Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

Evlere İplik Temizleme İşi Veren Firmalar

Ev hanımları için en çok evlere verilen işlerin en başında gelen konfeksiyonlardan iplik temizleme işleridir. Daha çok İstanbul, Bursa ve İzmir illerimizde yaygın olarak yer alan konfeksiyon atölyeleri parça penyelerin iplik temizleme işlerini evlere vermektedir.

Evlere İplik Temizleme İşi Veren Firmalar

Toplu şekilde iş ilanlarına başvuru yapan bayanlar ile çalışmayı tercih eden bu firmaların iletişim telefon numaralarınız sizler için yer verdik.  İlanlarda sadece konfeksiyonlarla ait paylaşımları bulmak ile kalmayıp 2022 yılında fabrikalar ve şirketler tarafından yayınlanan iplik temizleme iş ilanlarını da görebilirsiniz.

Neler Var?

Evde İplik Temizleme İş İlanları

Ev Hanımlarına Yönelik Evlere Gönderilen İşler Hangileridir? derseniz kesinlik ile ilk sırayı iplik temizleme işleri gelmektedir. Fabrikalar ve ekseri konfeksiyon üretim haneleri tarafından ev hanımlarına gönderilen iplik temizleme iş ilanlarını bu neden ile sizler için yer vermek istedik. Toplu olarak servis araçları ile evlerinize kadar gönderilen iplik temizleme işleri çalışandan çok iş verenin daha çok menfaatine gelmektedir. En büyük çalışan maliyetleri olan,

 • SGK pirim ödemeleri
 • Yemek
 • Yol masrafları

gibi ödeneklerden kaçınmak isteyen iş verenler bunun çözümü olarak penyelerde yer alan iplik temizleme işlerini evlere vermeye başlamıştır. Peki, evlere iplik temizleme işi veren bu firmalara başvuruları nasıl yapabilirsiniz? İşte iplik temizleme iş ilanları için müracaat yöntemleri.

 • İlk olarak tavsiyemiz iplik temizleme iş ilanınızı bizim üzerimizden belirtmeniz tir. Ücretsiz olarak ”YORUMLAR” bölümünden bizler üzerinden paylaşacağınız iplik temizleme iş ilanları ile çok kısa sürede çevrenizde yer alan konfeksiyonlardan teklif alacağınıza inanıyoruz.
  • Yorumlar üzerinden iplik temizleme iş ilanı bırakır iken lütfen;
   • İsim bilginizi
   • Hangi ilde ikametgah ettiğinizi
   • Ekibiniz var ise sayısını
   • İletişim (en hızlı bağ kurmak için mümkün ise cep telefon numaranızı)
   • Daha önce var ise deneyiminizi belirtin.
 • İplik temizleme iş ilanları için ikinci yöntem ise iş verenler tarafından İnternet sitelerine verilen ilanlara başvuru yapmaktır. Bu ilanları bizim İnternet sitemizde bulabileceğiniz gibi aşağıdaki bağlantılar üzerinden de bulabilirsiniz.
 • Kendiniz bireysel olarak başvuru yöntemi. Belkide en etkili yöntemlerden biri de bu dur. Çevremizde özellik ile İstanbul, Bursa gibi büyük şehirlerde bir çok konfeksiyon mevcuttur. Buranın sahipleri ile gidip iletişim kurarak evinizde iplik temizleye bileceğinizi belirte bilirsiniz.

blank

Hadi şimdi ev hanımları evde iplik temizleme iş ilanı için hemen sitemizden ücretsiz olarak yararlanalım ve ilanımızı dediğim şekilde bırakalım.

İplik Temizleme İşi İstanbul İrtibat Numaraları

İstanbul Avrupa ve Anadolu yakalarında konfeksiyon ve fabrikalar ev hanımlarına yönelik bir çok el işi vermektedir. Bunların başlıcaları ise yaka sökme işi, triko ve penyelerde dikim sonrası oluşan iplik temizleme işleridir. İstanbul dışında iş arayan ev hanımlarına ise bu firmalar Kargo İle Evlere Verilen İş İmkanları sağladığı bilinmektedir. İstanbul da nerede ise her mahallede bir apartman altında faaliyet gösteren konfeksiyon üreticilerin evlere sağladığı iplik temizleme iş ilanlarını yorumlar bölümüz den bulabilirsiniz. Aynı şekilde sizlerde İstanbul ilimizde iplik temizlemek için evlerinize iş almak istiyorsanız, başvurunuzu yorumlara şu şekilde yapabilirsiniz.

