Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

Eskişehir’de En İyi 7 lazer Epilasyon Merkezi Hangisi? (Tavsiye Ettiklerimiz)

Eskişehir son yılların en hızlı gelişen şehirleri arasında bulunmaktadır. Osmangazi Üniversitesi ve Anadolu Üniversitesi sayesinde çok fazla öğrenci olduğundan dolayı Eskişehir deyince, öğrenci şehri diye akla gelmektedir. Bay ve bayanların en büyük sorunlarından bir tanesi istenmeyen tüylerdir. Özellikle birde Eskişehir gibi bir şehirde öğrenci iseniz, tamam. Öğrencilerimiz hem temizlik, hem de estetik görünüm açısından, vücudumuzdaki istenmeyen kıllardan kurtulmak için bir çok yönteme başvurulmaktadır. Bunların en başında da lazer epilasyon yöntemi geliyor. Peki 2022 yılında en çok tercih edilen lazer epilasyon yapan hastane ve klinikler hangileri?

Eskişehir’de En İyi 7 lazer Epilasyon Merkezi Hangisi? (Tavsiye Ettiklerimiz)

Haliyle Eskişehir’de binlerce farkı yöntemlerde uygulamalar yapan lazer epilasyon merkezleri  bulunmaktadır. Ama hangilerine ne kadar güvenilir. Vücudunuzu güvenle nasıl teslim edebilir siniz? Asıl önemli olan sorular bunlar. İşte tamda sizlere bu konuda yardımcı olmak adına %100 güvenilir, Eskişehir’deki en iyi 7 lazer epilasyon merkezlerinin araştırmasını yaptık. Yazımızın içeriğinde kliniklerin adreslerine de yer verdik. Bu sayede lazer epilasyon yaptıran müşteri yorumlarına da ulaşım sağlayabilirsiniz.

Neler Var?

1- Eskişehir Acıbadem Hastanesi Dermatoloji Kliniği İle İstenmeyen Kıllara %90 Çözüm

Lazer epilasyon vücudumuzdaki istemediğimiz tüylerden kalıcı olarak kurtulabilmek için en iyi yöntemler arasında bulunmaktadır. Başarılı sonuçlar alabilmek için lazer epilasyonda il adım doğru uygulamayı bulmaktır. Bunun içinde araştırmanızı o yönlerde yapmanızı tavsiye ederim. Epilasyon olarak kullanılan lazer tipleri aslında 3 çeşittir. Acıbadem hastanesi lazer epilasyon uygulamasında, uzman doktorlar uygulama yapılacak bölgenin kıl ve cilt yapısına göre incelemesini yapar. Sonra değerlendirmesi yapılara işe başlanır. Değerlendirme sonunda hangi lazer epilasyona vücudun uygunluk durumu, sonucu, olası yan etkileri lazer yaptıracak kişi ile paylaşılır. Sonrasında eğer yaptıracak bay veya bayan kabul ederse, uygulama işlemine geçilir.

blank

Eskişehir-Acıbadem-Hastanesi-Dermatoloji-Kliniği-İle-İstenmeyen-Kıllara–Çözüm

Lazer epilasyon uygulasında en önemli etkin nokta uygun yöntem seçimidir. Bu sebepten dolayı da lazer yaptıracağınız klinikte yada hastanede en az 3 epilasyon cihazı bulunması gerekmektedir. Cihazlara verilen isimlerde ışık dalga boyutlarına nm cinslerine göre farklı isimler ile adlandırılır.

Sizlerde bir bayan kuaförü yada güzellik merkezi açmak ister misiniz. Üstelik  devlet destekli olarak. Bayan Kuaförü İle Güzellik Salonu KOSGEB Destekleri vermiş olduğumuz link üzerinden gerekli bilgilere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Alexandrite lazer epilasyon, Diode lazer epilasyon, Nd, yağ lazer epilasyonu olarak 3 guruba ayrılmaktadır. Acı badem hastanesinde, yaptıracak kişiler ile uygun lazer epilasyon cihazı ve doz belirlendikten sonra lazer epilasyon işlemine başlanır. 2022 yılı fiyatları ise yaptıracağınız bölgeye göre değişmektedir. Tek seans olarak fiyatları 50 TL’ den başlayıp, 1.000.00 TL‘ye kadar gitmektedir.

ADRES: Hoşnudiye Mahallesi Acıbadem Sokak  No:19 Eskibağlar TEPEBAŞI/ESKİŞEHİR

TELEFON: 0-222-214-44-44

WEB ADRESİ: Yorumlar ve daha fazla bilgi için buradan ulaşım sağlayabilirsiniz.

Hastaneye gitmeden yukarıda vermiş olduğumuz iletişim adresleri üzerinden ulaşım sağlayabilir. Merak ettiğiniz soruları iletebilirsiniz.

2- Eskişehir Ümit Hastanesi İle İstenmeyen Kıllara Kesin Çözüm

Acıbadem hastanesinin bilgilerini verdikten sonra geçelim Ümit hastanesine, Ümit hastanesi benim ilk tercihim nedeni ise, gerçekten çok araştırmalar yaptım ve oradaki kullanılan cihazların alanında en etkili olduğunu öğrendim. Ve sonunda yaptırmaya karar verdim iyi bir tercih yapmışım ki bu kadar memnunum bundan 3 yıl öncesi sadece 6 seans ile Alexandrite lazer yaptırdım. Tamamen istemediğim tüm kıllardan %100 kurtuldum. Hatta bana kesinlikle %100 sonuç dahi vermediler.

blank

Eskişehir-Ümit-Hastanesi-İle-İstenmeyen-Kıllara-Kesin-Çözüm

3 yıl boyunca o kadar rahattım ki hiç bir şekilde rahatsız edici kılım tüyüm yoktu. 3 yılın içerisinde yılda bir kez dahi lazer yaptırmadığım için tek tük aralarda çıkmaya başladı. Tabi oda benden kaynaklı onlar bana söylemişlerde yılda bir kez yaptır diye ama ben nasıl olsa yok diyerekten hiç bir şekilde yaptırmadım.

 

Halkbank Kadın Girişimci Kredisi 2022 (Faiz Oranları Hesaplama)

Kısacası söylemek gerekirse hem maddi acıdan hem de hijyen bakımından ümit hastanesini sizlere şiddetle tavsiye ederim. Fiyatları da hemen hemen acı badem ile aynı olup, bölgeye göre tek seans fiyatı 50 TL’den başlayım 1.000.00 TL ye kadar gitmektedir.

ADRES: Batıkent Gerekli Sokak No:13 Karagözler TEPEBAŞI/ESKİŞEHİR

TELEFON: 0-222-220-55-70

FAX: 0-222-335-01-70

WEB ADRESİ: Hastane hakkında daha fazla bilgi ve müşteri yorumları için buradan iletişim sağlayabilirsiniz.

Aklınıza takılan sorularınız varsa eğer yukarıda vermiş olduğumuz iletişim adresleri üzerinden her türlü sorularınıza yanıtlar alabilirsiniz. Ayrıca fiyat konusunda da bilgilere ulaşım sağlayabilirsiniz.

3- Eskişehir Anadolu Hastanesi İle Pürüzsüz Bir Cilde Sahip Olun

Anadolu hastanesinde uygulanan lazer epilasyon uygulaması, diğer epilasyon çeşitlerinden farklı olarak kalıcı ve sağlıklı olmaktadır. Kadın veya erkek fark etmeksizin lazer epilasyon uygulaması yapılmaktadır. İstenmeyen tüylerin kalıcı olarak yok edilmesini sağlayan lazer epilasyon, klasik yöntemlere kıyasla daha acısız olmaktadır. Uzmanlar tarafından, doğru cihazlar kullanılarak lazer işlemi yapılmaktadır. Bu sayede son derece etkili ve zararsızdır. Vücudun tüm bölgelerinde uygulanabilen lazer epilasyonda ilk deneyiminizse eğer, ilk uygulamadan önce minimum 15 gün boyunca tüylere dokunulmamanız gerekmektedir.

