Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

Evde Kuruyemiş Paketleme Nasıl Yapılır? (Firmaların Numaraları)

Evde kuruyemiş paketleme (çekirdek, fındık, leblebi gibi çerez gıda) yaparak harika bir ek gelire sahip olabilirsiniz. Daha çok hiç bir gelire sahip olmayan ev hanımlarına hitap eden kuruyemiş paketleme işi peki nasıl yapılır?

Evde Kuruyemiş Paketleme Nasıl Yapılır? (Firmaların Numaraları)

Bunu sizler için bizler aylık kazanç maliyetleri ile birlikte yer verdik. Tabi, kuruyemiş paketleme işi nasıl yapılacağını da anlatmayla da kalmadık. Ayrıca, 2022 yılında evlere kuruyemiş paketleme iş ilanlarını da İstanbul dahil firmaların telefon numaralarıyla birlikte yayımladık.

Neler Var?

Kuruyemiş Paketleme İş İlanları Burada Yer Almaktadır

Sizlerde evde ek iş yaparak düzenli bir şekilde gelire sahibi olabilir siniz. Bir çok ev hanımı,  öğrenciler, ihtiyaçlarını karşılamak için ek işe başvuruyorlar. Evde ek gelir olarak yapılabilecek çok fazla sayıda iş çeşidi bulunmaktadır. Bu iş çeşitleri arasında en çok tercih edilenler ve fazla sosyal yaşantıdan zamanlarını almayan ise paketleme iş çeşitleridir. Son zamanlarda en çok rağbet gören ve pandemi süresince evde kalma zorunluluğu olan, işsiz kalan insanlarımıza evde paketleme işi gerçekten de güzel kazançlar temin ediyor. İnsanların  psikolojik yönden zamanlarını geçirecekleri ve ihtiyaçlarını karşılayacak maddi yönden kendilerini rahatlatmalarına yardımcı oluyor.

blank

Kuruyemiş-Paketleme-İş-İlanları-Burada-Yer-Almaktadır

Bu nedenle bizlerde sizler için evde kuruyemiş paketleme iş ilanlarını yayımlamak istedik. Yayımlanan evde kuruyemiş paketleme iş ilanlarını yorumlarda da bulabilirsiniz. Bununla birlikte isterseniz  sizde evde kuruyemiş paketleme işi için talepte buluna bilmektesiniz.

Bunun içinde yine yapmanız gereken, yorumlara isim ve  soyisim ile birlikte bu işi hangi ilimizde yapmak istediğinizi belirtmenizdir.

Böylece, evde kuruyemiş dahil olmak üzere farklı gıda paketleme işi veren firmalar da sizler dönüş sağlayabileceklerdir. Bununla birlikte isterseniz İŞKUR LC Waikiki Evde Paketleme İş İlanları (İstanbul Dahil) sizlere ek gelir sağlayıcı bir iş olduğunu bilmenizi isterim. Düşünürseniz detayları ilgili bağlantımızda bulabilirsiniz. Kuruyemiş işi yapmakta istiyorsanız, nasıl yapılacağını da sizlere aşağıda anlattım.

Kuruyemiş Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Her yaştaki insanın keyifle tükettiği kuruyemişler arasında çekirdek, leblebi, fındıkta gibi gıdalar yer almaktadır. Her mevsimde büyük bir zevkle tüketilen gıdalardır. Film izlerken, maç seyrederken, sohbet ederken, yürüyüş yaparken, düğün ve eğlencelerde kısacası keyif aldığımız her ortamda bu çerezleri rastlayabilirsiniz. Bu kadar çok rağbet gören kuruyemiş paketleme işi yapmak için çok fazla zaman harcamanıza veya herhangi bir iş tecrübesine sahip olmanız da üstelik gerekmez. Peki kuruyemiş paketleme işi nasıl yapılır? Bunun ilk olarak paketleme yapmamız için gerekli temel öğelere sahip olmamız gerekir. Peki bunlar nelerdir?

 1. Şeffaf gramlık ambalaj veya küçük kilitli poşetler
 2. Hassas terazi
 3. Zımba makinası ve teli
 4. Firmalardan gelen kuruyemiş çuvalları

Kuruyemiş paketleme yapmak için gerekli olan malzeme listesi bunlar. Peki, bu malzemeler ile kuruyemiş paketleme nasıl yapılır?

 • İlk olarak gramajlara göre paketleyeceğimiz kuruyemişleri tartalım
 • Daha sonra kilitli poşetlere kuruyemişleri dolduralım
 • Sonra olarak zımba makinesi ile poşetlerimizin ağızlarını zımbalayalım

Evde kuruyemiş paketlemek için gerekli olan malzemelerimiz bunlar. Bu malzemeler ile nasıl paketleme yapacağımızı da gördük. Peki, kuruyemiş paketleme işi ile aylık kaç TL para kazana biliriz?

Kargo İle Evlere Verilen İş İmkanları neler olduğunu sizler için sayfamızda çok önceleri paylaştık. İlgilinizi çekiyorsa sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hadi şimdi sizler için yapmış olduğumuz bu hesaplamaya geçelim.

Kuruyemiş Paketleme İşinden Kazanacağınız Miktar?

Kuruyemiş paketleme işi evde ek iş gibi ufak gelirli iş olarak görünse de gerekli özveri ve emek verilirse ana iş olarak ta yapılıp  ciddi kazançlar elde edilebilir. Ortaya bir sermaye koymadan tek koyacağınız sermaye emeğiniz olup güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Kuruyemiş paketleme işini veren firmalar büyük firma oldukları için hakkınız neyse anlaşmaya göre zamanında öderler. Her gün düzenli olarak verilen işi yaptığınız taktirde büyük kazançlar elde edebilirsiniz. Yukarıdaki yazımızda  özellikle belirttiğimiz bu işlerde öncelik olarak sağlık ve hijyendir. Firmanın şartlarına uyduğunuz taktirde peki bu işten aylık kaç TL kazanç elde ederseniz. Şimdi bunun hesaplama işlemini yapıyoruz.

 • 10 adet paketleme için 1 TL kazanç elde ederseniz
 • Günde 300 addet rahatlıkla paketleme yapılabilmektedir. Bu da günlük olarak 30 TL gibi bir gelir elde etmeniz anlamına gelir.
 • 30 günde ise geliriniz 900 TL olacaktır.

Başlangıç olarak günde 300 adet paketleme sayısı gün geçtikçe 500 adetlere kadar çok rahat çıka bilmektedir. Kuruyemiş paketleme performansınız 500 adet paketleme seviyesine çıkınca aylık geliriniz ise şu şekilde olur.

 • 500 adet paketleme günlük olarak 50 TL gelir elde etmenizi sağlar.
 • 30*50 denildiği zaman ise aylık kazancınız 1.500 TL olacaktır.

Tabi yine bu geliri arttırmak sizin elinizde olmaktadır. Nasıl artırırız derseniz, kendi kuruyemiş paketleme gurubunu kura bilirsiniz. Böylece, toptan iş alıp, çalışanları yapacağınız yevmiye üzerinden ödeme ile ayrıca bir kazanç planı kendinize oluşturmuş olursunuz.

İŞ-KUR Evlere Sağladığı Ek İş İmkanları ile de ek kazanç sağlayacağınız farklı işlerle tanışa bilirsiniz.

Son olarak evde kuruyemiş paketleme işi yaparken nelere dikkat etmemiz gerekiyor?

Evde Kuruyemiş Paketle Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekilen Hususlar

Evimizde paketleme işi yaparak büyük gelirler elde etmek mümkün. Yalnız paketleme işi veren firmaların bazı kuralları ve şartları vardır. Eğer bu kurallar ihlal edilirse iş veren firmalar sizinle çalışmayı bırakacaktır. Peki muhakkak uymanız gereken bu kurallar nelerdir?

 1. İlk olarak paketleme işinin yapılacağı yerin temiz olmasına ve sadece bu iş için kullanılmasına dikkat edilmesi gerekmektedir.
 2. Yiyecek ve içecek firmaları bu konularda son derece hassas ve önem gösteren firmalardır. Eğer gurup halinde çalışılmıyorsa, çekirdek paketleme işini yapılacak yere, çalışan hariç başka hiç kimse girmemesi ve kullanmaması gerekmektedir.
 3. Paketleme işi yapılırken yapan kişinin eldiven, bone, maske ve önlük kullanması gerekmektedir. İş anlaşması yapılmadan önce firma iş yapılacak yeri kontrol edecektir. Eğer onay verirse iş alabileceksiniz. Kuruyemiş paketleme işi diğer iş imkanlarına göre çok daha kolay ama dikkat ve özen gösterilmesi gereken bir iş imkanıdır.

Çalışma adabı haricinde kişisel olarak bir de tavsiyem yerel belediyenizden işini kurduktan sonra çalışma ruhsatı almanızı tavsiye ederim.

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 1 Ortalamamız: 5]
Ziyaretçi Yorumları - 32 Yorum
 1. Derya dedi ki:

  Bende çalışmak istemiyorum Kocaeli körfez verirseniz sevinirim

  1. Sermin dedi ki:

   Bende istiyorum çalışmak

 2. Zehra dedi ki:

  Benim de çalişıp para kazanmam gerek eşim atanamayan bir ogretmen ve calışmıyor benim ona destek olmam lazim bi çocuğum var

 3. Pınar kurgan dedi ki:

  Bende bu işi yapmak istiyorum lütfen yardımcı olun

 4. Zeynep dedi ki:

  Ben bu işi yapmak isdiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 5. Semiha karadag dedi ki:

  Mrb bende bu işi yapmak istiyorum mugla yatagan lütfen ihtiyacım var temiz titizim

 6. SİNEM dedi ki:

  Edirnedeyim evde paketleme işi istiyorum. Yardımcı olurmusunuz.

 7. Eda dedi ki:

  Antalya’da yaşıyorum evde çalışmak zorundayım lütfen yardımcı olur musunuz
  05305149407

 8. Eslem dedi ki:

  Merhaba iş yapmak istiyorum bursa yildirimdayim dönüşünüzü bekliyorum

Bir Yorum Yazın