DEVLET Kredi

Ev Hanımlarına Yönelik Evlere Gönderilen İşler Hangileridir?

Ev Hanımlarına Yönelik Evlere Gönderilen İşler Hangileridir?

Evine katkıda bulunmak isteyen hanımlarımız için bugün bir makale derledik. Sayfamızın misyonu olarak vatandaşa para kazandırmanın yollarını ve nasıl evde ek gelir elde edilir her gün araştırıyor ve sizler için yazıyoruz. Hangi ek iş vatandaş için uygun ise sizlere bu fikirleri ulaştırmaya çalışıyoruz. Bu sebeple bugün yine ihtiyaç sahibi ev hanımlarımızı düşündük. Ve  sizlere vereceğimiz bilgilerle artık sizlerde evinize ek iş alarak evden para kazananlar kervanına katılacaksınız. Böylece hem işleriniz aksamayacak hem de ailenize destek sağlamış olacaksınız. Evlere iş veren firmalar Türkiye geneli olarak ele aldığımız bu konu ek işe ihtiyacı olan herkese ilaç gibi gelecek. Öyleyse buyrun tüm yönleriyle kaleme aldığımız bu konuyu dikkatle inceleyin.

Evde Organizasyon İşleri İle Para Kazanın

Son yıllarda düğün, nişan, mevlit gibi tüm özel organizasyonlarda bir takım hediyelik eşyalar, süsler, ikramlar kullanılmaktadır. Bu sektör öylesine gelişti ki düğün salonlarının fırsat paketlerinde bile bu organizasyon sunumları bulunmaktadır. Organizasyon işinde çalışan bir yakınınız yoksa bile, bulunduğunuz mevkide bir yere başvurarak evde nikah şekeri, hediyelik eşya süslemesi yapabileceğinizi belirtmelisiniz. Hatta masa süslemeleri ve kına organizasyonu için kuruyemiş paketleme işleri için bile yer bulabilirsiniz. Yeter ki bu şirketleri belirleyip başvurunuzu ve ihtiyacınızı düzgün bir üslupla dile getirin. Kaba taslak bir hesap yapacak olursak; 15 kiloluk kuru yemiş paketlemesi için günlük 35 lira gibi bir miktar alırsınız. Nikah şekeri için tane başına da en ucuz bir liradan süslemeler yapılmaktadır. Günlük 100 tane yapıldığı düşünülür ise bir günde 100 lira kazanabilirsiniz. Evde Bu işleri yapmak için KOSGEB den destek de alabilirsiniz.

Evde İplik Temizleme İşi İle Bin Lira Kazanın

Dışarıda çalışma imkanı olmayan ihtiyaç sahibi birçok kişi için iplik temizleme oldukça kolay bir iştir. Herkesin yapabileceği bir iş olduğu gibi aynı zamanda özen de ister. Ürünlerin ipliklerinden temizlenip muntazam şekilde ambalaja girmesi için bazı firmalar bu imkanı sunmaktadır. Sizde iplik temizleme işini ekip halinde ya da tek başına yapmak istiyorsanız. Tekstil işi yapan fabrikalara gidip bizzat görüşerek işi alabilirsiniz. Birçok ek iş yapmanın yanında önemle söylüyoruz ki yapılabilecek en basit işlerden birisidir. Düzenli ve temiz çalışmanız halinde aylık bin lira ve üzeri kazanç sağlamanız mümkün.

Evde Kazaklara Boncuk İşleme İşi

Bayanların vazgeçilmezi olan kışlık trikolar ve kazakların daha çok dikkat çekmesi tüm üretenlerin hedefidir. Satılması amacıyla boncuk, taş benzeri süslemelerle ürünler daha göz alıcı hale getirilerek satış sahası daha genişletilmek istenir. Zaten kadınlar içinde bu tarz nakışlı işlemeler önemli olduğundan fabrika yetkilileri bu işi düzgün şekilde yapabilecek hanımlara ürün başına ücret vererek el işi ürün adı altında bu kazakları daha maliyetli satarlar. Böylece hem ev hanımları hem de firma sahipleri kazanç sağlarlar. Peki bu işe nasıl ulaşabilirim? Evde nasıl boncuk işi yaparım diyorsanız cevaplar burada. İlk önce bu tarz kazak triko satışı yapan mağazalardan mal satın aldıkları fabrikanın adresini, telefon bilgilerini öğrenerek işe başlayabilirsiniz. Sonrasın da bu iletişime numaralardan dışarı iş verip vermediklerini öğrenerek başvuruda bulunabilirsiniz. Eğer fabrika bulunduğunuz ilde ise işiniz kolaylaşacaktır. Aksi taktirde firma sahibi birde kargo ücreti vermek istemez. İletişime geçtiğiniz firma her ayın başında size kazakları ve istedikleri kazak modelinin numunesini gönderirler. Sizde verilen bu modele göre yapabildiğiniz kadarını yaparak. Ay sonunda yaptığınız ürünün sayısın da kazancınızı almış olursunuz. Bu işi tek olarak yapmak yorucu ve sıkıcı gelebilir. Kafa denginiz birkaç arkadaş ve ya akraba ile ekip halinde çalışmanız sizi hem kazanç olarak yükseltir hem de işin yorgunluğunu anlamadan yaparsınız.

Evde Kazaklara Boncuk İşleme İşi

Evde Kazaklara Boncuk İşleme İşi

Kağıt Poşet Katlayarak Kazanç Sağlayın

Birçok ünlü markanın tanıtımı için kağıt poşetler uzun yıllardır revaçta olan bir üründür. Bu poşetler göze güzel gözükür. Alışveriş yapan kimselerin elinde bir nevi tanıtıcı işlev görür. Bazı matbaalar kağıt basımını sağlar. Fakat iş yoğunluğundan katlama ve içine parça koyma işini dışarıda yapabilecek kimselere verirler. Sizlerde iş arayan bir kimseyseniz bulunduğunuz şehirlerde ki matbaalara uğrayarak kağıt poşet yada davetiye, broşür hazırlama işi yapabileceğinizi belirtin mutlaka kendinize uygun bir iş bulabileceksiniz. Aylık en az 600 lira kazanmanız mümkün.

Konu Videomuz

İŞLETMELERDEN EV HANIMLARINA YÖNELİK GÖNDERİLEN İŞLER HAKKINDA TÜM MERAK ETTİKLERİNİZ BU VİDEO ‘DA!

 

Ev Hanımlarına Yönelik Evlere Gönderilen İşler Hangileridir? HAKKINDA LÜTFEN SORUNUZU SORUNUZ

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 132 YORUM
 1. blank Zehra dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapabilirim eşimin borçları var 1 ay sonra bebeğim olucak bebegimin ihtiyaçlarını almak istiyorum o yüzden geri dönüş yaparsanız çok sevinirim ihtiyacım var yavruma ihtiyaçlarını alabilmek için lütfen geri dönüş yapın manisa koprubasi ilçesinde oturuyorum.

 2. blank Zeynep dedi ki:

  Merhaba ben Zeynep evde paketleme işi yapabilirim kiraciyim iki çocugu var maddi durumum yok ltfn bana yardımcı olun

 3. blank Burcu dedi ki:

  Çanakkale Bigada yaşıyorum iki küçük çocuğun var okula giden o yüzden calisamiyorum evde yapabileceğim ise ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 4. blank Özlem dedi ki:

  ben eve paketleme işi istiyorum engelliyim.is bulamıyorum bu yuzden
  Lütfen bana yardımcı olurmusunuz.

 5. blank Hafsa dedi ki:

  Merhaba kocaeli izmitte ikamet ediyorum paketleme işi yapmak istiyorum aöf öğrencisiyim paraya ihtiyacım var

DEVLETKredi.Com