 • İsim ve soy isim
 • İletişim bilgileriniz (tercihen cep telefon numarası)
 • Mevcut bir ekibiniz var ise belirtilmesi
 • Daha önce bir deneyime sahipseniz bildirilmesi

blank

Bu şekilde ilanınızı bizim üzerimizden İstanbul evlere iplik temizleme işi veren firmalar için bırakır iseniz sizlere kısa bir süre içinde dönüş olacaktır. Hele ki artık hayatımıza koronavirüs gibi hastalıkların girdiği dönemleri yaşan firma sahipleri sizlerin ilanlarınızı kesinlik ile göz ardı etmeyecektir. Sayfamız üzerinden ilan bırakmanızın yanı sıra aşağıdaki tekstil fabrikalarına da başvuruda bulunarak evde iplik temizleme işleri için talebinizi iletebilirsiniz.

 • KOÇTEX: Eyüp ilçemizde yer almaktadır. Gömlek üzerine üretim yapan firmanın iletişim numarası 0-212-612-79-66
 • QWERTY Jens: Güngören de erkek giyim üzerine üretim yapmaktadır. Telefon numarası 0-212-569-00-17
 • AKAR Tekstil: Esenler mahallesinde faaliyet göstermektedir. Tel no: 0-212-628-26-69
 • İlker Tekstil: Güngören de üretim yapan firmanın telefon numarası 0-212-643-71-56
 • Tandoğan Konfeksiyon: Fatih mahallesinde üretim yapmaktadır. İletişim numarası 0-212-526-64-33

Diğer İstanbul ilimizde faaliyet gösteren tekstil fabrikalarımız ve iletişim bilgileri ise burada yer almaktadır.

İplik Temizleme İşi İzmir Firmaları

Türkiye’de tekstil sanayisinin en gelişmiş illerin den bir tanesi de İzmir ilimizdir. Fabrika olarak oldukça ön planda yer alan İzmir ilimizde tekstil sanayisi kendine yer edinmiştir. Triko, penye yada kumaştan üretilen bir çok elbiseden doğan iplik temizleme işleri ise İstanbul’da olduğu gibi İzmir ilimizde de evlere verilmektedir. Hele bir de yaşadığımız koronavirüs salgınında ötürü evden çıkma yasağı ile İnternet üzerinden satışların artması iş verenlerin evlere yönelik iş göndermesini çok daha ön plana çıkarmıştır. İzmir Senetle Para Veren Kuyumcular Tefeci Numaraları en son olarak ihtiyaç sahipleri için yer vermiştim. Şimdi ise iplik temizleme işi için İzmir ilanlarına ve nasıl başvuru yapabileceğinize değinmek istiyorum.

 1. Bunlardan bir tanesi sitemize kayıt olarak aşağıda yer alan formu doldurmanız  dır. Böylece iş ilanınız ücretsiz olarak sayfamızın ilanlar bölümünde yer alacaktır.
 2. İzmir’de yer alan tekstil fabrikaları ile iletişime geçmeniz olacaktır. Bazılarının telefon numaraları ise şunlardır
  1. İya Tekstil (0-232) 281-31-31
  2. Akar Tekstil (0232) 328-30-79
  3. Flıo d’oro (0232) 420-17-67
  4. Spot Tekstil (0232) 376-82-14
  5. Ertuğrul Tekstil (0232) 281-58-57
  6. Simurg Tasarım (0232) 431-13-99
  7. Ege tekstil  (0232) 376-80-10
  8. FB tekstil  (0232) 328-09-69
  9. Üniteks (0232) 376-86-00
  10. Yeniçeri tekstil (0232) 501-32-43

blank

İzmir ilimizde faaliyet gösteren bu firmalar mutlaka sizlere evlerinize iplik temizleme işi gönderecektir diye düşünüyorum.

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 2 Ortalamamız: 4.5]
Ziyaretçi Yorumları - 64 Yorum
 1. Seher dedi ki:

  Merhaba ızmir bornova da oturuyorum.daha önce penye Temizleme işi yaptım en az 10 kişilik ekibim var

1 5 6 7
Bir Yorum Yazın