Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

Fabrikadan Ev Hanımlarına İş İmkanları Verilmeye Devam Ediyor

Fabrikadan Ev Hanımlarına İş İmkanları Verilmeye Devam Ediyor

2021 yılı itibariyle evde ek iş yapmak isteyenlerin sayısı bir hayli arttı. Bunların büyük çoğunluğu da her zaman ki gibi ev hanımları oluşturmaktadır. Kimi bayan çocuklarının olması sebebiyle , kimisi de kendine uygun iş bulamadığından evde çalışmak istemektedir. Her çalışanı için ayrı ayrı sigorta, yol, yemek, maaş ödemektense zaman alan işleri evlere vererek SGK, yol, yemek gibi giderleri azaltmayı düşünürler. Ki öyle de olur ürün başına ücret ödeyerek kargo ile evlere iş gönderilir. Dışarıya çıkmadan, oturduğunuz yerden sizlerde ek iş yapmak istiyorsanız. Bugün tüm detaylarıyla  yer verdik. Fabrikalardan evlere iş veren güvenilir firmalar hangileridir? Ev hanımlarına ne tür işler verilebilir? Anlattık.

Evde Çantalara Zımba Basarak Para Kazanın

Kadınların vazgeçilmezi olan çantalar, birkaç senedir daha bir taşlı daha bir modern. Bu sebeple pahalı çanta firmaları taşların, zımbaların muntazam olması için bu işi evlere göndermektedir. Özel üretim sayılan bu ürünlerin satışı da ona göre pahalıdır. Fabrika el işini beğendiği kimselere kargo veya nakliye yoluyla bu ürünleri gönderir. Ürün başına yapan kişiye ay sonunda ücretini öder. Bu malzemelerin yapıştırılması, yada makineyle basılması durumunda bu malzemeleri de size çantalarla birlikte ulaştıracaklardır. Üstelik sadece çanta değil cüzdan ve tekstil ürünü olan giysiler içinde fabrikalara başvurabilirsiniz. Toplu olarak yaptığınız bu işler için aylık ürün tesliminde paranızı da almış olursunuz.

Evde Kalem Montajlama İşi

Kalem modası ve kullanım alanı geçmeyen sürekli ihtiyaç duyulan bir malzemedir. Üstelik birkaç parçaya sahip olmasından dolayı kimi firma montaj kısmını evde çalışan hanımlara öğrencilere gönderir. Özellikle kalitesi yüksek dolma kalem tarzı ürünleri yüksek maliyetle yurt dışına ihraç ederler. Böyle kaliteli kalemler için kalem başı 1 TL normal kalemler için ise 25 kuruşla 50 kuruş arası bir ücret alırsınız. Ortalama bir saatte 10 normal 4 dolma kalem yapıldığını hesap edersek, düzenli çalışan bir kimse için aylık bin lira ve üzeri kazanç sağlamak mümkündür. Ayrıca bu tarz evde ek iş yapmak isteyenler daha seri iş yapıp daha çok kazanmak için ekip halinde çalışırsanız hem daha fazla kazanıp hemde zamandan kar etmiş olursunuz. İşe ulaşmak için kalem montajı adı altında iş veren firmalar olarak google ‘den arama yapmanız yeterli. Yada fason iş veren firmalara ulaşarak iş istediğinizi belirtmek kafidir.

Gömlek İpi Temizleme ve Etiket Basma İşi

Tekstil fabrikalarının büyük çoğunluğu bayan işçi çalıştırmaktadır. Bunda ki en büyük faktör kadının el işlerine daha yatkın olmasındandır. Maliyeti düşürmek maksadıyla evlere verilen işlerde bu sebeple hanımlara temin edilir. Bazı aracı fason firmalar verilen işi düzgün ve çabuk yapabilecek kimseleri belirleyerek ister araçlarıyla veya kargo yoluyla teslim edilir. Bazen dikimi bitmiş, iplikleri temizlenecek ve etiketi basılacak ürünleri yollayarak ürün başına ücret öderler. Öyle ki etiket basmak için gerekli makineyi de bizzat kendileri temin ederler. Sizden istenilen tek şey zamanında ve muntazam bir şekilde işi teslim etmenizdir. Geçtiğimiz yıllarda sadece iplik temizleme bir adet gömlek için 95 kuruş ederdi. 2019 İtibariyle bu fiyat bir lira ve üzeri olacaktır. Peki bu işe ulaşmak için hangi fason firmalara başvurmalıyım diyorsanız, fabrikalarla eve iş alan kişiler arasında aracılık yapıp bundan ücret kazanan firmalar bazı ürünleri kendileri teslim ederler. Böylece zaman kaybetmemiş olursunuz.

Gömlek İpi Temizleme ve Etiket Basma İşi

Gömlek İpi Temizleme ve Etiket Basma İşi

Evlere İş Veren Fabrikalara Nasıl Ulaşırım

Fason firmalar sayıca çok olsa da isimce bilinenlerin İnternet adresi de o kadar azdır. Size güvenilir ve temiz iş getirecek firmaların ismini verecek olursak; Kariyet.net sayfasından fason takipçilerine yada bizzat iş veren firmaların ismine erişebilirsiniz. Bunların ikincisi ise yenibiriş.com dur bu site üzerinden fason işçisi arayan firmalara ve evlere iş veren fabrikalara ulaşabilirsiniz. Çalışmak isteyen kimseler sürekli İnternet üzerinden ilanları takip etmeli boş zamanlarında yakınınızda bulunan fabrikaları dolaşarak evlere ek iş verip vermediğini kontrol etmelidir.

 BÜTÜN SORULARINIZIN YANITINI BULACAĞINIZ VİDEOMUZU MUTLAKA İZLEYİNİZ!

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın