DEVLET Kredi

Frençayzing Veren Firmaları Sizler İçin Araştırdık

Frençayzing Veren Firmaları Sizler İçin Araştırdık

2018 Yılında birçok firma frençayzing  hizmeti veriyor. Böylece binlerce esnafımız büyük firmaların isimlerini kullanarak, daha çok kazanç elde edebiliyor. Bu büyük şirketlerin adı altında çalışmak da esnaflık için oldukça avantajlı bir durumdur.  Peki bilmeyen vatandaşlarımız için, frençayzing nedir? Bu hizmeti veren firmalar hangileri sizler için araştırdık. Esnaf olmayı düşünüyorum. Bayilik almak istiyorum diyorsanız. Bugün kaleme aldığımız konuyu inceleyiniz. Sizlere frençayzing veren kafeleri,  firmaları derledik. İşletme açmak konusunda kararlı iseniz açıkladığımız detaylar sizin için yol gösterici olacaktır.

Frençayzing Nedir?

Frençayzing büyük tanınmış işletmelerin, yeni iş yeri açacaklara himayesi altında belirli şart ve hudutlar dahilinde destek sağlamasıdır. Yani şöyle büyük bir yemek firmasını düşünün örneğin; yemek dünyası ülkenin her yerinde hizmet veriyor. Fakat isminin daha da çok duyulmasını ve şube sayısını artırmak istemektedir. Aradığı şartlar dahilinde isim hakkını girişimcilere sunmaktadır. Bu uygulama ilk önce 2000 li yılların başında Amerika da başlamış. Toplu oto işletmeleri, sağlık, eğitim, yemek, otelcilik, tatil şirketleri başta olmak üzere her türlü sektörde yayılmaya başlamıştır. Sadece marka olarak hizmet vermek ve daha çok kazanmak sizinde hayaliniz ise ele aldığımız frençayzing firmalarını inceleyin.

Frençayzing Sisteminin Girişimcilere Faydaları Nelerdir?

  • Sistemin en önemli ve ilk faydası; Bu işletme yönteminin işleyen , bol kazanç getiren bir marka olmasıdır. Yani bir işe giriştiğinizde işin tutup tutmayacağı düşünceniz olmaz.
  • Tanınmış bir firma olması denenmiş iş, denenmiş tatlar olduğundan zararınız yok denecek kadar az olacaktır.
  • Sistem sizinde işletmenizde aynı olacağından personel ve personel eğitimleri şirketçe desteklenir.
  • Her türlü desteklenen mali ve hukuksal konularda  başarı yüzdeniz %90 dır. Olağan herhangi bir sıkıntıda şirket avukatları her türlü riski önlemeye çalışır.
  • Reklam ve tanıtım için herhangi bir harcama yapmanız gerekmez. Bu anlam da da tasarruf etmiş olursunuz.
  • Kuruluş için yapılan tüm harcamalar baş firma ile paralel yürütülür. Kararlar ortak alınır. Böylece tecrübesizliğinizin zararı en aza indirilmiş olacaktır.

Frençayzing Veren Firmalar Hangileridir?

İş kurmak isteyen vatandaşlarımıza bir kolaylık olan bayilikler. Girişimcilere belirli bir miktar karşılığında isim hakkı vererek, işletmesinin bir marka altında çalışmasını sağlar. Böyle işletmeler daha tecrübeli ilerleyerek çabuk kalkınırlar. Peki kim bu frençayzing hizmeti veren firmalar.

Komagene Çiğ Köfte Bayiliği

Ülkemizde çiğ köfte eskiden yöresel bir mezemizdi. Ancak her yerde açılan şubelerle her mahallede artık 2 tane çiğ köfteci mevcut. Komagene toplam 300 şubesiyle hizmet vermektedir. Öyle ki son yıllarda sadece çiğ köfte ile kalmayıp, içli köfte, kadayıf dolması, tatlı çeşitleri, meze ve zeytinyağlı çeşitleri her tür içecek ile müşterisini ağırlamaktadır.  Sadece ülke içi değil yurt dışında da bayilik veren bu firma frençayzing başlangıç ücreti alarak 20 bin almaktadır. Üstelik verilen bu ücret karşılığında , açılışta 500 kg çiğ köfte dağıtılacak, broşürleri ve reklam amaçlı bin magnet de ücretsiz girişimciye verilir. Bunların karşılığında girişimciden; bayinin devamlı başında kalması, firmanın belirlediği hijyen, üretim, dağıtım kurallarına uyması, aylık belirlenen isim kullanma payını ödeme şartı aranır. İletişim için size vereceğimiz numarayı (0541 357 3004) arayarak ulaşabilirsiniz.

Köfteci Ramiz Bayilik Veriyor

Ülkemizin birçok iline frençayzing hizmeti veren köfteci ramiz, yeni işletme açmak isteyen kimselere belirli bir bedel karşılığı isim kullanma hakkını tanımaktadır. Özellikle deniz kenarında şubeler açmak istemektedir. Tatil beldelerinde daha çok kazanç elde edeceğini düşündüğünden bu detayı önemle duyurmuştur. Üstelik sadece ülke içi değil, yurt dışından bile bayilikler için talep gelmektedir. Özellikle Almanya, Fransa  gibi Avrupa ülkelerinde şube açmak hedeflerinde de yer almaktadır. Büyük metre kareye sahip şubeler için biraz da lüx bir işletme olmasından tuzlu bir maliyete sahiptir. Başta verilecek yatırım bedeli en az 300 bin ile 500 bin arasında farklılık göstermektedir. Bedel çok yüksek fakat işletme için yapılacak tüm kurulum masrafları bu bedelin içerisindedir. İletişim için telefon: 0 236 414 33 33. İnternet adresine ulaşmak için; www.köfteciramiz.com a girerek iletişime geçebilirsiniz.

Kahve Dünyası Bayilik Ücreti Ne Kadar.

Kahve Dünyası Bayilik Ücreti Ne Kadar.

Kahve Dünyası Bayilik Ücreti Ne Kadar?

Kahve çok eskilerden beri keyif aldığımız, sohbet ettiren bir ikramımızdır. Bu sebeple  ülkemizde her işletmenin ikramında bulunmaktadır. Fakat kahve dünyası kahveyi farklı bir konsept de sunmuştur. Türkiye de  birçok bayisi olan Kahve dünyası samimi, sıcak bir ortama sahip olduğundan müşteri sayısı da çoktur. 2004 yılında  Kurulmuş kar marjı bir yılda yüzde 200 olmuştur. Güler yüzlü hizmetiyle hızla büyüme kaydetmiştir. Bayilik için özellikle büyük şehirleri tercih ederler ki müşteri kitlesi ve talep daha çok olsun. Kahve dışında her türü kaliteli içecek ve ikramın bulunduğu  bu kafe müşterileri için her zaman vazgeçilmez, özel bir işletmedir. Bayilik ücreti açılmış olduğu şehrin büyüklüğüne göre  değişmektedir. En küçük işletme için en az 75 bin gereklidir. Bayilik almak için İnternet adresi üzerinden  yetkili kimselerle iletişime geçebilirsiniz. Sizler de ülkemizde frençayzing firmaların desteğini alarak çalışmayı istiyorsanız, mutlaka yazmış olduğumuz bayilik veren firmalar yazımızı  inceleyiniz.

Konu Videomuz

Frençayzing Veren Firmaları Sizler İçin Araştırdık HAKKINDA LÜTFEN SORUNUZU SORUNUZ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

DEVLETKredi.Com