Faturalı hat kullanıcılarına 10 dakikada anında 6 bin TL kredi

Acil kredi ihtiyacı zaman zaman hepimizin gereksinim duyduğu bir durumdur. Ancak bankalarla olan ilişkilerimiz pekte iyi değilse, kredi puanımız istenilen düzeyde değilse, vatandaşın başka çareler araması çokta normal. Borçlu kişiler tam da bu tarz sorunlarla boğuşurken İnternet üzerinde Faturalı hat kullanıcılarına 10 dakika da anında 6 bin TL  kredi haberleri dolaşmaya başladı. Nakit paraya gereksinim duyan çoğu kişi için fırsat olan böyle bir durum gerçekten var mı?  sizler için araştırdık. Gsm operatörleri müşteri kazanmak için çeşitli kampanya tarifeleri oluşturuyorlardı. Fakat faturanıza kredi söylemi ile daha çok kişiye ulaşmayı başardılar. Peki hangi telekomünikasyon firmaları bu kampanya imkanını vatandaşa sunuyor. Ne kadar avantajlı bir durum bakalım.

Faturalı hatta kredi başvurusu

Faturalı hatta kredi başvurusu

Faturalı hatta kredi başvurusu

Krediler yaşantımıza girdiğinden beri borç para bulmak daha da zorlaştı. Acil durumlarda ilk başvurulan bu sebeple bankalar oluyor. Artık bankalardan kredi almakta o kadar kolay değil artık. İstenilen düzeyde kredi notunun olmaması ve daha önce alınan kredilerden sorun yaşanması birçok vatandaşımızın sicilini bozabiliyor. Durum böyle olduğunda sıkıştığınızda dahi bankalardan kredi alamıyorsunuz. Ancak bir senedir İnternet de dolaşan faturaya kredi haberlerinin tamamen asılsız olduğunu söylemeliyiz. Lakin krediden çok daha kazançlı bir seçenekten size bahsedeceğiz. Bağlı olduğunuz faturanızın sağladığı cihaz kampanyasını değerlendirerek cihazı faturanıza taksitle böldürerek bir ihtiyaç kredisi kadar miktarı 10 dakika içerisinde alabilirsiniz. Nasıl yapacağınızı şu şekilde anlatalım; Hattınızın aylık fatura ödemesi 50 lira ise beğendiğiniz bir cihazı faturanıza ek 200 lira taksitle 24 aya 4 bin liraya alabilirsiniz. Üstelik bankaların vermiş olduğu kredinin faiz oranından bile az miktara 4 bin liralık cihaz almış oluyorsunuz. Aldığınız bu cihazı hemen satarak 4 bin lira peşin para edinmiş oluyorsunuz. Bu parayı 200 lira taksitle ödeyerek kendinizi de bunaltmamış vadelendirmiş oluyorsunuz.

Turkcell faturalı hatta kredi

Turkcell faturalı hatta kredi

Turkcell faturalı hatta kredi

Turkcell birçok alanda müşterisine avantajlar sunduğu gibi cihazlar kapsamında da çok güzel seçenekler ile karşımıza çıkıyor. Zaten Türkiyenin ilk Gsm operatörlerinden biri olması sebebiyle ve çekim alanının geniş olmasıyla çok tercih sebebi. 2019 yılı başlangıcında yine yepyeni kampanyalar sunan firma faturanıza 12 ay taksit ile 10 bin liralık cihazları bile size temin ediyor. Yani bir nevi bankadan faizsiz 10 bin lira kredi çekmiş gibi oluyorsunuz. Özellikle son yılların gözdesi en yeni sürümlü ı phone telefonlar Turkcell bayilerinde aylık bin liralık taksitlerle sizin olabiliyor. Müşterisini bulup sıcağı sıcağına sattığınızda peşin paraya sorununuzu halletmiş olacaksınız. Sadece ı phone değil Samsung ve HTC markalı akıllı telefonlarda size bir fatura kadar yakın.

Türk Telekom ile faturalı hattınıza kredi alın

Türk Telekom ile faturalı hattınıza kredi alın

Türk Telekom ile faturalı hattınıza kredi alın

Bahsetmiş olduğumuz bu kredi seçenekleri sadece faturanız üzerine cihaz alımı için geçerlidir ilk önce bunu belirtelim. Tabi ki parasal ihtiyaçlarımıza çoğu zaman kredi çektiğimiz, varsa eş dosttan borç istediğiniz düşünülürse Türk telekom faturanızın üzerine cihaz alıp, satarak aylık taksit öder gibi kendinize kredi olanağı sağlamak çok daha mantıklı olacaktır. Samsung marka telefonları 12 ay taksit ile aylık minimum 500 lira ödeyerek sahip olabilirsiniz. Alıp sattığınız bu üründen hem zamansal anlamda hem de faiz oranı bakımından kar etmiş olacaksınız. Ürün seçimi size kalmış ancak küçük bir detay var. Aynı bankalarda olduğu gibi kredi notunuz karşınıza çıkıyor. Puanlamanıza göre telefon modelinizi belirliyorsunuz. Yani şöyle ki 800 kredi puanınız için 3 binlik cihaz alabiliyor iken 1300 puan için 10 binlik cihaz alabilirsiniz.

Faturalı hattınıza telefon alabilmek için aranılan şartlar neler?

Esasında ne kadar çok satış o kadar çok kazanç demek telefon firmaları için. Lakin her başvuru yapana da maalesef cihaz verilmiyor.  Bazı konularda satıcının da kendini güvenceye alması gerekli. Bunlardan en basiti senetle yapmış olduğunuz daha önce ki alışveriş lerinizde sicilinizin bozuk olmaması gereklidir. Cihaz almak için başvurduğunuz Gsm operatörün de en az 6 aylık müşteri olması aranılan şartlar arasındadır. Başka bir hat üzerinden borçlu bulunmamanız, aynı zamanda alacak olduğunuz telefonun puanına kredi notunuzun yetmesi gereklidir. Piyasa da dolaşan her bir kredi sözüne asla tamah etmeyin. Çünkü hiçbir operatör faturanıza taksit yapıp ihtiyaç kredisi vermez. Ama aldıktan sonra hemen satabileceğiniz cihazlar için size teminat sağlamaktadır. Bunu göz önünde bulundurarak sadece resmi kurumlara başvurmanızı öneririz.

Bir önceki yazımız olan 3 Ay ertelemeli 36 ay bedelli askerlik kredisi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git