız evet var ama kişiye göre de yok derim. Yani Garanti Bonus kartı hem ücretli hem de başvuru sahibine göre ücretsiz olarak da verilmektedir. Ücretsiz olarak Garanti bankası Bonus kredi kartı nasıl alabiliriz diyorsanız bunun için iki tane seçeneğiniz bulunur.

 1. Maaş müşterisi olmanız
 2. Otomatik ödeme talimatı vermenizdir

Böylece Garanti BBVA Bonus kredi kartına bir çok kişi gibi sizlerde ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Aksi taktirde aşağıda yer alan kredi kartı yıllık ödeme miktarlarını ödeme zorunda kalırsınız. Gerçi aramızda kalsın ama ücret ödeseniz bile 5 Dakikada Kredi Kartı Aidatını E-Devlet Üzerinden Geri Alma da bahsetmiş olduğum şekilde geri alabilirsiniz ama yine siz boş verin işi oraya taşımayın. Ama şayet eskiden varsa kart aidatlarınız onları da bankanın yanına kar bırakmayın derim.

Masraf Asgari Tutar Asgari Orani Azami Tutar Azami Oran Açıklama
BJK Bonus Card 141.50 TL BSMV dâhil.
BJK Bonus Card-Ek Kart 70.50 TL BSMV dâhil.
BJK Bonus Gold Card 164.00 TL BSMV dâhil.
BJK Bonus Gold Card-Ek Kart 82.00 TL BSMV dâhil.
BJK Bonus Platinum Card 185.00 TL BSMV dâhil.
BJK Bonus Platinum Card-Ek Kart 92.50 TL BSMV dâhil.
Bonus Card 141.50 TL BSMV dâhil.
Bonus Card-Ek Kart 70.50 TL BSMV dâhil.
Çevreci Bonus 141.50 TL BSMV dâhil.
Çevreci Bonus-Ek Kart 70.50 TL BSMV dâhil.
Aynalı Bonus Card 141.50 TL BSMV dâhil.
Aynalı Bonus Card-Ek Kart 70.50 TL BSMV dâhil.
Bonus Trink Saat 12.00 TL BSMV dâhil.
Bonus Trink Saat-Ek Kart 6.00 TL BSMV dâhil.
Bonus Trink Sticker 12.00 TL BSMV dâhil.
Bonus Trink Sticker-Ek Kart 6.00 TL BSMV dâhil.
Bonus Trink Card 141.50 TL BSMV dâhil.
Bonus Trink Card-Ek Kart 70.50 TL BSMV dâhil.
Bonus Trink Anahtarlık 12.00 TL BSMV dâhil.
Bonus Trink Anahtarlık-Ek Kart 6.00 TL BSMV dâhil.
Bonus Platinum Amex Card 185.00 TL BSMV dâhil.
Bonus Platinum Amex Card-Ek Kart 92.50 TL BSMV dâhil.
GS Bonus Card 141.50 TL BSMV dâhil.
GS Bonus Card-Ek Kart 70.50 TL BSMV dâhil.
GS Bonus Gold Card 164.00 TL BSMV dâhil.
GS Bonus Gold Card-Ek Kart 82.00 TL BSMV dâhil.
GS Bonus Platinum Card 185.00 TL BSMV dâhil.
GS Bonus Platinum Card-Ek Kart 92.50 TL BSMV dâhil.
Altın Bonus Card 164.00 TL BSMV dâhil.
Altın Bonus Card-Ek Kart 82.00 TL BSMV dâhil.
Bonus Flexi 0.00 TL 0.00 %
Bonus Flexi-Ek Kart 0.00 TL 0.00 %
Trabzonspor Bonus 141.50 TL BSMV dâhil.
Trabzonspor Bonus-Ek Kart 70.50 TL BSMV dâhil.
Trabzonspor Bonus Gold 164.00 TL BSMV dâhil.
Trabzonspor Bonus Gold-Ek Kart 82.00 TL BSMV dâhil.
Trabzonspor Bonus Platinum 185.00 TL BSMV dâhil.
Trabzonspor Bonus Platinum-Ek Kart 92.50 TL BSMV dâhil.
