Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

Garanti Bankası Emekliye En Düşük Faizli Kredi Müjdesi

En düşük faizli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen emekliler. 2022 yılında Garanti bankası emekli maaş müşterilerine çok ayrıcalıklı olarak kredi veriyor. Emekli promosyon parasından da bir hayli iddialı olan Garanti BBVA görüntülü destek hattıyla da size özel hizmet sağlamaktadır.

Garanti Bankası Emekliye En Düşük Faizli Kredi Müjdesi

Bununla birlikte Garanti bankası siz emeklilere ücretsiz para transferi işlemlerinden tutunda GSM TL yükleme, HGS ve OGS ödemelerini de yapmanıza olanak sağlamaktadır.

Neler Var?

Garanti Bankasının Emeklilere Sağladığı Ayrıcalıklar Nelerdir?

Garanti BBVA emekli maaş müşterilerine gerçekten önemseyen bir bankamızdır. Öyledir ki! emekli maaş müşterilerine 3 tane özel ayrıcalık sağlar. Sağlanan bu özel ayrıcalıklara sadece finansman anlamda avantaj elde etmiş olmazsınız. Hizmet konusunda da bir çok bankaya göre özel ayrıcalığa kavuşmuş olursunuz. Peki, Garanti BBVA tarafından emeklilere sağlanan bu 3 ayrıcalık nedir?

 1. Normal şartlar da vermiş olduğu ihtiyaç kredisinden daha düşük faizlerle yararlana bilirsiniz.
 2. Bir çok bankaya göre daha fazla promosyon parası alırsınız.
 3. Bankamatik (ATM) den size özel menü ile çok daha hızlı işlem yapabilirsiniz. Böylece tek bir tuşla emekli maaşınızı kuruşuna kadar alabilirsiniz.

Size sağlanan bu özel ayrıcalıklarla, böylece sadece maddi olarak çıkarlara sahip olmakla kalmazsınız. Bununla birlikte bankacılık işlemlerinizi de çok daha hızlı bir şekilde sağlamış olursunuz.

İcralık Hacizli Emekliye PTT’den Kredi Müjdesi (GÖZÜNÜZ AYDIN) Bu fırsat kaçmaz!

Peki, Garanti BBVA tarafından siz emeklilere sağlanan bu avantajların detayları nelerdir?

Garanti BBVA Emekli Kredisi Faiz Oranları Kaç?

Garanti bankasının emeklilere sağladığı ilk avantaj kuşkusuz ki düşük faizli ihtiyaç kredisidir. Böylece diğer banka müşterilerine göre dahi çok düşük faizlerle tüketici kredisi kullana bilmektesiniz. Belgesiz, evraksız ve kefilsiz olarak Garanti BBVA tüketici kredisine de başvuruda bulunabilmektesiniz. Başvuru yapabilmeniz için aranan tek şart ise kredi notudur. Kredi Notu Nedir? konumuzda bu şartın içeriğini bula bilirsiniz.

blank

Talep edilen bu şarta sahip olmanız durumunda ise bankasının faiz oranı kaç? diyorsanız.

 • ŞUBAT ayı için 12 ay vadeye kadar %2.42 faiz oranı uygulamaktadır. Gerçekten nerede ise tüm bankalara göre Garanti bankası böylece sizlere en düşük faizli kredi imkanı sağlar.

Bu çok düşük faizli krediden emeklilerimizin yararlana bilmesi için tek şart ise şudur. Kredi taksit ödemeleri tamamen bitene kadar başka bir bankaya emekli maaşını taşmama sözü verilmesi. Böylece aşağıda yer alan geri ödemelerle kredi çekebilirsiniz.

Miktar Vade (Ay) Aylık Geri Ödeme Toplam Maliyet
10.000 TL 4 2.693,36 TL 10.773,44 TL
6 1.848,91 TL 11.093,49 TL
8 1.427,45 TL 11.419,59 TL
10 1.175,18 TL 11.751,77 TL
12 1.007,50 TL 12.090,01 TL

Garanti bankası emekli kredisinin faiz oranları vadelere göre değişebilmektedir. Başvurular için ise bir çok yol bulunmaktadır. Bunlardan bazıları ise şunlardır.

 1. Garanti BBVA uygulaması üzerinden.
 2. En yakın Garanti bankası şubelerinden. Size en yakın banka şubelerini buradan bulabilirsiniz.
 3. İnternet üzerinden kredi başvuru formu doldurarak. Başvuru formu burada.

Tek bir alt başlıkla Garanti bankası emekli kredisinin tüm detaylarına sizler için yer verdim. Şimdi sıra geldi bankamızın emekli promosyon imkanlarının kaç TL olduğuna değinmeye.

Garanti Bankası Maaş Müşterisi Promosyonu

Garanti bankası maaş müşterilerine çok düşük faizli kredi vermekle kalmıyor. Bunla beraber 1200 TL varan nakit promosyon ödemesi de yapmaktadır. Bu promosyonu alabilmeniz için 3 yıl boyunca Garanti BBVA dan emekli maaşını almayı taahhüt etmeniz yeterlidir. Böylece emekli maaş miktarınıza göre 1200 TL kadar nakit promosyon ödemesi alabilirsiniz. Emekli maaş miktarına göre Garanti bankasının vermiş olduğu promosyon miktarı ise şu şekildedir.

 • 1.500 TL kadar emekli maaşı alanlara 800 TL
 • Emekli maaşı 1.501 ile 2.500 arası olanlara 1.000 TL
 • 2.500 TL üzeri emekli maaşı alanlara ise 1.200 TL

Garanti bankasının emekli maaş promosyon miktarları bu şekilde. Diğer bankalar ile kıyaslamak istiyorsanız. Sizler için tüm bankaların promosyon miktarlarının olduğu bir sayfa oluşturduk. Böylece, En Çok Emekliye Promosyon Parası Veren Bankalar da bu verileri görebilirsiniz. Hem düşük faizli kredi hem ise Garanti BBVA promosyon ödemelerini almak için peki emekli maaşınızı nasıl taşıyabilirsiniz. İşte, cevabı!

Garanti Bankası Emekli Maaşı Taşıma Şartları Nedir?

Garanti bankası emekli maaşı taşıma şartları ikiye ayrılmaktadır. Bunlardan bir tanesi yeni emekli olacaklar için yer alır. Bir diğeri ise emekli olmuş ama maaşlarını farklı bankalardan alanlar içindir. Her iki şekilde de emekli maşınızı taşıya bilmek için başka bir bankaya taahhütlünüzün olmaması gerekir. Şayet farklı bir banka ile anlaşmanız bulunmuyorsa emekli maaşını Garanti bankası şu şekilde taşıya bilir, yada seçebilirsiniz.

Yeni Emekli Olacaklar Garanti BBVA Emekli Maaşı Almak İçin Nasıl Seçebilir?

 • SSK yada BAĞKUR dan ilk defa emekli maaşı almak için Garanti BBVA seçebilirsiniz. Bu seçimi yapabilmeniz için ise SSK BAĞKUR Emekli Maaşı Garanti BBVA Alma Başvuru Formu doldurup teslim etmeniz yeterlidir.
 • Emekli sandığın üzerinden ilk defa emekli maaşı alacaklar çalıştığı kuruma iletecekleri emeklilik başvurusu formunda Garanti BBVA seçmeleri yeterlidir.

Emekli Olup Maaşlarını Farklı Bankalardan Çekenler, Maaşlarını Garanti BBVA Nasıl Taşıya Bilir?

 1. Sadece nüfus cüzdanınızla size en yakın Garanti BBVA şubesine şahsen başvuru yaparak.
 2. e-Devlet üzerinden. e-Devlet Üzerinden Emekli Maaşı Nasıl Başka Bankaya Taşınır da resimli olarak göre bilirsiniz
 3. Garanti BBVA müşterisi iseniz; mobil bankacılık yada 444-03-33 müşteri hizmetleri üzerinden

Bu her iki şekilde de gün içinde emekli maaşınızı Garanti BBVA taşıyabilirsiniz. Yada ilk emekli maaşınızı almak için Garanti bankasını seçebilirsiniz.

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın