Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

Fabrikadan Ev Hanımlarına İş İmkanları Verilmeye Devam Ediyor

Özellikle pandemi döneminde ve 2022 yılı itibariyle evde ek iş yapmak isteyenlerin sayısı bir hayli arttı. Enflasyonun hızla artması yaşam mücadelesini de bir o kadar zorlaştırdı. Dolayısıyla herkes bir ek iş arayışına girdi. Evde ek iş yapmanın büyük çoğunluğu da her zaman ki gibi ev hanımları oluşturmaktadır. Kimi bayan çocuklarının olması sebebiyle , kimisi de kendine uygun iş bulamadığından evde çalışmak istemektedir. Tabi ki evlere ek iş veren fabrika ve firmaları da bu durum sayesinde oldukça kar etmektedir.

Fabrikadan Ev Hanımlarına İş İmkanları Verilmeye Devam Ediyor

Çünkü her çalışanı için ayrı ayrı sigorta, yol, yemek, maaş ödemektense, zaman alan işleri evlere vererek SGK, yol, yemek gibi giderleri azaltmayı düşünürler. Ki öyle de olur ürün başına ücret ödeyerek kargo ile evlere iş gönderilir. Dışarıya çıkmadan, oturduğunuz yerden sizlerde ek iş yapmak istiyorsanız. 2022 yılında bugün için yapılacak olan tüm detaylarıyla aşağıdaki yazımızda yer verdik. Fabrikalardan evlere iş veren güvenilir firmalar hangileridir? Ev hanımlarına ne tür işler verilebilir? Evde yapılacak işlerden ne kadar para kazanabilirsiniz? Makalemizin içeriğinde hepsini sizler  için anlattık.

Neler Var?

Evde Çantalara Zımba Basarak Para Kazanmanın Yolları Aylık 3.000 TL

Evet arkadaşlar sizler çalışmak istedikten sonra yapamayacağınız iş imkanı yok. Ben buna inanıyorum. Şu anki devirde evlere verilen iş imkanı epey bir yüksek. Biri olmazsa, diğeri sizler için muhakkak olur. Evde yapılan işlerden ne kadar para kazanabilirim diyorsanız. Alacağınız günlük, haftalık, aylık ücretlerin tamamını Evde Karton, Plastik Bardak Paketleme İşi Yapmak İsteyenler sayfamızda görebilirsiniz. Tablo üzerinde kazanacağınız tüm miktarları sizler için vermiş olduğumuz adres içeriğinde paylaştık. Evde yapılacak işler arasında çantalara zımba basla işlemini yaparak ta para kazanabilirsiniz.

blank

Evde-Çantalara-Zımba-Basarak-Para-Kazanmanın-Yolları-Aylık-3.000-TL

Bildiğiniz üzere kadınların vazgeçilmezi olan çantalar, birkaç senedir daha bir taşlı daha bir modern. Bu sebeple pahalı çanta firmaları taşların, zımbaların muntazam olması için bu işi evlere göndermektedir. Özel üretim sayılan bu ürünlerin satışı da ona göre pahalıdır. Fabrika el işçiliğini beğendiği kimselere kargo veya nakliye yoluyla bu ürünleri gönderir. Ürün başına evinde çalışan kişiye ay sonunda tüm kontroller yapıldıktan sonra ücretini öder. Sizlerden istenilen,

 • Düzenli ve titizlikle çalışmanız,
 • Almış olduğunuz ürünleri istenilen zamanda teslim etmeniz,
 • Çantalar ile birlikte süsleme yapacağınız malzemeler sizlerin vermiş olduğu adrese fabrika yada firma tarafından gönderilecek.
 • Bazı süslemeler makine ile basılacak, bazıları ise yapıştırılacaktır.

Yapmanız gereken işlem  sadece bu kadar. Üstelik sadece çanta değil cüzdan ve tekstil ürünü olan giysiler içinde fabrikalara başvurabilirsiniz. Toplu olarak yaptığınız bu işler için aylık ürün tesliminde gerekli kontroller yapıldıktan sonra paranızı da almış olursunuz. Ortalama kazanacağınız ücret ise 3.000.00 TL ve üzeri olmaktadır.

Evde Kalem Montajlama İşi Nasıl Yapılır? Kazanacağınız Fiyat Ortalaması

Evde kalem montajlama işi de yine evde yapılacak işler arasında yer almaktadır. Kalem modası ve kullanım alanı geçmeyen sürekli ihtiyaç duyulan bir malzemedir. Üstelik birkaç parçaya sahip olmasından dolayı kimi firma montaj kısmını evde çalışan hanımlara yada okuyan, harçlığını çıkartmak isteyen öğrencilere göndermektedir. Özellikle kalitesi yüksek dolma kalem tarzı ürünleri yüksek maliyetle yurt dışına ihraç ederler. Böyle kaliteli kalemler için kalem başı 5.00 TL normal kalemler için ise 1.00 TL ila 3.00 TL arasında olacak şekilde bir ücret almanız mümkün. Ortalama olarak sizlere bir fiyat tablosu çıkartmış olursak.

Normal Kalemlerin Tane Fiyatı  Haftalık Kazancınız Aylık Kazancınız
1.00 TL Günde 50 tane yapılırsa   50*7=350 TL 350*4= 1.400 TL
2.00 TL Günde 50 tane yapılırsa 100*7=700 TL 700*4= 2.800 TL
3.00 TL Günde 50 tane yapılırsa 150*7=1.050 TL 1.050*4= 4.200 TL
4.00 TL Günde 50 tane yapılırsa 200*7=1.400 TL 1.400*4= 5.600 TL
Dolma Kalemlerin Tane Fiyatı  Haftalık Kazancınız Aylık Kazancınız
5.00 TL Günde 25 tane yapılırsa 125*7=875 TL 875*4= 3.500 TL
6.00 TL Günde 25 tane yapılırsa 150*7=1.050 TL 1.050*4= 4.200 TL
7.00 TL Günde 25 tane yapılırsa 175*7=1.225 TL 1.225*4= 4.900 TL

Ortalama olarak bu tutarlarda bir kazanç sağlamış olursunuz. Düzenli olarak çalışan bir kimse için aylık görmüş olduğunuz üzere en az 1.400 TL en yüksek ise 2022 yılı asgari ücret tutarından dahi yüksek rakamlar alabilirsiniz. Bu rakamlara ulaşmak ta sizlerin elinde. Dediğim gibi ne kadar düzenli ve özenli çalışırsanız kazancınız o kadar yüksek olur. Ayrıca bu tarz evde ek iş yapmak isteyenler daha seri iş yapıp daha çok kazanmak için ekip halinde çalışırsanız hem daha fazla kazanıp hem de zamandan kar etmiş olursunuz. İşe ulaşmak için kalem montajı adı altında iş veren firmalar olarak Google‘ den arama yapmanız yeterli. Yada fason iş veren firmalara ulaşarak iş istediğinizi belirtmek kafi olacaktır.

Evde İplik Temizleme İşi Nasıl Yapılır? İletişim Adresleri Telefon Numaraları

Evde yapılacak olan işlerin başında gelen tekstil firmalarının ve giyim konfeksiyonlarının evlere vermiş oldukları iplik temizleme işi olmaktadır. Büyük şehirlerde çok fazla olan iplik temizleme işi oldukça karlı bir iş imkanı olmaktadır. Özellikle bayanlarımız için evde ek iş yaparak para kazanmak yolunda mükemmel bir iş fırsatı sizleri beklemektedir. Evde iplik temizleme işi daha çok ev hanımlarımıza yönelik bir iş imkanı olmaktadır. Evde iplik temizleme işi yaparak ayda en az 3.000 TL kazanmak isteyen bayanlarımız için işte ayrıntılar.

 • Konfeksiyon atölyelerinden gelen pantolon, kazak, tişört, iç giyim, dış giyim, penye gibi ürünler müracaatta bulunan kişilere verilir.
 • Belli bir ücret karşılığında ürünlerde bulunan iplikleri temizleme işi yada kesme yapmalarını isterler.

Yapmanız gereken işlem sadece bu kadar. Bu işte dikkat edeceğiniz tek konu ürünlere hasar vermemeniz ve anlaşma yapılan zamanda teslim etmeniz olacaktır. Bu iş imkanını İŞKUR aracılığı ile de yapabilirsiniz. İŞKUR LC Waikiki Evde Paketleme İş İlanları (İstanbul Dahil)

olmak üzere ilanları vermiş olduğumuz adres üzerinden takip edebilirsiniz. Bunun dışında yine İstanbul’da yaşayanlar için bazı iplik temizleme işi veren firmaların adreslerini ve iletişim numaralarını sizlerle aşağıda paylaşacağım.

Evlere İplik Temizleme İşi Veren Firmanın Adı  Adresi Telefon Numarası
İLKER TEKSTİL Güngören 0-212-643-71-56
KOÇTEX Eyüp 0-212-612-79-66
TANDOĞAN KONFEKSİYON Fatih  0-212-526-64-33
QWERTY Güngören  0-212-569-00-17

Bunun gibi bir çok firma da evlere iplik temizleme işi vermektedir. Ayrıca yine büyükşehirler arasında yer alan  Bursa gibi tekstil ile tanınan yerler evlere tekstil işi vermektedir. İŞKUR üzerinden de hem paketleme hem de evlerde yapılacak olan ek iş imkanlarına da başvuruda bulunabilirsiniz.

Evlere Etiket İşi Veren Firmalar ve Kazanılacak Miktar Ne Kadar?

Tekstil fabrikalarının büyük çoğunluğu bayan işçi çalıştırmaktadır. Bunda ki en büyük faktör kadının el işlerine daha yatkın olmasındandır. Maliyeti düşürmek maksadıyla evlere verilen işlerde bu sebeple hanımlara temin edilir. Bazı aracı fason firmalar verilen işi düzgün ve çabuk yapabilecek kimseleri belirleyerek ister araçlarıyla veya kargo yoluyla teslim edilir. Bazen dikimi bitmiş, iplikleri temizlenecek ve etiketi basılacak ürünleri yollayarak ürün başına ücret öderler. Öyle ki etiket basmak için gerekli makineyi de bizzat kendileri temin ederler. Sizden istenilen tek şey zamanında ve muntazam bir şekilde işi teslim etmenizdir.

blank

Evlere-Etiket-İşi-Veren-Firmalar-ve-Kazanılacak-Miktar-Ne-Kadar

Evde ek iş olarak aramış olduğunuz ilanlarda genel olarak yapımı kolay olmaktadır. Fakat miktar başına düşük ücretler verilmektedir. Evde etiket işi de böyle bir iş olmaktadır. 2022 yılında yapacağınız 1000 adet etiket miktarı 100 ila 150 TL gibi bir ücret verilebilir. Aslında yine kazanacağınız miktarlar sizlerin elinde. Az dedik ama yüksek miktarlarda kazanmanız da mümkün. Çünkü evde etiket paketleme işi ile ne kadar çok zaman ayırıp ne kadar çok etiket basarsanız o kadar iyi tutarlarda gelir elde edebilirsiniz. Peki bu işe ulaşmak için hangi fason firmalara başvurmalıyım diyorsanız, fabrikalarla eve iş alan kişiler arasında aracılık yapıp bundan ücret kazanan firmalar bazı ürünleri kendileri teslim ederler.

Böylece zaman kaybetmemiş olursunuz. Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa gibi büyük şehirlerimizde etiket işi veren bir çok firma bulunmaktadır. Ayrıca sizlerde aşağıda bulunan yorumlar kısmında mail adresini paylaşırsanız firmalar bizim sayfamız üzerinden sizlere ulaşalım sağlayabilir.