Bonus Genç 0.00 TL 0.00 %
Bonus Genç-Ek Kart 0.00 TL 0.00 %
Bonus American Express 185.00 TL BSMV dâhil.
Bonus American Express-Ek Kart 92.50 TL BSMV dâhil.
Bonus AmEx-Bonus Companion 42.00 TL BSMV dahil.
Bonus AmEx-Bonus Companion-Ek Kart 20.50 TL BSMV dahil.
Bonus Gold 164.00 TL BSMV dâhil.
Bonus Gold-Ek Kart 82.00 TL BSMV dâhil.
Bonus Şeffaf Card 141.50 TL BSMV dâhil.
Bonus Şeffaf Card-Ek Kart 70.50 TL BSMV dâhil.
Bonus Platinum 185.00 TL BSMV dâhil.
Bonus Platinum-Ek Kart 92.50 TL BSMV dâhil.
Aynalı Gold 164.00 TL BSMV dâhil.
Aynalı Gold-Ek Kart 82.00 TL BSMV dâhil.
Aynalı Platinum 185.00 TL BSMV dâhil.
Aynalı Platinum-Ek Kart 92.50 TL BSMV dâhil.
Bonus Şeffaf Gold 164.00 TL BSMV dâhil.
Bonus Şeffaf Gold-Ek Kart 82.00 TL BSMV dâhil.
Bonus Şeffaf Platinum 185.00 TL BSMV dâhil.
Bonus Şeffaf Platinum-Ek Kart 92.50 TL BSMV dâhil.
Çevreci Gold 164.00 TL BSMV dâhil.
Çevreci Gold-Ek Kart 82.00 TL BSMV dâhil.
Çevreci Platinum 185.00 TL BSMV dâhil.
Çevreci Platinum-Ek Kart 92.50 TL BSMV dâhil.
Trink Gold 164.00 TL BSMV dâhil.
Trink Gold-Ek Kart 82.00 TL BSMV dâhil.
Trink Platinum 185.00 TL BSMV dâhil.
Trink Platinum-Ek Kart 92.50 TL BSMV dâhil.
Fenerbahçe Bonus Card 141.50 TL BSMV dâhil.
Fenerbahçe Bonus Card-Ek Kart 70.50 TL BSMV dâhil.
Fenerbahçe Bonus Card 35.00 TL Bu ücreti Fenerbahçe Kulübü almaktadır. (BSMV dâhil).
Fenerbahçe Bonus Gold Card 164.00 TL BSMV dâhil.
Fenerbahçe Bonus Gold Card-Ek Kart 82.00 TL BSMV dâhil.
Fenerbahçe Bonus Gold Card 100.00 TL Bu ücreti Fenerbahçe Kulübü almaktadır (BSMV dâhil).
Fenerbahçe Bonus Platinum Card 185.00 TL BSMV dâhil.
Fenerbahçe Bonus Platinum Card-Ek Kart 92.50 TL BSMV dâhil.
Fenerbahçe Bonus Platinum Card 350.00 TL Bu ücreti Fenerbahçe Kulübü almaktadır (BSMV dâhil).
Bonus Diji 141.5 TL “BSMV dâhil. Birden fazla Bonus kartınız olması durumunda toplamda tek bir kartınızın ücreti yansıtılacaktır. Şeffaf Bonus, Aynalı Bonus, Çevreci Bonus, Altın Bonus ve Taraftar Bonus’lar bu kapsamın dışında bulunmaktadır. Birden fazla kartınız olduğu durumda kart ücreti alım zamanı ilk gelen Bonus karttan ücret alınır, daha sonra ücret alım zamanı gelen Bonus kartınıza eğer bir ücret farkı oluşuyorsa aradaki fark yansıtılır, aksi durumda diğer kartınıza ücret yansıtılmaz.”
Money Bonus Card. 141.50 TL BSMV dahil.
Money Bonus Card.-Ek Kart 70.50 TL BSMV dahil.
Money Bonus Gold Card 164.00 TL BSMV dahil.
Money Bonus Gold Card-Ek Kart 82.00 TL BSMV dâhil.
Money Bonus Platinum Card 185.00 TL BSMV dâhil.
Money Bonus Platinum Card-Ek Kart 92.50 TL BSMV dâhil.
LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın