Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

Ev Hanımlarına Yönelik Evlere Gönderilen İşler Hangileridir?

Evine katkıda bulunmak isteyen hanımlarımız için bugün bir makale derledik. Sayfamızın misyonu olarak vatandaşa para kazandırmanın yollarını ve nasıl evde ek gelir elde edilir her gün araştırıyor ve sizler için yazıyoruz. Hangi ek iş vatandaş için uygun ise sizlere bu fikirleri ulaştırmaya çalışıyoruz. Bu sebeple bugün yine ihtiyaç sahibi ev hanımlarımızı düşündük. Ve  sizlere vereceğimiz bilgilerle artık sizlerde evinize ek iş alarak evden para kazananlar kervanına katılacaksınız.

Ev Hanımlarına Yönelik Evlere Gönderilen İşler Hangileridir?

Böylece hem işleriniz aksamayacak hem de ailenize destek sağlamış olacaksınız. Evlere iş veren firmalar Türkiye geneli olarak ele aldığımız bu konu, özellikle şu dönemde 2022 yılında ek işe ihtiyacı olan herkese ilaç gibi gelecek. Öyleyse buyurun tüm yönleriyle kaleme aldığımız bu konuyu dikkatle inceleyin.

Neler Var?

Evde Organizasyon İşleri İle Para Kazanın

Son yıllarda düğün, nişan, mevlit gibi tüm özel organizasyonlarda bir takım hediyelik eşyalar, süsler, ikramlar kullanılmaktadır. Bu sektör öylesine gelişti ki düğün salonlarının fırsat paketlerinde bile bu organizasyon sunumları bulunmaktadır. Organizasyon işinde çalışan bir yakınınız yoksa bile, bulunduğunuz mevkide bir yere başvurarak evde nikah şekeri, hediyelik eşya süslemesi yapabileceğinizi belirtmelisiniz.

Ben bu işi kendi imkanlarım ile evde yapabilirim diyorsanız da sizlere mükemmel bir fırsat sunabilirim Evde Kına Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar (TELEFON NUMARASI) dahi olmak üzere tüm bilgiler bu içeriğimizin içinde bulunmaktadır. Linke tıklayarak sizlerde evinizde kendi işinizi yapabilirsiniz.

Hatta masa süslemeleri ve kına organizasyonu için kuruyemiş paketleme işleri için bile yer bulabilirsiniz. Bunu da sizlere yine Evde Kuruyemiş Paketleme Nasıl Yapılır? (Firmaların Numaraları) makalemizde yanıtladık. Sizler  yeter ki bu şirketleri belirleyip başvurunuzu ve ihtiyacınızı düzgün bir üslupla dile getirin. Kaba taslak bir hesap yapacak olursak; 15 kiloluk kuru yemiş paketlemesi için günlük 35 lira gibi bir miktar alırsınız. Nikah şekeri için tane başına da en ucuz bir liradan süslemeler yapılmaktadır. Günlük 100 tane yapıldığı düşünülür ise bir günde 100 lira kazanabilirsiniz. Hesapla konusundaki daha detaylı bilgiler vermiş olduğumuz adreslerde bulunmaktadır. Evde bu işleri yapmak için KOSGEB den destek de alabilirsiniz.

Evde İplik Temizleme İşi İle 2.500 TL Kazanın

Dışarıda çalışma imkanı olmayan ihtiyaç sahibi birçok kişi için iplik temizleme oldukça kolay bir iştir. Herkesin yapabileceği bir iş olduğu gibi aynı zamanda özen de ister. Ürünlerin ipliklerinden temizlenip muntazam şekilde ambalaja girmesi için bazı firmalar bu imkanı sunmaktadır.

blank

Evde-İplik-Temizleme-İşi-İle-2.500-TL-Kazanın

Sizde iplik temizleme işini ekip halinde ya da tek başına yapmak istiyorsanız. Tekstil işi yapan fabrikalara gidip bizzat görüşerek işi alabilirsiniz. Birçok ek iş yapmanın yanında önemle söylüyoruz ki yapılabilecek en basit işlerden birisidir.

Ayrıca siz değerli arkadaşlarım için çok önemli olan bir bilgiyi daha paylaşmak istiyorum. Evinden ayrılmak istemeyen ev hanımlarımız için İŞKUR’unda evlere ek iş verdiğini biliyor muydunuz. Bilmeyenler için biz yine gerekli olan tüm araştırmaları yapıp sizlerle İŞKUR LC Waikiki Evde Paketleme İş İlanları (İstanbul Dahil) olmak üzere yazımızda paylaştık. Önemli olduğunu düşünerek bir bakmanızda fayda var derim.

Düzenli ve temiz çalışmanız halinde aylık 2.500 TL ve üzeri kazanç sağlamanız mümkün. Hatta 2022 yılındaki asgari ücret miktarından fazla dahi alabilirsiniz. Bu kazanç sizlerin elinde ne kadar hızlı ve düzenli bir şekilde çalışmaya gayret ederseniz kazancınız o kadar yüksek olur. Evinizde hiç bir işinizi aksatmadan organizasyondan ve iplik temizleme işlerinden nasıl para kazanılır gördük. Şimdi sıra geldi yine evinizde kazaklara boncuk işleme işi yaparak kazanabileceğiniz miktarlara.

Evde Kazaklara Boncuk İşleme İşi

Bayanların vazgeçilmezi olan kışlık trikolar ve kazakların daha çok dikkat çekmesi tüm üretenlerin hedefidir. Satılması amacıyla boncuk, taş benzeri süslemelerle ürünler daha göz alıcı hale getirilerek satış sahası daha genişletilmek istenir. Zaten kadınlar içinde bu tarz nakışlı işlemeler önemli olduğundan fabrika yetkilileri bu işi düzgün şekilde yapabilecek hanımlara ürün başına ücret vererek el işi ürün adı altında bu kazakları daha maliyetli satarlar. Böylece hem ev hanımları hem de firma sahipleri kazanç sağlarlar.

Fabrika demişken Fabrikadan Ev Hanımlarına İş İmkanları Verilmeye Devam ettiğinin bilgisini sizlerle paylamak istiyorum.

Peki bu işe nasıl ulaşabilirim? Evde nasıl boncuk işi yaparım diyorsanız cevaplar burada. İlk önce bu tarz kazak triko satışı yapan mağazalardan mal satın aldıkları fabrikanın adresini, telefon bilgilerini öğrenerek işe başlayabilirsiniz. Hatta şuan buraya bırakacağım linkten de bilgi alabilirisiniz. Evde Boncuk İşi Yapmak İsteyenler (2022 Güncel İş Veren Firmalar) tüm bilgiler burada. Sonrasın da bu iletişime numaralardan dışarı iş verip vermediklerini öğrenerek başvuruda bulunabilirsiniz.

blank

Evde-Kazaklara-Boncuk-İşleme-İşi

Eğer fabrika bulunduğunuz ilde ise işiniz kolaylaşacaktır. Aksi taktirde firma sahibi birde kargo ücreti vermek istemez. İletişime geçtiğiniz firma her ayın başında size kazakları ve istedikleri kazak modelinin numunesini gönderirler. Sizde verilen bu modele göre yapabildiğiniz kadarını yaparak. Ay sonunda yaptığınız ürünün sayısın da kazancınızı almış olursunuz. Bu işi tek olarak yapmak yorucu ve sıkıcı gelebilir. Kafa denginiz birkaç arkadaş ve ya akraba ile ekip halinde çalışmanız sizi hem kazanç olarak yükseltir hem de işin yorgunluğunu anlamadan yaparsınız. Yine dediğim gibi kazancın miktarı sizlerin elinde ama şuan ki şartlara göre en düşük 1.500 TL en yüksekte 4.000 TL almanız mümkündür. Az para değil. Neden sizlerde bu miktarları kazanamayasınız ki.

Kağıt Poşet Katlayarak Kazanç Sağlayın

Kâğıt poşete işine geçmeden önce söylemem gereken önemli bir konu daha bulunmaktadır. Biliyorsunuz ki Covit-19 hastalığı tüm dünyayı etkisi altına almış durumda. Daha fazla can kaybı yaşamamamız ve sağlığımız açısından tüm dünyada maske zorunluluğu getirilmiştir. EE haliyle bu durumda maske yapan firmalar paketlemeleri yetiştirememekte ve siparişleri geciktirmektedir. Almış oldukları siparişlerin zamanında ulaştırabilmek için paketleme işlerini evlere vermektedir. Eğer sizlerde bu tarz işi yapabilirim diyorsanız Evde Maske Paketleme İş İlanlarıyla (İŞKUR Destekli) olarak müracaatta bulunabilirsiniz. Kazanacağınız miktarları görseniz eminim ki inanamazsınız. Ve hemen işi almak istersiniz. Ben bu kadar eminim. Verilen ücretler vermiş olduğumuz sayfada mevcuttur.

blank

Kağıt-Poşet-Katlayarak-Kazanç-Sağlayın

Şimdi sıra geldi kağıt, poşet katlayarak kazanç sağlamaya. Birçok ünlü markanın tanıtımı için kağıt poşetler uzun yıllardır revaçta olan bir üründür. Bu poşetler göze güzel gözükür. Alışveriş yapan kimselerin elinde bir nevi tanıtıcı işlev görür. Bazı matbaalar kağıt basımını sağlar. Fakat iş yoğunluğundan katlama ve içine parça koyma işini dışarıda yapabilecek kimselere verirler. Sizlerde iş arayan bir kimseyseniz bulunduğunuz şehirlerde ki matbaalara uğrayarak kağıt poşet yada davetiye, broşür hazırlama işi yapabileceğinizi belirtin mutlaka kendinize uygun bir iş bulabileceksiniz. Aylık en az 2.000 TL kazanmanız mümkün.

Konu Videomuz

Görmüş olduğunuz üzere çok basit. Yapılamayacak bir iş değil. Ne evinizin işleri aksamış olacak. Nede çocuklarınızın başından ayrılmış olacaksınız. Bundan hariç olarak evinizde yapabileceğiniz iş imkanlarının sınırı yok. Yeter ki siz çalışmak ve kazanmak isteyin . yine kazanç bakımından oldukça yüksek ve yapımı da bir o kadar eğlenceli olan bardak paketleme işi de bulunmaktadır. Evde Karton, Plastik Bardak Paketleme İşi Yapmak İsteyenler buradan ulaşım sağlayabilir.

İŞLETMELERDEN EV HANIMLARINA YÖNELİK GÖNDERİLEN İŞLER HAKKINDA TÜM MERAK ETTİKLERİNİZ BU VİDEO ‘DA!

Görmüş olduğunuz üzere bir çok iş imkanı bulunmaktadır. Dediğim gibi siz yeter ki çalışmak ve kazanmak isteyin. Tüm imkanlar sizlere bir şekilde sunulmaktadır. Makalemizin sonuna gelmiş bulunmaktayız arkadaşlar. Sizlerde evinizde ek gelir sahibi olmak yada kendi ihtiyaçlarınızı karşılamak isterseniz yapmanız gereken tek şey arayış içinde olmanız. Umarım vermiş olduğumuz bilgiler sayesinde sizlerin de bir kazancı olur. Bizlerin tek amacı sizlere bir ek gelir kapısı bulmak. Bazı firmalar aşağıda bulunan yorumlar kısmına iletişim adresleri vermektedir. Sizlerde bize ulaşım sağlamanız halinde iş imkanına sahip olabilirsiniz.

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları - 148 Yorum
 1. Rukiye Kablan dedi ki:

  bende evde ek iş yapmak istiyorum lütfen dönüş yapin

 2. Ayza Alk dedi ki:

  Ben de evde karton poşet katlama ve iplik temizleme işini yapmak istiyorum. @ayzaalk8@hotmail.com

 3. Leyla dedi ki:

  Merhaba evde iş yapmak istiyorum

 4. Şükran dedi ki:

  Ne olur yardım edin lütfen 5tane çocuğumla kiradayım kirayı ödemiyorum ek iş yapmak istiyorum no 05449236643

 5. Halil 05346573899 dedi ki:

  Evde yapabileceğim iş arıyorum.

 6. Emine Çelik dedi ki:

  Her turlu orgu el isi yapıyorum 30 kişilik ekibim var

1 12 13 14
Bir Yorum Yazın