Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2019 da 5 tane

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2019 da 5 tane
4 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 4.098 kez okundu.
Dışarıda çalışmaya imkanı olmayan kadınlarında 2019 senesinde de bankalardan kredi ve kredi kartı ihtiyacı mutlak suret ile olmaktadır. Evinde emekli yada almış oldukları nafaka ile geçinmeye çalışan binlerce çalışmayan ev hanımı kredi çekme talebi ile bankaların kapısını çalmaktadır. Bu büyük potansiyel kesimi ellerinde tutmak isteyen bankalar ise ev hanımlarına yönelik kredi ve yine onlara özel tasarlanmış kredi kartlarını 2019 başvuru yapan müşterilerine gelir belgesiz olarak vermektedir. Kısa bir süreliğine başlatılan kampanya ile artık tüm ev hanımları sitemizde ismi geçen bir çok bankadan kredi ve yanında bir de kredi kartı da alabilmektedir. İşte siz bayanlara sunulan dev fırsatların detayları.

2019 yılında ev hanımlarına kredi veren bankalar

Bilindiği üzere çalışmayan kadınların nakit paraya daha çok ihtiyacı vardır. Fakat bu kimselerin çoğunluğu kredi başvurusu cesaretinde bulunamazlar. Çünkü geçmiş yıllarda ev hanımlarına kredi şansı bankalarca pek tanınmıyordu. Ancak son yıllarda müşteri açığını kapatmak ve yıl sonu hedeflerini tutturmak isteyen bankalar ev hanımlarını potansiyel müşteri olarak görmekteler. Peki bankalar ev hanımlarına gelir belgesiz düşük faiz oranlı kredi nasıl sağlanmaktadır, detaylarıyla bahsedeceğiz.

Günümüzde iş bulmak gerçekten çok zor. İşsiz olmanız doğal yada işte çalışmak için uygun şartlarınız bulunmaması da normal bir durumdur. Bu durumda olanlar için en büyük alternatif para kazanma seçeneği kuşkusuz evde ek iş yaparak para kazanma yöntemleridir. Tabi ki sermaye için bir bankaya başvuruda bulunmalısınız. Maaş şartı aramayan Garanti bankası, İNG bank, Yapı kredi bankası finansman desteği sağlamak için başka teminat istemektedir.  Teminat olarak (ev, arsa, araç) tapusu, iş yeri ,ev kirasını ipotek gösterebilirsiniz. Yeter ki banka vereceği parayı güvence altına alabilsin. Aynı zamanda çalışmayan ev hanımları için eşlerinin maaş bordrosuyla kredi çekme imkanı da vardır. Eşinin gelir belgesiyle başvuran müşteriler 60 aya varan vade imkanlarıyla maaşının 10 katı kadar kredi alabilirler. Birde yıllardır uygulanan kefil yöntemi ile başvurunuz onaylanabilir. Geliri düzenli, sicili temiz bir kefil size bankaların kapılarını açacaktır. Yapmanız gereken tek şey kefil bulmak.

Denizbank 2019 da ev hanımlarına kredi vermeye devam ediyor

Denizbank 2019 da ev hanımlarına kredi vermeye devam ediyor

Denizbank ev hanımlarına kredi veriyor

Devlet sermayeli bankalardan sonra en çok hükumet projelerine destek sağlayan bankadır. Tüm bu müşterilerine işlemlerde kolaylık sağlayan Denizbank. Çalışmayan bayanlar için cazip kampanyalar hazırlamıştır. Bunlar;

 • Ev hanımlarına özel altın günleri kampanyası
 • Ev hanımlarına mevduat biriken hesap kampanyasıdır.
Bu kredilere başvurmak için istenen belgeler;

 • Başvuru sahibinin kimlik fotokopisi
 • İkametgah belgesi
 • Gerçek kişi olduğunuza dair herhangi bir fatura en az 3 aylık olmalıdır. (Doğal gaz, elektrik, su, telefon)
 • Gelir belgesi, eğer düzenli maaşı yoksa (kira gelir belgesi)
 • Emekli ise emekli hesap cüzdanı
 • Çiftçi ise ÇKS belgesi gereklidir.
 • Lakin düzenli geliriniz yok ise eşinizin maaş bordrosu
 • İpotek teminatı için (ev, arsa, iş yeri tapusu)
 • Eğer yukarıda saydığımız teminatların hiçbiri yok ise Kefil ve kefile ait belgeler ( kimlik fotokopisi, gelir belgesi, ikametgah) gereklidir. Hazırlamış olduğunuz tüm bu evraklarla en  yakın banka şubesine başvurabilirsiniz.
Gelir belgesiz kredi nasıl alınır.

Gelir belgesiz kredi nasıl alınır

ING BANK  Ev Hanımları 60 ay vadeli kredi

Diğer bankalara oranla daha uygun faiz oranlarına sahip olan İNG bank. Standart her bankacılık sisteminin şartları istemektedir. Yukarıda saydığımız evraklar bu banka içinde gerekmektedir. Evraklarınızın tam olması durumunda bankaya ön başvuruda bulunmalısınız. Şartlarınızın uygun olması durumunda onaylanacak olan kredi için sadece imzanız gereklidir. 60 aya varan kredi imkanları ve uygun faiz oranlarıyla sunulan bu kredi imkanını değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

İşbankası ev hanımlarına özel 2019 kredi kampanyası

İşbankası ev hanımlarına özel 2019 kredi kampanyası

İş bankası ev hanımlarına gelir belgesiz ihtiyaç kredisi veriyor!

Maaşınız olmayabilir. Ancak herhangi bir kira getiriniz varsa, yada yardım alıyorsanız ( nafaka, belediye maaş yardımı) bu gelirleri beyan ederek İş bankasına başvuruda bulunabilirsiniz. Ama bu gelire de sahip değilseniz. Üzerinize kayıtlı bir gayrimenkulü teminat göstererek müracaat edebilirsiniz. Kefil desteği yada eşinizin maaş bordrosuyla kredi çekebilir. Kefilinizin, eşinizin kara listede ismi yoksa sicili temizse 60 aya varan kredi imkanlarından faydalanabilirsiniz. Başvuru için İnternet bankacılığı hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Telefon aracılığıyla bizzat görüşmek istiyorsanız 0-850-724-07-24 numarasından iletişime geçebilirsiniz.

Ev hanımlarına kredi veren bankaların vade oranları

Ev hanımlarına uygulan vade ve faiz oranları bütün bankalarca her müşteriye uygulana imkanlar ile aynıdır. Kesinlik ile hiç bir banka tarafından ev hanımlarına bu konuda bir ayrıcalık tanınmamaktadır. Buna göre bankalar tarafından 60 ay yani 5 sene olarak uygulanacak olan kredinin faiz oranları ve hesaplama tablosu şu şekildedir.

 • 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanacak olan ev hanımı için uygulanan kredi faiz oranı aylık Ziraat bankası nisan 2019 için % 1.90 dür. 16.000 lira kullanacaklar için ise aylık ödeme miktarı 492,01 TL tir.
 • Ziraat bankasının yine 120 ay vadeli konut kredisinin faiz oranı ise %1.55 tir.
 • 60 ay vadeli araç alacaklar için Ziraat ‘in uygulana kredi faiz oranı %1.86
 • Emekli olan ev hanımları için kredi faiz oranı ise %1.80 dür.

Video Sizler İçin Ev Bayanları

Bir önceki yazımız olan Ziraat Bankası Faizsiz Kredi Şartları Nelerdir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2019 da 5 tane Konusuna 2 Yorum Yapıldı
 1. nermin say dedi ki:

  ben ev hanımıyım ev tabum ve bakım parası alıyorum bana ihtiyaç kıredisi verilirmi lütfen bana yardımcı olun 20 tl

Sayfa başına git