Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

Evde Kına Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar (TELEFON NUMARASI)

İhtiyaçlarımı karşılayacak kadar para kazanayım diyen ev hanımlarımız. Eğitim alan ailelerine destekte bulunmak isteyen öğrencilerimiz. Düzenli bir işi olmayan, ek gelire ihtiyacı olan tüm arkadaşlarımız için mükemmel bir iş fırsatı! Üstelik evinizin işlerini ve derslerinizi aksatmadan yapabileceğiniz bir iş imkanı! Sizlere  kına ve nikah şekeri paketleme işinden bahsediyorum arkadaşlar.

Evde Kına Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar (TELEFON NUMARASI)

Hem eğlenceli hem de isterseniz, gerekli çabayı gösterdiğinizde 2022 yılında düzenli bir gelire sahip olabilirsiniz. Eğer sizlere sunulan bu iş imkanı cazip geldi ise, paketleme işi veren firmaların adresleri ve iletişim bilgileri dahil olmak üzeri tüm gerekli bilgiler yazımızın içeriğinde mevcuttur.

Neden Evlere Paketleme İşi Verilir?

Bir çok arkadaşımızın düşüncesi firmaların evlere iş verme sebebinin ne olduğudur. Güvenilirliği ne kadardır? Kafanızdaki düşünceleri sizlere şu şekilde açıklayabiliriz. Firmaların evlere paketleme işi verme sebeplerinin en başında maliyet oranı gelmektedir. İş gücünü yükselterek maksimum seviye ye getirmek ve bu sayede maliyeti düşürmek adına fiziki personel çalıştırmak yerine evlere farklı çeşitlerde işler vermektedirler. Bunların en başında da paketleme işi gelmektedir. Çünkü paketleme işi firmada çalışan fazla personel ile yapılmış olsa,

 • O elemanın sigortasını ödemek zorunda
 • Yine almış olduğu elemana yemek vermek zorunda
 • Elemanın firmaya en sağlıklı bir şekilde ulaşımını sağlamak zorunda

olduğu için bu giderler işletmeye ekstra maliyet olarak yansımaktadır. Fazla eleman çalıştırmamak ve bu giderleri alt sınıra, minimum seviyeye indirmek amacı ile birçok firma evlere çeşitli paketleme işi vermektedir. Bu sayede de evden çıkma ihtimali olmayan ev hanımlarımız yada eğitim alan öğrencilerimize iş imkanı doğmaktadır. Yani her iki tarafta, iş veren ve işi alan kişi verilen imkanlar sayesinde para kazanmaktadır.

blank

Neden-Evlere-Paketleme-İşi-Verilir

Ayrıca paketleme işi veren firmalar arasında Koton, Zara, Hatipoğlu, LC Waikiki gibi bir çok büyük firmalarda bulunmaktadır. Üstelik paketleme iş imkanlarına İŞKUR üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. İŞKUR LC Waikiki Evde Paketleme İş İlanları (İstanbul Dahil) olmak üzere ilanlar bulunmaktadır. Sizler için gerekli olan tüm bilgilere vermiş olduğumuz adres üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Şimdi kafanızdaki soruları yanıtladığımıza göre firmaların vermiş olduğu kına nikah şekeri paketleme işinin nasıl yapıldığını hep birlikte görelim.

Evde Kına, Nikah Şekeri Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde kına ve nikah şekeri paketleme işi her hangi bir iş tecrübesi gerektiren işler arasında olmamaktadır. Evinizde kolaylıkla zorlanmadan yapabileceğiniz bir iş imkanıdır. Kına ve nikah şekeri paketleme işi yaz aylarında düğün sezonlarının açılmasıyla birlikte çok fazla talep görmektedir. Özelliklede yaşamış olduğumuz covid-19 hastalığından dolayı ertelenmiş olan düğün yasaklarının kalkmasıyla birlikte çok fazla iş imkanı olmaktadır. Sizlerin de bilmiş olduğu gibi genel olarak düğünler hafta sonu yapılmaktaydı.

blank

Nikah-Şekeri-Paketleme-İşi

Yasakların kalkmasıyla beraber haftanın 7 günü sabah akşam fark etmeden düğünler sıraya girdi. Bu nedenle şu an için kına ve nikah şekeri inanılmaz derecede rağbet görmektedir. Firmalarda bu işi, ek iş arayan arkadaşlarımızı ulaşarak bir önce siparişleri zamanında teslim etmeyi hedeflemektedir. Kına ve Nikah şekeri paketleme işinin nasıl yapıldığına gelecek olursak,

 • Firmalar ile iletişimi sağlayıp, anlaşmaya vardığınızdan sonra iş veren tarafından sizlere nikah şekeri paketlemesi için gerekli olan tüm malzemeler teslim edilir.
 • Daha sonra firma tarafından gelen görevli arkadaşlar, yapmanız gereken paketleme örneklerini uygulamalı bir şekilde sizlere gösterip tarif ederler.
 • Kına paketleme işi için ise yine iş veren firma tarafından kına malzemeleri sizlere teslim edilir.
 • Büyük çuvallarda kına, hassas terazi, şeffaf poşet ve ağzını kapatmak için zımba makinası verilir.
 • Sizlerden istenilen gramajlarda kınaları tartmanız ve şeffaf poşetlere koyup ağzını düzgün bir şekilde zımbalamanız gerekmektedir.
 • Eğer firma kına paketleri için ambalaj çeşitleri getirdi ise, hazırlamış olduğunuz paketleri kutulara yada vermiş olduğu farklı ambalajlara yerleştirmelisiniz.
 • Son olarak sizden istenilen paketlemelerin kaç adet ve ne zaman teslim edileceği konuşularak anlaşma yapılır.