Evlere İş Veren Fabrikalara Nasıl Ulaşırım

Fason firmalar sayıca çok olsa da isimce bilinenlerin İnternet adresi de o kadar azdır. Size güvenilir ve temiz iş getirecek firmaların ismini verecek olursak; Kariyet.net sayfasından fason takipçilerine yada bizzat iş veren firmaların ismine erişebilirsiniz. Bunların ikincisi ise yenibiriş.com dur bu site üzerinden fason işçisi arayan firmalara ve evlere iş veren fabrikalara ulaşabilirsiniz. Üçüncü olarak ise yukarıda da bahsettiğimiz üzere İŞKUR üzerinden de evlere iş veren firmalara ulaşım sağlayabilirsiniz. Evde Maske Paketleme İş İlanlarıyla (İŞKUR Destekli)nasıl başvurulur tüm bilgileri sizin için bu sayfa üzerinde paylaştık. Çalışmak isteyen kimseler sürekli İnternet üzerinden ilanları takip etmeli boş zamanlarında yakınınızda bulunan fabrikaları dolaşarak evlere ek iş verip vermediğini kontrol etmelidir.

 BÜTÜN SORULARINIZIN YANITINI BULACAĞINIZ VİDEOMUZU MUTLAKA İZLEYİNİZ!

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 1 Ortalamamız: 5]
Ziyaretçi Yorumları - 718 Yorum
 1. Yeliz dedi ki:

  İş ihtiyacım var teşekkürler şimdiden

  1. Fatma Yılmaz dedi ki:

   Evden yapılacak iş ariyorum

  2. Gizem Ateşoğulları dedi ki:

   ANKARA da oturuyorum tekstil de çalıştım paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparmışsınız

 2. Yeliz dedi ki:

  İş ihtiyacım var lütfen dönüş yaparsanız sevinirim

 3. Neslihan dedi ki:

  8 aylik bebegim var eve is istiyorum yardimci olurmusunuz

 4. Ozlem dedi ki:

  Tekirdag cerkezkoyde oturuyorum ise ihtiycam var.donus yaprsanz sevinirim evliyim bir.cocugum var

 5. Funda Şengel dedi ki:

  Edirne merkezde yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum elim çok pratiktir

 6. Şennurdemir dedi ki:

  Selamünaleyküm Ben Şennur Demir Ben 10 yaşımdan 27 yaşıma kadar tekstilde çalıştım şu anda 3 çocuk annesi olduğum için çalışamıyorum ve evde çalışmak istiyorum evde Sanayi makinelerin vardır Biri bir overlook bile düzgün makine ve toplu tekstil ürünleri dikebilirim Tekstil ürünlerinin fabrikasında çalıştığım için usta makineci Ortacı Usta makineci olarak çalıştığım için komple makineci olarak çalıştığım için Elim ciddi şekilde yatkındır elefon numaram 0 543 966 7901 İstanbul Silivri

 7. Şennurdemir dedi ki:

  Selamünaleyküm Ben Şennur Demir Ben 10 yaşından 27 yaşına kadar tekstilde çalıştım şu anda 3 çocuk annesi olduğum için çalışamıyorum ve evde iş istiyorum toplu tekstil ürünleri dikebilirim evde sanayi makineleri vardır Lütfen bana en kısa süre içerisinde ulaşır mısınız telefon numaram 0 543 966 7901

 8. Kübra dedi ki:

  Acil ek is istiyorum

 9. Şennurdemir dedi ki:

  Selamünaleyküm Ben Şennur Demir Ben 10 yaşımdan 27 yaşıma kadar tekstilde çalıştım şu anda 3 çocuk annesi olduğum için çalışamıyorum evde iş istiyorum Herhangi bir Tekstil fabrikasında ne ve iş kalabilirim evde Sanayi makinelerin vardır Lütfen bana en kısa süre içerisinde ulaşır mısınız toplu toplu tekstil ürünleri dikebilirim internet işlerinden çok da anlamıyorum lütfen ulaşır mısınız

  1. Elif ak dedi ki:

   Evde ön hazırlık işi istiyorum.singer ve overlok makinalarım var.20 yıldır gömlek işinde çalışıyorum..lütfen ulaşınız.0554 121 8750

 10. Özge dedi ki:

  Merhabalar 8 kişilik grubum var daha fazlada bulabilirim bende ekibimle birlikte paketleme işi yapabilirim ilginize şimdiden teşekkürler

Bir Yorum Yazın