DEVLET Kredi

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 5 Tane (60 Ay Ödemeli)

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 5 Tane (60 Ay Ödemeli)

Ev hanımların bankalar aracılığı ile finansmana giden yoldaki en büyük engel kuşkusuz ki gelir belgesi olmaktadır. 18 yaşından büyük dahi olsanız gelir belgesiz kredi bankalardan almanız daha önceleri bir hayli zordu. Hatta resmen bir hayaldi. Ama artık işler değişti. ✅ Gelir belgesiz dahi bir çok bankadan 50.000 TL kadar kredi kullana bilirsiniz. Geri ödemesini de bütün banka müşterileri gibi sizde 60 ay olarak aylık eşit taksitler ile sağlaya bilmektesiniz. Hiç bir gelire sahip olmayan ev kadınları peki bu imkanlardan nasıl istifade edebilirler. ?

Ev Hanımları Bankalardan Nasıl Kredi Kullanabilir ?

Ev hanımların normal şartlarda bankalardan kredi kullanması nerede ise imkansızdır. Bu imkansızlığın en büyük nedeni ise hiç kuşkusuz ki bankalardan kredi kullanmanız için istenilen bazı belgelerdir. Bu belgelerin içinde bankaların en önem verdiği ise ” Gelir Belgesi ” gelmekteydi. Ev hanımı olduğunuz için hali ile bu belgeye sahip değildiniz. Dolayısı ile hiç bir bankadan kredi kullanamıyor dunuz. Ancak, dijital kredi ve İnternet bankacılığı sayesinde artık gelir belgesi tamamen hikaye oldu. Peki Dijital Kredi Nedir Hangi Bankalar Verir ? bu ve İnternet üzerinden gelir belgesiz olarak nasıl 50.000 TL kadar kredi alabilirsiniz, sizlere adımlar halinde anlatacağım. Ayrıca, bana inanmayan ev hanımları sizler için kanıtlı olarak bir video paylaştım. Bende gelir belgesiz biriyim. Sizlerde videoda göreceksiniz ki aylardır, SGK prim ödemem yatmamasına karşın bu yöntem ile kredimi aldım.!

Ziraat Bankası Ev Hanımlarına Kredi İmkanı Nedir ?

Bir çok özel banka gibi Ziraat bankası’da ev hanımlarına kredi imkanlarını İnternet bankacılığı üzerinden sağlamaktadır. Düşük faiz imkanları ile bireysel ihtiyaç kredisi sağlayan Ziraat bankası ev kadınları içinde bu olanakları gelir belgesiz olarak sağlamaktadır. Ziraat bankasının ve diğer bütün İnternet üzerinden gelir belgesiz kredi veren bankaların sağlamış olduğu olanaklardan istifade edebilmeniz için kredi notuna ihtiyacınız vardır.

✔ Şayet daha önce maaşlı herhangi bir firmada, işletmede çalıştı iseniz.

✔ Eşiniz yada herhangi bir aile büyüğünüz tarafından kredi kartı kullandı iseniz.

✔ Vadesiz bir mevduat hesabına sahip olup düzenli bir para girdisi oldu ise

✔ Vadesiz bir hesaba sahip olur hesabınızda para belli bir miktar durdu ise

Mutlaka Findeks tarafından oluşturulan bir KKB Kredi Notuna sahipsinizdir. Bu nota sahip olduktan sonra Ziraat bankasından ” SADECE İNTERNET BANKACILIĞI ” üzerinden bireysel kredi kullana bilirsiniz. Peki, Ziraat bankasının bu olanaklarından yararlana bilmeniz için ne gibi bir yol izlemelisiniz.

✅ İlk olarak herhangi bir Ziraat bankası şubesine giderek vadesiz bir mevduat hesabı açınız. Mevduat hesabını açtırmak için bireysel müşteriler departmanına gidiniz. Bu esnada bireysel müşteriler departmanındaki görevli memura İnternet bankacılığını’da kullanacağınızı belirtiniz. Size tek kullanımlık bir şifre verecektir.

✅ İkinci olarak Ziraat Bankası İnternet şubesine ister MOBİL UYGULAMA ister ise İNTERNET BANKACILIĞI üzerinden giriş yapınız.!

✅ Giriş işlemi sonrasında ana menü’de yer alan ” Kredi Başvurusu ” sekmesinden kredi başvurunuzu gerçekleştire bilirsiniz.

Şekerbank Ev Hanımlarına Kredi Fırsatı Vermektedir

Şekerbank’da İnternet bankacılığı üzerinden ev hanımlarına kredi imkanı sağlamaktadır. Her ne kadarda kredinin faiz oranı Ziraat bankası kadarda’da olmasa da Şekerbank üzerinden de ihtiyaç kredisini ev kadınları kullana bilmektedir. Tabi, Şekerbank bireysel kredi başvurusunda bulunacak olan ev kadınların bu müracaatları doğrudan banka şubelerinden yapmaması gerekiyor. Aksi taktir de bir takipçimizin yapmış olduğu ” Ne kadar bankaya gitti isem ev hanımı olduğum için bankalar bana kredi vermedi. ” yorumu sizler de yaparsınız.! Şekerbank’ dan kredi kullanmak istiyorsanız başvuru işleminizi aşağıdaki gibi sırası ile yapmanız gerekir.

 1. Şekerbank şubelerinden herhangi birine giderek mevduatsız bir hesap açınız.
 2. Hesap açım işlemleri sırasında Şekerbank İnternet şubesine giriş için şifre alınız.
 3. Almış olduğunuz şifre ile ” Müşteri Numarası ” ve ” Şifreniz ” ile https://bit.ly/2n8mrIL bu bağlantıyı kullanarak giriş yapınız.
 4. Giriş yaptıktan sonra ” KREDİ ” menüsünden başvuru işleminizi gerçekleştirin.

Yapmış olduğunu başvuru işlemi şayet daha öncede belirtmiş olduğum gibi bir Kredi Notu’na sahip iseniz mutlaka kabul edilecektir. Şayet kabul görmez ise 40.000 yada 50.000 gibi rakamlar yerine 10.000 TL gibi düşük rakamlar ve 60 ay vadeler ile yeniden başvurunuzu gerçekleştirmeyi deneyiniz.

Postaneden ( PTT ) Ev Hanımlarına 5 Banka’dan Kredi

Şayet emekli maaşınızı PTT üzerinden alıyor iseniz postanenin bankalar ile yapmış olduğu anlaşma sayesinden kredi kullanabilirsiniz. Postaneden kredi almanızın en büyük avantajı 83 yaşında dahi olsanız kredinizi 60 ay vadeli olarak kullana bilmenizdir. Postanenin bu imkanlarından yararlana bilmeniz için mutlak suret ile emekli maaşınızı kendi şubelerinden çekiyor olmanız gerekir. Eğer ki PTT şubelerinden emekli maaşınızı alıyor iseniz PTT anlaşmalı aşağıda yer alan 5 bankadan rahatlık ile kredi başvurusunda buluna bilirsiniz.

✅ Aktif Bank

✅ ING Bank

✅ TEB Jet

✅ Denizbank

✅ BURGAN BANK

Bizim bu bankalar içerisinde özellik ile şayet gelir belgesine sahip olmayan ev hanımları için tavsiye edeceğimiz banka BURGAN BANK olacaktır. Bunun nedeni banka 50 Bin TL Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar imkanı da sağlamasıdır. Banka üzerinden başvurunuzu doğrudan bir form doldurarak yapabilmeniz ise ayrı bir güzeldir.

💲 BURGAN BANK Aralık ayı içinde uygulamış olduğu kredi faiz oranı aylık %1.32 ‘tur.

 • 10.000 TL 60 ay başvurular için aylık olarak 259,45 TL taksit ödemeniz doğacaktır.
 • 15.000 TL için 5 yıl geri ödemeniz 389,17 TL olacaktır.
 • 20.000 TL için ise yine 60 ay olarak geri ödemeniz 518,90 TL olacaktır.
 • 25.000 TL için aylık olarak 60 ay boyunca ödemeniz 648,62 TL olacaktır.

BURGAN BANK kredi başvuru işlemini BURADAN HEMEN yapabilirsiniz.

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 5 Tane (60 Ay Ödemeli) HAKKINDA LÜTFEN SORUNUZU SORUNUZ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. nermin say dedi ki:

  ben ev hanımıyım ev tabum ve bakım parası alıyorum bana ihtiyaç kıredisi verilirmi lütfen bana yardımcı olun 20 tl

DEVLETKredi.Com