Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

Evde Para Kazanmak İsteyen Bayanlara İş Fırsatı (2021 Fikirleri)

Evde Para Kazanmak İsteyen Bayanlara İş Fırsatı (2021 Fikirleri)

Geçmişteki köy hayatının yerini şehirleşen hayatlar aldı. Ancak kadının konumu 2021 yılında da değişmedi. Neden mi? Kadın köyde hem anaydı, hem çobandı, hem aşçı, hem de çiftçiydi. Şimdilerin masraflarına yetişemeyen ev hanımları ev işlerini, çocukların bakımını üstlenmekle kalmıyor ek gelir getirecek işler yapıyorlar. Sizlerde evinizin bütçesine yardım etmek istiyorsanız. Benimde çorbada tuzum olsun. Evde para kazanmak için neler yapabilirim diyorsanız. Doğru yerdesiniz. Tavsiye edeceğimiz evde para kazandıran el işleri, Evde para kazanma yöntemleri ile İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara gibi büyük şehirler de bile iyi gelir elde edeceksiniz. Evde para kazandıran işler yazımızda tek tek açıklanmış vaziyette mevcuttur.

Evde para kazanmak isteyen bayanlara 2019 fırsatları devam ediyor

Evde para kazanmak isteyen bayanlara 2019 fırsatları devam ediyor

Evde Para Kazanmak İsteyen Bayanlar İçin İş Fırsatı 2021’de Devam Ediyor…

Hayat şartlarının ağırlığı ev hanımlarını, öğrencileri ek iş yapmaya mecbur etmektedir. Hem evde olup hem de ek iş yapmak için, kolay ancak güzel gelir getiren işler olmalıdır. Bu işlerden bahsedecek olursak, birkaç konu başlığı altında toplayabiliriz.

İnternet Üzerinden Makale Yazmak

Son zamanlarda çoğu kimsenin yapmış olduğu makale yazarlığı sanıldığı kadar zor değildir. Bu işi yapmak için ilk evvela iyi bir araştırmacı olmalısınız. Aynı zamanda iletişim yeteneğinizin de güçlü olması gereklidir. Çünkü makalenin akıcılığı, gerçekçiliği okuyucuyu yazıya bağlamak için kafidir. Fakat makale yazarlığında istenilen şartlarda (kelime sayısı, konu başlığı, özgünlük) yazmak gereklidir. Makalenin özgün, yalın ve asla kopya olmadan yazılması gereklidir. Sizde yazmak konusunda kendinize güveniyorsanız para kazanmak için gayet uygun bir seçenek olacağını umut ediyoruz. Yazı başına alacağınız ücret ek iş için ideal bir miktar olacaktır.

 • 300 kelimeye kadar makale yazarsanız günde 10 lira ayda 300 lira kazanırsınız.
 • 450 kelimeye kadar makale yazmanız durumunda 30 günde 450 lira kazana bilirsiniz.
 • 600 kelimelik bir makale yazımında ise rahatlık ile ayda 600 TL kazanmak elinizde.

Evde Network İşi Yapmak

Kadınların en çok başarılı olduğu sektörlerden biri olan katalog ürünleri satışı, yadırganacak bir değildir. Aksine kadınların ilgi alanı makyaj, kozmetik, giyim alanında sevdikleri işi yapmak daha zevkli kazanç yolu oluşturacaktır. Hem kendi ihtiyaçlarınızı katalog yoluyla alabilir. Hem de maddi giderlerinizi karşılayabilirsiniz. Bu işi yapmak için büyük kozmetik firmalarının ve giyim katalogları aracılığıyla kazanç elde edebilirsiniz. Hem sevdiğiniz işi yapmak hem de ürünlerin kullanıcılığının yapmak size karlı bir seçenek sunmaktadır. İnternet aracılığıyla bu network firmalarını araştırarak en kısa zamanda bu işe başlayabilirsiniz.

 

evlere ek iş nasıl alınır

evlere ek iş nasıl alınır

Evde Organik Ürün Yaparak Para Kazanmak

Sağlıklı ve doğal beslenmek herkesin gayesidir. Fakat her zaman doğalını yapmaya herkesin fırsatı olmuyor. Bazen şartlar el verir evde doğalından yapar beslenirsiniz. Bazen de bu işi anne eli değmiş gibi yapan kimselerin ev yapımı ürünlerini tercih edersiniz. İşte tam da bu noktada bir sektör oluştu. Ev yemekleri. ev yapımı gıdalar ev hanımlarına para kazandırmaya başladı. Elinizin lezzetine güveniyorsanız yapacağınız ürünleri il etapta birkaç tanıdığınıza satarak sonrada onların memnuniyetini aracı yaparak yeni müşteriler edinebilirsiniz. Zaten ürünlerinizden memnun kalanlar düzenli alışveriş yapacakları için müşteri kitleniz çabuk büyür. Ev yemekleri doğal şeyler üretmeyi seviyorsanız. Evde para kazanmanın en güzel yollarından biri bu bence. Bu alanda ev yapımı peynir, yoğurt, erişte, reçel, yaprak sarma, içli köfte, mantı, börek, zeytinyağı, kışlık konserve çok rağbet gören ürünlerdir. Aynı zamanda pazarda açacağınız küçük bir tezgahta bu ürünlerin satışını yapabilirsiniz.

evde sarma sararak para kazanma

evde sarma sararak para kazanma

Web Sitesi Kurarak Evde Para Kazanmak

Devir İnternet devri diye boşa söylemiyorlar. Giyim, gıda, fatura gibi her türlü alım-satım için İnternet kullanılıyor. insanlar İnternet üzerinden bu konularda bilgi almak için günde yüzlerce site ziyaret ediyor. Bu sitelerden birinin sahibi de neden siz olmayasınız. Kuracağınız sayfa üzerinden ziyaretçi ve tıklama sayısına göre para kazanırsınız. Kurduğunuz sayfada düzenli yayın yapılması durumunda  düzenli takipçilerimiz de olacaktır. Bu yöntemle aylık bir maaş kadar gelir elde edebilirsiniz.

youtube ile para kazanmak

YouTube ile para kazanmak

Youtube Kanalı Aracılığıyla Para Kazanmak

Dediğimiz gibi İnternet üzerinden her yapılan iş karlı bir yatırım artık. Dünya üzerindeki büyük sosyal ağların başında gelen youtube aklını kullananlar için ekmek teknesi olabiliyor. Nasıl mı? Kendi adınıza açacağınız youtube kanalına (hangi alanda olursa olsun) video çekip koymanız yeterli. Videoyu takip eden kişinin video başındaki reklamı izlemesiyle kişi başı para kazanırsınız. Ne kadar çok video, ne kadar çok takipçiniz varsa o kadar iyi kazanç sağlarsınız.

EVİNDE PARA KAZANMAK İSTEYENLER BU VİDEOYU MUTLAKA İZLESİN!

Ziyaretçi Yorumları - 82 Yorum
 1. elanur dedi ki:

  evde makale yazmak istiyorum

  1. Emre ADIN dedi ki:

   Ne mezunusunuz? Nereden başvuru yaptınız?

 2. elanur dedi ki:

  evde makale yazmak istiyorum.

1 6 7 8
Bir Yorum Yazın