Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar (KEFİLSİZ TEMİNATSIZ)

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar (KEFİLSİZ TEMİNATSIZ)

Bankalardan kredi kullanamayan büyük bir kesimi ne yazık ki ev kadınları oluşturmaktadır. Çoğunlukla da eşlerinden ayrılmış dul bayanlar ne yazık ki bu büyük kitleyi oluşturan kesimdir. Temel ihtiyaçlarını gidermek amacı ile ev hanımlarının kredi kullanması için tek bir şarta uygun olması aslında yeterlidir. Şayet Ziraat ve Vakıfbank gibi kamu bankaları tarafından aranan bu şartı sağlarsanız kolaylık ile bireysel ihtiyaç kredisi kullana bilirsiniz. Ayrıca size tavsiye edeceğim başta ENPARA dan anında nakit ihtiyacınızı karşılarken postaneden anlaşma yapan Denizbank üzerinden de taksitli alış veriş olanaklarından yararlana bilirsiniz. Bu müjdeli haberim den nasıl yararlana bileceğiniz, işte tüm merak edilenlerin yanıtları.

Ev Hanımları Bankalardan Nasıl Kredi Kullanabilir?

Ev hanımların normal şartlarda bankalardan kredi kullanması nerede ise imkansızdır. Bu imkansızlığın en büyük nedeni ise hiç kuşkusuz ki bankalardan kredi kullanmanız için istenilen bazı belgelerdir. Bu belgelerin içinde bankaların en önem verdiği ise ”Gelir Belgesi” gelmekteydi. Ev hanımı olduğunuz için hali ile bu belgeye sahip değilsiniz. Dolayısı ile hiç bir bankadan kredi kullanamıyor dunuz. Fakat her şeyin bir yolu olduğu gibi bayanların bankalardan kredi almaları için bir çare vardır. Nedir? peki bu çare? ne yapmalısınız ki! yada ne şartı yerine getirmelisiniz ki gelir beyanınız dahi olmasa hiç bir yerde çalışmıyor dahi olsanız bankalardan kredi çeke bilesiniz.

Bayanların kolaylık ile kredi çekebilmesi için sizi dijital bankacılık ile tanıştırayım. Dijital bankacılık teknolojisi ile İnternet aracılığı sayesinde artık gelir belgesi tamamen hikaye oldu. Dijital Kredi Nedir? Hangi Bankalar Verir? de bu imkanların detaylarına fazlası ile değindim. Ama yine de çok fazla detaya girmesem de burada sizleri dijital bankacılık sistemi ve tek şartı hakkında bilgilendirme yapacağım.

Bankalardan kredi kullanmak isteyen değerli bayanlar. Bilindiği gibi büyük bir teknoloji çağında yer almaktayız. Artık nerede ise her şey İnternet üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde sağlanmaktadır. Teknolojinin bu şekilde hızlı olarak büyümesi bankacılık sektörüne de fazlası ile yaramıştır. Müşterilerine hızlı bir şekilde hizmet vermek için bütün bankalar işlemlerinin nerede ise tamamını İnternet ortamına taşımıştır. Bu şekilde hem çok daha hızlı işlem hacmi oluşmaktadır hem ise fazla çalışan sayısına ihtiyaç duymamaktadır. Bankacılık sisteminin İnternet ortamına taşınması kredi kullanamayan ev hanımlarının fazlası ile işine yaramıştır.

Hiç fark ettiniz mi? her banka İnternet üzerinden kredi başvurusu için sizden sadece iki şey talep eder. Bunlar neler biliyor iseniz size söyleyeyim.

 1. Kimlik numaranız
 2. Cep telefon numaranız

Bu iki şeyi neden istediklerini sizlere anlatayım. Kimlik numaranızı istemesinin nedeni kredi başvurunuzun onaylanıp onay almayacağı için kredi notu değerine bakmaktadır. Cep telefon numarasının istenilmesinin nedeni ise kredi neticesinin size SMS ile bilgi verilmesidir. Dolayısı ile ev kadınlarının bankalardan İnternet üzerinden kredi kullana bilmesi için yukarıda da belirtmiş olduğum gibi tek bir şarta uygun olması fazlası ile yeterlidir. O da Findeks Kredi Kayıt Bürosu tarafından takip edilip tutulan ”Kredi Notu” değeri tir. Emin olun ki! kredi notu değeriniz herhangi bir şekilde oluştu ve 1000 puan üzerinde ise ne gelir beyanına nede kefile gerek duyulmadan bir çok bankadan kredi çekebilirsiniz. 11 Haneli TC Kimlik No İle Kredi Notu Sorgulama e-Devlet bahsetmiş olduğum yöntem ile hangi bankalardan adınıza kredi notu ile tanımlanmış olan kredileri göre bileceğinizi lütfen unutmayınız. Şayet, kredi notunuz geçmiş dönemlerde herhangi bir şekilde oluştu ise aşağıda sizlere bahsetmiş olduğum bankalardan rahatlık ile İnternet bankacılığı sayesinde kredi kullana bilirsiniz. Bu arada Kredi Notu Nedir? de özellik ile bayanların kredi kullana bilmesi için üstüne basmış olduğum şart detaylı bir şekilde bulunmaktadır.

Ziraat Bankası Ev Hanımlarına Kredi Veriyor Mu?

Ülkemiz de belki de en meşhur banka T.C. Ziraat bankasıdır. Bu meşhurluğuna kesinlik ile devletimizin sağlamış olduğu teşvikleri kendi üzerinden halkımıza iletmesidir. Hali ile bir çok ev bayanı kredi kullanmak için Ziraat bankasını tercih etmektedir. Peki, bu bankamız sizlere kredi veriyor mu? Öyle ya, Ziraat şubesine gidip dünya sıra beklemeden önce bunu bilmeye kesinlik ile hakkınız var. Bankanın şubelerini bırakın, müşteri hizmetlerine bile bağlanmanın ne denli zor olduğunu emin olun sizden çok daha iyi biliyorum. Bu neden ile zaten bende sizler için 3 Tuşla Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma yolunu sitemde yer verdim.

Her neyse, konumuza geri dönecek olur ise eğer ki gelir beyanınız yok ise hiç boşuna Ziraat bankasından kredi almak için onca zahmete bence girmeyin. Çünkü Ziraat bankası kesinlik ile ne İnternet bankacılığı nede herhangi bir banka şubesi kanalı ile ev kadınlarına kredi vermemektedir!

Ziraat bankasından gelir beyanınız olsa bile, kredi notunuz dahi oluşup yüksek seviyeler de bulunsa dahi dijital kredi kullana bilmeniz için bankadan maaş almanız şarttır!

Yanlış anlamanızı kesinlik ile istemiyorum ama bankanın gelir beyansız bayanlara kredi vermemesi bir hayli normal. Neden mi? zaten en başta belirtmiş olduğum gibi zaten müşteri edinme gibi bir bankanın gayesi hiç yok! Neden geliri olmayan birine kredi verip bir de kendi yoğunluğuna bu riski alıp bir ilave yoğunluk eklesin ki? O zaman neymiş… ev kadınları kredi kullanmak için Ziraat bankasını tercih etmeyeceklermiş. Onun yerine aşağıdaki bankalara kredi notu bir şekilde oluştu ise başvuru yapacaklarmış 😉

Şekerbank Ev Hanımlarına Kredi Fırsatı Vermektedir!

Dijital bankacılık teknolojisini kullanan bir bankamız da Şekerbank olmaktadır. 3 Kamu bankası gibi ev kadınlarına kredi verme konusunda kesinlik ile Şekerbank sıkı tutum içerisinde yer almaktadır. Tabi, Şekerbank bireysel kredi başvurusunda bulunacak olan ev kadınların bu müracaatları doğrudan banka şubelerine yapmaması halinde! Aksi taktir de bir takipçimizin yapmış olduğu ”Ne kadar bankaya gitti isem ev hanımı olduğum için bankalar bana kredi vermedi.” yorumu sizler de yaparsınız.! Şekerbank’tan kredi kullanmak istiyorsanız başvuru işleminizi aşağıdaki gibi sırası ile yapmanız yeterli olacaktır.

 1. Şekerbank şubelerinden herhangi birine giderek mevduatsız bir hesap açınız.
 2. Hesap açım işlemleri sırasında Şekerbank İnternet şubesine giriş için şifre alınız.
 3. Almış olduğunuz şifre ile ”Müşteri Numarası” ve ”Şifreniz” ile https://bit.ly/2n8mrIL bu bağlantıyı kullanarak giriş yapınız.
 4. Giriş yaptıktan sonra ”KREDİ” menüsünden başvuru işleminizi gerçekleştirin.

Yapmış olduğunu başvuru işlemi şayet daha öncede belirtmiş olduğum gibi bir kredi notuna sahip iseniz mutlaka kabul edilecektir. Eğer ki kabul görmez ise 40.000 yada 50.000 gibi rakamlar yerine 10.000 TL gibi düşük rakamlar ve 36 ay vadeler ile yeniden başvurunuzu gerçekleştirmeyi deneyiniz.

ENPARA Ev Hanımlarına Evinden Çıkmadan Kredi!

Evlilik en çok kadınların yaşamlarını değiştirmektedir. Hele bir de çocuk sahibi olunduğu vakit o eski özgür günler nerede ise tamamen bir hayal olmaktadır. En fazla hafta sonları eşleriniz ile bir yerlere gidebilirseniz ne mutlu. Bu yine iyi evlilik senaryolardan bir tanesi. Bu senaryoyu yaşamak istiyorsanız Vakıfbank Evlilik Kredisi Vermeye Devam Ediyor! haberiniz olsun. Bir de nerede ise her 10 kadından 6 tanesinin evlenip çeşitli nedenlerden dolayı boşanıp dul kalma gibi durumları var. Bu durumu yaşayanlar hafta sonraları dahi ne yazık ki evlerinden çıkamamaktadır. Tabi, eşinizden ayrılıp bir aile büyüğünüzün yanına yerleşmedi iseniz. Sözü aslında bahsetmiş olduğum bu iki pozisyonda olanları düşünen bir uygulamaya getirmek istiyorum. Bu uygulamanın mimarisi QNB Finansbank bünyesinde yer alan ENPARA uygulamasından başkası değil. ENPARA çeşitli nedenlerden dolayı evinden çıkamayan ev hanımlarının ayaklarına kadar gelmektedir. Bu şekilde başlatmış olduğu uygulama ile;

 1. Mevduat hesabı açmakta
 2. Ek kart sağlamakta
 3. Kredi kartı vermekte
 4. ENPARA uygulamasına giriş olanağı sağlamakta
 5. Kredi kullanma olanağı

sağlamaktadır. Bu harika 5 olanağı inana ki bana hiç yerinizden çıkmadan sahip olabilir, kullana bilirsiniz. Tüm bu 5 imkandan yararlana bilmeniz için başlıkta yer vermiş olduğum gibi sadece bir tek şarta sahip olmanız yeterlidir. O da kredi notu değerinizin daha önce oluşmuş olması ve en az 1200 puan ve üzerinde olmasıdır. Eğer, kredi notunuz oluştu ve siciliniz de sorunsuz ise ENPARA uygulamasına aşağıda bahsetmiş olduğum şekilde başvuruda buluna bilirsiniz.

 1. https://bit.ly/373a4As adresine giriş yapınız.
 2. Açılan pencereden ilk seçenek olan EFT, Havale İşlemlerini Masrafsız Yapma seçeneğini seçin.
 3. Devam deyip iletişim bilgilerinizi girin
 4. Açılan yeni pencerede kişisel bilgilerinizi girin
 5. Son olarak adres bilgilerinizi giriniz

Bu basit 5 adımdan sonra sizi ENPARA görevlileri arayacak ve mevduat hesabınızı açmak için sizden gün alacaklardır. Randevu saatinde evinizde kadar gelip, ENPARA uygulamasına giriş için şifreniz dahil olmak üzere, para çekmek için ek kartınıza kadar evinizde teslim edilecektir. Daha sonra kartınızı ve şifrenizi aldıktan sonra ENPARA uygulamasına giriş yaparak aşağıdaki adımları takip ederek anında kredi başvurusunda buluna bilirsiniz.

 1. https://play.google.com/store/apps/details?id=finansbank.enpara&hl=tr adresi üzerinden ENPARA uygulamasını indirin
 2. T.C kimlik ve şifreniz ile giriş işlemini yapın. (İlk giriş için verilen şifre geçici şifre olduğu için yeni şifrenizi oluşturun)
 3. Sol üst taraftan menü den ‘Krediler’ bölümüne girin
 4. Alt tarafta kredi başvurusunu seçin
 5. Kredi tutarını ekrana girin
 6. Ödeme vadesini belirleyin
 7. Sonra ”BAŞVUR” deyin

Kredi başvurunuzun neticesi anında size bildirilecektir. Eğer talep ettiğiniz kredi miktarı onay almaz ise size mutlaka kullana bileceğiniz kredi miktarı ve vadesi ekranda gözükecektir. Şayet sizin için uygun ise kredinizi hemen onay verip alabilir, QNB Finansbank bankamatikleri yada ATM üzerinden paranızı çekebilirsiniz.

ENPARA bu ay uyguladığı faiz oranları:

Geçmiş olduğumuz aya göre ENPARA faiz oranlarını biraz yükseltmiştir. Bütün vadelere göre uyguladığı bu faiz oranı ise %1.71 olmaktadır. Bu faiz oranına göre çekeceğiniz 9.500 TL için geri ödemeleri ise şu şekilde oluşur.

9.500 TL Geri Ödeme Planı
Vade Taksit Maliyet
12 901,19 TL 10.814,30 TL
18  636,57 TL 11.458,32 TL
20  583,91 TL 11.678,17 TL
24 505,24 TL 12.125,72 TL
27 461,78 TL 12.468,20 TL
29 437,92 TL 12.699,75 TL
33  399,10 TL 13.170,29 TL
36 375,83 TL 13.530,07 TL

Uygulama indirmeden doğrudan başvuru yapmak istiyorsanız https://bit.ly/2EvXeAX bu bağlantıyı kullana bilirsiniz.

Postaneden (PTT) Ev Hanımlarına 5 Bankadan Kredi

Postane yani PTT özelleştirildikten sonra girmediği sektör kalmadı Maşallah 🙂 Ne yaptı etti bankacılık sektörüne de adınız yazdırdı. Özellik ile emekli maaşlarını kendi üzerinden sağlanma alt yapısını gerçekleştirdikten sonra müşteri edinmek için bir çok kampanya düzenledi. Düzenlediği bu kampanya ile ev hanımlarına kredi vermek hariç nerede ise hiç bir bankanın sağlamadı fırsatları müşterilerin resmen ayağına serdi. Bu fırsatların en önemlisi de kesinlik ile 83 yaşında dahi olsanız kredinizi 36 ay vadeli olarak kullana bilmenizdir. Postanenin bu imkanlarından yararlana bilmeniz için mutlak suret ile emekli maaşınızı kendi şubelerinden çekiyor olmanız gerekir. Eğer ki PTT şubelerinden emekli maaşınızı alıyor iseniz PTT anlaşmalı aşağıda yer alan 5 bankadan rahatlık ile kredi başvurusunda buluna bilirsiniz.

✅ Aktif Bank

✅ ING Bank

✅ TEB Jet

✅ Denizbank

✅ BURGAN BANK

Postaneden ev hanımı olmanız halinde kredi alamayacağınızı yukarıda belirtim. Ama, anlaşma yapmış olduğu bankalardan kredi notunuz oluştu ise PTT den bağımsız bir şekilde kredi kullanamazsınız demedim dimi? Bu neden ile bu bankalardan özellik ile BURGAN BANK 50 Bin TL Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar içerisinde yer aldığının müjdesini sizlere vermek istiyorum. Biraz faiz oranları yüksek olsa dahi bankadan aşağıda yer alan olanaklar dahilinde yararlana bilirsiniz.

 • BURGAN BANK AĞUSTOS ayı içinde uygulamış olduğu kredi faiz oranı aylık bütün vadelere aylık %2.99 faiz uygulamaktadır
20.000 TL Geri Ödeme Planı
Vade Taksit Maliyet
12 2.080,41 TL 24.964,97 TL
24 1.256,99 TL 30.168,00 TL
28 1.143,91 TL 32.029,65 TL
30 1.099,45 TL 32.983,41 TL
36 998,19 TL 35.934,95 TL

BURGAN BANK kredi başvuru işlemini BURADAN HEMEN yapabilirsiniz. Bakalım onay alacak mı? almayacak mı? hep birlikte görelim..

Ziyaretçi Yorumları - 3 Yorum
 1. nermin say dedi ki:

  ben ev hanımıyım ev tabum ve bakım parası alıyorum bana ihtiyaç kıredisi verilirmi lütfen bana yardımcı olun 20 tl

 2. Emine dedi ki:

  İhtiyac kredisi istiyorum 25 tl 3250tl gelirim eşim çalışıyor kaynanamdan kira gelirimiz var emekli annem var

  1. Emre ADIN dedi ki:

   Geliriniz 25 bin TL kredi kullana bilmeniz için oldukça yeterlidir. Başvurunuzu hemen yapa bilirsiniz.

Bir Yorum Yazın