Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

Eyfel Parfüm Bayilik Ücreti Ne Kadardır? (Müdürlük Adresleri)

Açık parfümeri de lider olan Eyfel parfüm; Birçok yeni girişimciye bayilik fırsatı veriyor. Bu tarz ürünlerin satıldığı kapsamda iş yeri açmak isteyen vatandaşlarımız için, bayilik seçeneği oldukça kıymetlidir. Çünkü bu işe yeni başlayanlar için bayi olarak çalışmak esnaflık için bulunmaz bir fırsattır. Bugün sizlere yemek, giymek kadar güzel parfüm kullanmanın da aslında bir sektör oluşturduğunu anlatacağız.

Eyfel Parfüm Bayilik Ücreti Ne Kadardır? (Müdürlük Adresleri)

Ve bu sektör öylesine gelişti ki artık kapalı markaların dışında açık parfümlere çok rağbet edilmektedir. İnsanlar 100 liraya almış olduğu kokuyu 10 liraya mal ederek kullanmaktadır. Muhtemelen asıl ürünle fark olsa da açık parfümler dar gelirlinin her zaman ilk tercihi olmaktadır. Öyleyse sizlere iş kolu haline gelen  açık parfümeri hakkında genel bilgilerden bahsedelim. Eyfel parfüm bayilik ücreti ne kadardır? 2022 yılına ait olan gerçek rakamlarla ele alalım.

Neler Var?

Eyfel Bayilik Ücreti Ne Kadardır?

Birçoğumuz küçük bir işletmem olsun. Diyen herkes için Eyfel parfümeri bulunmaz bir fırsattır. Peki bayilik için ne kadar sermaye gerekli? Bayilik ücreti kişinin işletmeyi açmak istediği mevkie ve şubenin büyüklüğüne bağlıdır. Çünkü merkezi bir yerde bayilik vermenin ücreti de biraz yüksek olacaktır. Fakat ne kadar yüksek ücret verirseniz verin merkez konumda ki bayiler her zaman daha fazla iş yapmakta ve kazancını en üst düzeyde sağlamaktadır.

Şimdi şu bakımdan düşünmek gerekirse tenha cadde ve sokaklarda açılan şubeler pek fazla kimsenin yol üzeri olmadığı için müşterisi de kazancıda az olacaktır. Mesela İstanbul Nişan taşında bir şube için 100 bin kadar bayilik ücreti istenirken, Bilecik in Bozüyük ilçesi  gibi küçük bir yerin bayilik ücreti de 15 bin ila 20 bin arasında değişmektedir. Yani size tavsiyemiz mekan tercihi olarak ana caddeler, işlek sokaklarda sermayenizi değerlendirmeli, sağlıklı kararlar almalısınız.

Eyfel Kurulum Masrafı Ne Kadardır?

Yukarıda sadece firmanın isim hakkı için 20 bin gerektiğinden bahsettik. Ancak masraflar sadece bu ücretle kalmıyor ne yazık ki. Dükkanın açılması için özellikle şubenin iç dekorasyonu, rafları, boyası, badanası, ışıklandırması aşağı yukarı 5- 6 bin civarı tutmaktadır. Gelelim tanıtım broşürleri, reklam için koku testerleri, tabelaların maliyeti ortalama 3 bin lira tutacaktır. Yani bu işletmeyi kurabilmek için size rahat 30 bin lira gereklidir. Bu maliyet sanıyoruz ki sizin gözünüzü korkuttu.

Fakat endişelenecek bir durum yok. Çünkü ürünler dayanıklı olup, her zaman tercih edilen malzemeler olduğundan bozulma açısından, zarar etme riskiniz yoktur. Lakin siz her ihtimale karşı mekan tercihinizi doğru yaparak ilk olarak bu işe başlayabilirsiniz. Çevrenizde bu tarz çalışan parfümeriler i incelemeli bir iş planı hazırlamalısınız. İş planı hazırlamak sizin gelir ve giderlerinizi takip etmenizi sağlayacak işinizi kolaylaştıracaktır. Ayrıca gerekli olan sermayeyi sağlamak için esnaflara verilen kredileri araştırabilirsiniz. Özellikle Ziraat bankasının vermiş olduğu devlet destekli krediler sizlere büyük avantaj sağlayacaktır. Nakit sıkıntınızı da giderdikten sonra inanarak bu işe girmek size başarının kapılarını açacaktır.

Eyfel Parfüm Bayiliği İçin Nasıl Başvuru Yapılır?

Firma bizzat ülkemiz bünyesinde Kocaeli de kurulan bir firmadır. Tamamen yerli sermaye olan Eyfel parfümeri 320 yi aşkın şubesi ile sadece açık parfüm değil, diğer kozmetik ürünlerini de (kolonya, krem, deodorant, roll on, şampuan, duş jeli gibi) hem üretip hem de satışa sunmaktadır. Ayrıca ülke içinde değil yurt dışında da bayiliklerimiz bulunmaktadır. Peki Eyfel bayiliğimize nasıl başvurulur? İlk önce kendi sermayenizi belirlemelisiniz. Sonrasında Eyfel in İnternet sitesi üzerinden bayilik için form doldurmalısınız. E posta adresi üzerinden gönderebilirsiniz. Ya da sitenin üzerinden direk iletişim bilgilerine ulaşarak telefon edebilir, kolaylıkla  irtibata geçebilirsiniz. Sizin başvuru bilgilerinizi incelemeye alan yetkililer en kısa sürede size geri dönüş sağlayacaklardır.

Eyfel Parfüm İle Ayda Ne Kadar Kazanırım

Eyfel Parfüm İle Ayda Ne Kadar Kazanırım

Şartlarını iletişime geçtikleri an mutlaka belirteceklerdir. İletişim bilgilerine yer verecek olursak şu şekildedir;

Adres: Şeker pınar mahallesi. Fevzi çakmak caddesi. Ayça sokak. No: 27 Marmara geri dönüşümcüler toplu yapı kooperatifi Çayırova /KOCAELİ

Telefon: 0850 840 58 56 tır. İnternet üzerinden başvurunuz onaylanmadığında telefon yoluyla da ulaşabilirsiniz.

Eyfel Parfüm İle Ayda Ne Kadar Kazanırım?

Parfümeri işine girmek isteyen kimselerin ilk takıldığı sorulardan birisidir. Ne kadar kazanırım? Bu konuya açıklık getirmek için kazanç gözlemi yaptık.

  • Günlük 100 adet parfüm satan kimsenin bir günlük kazancı bin lira olacaktır. aylık hesaba vurulduğunda 300 bin eder bu da işlek bir cadde de olan parfümeri için cazip bir fiyattır. Bol kazançlar dileriz.

Konu Videomuz

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları - 15 Yorum
  1. fidan dedi ki:

    ben almanyada bayilik acmak istiyorum eyfel üzerine ne yapmam gerek yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

Bir Yorum Yazın