Sizlerin tek yapması gereken özenle çalışmak ve zamanında siparişleri teslim etmek olacaktır. Firma genel olarak 5 iş günü içerisinde vermiş olduğu işleri teslim almaya gelir. Eğer acil bir durum oldu ise sizleri arayarak bilgilendirme yapar. Hazırlanmış paketleri anlaşma tarihinden ya önce yada sonra alacağız diye.

blank

Evde-Kına,-Nikah-Şekeri-Paketleme-İşi-Nasıl-Yapılır

Sizler işiniz gerekli olan özveriyi gösterdiğinizde işiniz daimi olabilir. Yani firma yaptığınız işi beğenir, sizden memnun kalırsa dışarıda iş yaptıracağı durumda ilk sizi arar sizinle irtibata geçer. Ama siz zamanında yetiştiremezseniz yada düzenli ve güzel paketleme yapamazsanız o firma ile çalışmanız sona ermiş olur. Yani bu durumda her şey sizlerin elinde olmaktadır.

Siz yeter ki iş yapmak isteyin ev hanımlarına yönelik daha bir çok iş çeşidi bulunmaktadır. Hem evimde durayım hem de kendi ihtiyaçlarımı karşılayacak kadar paramı kazanayım diyen Ev Hanımlarına Yönelik Evlere Gönderilen İşler Hangileridir? merak edenler için bilgiler vermiş olduğumuz adrese tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Peki arkadaşım kına ve nikah şekeri paketlemenin nasıl olduğunu öğrendiğimize göre gelelim şimdi yapmış olduğunuz paketlemelerden kazanacağınız miktara. Emin olun ki sizleri gerçekten tatmin edecek ücretler almanız mümkün. Yeter ki işveren yaptığınız işten memnun kalsın.

Evde Yapacağınız Paketleme İşinden Kazanacağınız Ücret

Dünya genelinde yaşamış olduğumuz şartlardan dolayı ve her gün gelen yeni zamlar nedeni ile insanlar ekonomik zorluklar çekmekte ve ek gelir elde etme yolarını aramaktadır. Bu şartlarda tek bir maaş ile geçim sağlanamadığından ötürü özellikle ev hanımlarımız kendilerine evde yapılabileceği iş aramaktadır. Böylelikle ev bütçelerini katkı sağlamaktadırlar. Peki yukarıda bahsetmiş olduğumuz kına ve nikah şekeri paketleme işinden aylık olarak ne kadar para kazanılır diyen arkadaşlarımızın sorusunu yanıtlayalım. Net aylık  bir rakam olmamakla birlikte anlaşma paket başına yapılmaktadır. Tablodaki fiyat genel bir hesaplamadır.

KINA VE NİKAH ŞEKERİ TEK BİR PAKET FİYATI 25 KURUŞ
Günlük 100 Paketleme Yaptığınızı Varsayarsak
Günlük Kazancınız Haftalık Kazancınız Aylık Kazancınız
100 x 25 25.00 TL x 7 25.00 TL x 30
25.00 TL 175.00 TL 750.00 TL
Günlük 200 Paketleme Yaptığınızı Varsayarsak 
Günlük Kazancınız Haftalık Kazancınız Aylık Kazancınız
200 x 25 50.00 TL x 7 50.00 TL x 30
50.00 TL 350.00 TL 1.500.00 TL
Günlük 300 Paketleme Yaptığınızı Varsayarsak 
Günlük Kazancınız Haftalık Kazancınız Aylık Kazancınız
300 x 25 75.00 TL x 7 75.00 TL x 30
75.00 TL 525.00 TL 2.250.00 TL

Evet arkadaşım yukarıdaki tablo üzerinde görmüş olduğunuz gibi kazancınız net bir şekilde ortadadır. Siz ne kadar çok çalışır iseniz kazancınız o kadar çok artar buna emin olabilirsiniz. Alacağınız ücret paketleme başına anlaşıldığı için, belirli net bir fiyat yoktur bizler sizin yapmış olduğunuz var sayarak bir tablo hazırladık. Sizlerin çalışıp çalışmadığınıza bağlı olduğu için, çalışmadığınız zaman içinde tabi ki bu kadar ücret alamayacaksınız.

blank

Evde-Yapacağınız-Paketleme-İşinden-Kazanacağınız-Ücret

Eğer bu paketleme işinden alacağınız para sizlere cazip gelmedi ise Evde Karton, Plastik Bardak Paketleme İşi yada yine evde yapacağınız farklı bir paketleme işi daha yaşanılan korona virüs nedeni ile maske takma zorunluluğu gelmesiyle birlikte Evde Maske Paketleme İş İlanlarıyla Ek Gelir Elde Edebilirsiniz. Tek yapmanız gerekenler vermiş olduğumuz adreslerden gerekli olan bilgilere ulaşmak olacaktır.

Eve Paketleme İşi Veren Firmalar İletişim Adresleri

Malum hayat şartlarından dolayı kimseye güven yok. Özellikle paketleme işi vadi ile kandırılan ve dolandırılan bir çok kişi var çevremizde. Sizlerin öncelikle yapmanız gereken evde paketleme işi arıyorsanız. İş veren firmaları çok iyi araştırmanız gerekmektedir. Eğer sizlerden yapacağınız iş için ön para yani kaparo, depozito gibi para isterse yada hesap bilgileriniz hakkında sorular sorarsa kesinlikle vermeyin. Çünkü evlere paketleme işi veren firmalar kesinlikle para yada bilgilerinizi talep etmez. İlk olarak işi ve nasıl yapılacağını anlatır. Daha sonrasında ödemeyi ya elden yapar. Yada hesap numaranıza aktarır. Siz değerli arkadaşlarımızın mağdur kalmamanız için, bu bilgileri verdikten sonra simdi gelelim evde paketleme işi veren firmalara.

blank

Eve-Paketleme-İşi-Veren-Firmalar-İletişim-Adresleri

Herkesin bilmiş olduğu üzere İŞKUR devlet tarafından kontrol edilen bir kurum olmaktadır. Devletin kontrolü altında olan bu kuruma sayesinde güvenilirliği bildiğiniz firmalar ile iletişim sağlayarak paketleme işine sahip olabilirsiniz. İŞ-KUR Evlere Sağladığı Ek İş İmkanları 2022 (Forum Doldurma)daha detaylı bilgiye buradan ulaşım sağlayabilirsiniz. Kına ve Nikah şekeri paketleme işi veren firmalara ulaşım sağlamak çok kolaydır. Özellikle bu aylarda pandemi nedeni ile 2 yıldır düğünlerin ertelenmesi ve şuan yasakların kalkıp düğünlerin serbest olmasıyla çevremizde bir çok insanın düğün telaşında olduğunu görmekteyiz. Nikah şekeri de düğünlerin vazgeçilmez bir adeti olduğuna göre çevremizde bulunan organizasyon şirketlerine başvuruda bulunup bilgi almamız gerekmektedir. Ayrıca hediyelik eşya satan dükkanlar ve süsleme işi yapan mağazalarda evlere paketleme işi vermektedir. Sizin yapmanız gereken bulunmuş olduğunuz şehir üzerindeki organizasyon şirketlerine ulaşım sağlamak olacaktır. En kolay ulaşımı kullanmış olduğunuz telefon üzerinden şu şekilde yapabilirsiniz.

 • Telefonunuzun arama motoruna en yakın organizasyon şirketleri aşağıda görmüş olduğunuz gibi yazmalısınız.
blank

en-yakın-organizasyon-şirketleri

 • Karşınıza çıkan sayfa üzerinde ” Haritalar” bölümüne giriş yapmalısınız.
blank

”-Haritalar”

 • Sizlere en yakın olan organizasyon firmaları orada belli olacaktır.
blank

organizasyon-firmaları

 • Haritaların üzerine tıkladığınızda ise firmaların adresleri ve iletişim numaraları resimde görmüş olduğunuz üzere karşınıza çıkacaktır.
blank

firmaların-adresleri-ve-iletişim-numaraları

Bu şekilde yol izleyerek evde paketleme işine sahip olabilirsiniz. Firmaları kendiniz arayıp araştırmasını bizzat kendiniz yapmalısınız. İnternet üzerinden firmalar size ulaşım sağlaması için telefon numarası bıraktığınızda farklı kişiler tarafından kötü niyetlerle aranmanız çok yüksek ihtimal. Yani dolandırılmanız söz konusu. O yüzden bire bir kendinizin irtibata geçmenizi tavsiye ederiz. Eğer bu konu hakkında anlamadığınız yada farklı konu hakkında sormak istediğiniz bir şey varsa aşağıdaki yorumlar kısmına yazmanızı rica ederiz.😉

 

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları - 4 Yorum
 1. Ebru cetinceviz dedi ki:

  merhabalar bende paketleme işi yapmak istiyorum

  1. Nuray tunc dedi ki:

   Bnde is istiyom

 2. Şükran dedi ki:

  Merhaba bende paketleme istiyorum yardımcı olursanız sevinirim no 05449236643

 3. müge dedi ki:

  zamanım çok,istanbul-beşiktaş ,çalışabilicek 3 kişiyiz

Bir Yorum Yazın