Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

GALA Coin Nedir? Geleceği Ne Olur? Alınır Mı? Yorumları!

GALA coin alınır mı? Geleceği ne olur? Piyasaya çıktığı ilk fiyattın ne kadar olduğunu ile şuan ki USD olarak değeriyle mukayese edince doğru kararı siz zaten verebileceksiniz. Hele birde GALA coinin kimin olduğunu duyunca yatırım yapma konusunda hiç bir şüpheniz kalmayacaktır. Güvenirliğini ise de sorgulama tenezzülünde olmayacaksınız. GALA coin incelememi tamamladıktan sonra da sizler için şu soruları da makalemizin yer vereceğim.

GALA Coin Nedir? Geleceği Ne Olur? Alınır Mı? Yorumları!

İlk olarak bilmeyenler için GALA coin nedir? Ne işe yarar? Daha sonra da GALA coin niçin yükselir yada neden düşer? Bunların sebeplerine bakacağız. Son olarak da GALA coin hangi borsalarda var? Satın almak için en güvenilir? Yerli ve yabancı 10 borsadan bahsedeceğiz.

Neler Var?

GALA Coin Piyasa Bilgileri (En Fazla Kaç Lira Oldu)

Siz kripto paraya ilgi duyan takipçilerimiz için GALA coin piyasa bilgilerini de ele aldık. Diğer kriptolarda olduğu gibi Gala coin içinde haftalık olarak güncelleme yapmaktayız. İlk önce piyasa değerinin USD olarak ne kadar olduğunu paylaştık. Sonrasında ise yine dolar bazında piyasa ve toplam arzın ne kadar olduğunu ele aldık. En son olarak 24 saat hacim ve haftalık değişimini göz önünde bulundurarak en çok merak edilen en fazla kaç lira değeri gördüğüyle beraber bir tablo oluşturduk. Sizden gelen görüşlere göre en fazla kaç lira olduğunu TL bazında ele alarak paylaştık.

Bu veriler 12.12.2022  tarihine göre oluşturulmuştur.

Haftalık Grafikte Gala Coin En Fazla Kaç Lirayı Gördü

PİYASA DEĞERİ ($) 256,32 M
PİYASADAKİ ARZ 6,98 B
TOPLAM ARZ GALA0
24 SAATLİK HACİM ($) 110,84 M
29.11.2022 PAZARTESİ FİYATI 0.6824 TL
HAFTALIK DEĞİŞİM  %-12,01
EN FAZLA NE KADAR OLDU ($) 28.11.2021 Tarihinde 8.84 TL’yi görmüştür.

TARİH

 TL OLARAK FİYATI

12.09.2022 0.9246 TL
19.09.2022 0.7645 TL
26.09.2022 0.7477 TL
04.10.2022 0.7590 TL
11.10.2022 0.7478 TL
17.10.2022 0.6824 TL
Bugüne kadar GALA coinin en çok kaç lira olduğunu ve piyasa bilgilerini tablo üzerinde sizlerle paylaştık. Şimdi GALA kripto para varlığı için diğer en çok merak edilen sorularınızı cevaplamaya geldi.
  • Kripto para varlığı ile ilgilenen arkadaşlar sanırım ki trader yaparak kipto para varlıkları düşerken de bizlerin kazandığını biliyordur. Fakat Futures yapan kişiler ise düşse de çıksa da yani her şekilde de kazanabilmektedir. Nasıl diye sorarsanız. Hemen En Kolay Zengin Olmanın 1. Yolu: Yeni Nesil Ticaret! bağlantımıza tıklayın. Bunun yanında vermiş olduğum bağlantı da danışabileceğiniz whatsApp hattı da sayfamızda bulunmaktadır.
İlk olarak gala coin nedir? Ne işe yaradığından bahsetmeye ne dersiniz.

GALA Coin Nedir? Ne İşe Yarar?

Özellikle son dönemlerde Gala coin fazlasıyla merak konusu olmaktadır. BU sebepten dolayı da sizler için biz gerekli tüm araştırmayı yaptık. Gala Coin nedir? Ne işe yarar? sorusu ile konumuza başlayalım. Ne dersiniz arkadaşlar. 2021 senesinde ilk defa piyasaya çıkan GALA coin onlar kat değeri günümüzde kadar artmış olmaktadır. Bu sebepten dolayı da yatırımcıların sürekli ilgi odağında bulunmaktadır. Zynga’nın dünyanın en büyük oyun firması olduğunu biliyoruz. Bu firmada kripto para varlığının olması da bu artışların en büyük sebebi olarak gözükmektedir. Firmanın kendine özel olarak kurulmuş resmi twiter hesabı bulunmaktadır. Ve bu hesap sayesinde de her yeni çıkarmış olduğu oyunların duyurusunu oradan yapmaktadır. E haliyle de bu artışlara da yansımaktadır. Yani PUMP ani birden yükselişler olmaktadır. Ethereum blok zinciri üzerinde çalışan ve oyuncuların NFT sahibi olabilme olanağı sağlayan bir oyun projesi de olmaktadır. Metaverse dünyasında bu özelliğiyle de hali ile oldukça büyük oranlarda yer almaktadır. Böylelikle gala coinin ne olduğunu öğrenmiş olduk.

İlginizi çekeceğinizi düşündüğüm Ceek VR Coin Nedir? Nereden Alınır? araştırmasını da sizler için yaptık.

Şimdi ne işe yaradığına gelecek olursak eğer GALA token sahipleri şimdilik entegre edilen Town Star isimli oyunu oynamaktadırlar. İlerleyen zamanlarda Zynga firması tarafından çıkarılan çok daha fazla online oyunun onanabilmesi için bu aşamada GALA kesinlikle kullanılacağı görülmektedir. Bu sebeple de ileri dönük olarak düşündüğümüz de bu varlığın geleceği herkes tarafından da merak ile beklenmektedir. Geleceği sizle için ilerleyen zamanlarda ne olur bilmem. Fakat ama benim için aşağıda bahsetmiş olduğum şekilde bir yol izleyeceğini düşünüyorum. Ne işe yaradığını ve yarayacak olduğu da öğrendiğimize göre şimdi bir bakalım gala coin ilk olarak piyasaya ne zaman çıkmış? Gala coinin sahibi kimmiş?

GALA Coin İlk Olarak Piyasaya Ne Zaman Çıktı? Sahibi Kim?

Konu hakkında çok fazla ilgisi olan ve yatırımcılarını fazlası ile merak ettiren konuya değinecek olursak. İlk olarak gala coin piyasaya ne zaman çıktığını görelim. Hemen arkasından da sahibinin kim olduğuna değinelim. Kripto para varlıklarına yatırımda bulunacaklar, çoğunluk ile piyasaya yeni dahil olanları tercih etmektedir. Yapılan bu tercihin en büyük sebebi ise çok fazla borsada bulunmadığı, bu bağlı bilinirliği de az olduğundan dolayı daha fazla değerlenmediği için yatırım fırsatının başında olunması gelmektedir. Buna göre bence GALA coin ilk olarak ne zaman çıktı sorunun cevabını bilmek için bunlar fazlasıyla haklı sebepler olmaktadır. Bu sebeple GALA coin nedir? Gala Coin alan arkadaşların yorumları nelerdir? Hep beraber bu sorularınıza bakalım. Bu ve bunlar gibi sorularınıza cevap vermeden önce GALA coin ne zaman piyasaya çıktı sorunuzu cevaplayalım.

GALA coin  Eric Schiermeyer tarafından ilk olarak piyasaya çıkış tarihi  2019 senesi olmaktadır.

Şimdi tabi ki Eric Schiermeyer kimdir? diye diye soracaksınız. Hemen şimdi onu da sizler için tanıtmak istiyorum. Bu isim Dünyaca ünlü oyun şirketi olan ”Zynga’nın” kurucu ortağı olmaktadır. Bu duruma göre doğal olarak GALA coin’nin de CEO’su olmaktadır. GALA coini bir oyun projesi olduğunu da böylelikle görmüş olduk. Bu özelliğini de göz önüne alacak olursak. Benim fikrim sadece firmanın marka bilinirliği bu kripto paraya yatırım yapmak için fazlasıyla yeterli bir neden olmaktadır. Diye düşünüyorum. GALA coin ilk olarak hangi tarihte çıktı görmüş olduk. Hatta bunu biraz geniş açıklamayla hep birlikte öğrenmiş olduk. Şimdi sıra geldi bu kripto varlığını biraz daha yakından tanımaya. Ne dersiniz.

GALA Coin Geleceği Ne Olur?

Coinler ile ilgilenen bir çok kripto para yatırımcılarının merak ettiği konu gala coinin geleceğinin ne olmadır. Bu düşünce içerisinde olmaları da gayet normal karşılanmaktadır. Özellikle de uzun vadeli olarak HOLD yapacak olan kişiler Gala Coinin geleceğini herkesten çok merak ederler. Aslında şöyle bir bakıldığında teknik verilere göre gala coininde geleceği az çok belli olur. Bunun için tek yapmanız gereken ise aşağıda sizler ile paylaşmış olduğum Galanın en yüksek ve en düşük kaç TL olduğuna bakarak tahminde bulunabilirsiniz.

Kripto Para Madenciliği Nedir? Nasıl Yapılır? adresimizde de ilginizi çekecek bilgiler olduğunu düşünüyorum.

Şayet takipte iseniz, muhakkak fark etmiş olmalısınız, bir yıl içinde Gala fiyatını yüzbinlerce katlamış olmaktadır. Zaten katlamış katlayacağı kadar. Bu saatten sonra da halen neden fiyatı katlamasın ki? diyorsanız. Sizlere en başında da bahsetmiş olduğum üzere firma şuana kadar sadece bir tane oyununda GALA token kullanmıştır. Dünyanın en büyük oyun firması olan Zynga Gala coinin CEOSU olduğunu sizlere söylemiştim. Zynga ilerleyen zamanlarda muhakkak yeni oyunlar çıkaracaktır. Çıkarmış olduğu bu oyunlar sayesinde GALA token alt yapısı ile yatırım yapma olanağını yatırımcılarına sunmuş olacaktır. Tabi şöyle bir bakarsak eğer, o zamanlar da geldiğinde GALA token değeri ne olacak orasını kim bilir? Sizce de oyla değil mi? arkadaşlar.

%100 Başarı Yakalayarak Günlük BTC (Kripto Para) Al Sat Taktikleri kripto para madenciliği hakkında sizler için yukarıda bir link bırakmıştım. Şimdi ise al, sat taktikleri ile alakalı bilgileri buraya bırakıyorum!

Ben sizlerle şuan kendi düşüncelerimi yani GALA token geleceği için benim kendi şahsi düşüncelerimi paylaştım. Bu konu hakkında daha fazla kafa bulandırıp, önünüze bir sürü grafikler açarak inceleme yapmaya da gerek olmadığını düşünüyorum. BTC kaynaklı ve yatırımlarda gelişmeler olmadıkça hiç bir token grafik dinlemeyeceğini sizlere söyleyebilirim. Şimdi birazda fiyat ortalamalarına bakalım isterseniz?

GALA Coin En Düşük Yüksek Fiyatı Kaç Oldu?

Şuan ki döneme göre Gala coinin en yüksek ve en düşük fiyatları kaç TL’dir. Gelin şimdi hep birlikte fiyat oranlarını görelim.

  • Şuana kadar Gala tokenin en düşük fiyatı 28 Aralık 2020 tarihinde 0,000151 USD olarak görüldü.
  • En yüksek fiyatını da görecek olursak; 26 Kasım 2022 tarihinde 0,8367 USD oldu.
Gala Coin Şimdiye Kadar En Düşük Fiyatı  En Yüksek Fiyatı
0,000151 USD 0,8367 USD

Yani sizlerin de görmüş olduğu üzere sadece bir yıl içerisin de kaç katı değer artmış olmaktadır. Baktığınızda bu iki rakama göre kıyaslama yaparak ortalamayı bulabilirsiniz. Peki ya şuan ki zaman aralığına gelecek olursak, Gala token 6.977.205.436 USD olarak görülmektedir. Toplam olarak arzı ise Gala 35.240.112.493 USD olmaktadır.

Gala Coin Şuan  Toplam Arzı
6.977.205.436 USD 35.240.112.493 USD

GALA için hazırlamış olduğumuz tabloda da görmüş olduğunuz üzere en düşük olarak 0.000151 USD görülmektedir. Bence bir daha da bu kadar düşük rakam göreceğini ben pek zannetmiyorum. Ama çok kısa bir zaman içerisinde görmüş olduğu zirve rakam olan 0.8367 USD fazlası ile geçeceğini kendi adıma düşünmekteyim. BTC’nin durumuna göre yeni bir ATH (All Time High) yapacağı tahmin ediyorum. Benim tahminlerim şayet doğru çıkar ve gerçekleşir ise. Sizlere buradan hemen en yeni güncel haberleri vereceğim. Yapmanız gereken site adresimizin bildirim butonunu aktif etmeniz olacaktır. Sizler yine de sitemizi ziyaret ederek te rakamları tablo üzerinden takip edebilirsiniz. Bu konuda hedeflenen ise bir sıfır daha atması olacaktır. Bu artışlar neden düşer yada neden yükselir? Şimdi bu sorularımızı cevaplayalım.

GALA Coin Neden Düşer Niçin Yükselir?

Kripto paraya ilgi duyan yatırımcılar için Gala coin bir nevi yatırım fırsatı olarak görülmektedir. Şuana kadar çıkarmış olduğu Town Star isimli oyun dahil olmak üzere 600 milyondan fazla kullanıcısı olmaktadır. Tabi bu rakam sabit kalmamak ile birlikte sürekli olarak rakamlarda artış görünmektedir. Bu artışın en büyük nedenleri arasında çıkarmış olduğu oyunlar gözükmektedir. Oyunu oynayan oyuncuların kasabalarını geliştirebilecekleri için rekabetçi bir şekilde çiftçilik yapabilecekleri oyna kazan oyunu da bulunmaktadır. Fakat bu oyun yani Townn Star ülkemizde ise çok fazla kullanıcısı olmayıp, daha adını çok fazla duyurmamıştır. Tabi adını duyurmaya devam ettikçe haliyle Gala coin yükseliş göstermeye devam edecektir. Şimdi Galanın neden yükseldiğini anlamış olduğunuzu düşünüyorum. Neden GALA yükselir diyenler için tek cevabımız bu olmaktadır. Tabi ki kripto paranın lider ismi olan BTC de buna izin verirse, yolu uzun olacaktır.

Böylelikle GALA coin neden yükselir? sorunuza gerekli olan cevabı verdiğimizi düşünüyorum. Peki ya Gala coin neden düşer? cevabına gelecek olursak; Şöyle bir baktığımızda aslında bu düşüşün normal şartlarda sadece tek bir nedeni olmaktadır. Nedeni ise bu sebep de tamamen kripto paranın lideri olan BTC’nin değerinin düşüş yaşamış olmasıdır. Riskli varlıklar içinde yer alan Gala da bu nedenle BTC düşer ise değerini kesinlik kaybedeceğini sizlere söyleyebilirim. Peki, BTC neden düşer? diye sorarsanız da buna bir çok neden ile örnekler verebiliriz.

BTC Düşme Nedenlerine Örnekler:

  • Yaşanacak olan küresel hastalıklar başta gelmektedir.
  • Borsaların hacklenme gibi saldırılara uğramaları.
  • Türkiye’de USD karşı atılacak olan adımlar
  • Amerika Birleşik Devletlerinin enflasyon rakamları ve varlık alımları.
  • Dünya genelinde ülkeler arasında yaşanan gerginlikler.
  • Ülke başkanlarının sanal yani kripto paraya olan tavırları ve bakış açıları.

Bunlar ve benzer durumlar olması halinde kripto para yani sanal para riskli bir varlık olduğundan dolayı elini sektörden çekebilir olması. Tabi ki sonuç olarak tüm bunlara bağlı olarak da düşüşler yaşanmış olacaktır. Konumuzun sonuna doğru gelirken, Gala coin alabilmek için 10 tane güvenilir olan yerli  ve yabancı borsaları sizlerle paylaşmak istiyorum.

GALA Coin Almak İçin Güvenilir 10 Yerli Yabancı Borsa

Yazımızın başından sonuna kadar Gala coini öve öve bitiremedik.😊 Gala coin hakkında bir çok güzel ithamlarda bulunduk. Vermiş olduğumuz bu güzel ithamlar karşısında biliyorum ki bir çoğumuzun iştahı kabarmış hale geldi. Evet aynen öyle haklısınız diyorsanız. Şuan eminim ki alabilmek için Gala coin hangi borsalarda bulunuyor diye bakıyorsunuz. Bu konuda ben sizlere kısaca bilgi verebilirim. Şayet satın almayı düşünüyorsanız çok fazla uzağa gitmenize gerek yok. Neden mi? Türkiye’de faaliyet gösteren ve sonra derecede güvenli bir borsa olan PARIBU’da GALA token, Box kategorisinde yer aldığını sizlere müjdeleyebilirim. Bunun haricinde ise BTCTürk’de dahi yer aldığını bilmenizi istiyorum. Daha sonra  GALA dünya genelinde 80 üzerinden kripto para borsasında sergilenmektedir. Bunlar hangileri diye merak eden yatırımcılarımız için önde gelenlerinin bazılarını aşağıda sizler için paylaştık.

Huobi Bybit
Gate.io MEXC
PancakeSwap Kucoin
FTX Gemini
LBank Binance

BTCTürk veya Paribu tercihinden bulunmak istemeyen yatırımcılarımız Gala coin almak için yukarıda vermiş olduğumuz borsalar üzerinden de tercihlerini yapabilirler. Şimdiden hayırlı olsun diyoruz. Ve böylelikle konumuzun sonuna geliyoruz. Bizlere sormak istediklerinizi çekinmeden yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz. Son olarak konu hakkında daha detaylı bilgi alabilmeniz için aşağıya bir video bırakıyorum. İzlemenizi tavsiye ederim.

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 1 Ortalamamız: 3]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın