Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

Evde Maske Paketleme, Dikimi İş İlanlarıyla (İŞKUR Destekli)

2022 yılında maske taleplerinden adeta bir patlama oldu. Bunun sebebi ise malum, korona! Sağlığımız için maske takma zorunluluğu. Artan arzı karşılamak için de maske üretimine tahminimizden çok girişimci yatırım yaptı. Çünkü maske siparişleri o kadar çoktu ki! üreticiler bırakın yurt dışını, yurt içindeki taleplere dahi yetişmekte zorluk çekiyordu. Bunun en büyük nedeni ise iş gücünün yetersiz kalmasıydı. Buna çözüm için ise, makinelerin yapamadığı paketleme işini evlere vermeye karar verdiler. Böylece iş yükü ile birlikte maliyetler de azalacaktı.

Evde Maske Paketleme, Dikimi İş İlanlarıyla (İŞKUR Destekli)

Kendilerine bundan ötürü ekip arkadaşı arayan firmalar, her ev hanımının kolaylıkla yapabileceği maske paketleme iş ilanları ise ilk zamanlar gazeteler de bile yayımlandı. Hatta İŞKUR üzerinden de evde paketleme ve dikim için sürekli ilanlar verilmektedir. Peki, sizler evde maske paketleme iş ilanlarına şuan için nasıl başvuru yapabilirsiniz? Ek iş yaparak para kazanmak isteyenler, bu iş fırsatı kaçmaz!

Neler Var?

Neden Evlere Paketleme (Dikim) İşi Verilmektedir?

Türkiye genelinde çoğunlukla yapılan evde paketleme yada dikim işi, neden evlere veriliyor diye merak edenler. Fabrikalarda yapılan ürünler ambalajlı bir şekilde tüketicilerine yada fason firmalara gönderilmektedir. Haliyle büyük fabrikaların hemen hemen hepsinde ambalajlama ve paketleme bölümleri bulunmaktadır. İşte tamda bu sebepten dolayı  fabrikada fazla işçi çalıştırılması gerekmektedir. Buda fabrikalara her işçi karşılığında SGK, yeme içme, yol ulaşım masrafları gibi maddi ödeme yapmalarını gerektirir. Fabrika yada firmalarda bu ücretleri ödemektense, paketleme işlerini evlere vererek masraflardan kısıtlama yapmayı tercih etmektedir. Bu sayede hem ekonomi canlanması, hem de evde ek işe ihtiyacı olan vatandaşlarımız için iş imkanı doğmuş olmaktadır.

blank

Neden-Evlere-Paketleme-İşi-Verilmektedir

Sonuç olarak düşündüğümüzde sizler evlere paketleme işi alarak, asgari ücretten daha fazla para kazanma imkanına sahip olabilirsiniz.  Fabrikalar tarafından verilen paketleme işlerini ailenizle yada yakın arkadaşlarınızla birlikte yaptığınızda, daha fazla iş yapmış olursunuz. Verilen siparişleri zamanında hazırlamış olur. Maddi olarak çok daha güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Peki hangi ürünleri yaparak evde paketleme işinden para kazanabiliriz diye soracak olursanız. Cevabımız,

 • Evde yapılacak bir çok iş imkanı bulunmaktadır. Aklınıza dahi gelmeyen o kadar çok paketleme işi bulunmaktadır ki fazlasıyla hem de. Sizlere ilk olarak söyleyebileceğimiz paketleme işi Evde Karton, Plastik Bardak Paketleme İşi Yapmak İsteyenler eğer bu işi yaparsanız ailenizle birlikte hem eğlenerek hem de çok güzel paralar kazanma ihtimaliniz var.
 • İkinci olarak sizlere önerebileceğimiz iş ise, Evde Kuruyemiş Paketleme Nasıl Yapılır? (Firmaların Numaraları) kuru yemiş paketleme işidir. Yalnız burada dikkat etmeniz gereken tek şey yiyecek gurubundan olduğu için hijyene ve hazırlama ortamına çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Evde kuruyemiş paketleme işinden de güzel gelirler kazanmanız mümkün olmaktadır.
 • Üçüncü iş fikri olarak, başkalarının sunmuş olduğu işi yapmak istemeyenler için Kapı Süsü Yaparak Evde Para Kazanabilirsiniz (İlginç Fikirler) Verilen bu iş sayesinde de çok güzel gelirler elde edebilirsiniz.

Sizlerin de görmüş olduğu gibi evde çalışmak isteyen vatandaşlarımız için bir çok iş imkanı bulunmaktadır. Evde yapmış olduğunuz herhangi bir iş sayesinde hem kendinize ait ihtiyaçları karşılayabilirsiniz. Hem de ev ihtiyaçlarını karşılamak ve sürekli aileniz ile birlikte olup zaman kaybı yaşamamış olacaksınız. Evde paketleme işleri arasında maske paketleme işi de bulunmaktadır. Peki bu iş nasıl yapılır diye merak ediyorsanız bilgiler aşağıda mevcuttur.

Evde Maske Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Dünya genelinde yaşamış olduğumuz covid-19 hastalığı nedeni ile evde yapılan iş imkanları da daha fazla boyutlara ulaştı. Evde yapılan işlerin arasındakilerden bir tanesi de maske paketleme işi olarak ek iş arayanlara verilmektedir. Sağlık tedbirleri kapsamında korona virüsün daha fazla yayılmasını engellemek amacı ile maske zorunluluğu getirildi. Bununla birlikte piyasadaki firmalar maske yetiştirmez hale geldi.

blank

Evde-Maske-Paketleme-İşi-Nasıl-Yapılır

Çünkü firmalar sadece yurt içine değil yurt dışına da imalat yapmaktadır. Çareyi evlere maske paketleme işi vererek bulmuş oldular. Maske paketleme işi,

 • Öncelik olarak hijyen kurallarına uyularak yapılması gerekmektedir.
 • Sağlık Bakanlığı’nın izni verilen firmalar ile iletişime geçip bu işi yapmalısınız.
 • Firmayı bulup onunla çalışmaya karar verdiğinizde konu hakkında görevli olan kişiler gelip sizlere kullanacağınız malzemeleri ve maskeleri bırakacaktır.

Ve iş hakkında gerekli görülen tüm bilgileri sizlere verecektir. İşin nasıl yapıldığını örnekler vererek sizlere göstermiş olacaktır. Eğer malzemeler size görevli kişiler tarafından getirilmedi, kargo ile gönderildiyse muhakkak içinde nasıl yapmanız gerektiğine dair bilgiler olan kılavuz göndereceklerdir. Nasıl yapacağınız o liste içinde aşama aşama yazmaktadır. Maske paketlemek için firma tarafından gönderilen malzemeler arasında,

 • Bir çok maske çeşidinin bulunduğu koliler
 • Maske çeşitlerine göre kulaklarımıza takmak için kopmayan esnek lastikler
 • Maskelerin paketleme işini yaparken sizlerin hijyen için kullanmanız gereken eldiven, önlük ve dezenfektan malzemeleri
 • Maskelerin çeşitlerine göre paketleme yapacağınız kutular ve şeffaf ambalajlar
 • Paketleme bitiminde maskeleri toplu halde koymak için büyük ambalaj kolileri
 • Koliler deforme görmesin diye ağzını bantlamak amacıyla kullanılan koli bantları

sizlere teslim edilmektedir. Malzemeleri aldığınızda ilk olarak yapmanız ve dikkat etmeniz gereken hijyen kuralları içerisinde çalışmak. Kendinizi iyice dezenfektan yaptıktan sonra maskeler için ortam hazırlamalısınız. Gerekli görülen her şey hazırlandığında maskelerin bulunduğu kolileri açıp maskelerin çeşitlerine göre birbirinden ayırmalısınız. Virüs salgını nedeni ile kullanılan maskelerin çok fazla çeşitleri bulunmaktadır. Renk, görüntü, kullanılan malzeme kalitesi gibi çok fazla farklılıkları olan ürün çeşididir. Sizlere gönderilen maske çeşitleri ise şu şekildedir.

 • Yıkanabilir maske
blank

Yıkanabilen-ağız-maske-çeşitleri

 • Renkli maskeler
blank

renkli- CERRAHİ maskeler

 • Filtreli yumuşak lastikli rengarenk ve desenli kız çocuk maskeleri
blank

Filtreli-yumuşak-lastikli-rengarenk-ve-desenli-kız-çocuk-maskeleri

 • Filtreli yumuşak lastikli rengarenk ve desenli erkek çocuk maskeleri
blank

Filtreli-yumuşak-lastikli-rengarenk-ve-desenli-erkek-çocuk-maskeleri

 • Elastik kulaklı fresh mentollü maskeler
blank

Elastik-kulaklı-fresh-mentollü-maskeler

 • Çift kat meltblown/ 2 maske gücünde 4 katlı siyah maske
blank

Çift-kat-meltblown–maske-gücünde–katlı-siyah-maske

 • Şeffaf Maskeler
blank

Şeffaf-Maske

 • 3M 9312 Ffp1 ventilli toz ve sis maskesi
blank

3M-9312-Ffp1-ventilli-toz-ve-sis-maskesi

 • 3M 1826 cerrahi maske
blank

3M-1826-cerrahi-maske

 • N95/FFP2 koruyucu maske
blank

N95-KORUYUCU-MASKE

Resimlerde görmüş olduğunuz üzere maskeler gönderilmektedir. Bu maskelerin bazılarında bulunan kulak kısmındaki lastiklerin sizlerin takması gerekmektedir. Yine firma tarafından gönderilen kopmayan ve kullanıcısını rahatsız etmeyen esnek lastikleri işaretlenmiş olan belirli yerlerine geçirip düğüm aracılığı ile sağlamlaştırmanız gerekmektedir. Sonrasında ise maske çeşitlerine göre ambalajlama kutulama işlemine geçeceksiniz. N95/FFP2, 3M 9312 Ffp1 ve Şeffaf maskeler onlar için hazırlanmış tekli, özel kutulara yerleştirilmektedir. Diğerleri ise size verilen gruplama ve paketleme sayısına göre 10’arlı 20’şerli, 30’arlı, 50’şerli ve 100’erli gibi maske adetine göre ambalajları ve paketlemelerini yamalısınız.

blank

Evde-Maske-Paketleme-İşi-Nasıl-yapılmaktadır

Son olarak bütün işlemler bittiğinde, paketlemiş olduğunuz ürünleri zarar görmemesi ve deforme olmaması için size verilen büyük kolilere düzgün bir şekilde yerleştirmek. Ve üzerini koli bandı ile bantlamaktır. Bu işlemde bittikten sonra yapmış olduğunuz kolilerin üzerlerine tanım kartlarını yapıştırmalısınız. Yani kolinin içinde hangi üründen kaç adet ve kaç paket şeklinde olduğunu belirtmelisiniz. Evde maske paketleme yapacak olanlar için işlem sadece bundan ibarettir. Fazlası yok basit iş çeşididir. Her şeyi buraya kadar anlayacağınız şekilde belirtmiş olduğumuzu düşünüyoruz. Eğer bu iş fikri aklınıza yattı ise Evde Maske paketleme işi yapmak için, hangi firmalara nasıl başvuracağınıza gelebiliriz.

Evde Maske Paketleme İşi Yapmak İçin Hangi Firmalara Nasıl Başvurmalıyız?

Eğer evde paketleme işi yapabileceğinize gerçekten eminseniz. Firmaları sıkı bir takibe almanız gerekmektedir. Türkiye genelinde bir çok firma farklı dallarda evlere paketleme işi vermektedir. Ancak büyük şehirlerde bu tür işlere ihtiyaç daha fazla olmaktadır. Özellikle İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara, Kocaeli, Antalya gibi şehirlerimizden fazlasıyla talepler gelmektedir. Yalnız ihtiyaç tüm ülke için geçerlidir. Bu işlere inanılmaz derecede talep bulunmaktadır. Eğer sizlerde bu pastadan bir dilim almak istiyorsanız hemen firma arayışına girip başvurularda bulunmanızdır.

blank

Evde-Maske-Paketleme-İşi-Yapmak-İçin-Hangi-Firmalara-Nasıl-Başvurmalıyız

İŞKUR üzerinden ve evlere paketleme işi veren firmaların resmi internet siteleri üzerinden başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Yapmanız gereken firmayı bulduktan sonra alt kısmındaki başvuru formunu doldurmanızdır. Sizlerden iletişim adresleri ve bazı bilgiler isteyeceklerdir güvenilir site olduğuna inanıyor iseniz rahatlıkla iletişim bilgilerinizi verebilirsiniz. Başvurunuzu yaptıktan sonra firma tarafından en geç 1 hafta içerisinde sizlere olumlu yada olumsuz dönüş sağlanmış olacaktır.

 Kendi işimin patronu olmak istiyorum. Fakat ne  kuruş bir sermayem var. Ne de bu konu hakkımda bir fikrim var diye düşünüyorsanız. Sizlere yardımcı olmak amacı ile bir kaç muhteşem iş fikirleri verebiliriz. Evde kendi işlerini yapıp para kazanmak isteyen vatandaşlarımız için Kendi İşimi Kurmak İstiyorum (Param, Fikrim Yok! Ne Yapabilirim?)adresinden sizler için gerekli olan tüm bilgelere ve yardımlara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Başvurunun nasıl yapılması gerektiğini öğrendiğimize göre şimdi evde maske paketleme yada farklı dallarda paketleme işi için iş ilanlarını nerden takip edebiliriz. Şimdi hep birlikte iş ilanlarının nerede olduğunu görelim.

Evde Maske Paketleme İş İlanları

Evde paketleme iş ilanları yukarıda da belirtmiş olduğumuz üzere firmaların kendilerine özel web sayfaları üzerinden ilan duyuruları verilmektedir. Öncelikle atmanız gereken ilk adım, bulunmuş olduğunuz şehirdeki firmaları araştırmak. Firmaların isimlerini ve ne iş yaptıklarının araştırmasını yapıp bulduktan sonra ikinci adım olarak, İnternet karşısına geçeceksiniz ve firmaları netten araştıracaksınız. Gerekirse sosyal medya hesaplarına kadar bilgiler bulacaksınız. Bilgilere ulaştıktan sonra takipte kalmanız gerekecek. Firmalar sosyal medya aracılığı ile evlere iş verdiklerinin duyurusunu yapmaktadır. O duyuruyu gördüğünüzde yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi hemen vakit kaybetmeden başvurularınızı yapmanız gerekmektedir.

blank

Evde-Maske-Paketleme-İş-İlanları

Ayrıca firmalar bizlerin yazmış olduğu makalelerin alt kısmında bulunan yorumlar kısmına iletişim adreslerini ve bilgilerini bırakmaktadır. Bu sayfa üzerinden de takip edebilirsiniz. Diğer bir yöntem ise İŞKUR sayfasından başvuruda bulunmanız. Çünkü bazı firmalar İŞKUR aracılığı ile bir çok insanımıza iş imkanları vermektedir. Hatta buna LC Waikiki firması da dahil olmaktadır.  İŞKUR LC Waikiki Evde Paketleme İş İlanları (İstanbul Dahil)verilen bu iş imkanı dikkatinizi çekti ise, adres üzerinden giriş sağlayarak gerekli olan tüm bilgilere ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca dikim işleri için evlere iş veren firmalarda bulunmaktadır.

Sizlere mükemmel iş fırsatı daha. Asla kaçırmamalısınız. Çok az bir sermaye ile harika iş fikirleri alabilirsiniz. Sermayesiz Yeni En Karlı Zekice İş Fikirleri (Küçük Az Sermaye İle)bu sayede kendi işinizin patronu olma imkanına da sahipsiniz. Bence kesinlikle kaçırılmayacak iş fırsatları. Eğer hiç sermayem yok. Ama iş fikirleri aklıma yattı derseniz 11 Haneli TC Kimlik No İle Kredi Notu Sorgulama e-Devlet üzerinden sorgulama yaparak çok az kredi sayesinde aklınıza yatan iş imkanını yapabilirsiniz.

Evde Maske Dikim İşini Veren Firmalar

Evde maske paketleyecek kişilere ihtiyaç olduğu gibi, evde maske dikimi yapacak kişilere de ihtiyaç duyulmaktadır. Eğer evinizde dikim yapabilecek kadar kapasiteye sahip makinanız varsa. Ve dikim işinden fazlasıyla anlıyorsanız. Yani yapabileceğinize eminseniz. Yine firmalar tarafından gerekli malzemeler sizlere gönderiliyor. Ve sizlerden belli bir sayıda maske talep etmektedir. Tabi ki sizlere nasıl yapılacağı hakkında istenilen maskelerin ürün gurupları dahilinde olan bilgiler veriliyor.

blank

Evde-Maske-Dikim-İşini-Veren-Firmalar

Bu tür iş imkanını sunan firmalar ile iletişime geçerek büyük gelirler elde edebilirsiniz. Sizler bu sayede avantajda sağlamış olursunuz. İşi ve iş için kullanılacak malzemeleri öğrenmiş olur ve en azından ileride kendi işinizi yapma imkanına sahip olabilirsiniz. Evde maske dikim işi veren firmaların ilanlarına ulaşabilmek için,

 •  Sahibinden sitesine giriş yaparak, evde paketleme iş ilanları veren firmalarına ulaşım sağlayabilirsiniz.
 • https://www.kariyer.net/ üzerinden, iş ara butonuna basarak. Yarı zamanlı iş çeşitlerinin bir kısmı da bu şekilde evde paketleme iş ilanları verilmektedir. Vermiş olduğumuz adresi de takip edebilirsiniz.
 • Yine yukarıda da bahsetmiş olduğumuz üzere İŞKUR üzerinden veri evde paketleme iş ilanları sayfasından gerekli olan bilgileri alabilirsiniz.

Ayrıca büyük şehirlerde yaşayan vatandaşlarımız. Belediye sayfalarının web adresleri ve sosyal medya aracılığı ile kullanmış oldukları Twitter, Facebook, Instagram gibi adresleri üzerinden de ihtiyaç sahibi insanlarımız için ilanlar verilmektedir. Bulunmuş olduğunuz şehrin ilan sayfalarını takip etmenizde yarar vardır. Peki evde paketleme yada dikim işlerinden ne kadar ücret kazanabiliriz diye merak edenler için ayrıntılı bilgiler aşağıda mevcut olmaktadır.

İŞKUR Evde Maske Paketleme Başvurusundan Ne Kadar Kazanabiliriz

İŞKUR sayesinde çok fazla sayıda insanımız evlerine ekmek götürmekte, geçimlerini rahatlıkla sağlamaktadır. İŞKUR ev hanımlarımızı da düşünerek onlara destek olmak için. Sürekli evde yapılabilecek iş imkanlarının ilanlarını vermektedir. Herkes yararlanabilsin ve muhtaç kimse kalmasın adına böyle bir imkan sunmaktadır.

blank

Paketle-İş -İlanları-Ararken-Dikkat-Edilmesi-Gerekenler

İŞKUR’ un vermiş olduğu imkanlardan yararlanabilen kadınlarımız, üniversite okuyan gençlerimiz yada herhangi bir ek gelire sahip olmak isteyen vatandaşlarımız yapacağı paketleme işlerinde haftalık 350.00 TL ile 1.050.00 TL arasında gelire sahip olmaktadırlar. Sadece gün içinde en fazla 4 yada 5 saat ayırmanız dahilinde bu paradan sizlerde yararlanabilirsiniz. Tabi ki aileniz yada arkadaş gurubu içerisinde çalıştığınızda bu miktar daha da yükselmiş olacak. Yani burada önemli olan tek nokta el beceriniz ve hızlılığınızdır. Siparişleri ne kadar çabuk ve hızlı yaparsanız o kadar çok para kazanabilirsiniz. Ortalama olarak sizlere hesap yapacak olursak eğer,

Maske paketleme işinden alacağınız günlük miktar Maske paketleme işinden alacağınız haftalık miktar Maske paketleme işinden 1 ay sonra alacağınız net miktar
50.00  TL 350.00 TL 1.500
60.00 TL 420.00 TL 1.800
70.00 TL 490.00 TL 2.100
75.00 TL 525.00 TL 2.250
80.00 TL 560.00 TL 2.400
90.00 TL 630.00 TL 2.700
100.00 TL 700.00 TL 3.000.00
110.00 TL 770.00 TL 3.300
120.00 TL 840.00 TL 3.600
130.00 TL 910.00 TL 3.900
140.00 TL 980.00 TL 4.200
150.00 TL 1.050.00 TL 4.500

Tablo üzerinde de görmüş olduğunuz gibi el becerinize ve hızınıza göre alacağınız miktarlar ortadadır. Asgari ücretten fazla paralar dahi kazanmanız mümkün. Bu sizlerin elinde olmaktadır. Yalnız söylememiz gereken önemli bilgi bazı firmalar sizlere haftalık ödeme yapmaktadır. Ve içeride 1 haftalık paranız kalır. Sebebi ise yapmış olduğunuz ürünlerin kontrollerini sağlamaktır. Eksik, hatalı, deforme olan paketlemeler almış olduğunuz ücretten kesilmektedir. Paranız asla kalmaz alırsınız. Ama işinize özen ve dikkat göstermeniz gerekmektedir. Bu arada evde paketleme iş alanı ararken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunmaktadır.

Ayrıca hafta içi çalıp hafta sonu tatil olan vatandaşlarımız için k iş imkanları da bulunmaktadır. Cumartesi Pazar Hafta Sonu Ek İş Fırsatları (Part-Time) neden bu sizlere sunulan iş imkanlarını değerlendirmeyesiniz ki. Maddi olarak daha rahat bir hayat geçirebilmeniz için. Bu iş imkanı sizler için kaçırılmaz olması lazım. Yani benim şahsi fikrim öyle😉

Paketle İş  İlanları Ararken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evet arkadaşlar evde maske paketleme işinin nasıl yapıldığını, hatta genel olarak paketleme işlerinin nasıl olduğunu sizlere yazımızın başından bu noktaya kadar gayet açık ve net bir şekilde anlattığımızı düşünüyorum. Yalnız sizlere söylememiz gereken çok önemli bir nokta var. Evet şuanda herkes geçim sıkıntısı çekiyor her bulduğu ilana yada iş imkanına hemen başvuru yapmak istiyor. Belki de haklılar çünkü hayat çok zor şuanda her şey çok pahalı, bu devirde ihtiyaçlarını karşılamayı bırak, evimize ekmek alabildiğimize ve karnımızın doyduğuna şükrediyoruz. Gerçekten şu anki halimize binlerce kez şükürler olsun. İşte bu sebeplerden dolayı da etrafımızda birçok dolandırıcı bulunmaktadır.

blank

Paketle-İş -İlanları-Ararken-Dikkat-Edilmesi-Gerekenler

Artık nerde ne yaparsak yapalım bir şekilde dolandırıcılar karşımıza çıkıyor. Bu işin içinde dolandırılan ve şuanda emniyet, savcı kapılarında haklarını arayan birçok vatandaşımız bulunmaktadır. Sizlerden onlardan olmamanız için çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Sizlere bu konu hakkında bilgi verecek olursak eğer, evlere paketleme işi veren firmalar asla sizden kapora adı altında para istememektedir. Yada işe başlamadan öncesinde ve sonrasında kesinlikle para talep etmezler. Başvuruda bulunduğunuz kişi eğer sizden para talep ediyor ise bilin ki dolandırıcıdır. Asla inanmayın ve para gönderiminde bulunmayın. Başvuruda bulunacağınız firmanın muhakkak araştırmasını yapın. Bırakın geç olsun zaman kaybı yaşayın ama mağdur olmayın kesinlikle. Bu konuda çok dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz. Konu hakkında bizlere sormak istediğiniz sorularınızı aşağıda bulunan yorumlar kısmından iletebilirsiniz. Sizlere en kısa süre içerisinde dönüş sağlamış oluruz. 😊

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları - 61 Yorum
 1. Aganazar dedi ki:

  Evde paketleme işini yapmak istiyorum

 2. Cansu dedi ki:

  iş arıyorum

 3. Sevilay Tarkan dedi ki:

  . merhaba paketleme işi yapmak istiyorum ama olurmu sunuz kiracıyım 2çocuğum var geçinmekte zorlanıyoruz lütfen yardımcı olun çok ihtiyacım var

 4. EBRU dedi ki:

  EVDE PAKETLEME İŞİ YAPMAK İSTİYORUM

 5. müge dedi ki:

  zamanım çok ,evde paketleme işi yapmak istiyorum

 6. GÜLAY dedi ki:

  İyi günler Ankarada oturuyorum zamanım çok 17 yaşında ve 15 yaşında oğullarımda dahil 3 kişiyiz evde paketleme işine acil ihtiyacım var

 7. Yeşim dedi ki:

  Biz acil işe ihtiyacım var

 8. Leyla dedi ki:

  Bende evde paketleme yapmak istiyorum bilgi verri misiniz

1 4 5 6
Bir Yorum Yazın