blank

Eskişehir-Anadolu-Hastanesi-İle-Pürüzsüz-Bir-Cilde-Sahip-Olun

Anadolu hastanesinden kullanılan, lazer epilasyon cihazları diğer hastanelerde kullanılan Alexandrite lazer ile yapılmaktadır. En yakında bulunan dokulara dahi zarar vermeden uygulanabilen 755 nm dalga boylu Alexandrite lazer, büyük başlığa sahip olduğu için hızla geniş bölgelere etki ederek seans süresini kısaltmaktadır. Ten rengi çok koyu olmayan ve koyu renk kıllarda daha çok etkisini göstermektedir. İçerisinde bulundurmuş olduğu yüksek soğutucu sistemi ile acı hissi çok fazla vermez. Fiyatlarına geçecek olursak, genel olarak hastane ortamındaki fiyatlar aynı olmaktadır. Anadolu hastanesinde 2022 yılında yine bölgeye göre tek seans fiyatları 5O TL’den başlayıp, 1.000.00 TL‘ ye kadar gitmektedir.

ADRES: Merkez Bina Akarbaşı Mahallesi Kıbrıs Şehitleri Caddesi No: 55 ODUNPAZARI/ESKİŞEHİR

TELEFON: 0-222-221-48-48

FAX: 0-222-221-53-54

E-MAİL ADRESİ: info@ozelanadoluhastanesi.com

WEB ADRESİ: Daha fazla detayı bilgi ve yorumlar için buradan ulaşım sağlayabilirsiniz.

Vermiş olduğumuz iletişim adresleri üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

4- Eskişehir Doktor Belda Yurtseven Tuner İle Acısız Lazer Epilasyonu

Özellikle Ümit hastanesinden sonra kendim bizzat gitmiş uygulama yaptırmış olduğum 2. bir adresim oldu. Güler yüzü ve tatlı diliyle kliniğine ayrı bir hava katan Dr. Belda Yurtseven Tuner son derece mükemmel sonuçlara imzasını atmaktadır. Ayrıca uzman Dermatolog sıfatıyla Eskişehir’imizde 2001 yılından tarihinden bu yana, hem cilt hastalıkların tedavisinde, hem de güzellik ve bakım alanlarında sınırsız tecrübeye sahiptir. 2018 yılında kendi açmış olduğu kliniğinde, doktor güvencesi altında çeşitli bir çok hizmet sunmaktadır. Poliklinik hasta muayenesi dışında cilt bakım ünitesine bağlı olan medikal estetik, cilt gençleştirme, dolgu, botoks tedavileri ve lazer uygulamaları da yapmaktadır.

blank

Eskişehir-Doktor-Belda-Yurtseven-Tuner-İle-Acısız-Lazer-Epilasyonu

Sizlerde ziyaret ettiğinizde o sıcaklığı göreceksiniz. Cilt bakımı olarak ta her derdinize deva bulabileceğinize emin olabilirsiniz. Ve sonsuz güvenip, cildinizi ve vücudunuzu emin ellere teslim edebilirsiniz. Özellikle bayanların büyük problemlerden biri olan istenmeyen tüyler konusunda sahip olduğu son teknoloji lazer makinesi ile profesyonel bir hizmet vermektedir. Merkezde cilt ve tüy yapısını bizzat kendi dikkatle incelemektedir. Sonuç olarak herkese tek bir yöntemi değil, kendisine ve kıl yapısına en uygun olan yöntemi uygulamaktadır. Kendimde bir çok işlem yaptırdığım ve memnun kaldığım için sizlere Doktor Belda Yurtseven’i şiddetle tavsiye edebilirim.

ADRES: Hoşnudiye Mahallesi, İsmet İnönü 1 Cadde, No:63, CA plaza, Kat:4 Daire:5 TEPEBAŞI/ESKİŞEHİR

TELEFON: 0-222-230-00-12

WHATSAPP TEL NO: 0-533-372-78-90

E-MAİL ADRESİ: beldatnr@yahoo.com.tr

WEB ADRESİ: Yorumlar ve daha fazla bilgi için buradan ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yukarıda vermiş olduğumuz adresler üzerinden aklınızı takılan sorularınızı sorup gerekli olan bilgileri alabilirsiniz. Ayrıca klinikteki güncel fiyatları öğrenmek için vermiş olduğumuz adresler üzerinden iletişime geçebilirsiniz arkadaşlar. 2022 yılı Mart ayı fiyatları aşağıdaki tabloda mevcuttur.

DR BELDA YURTSEVEN TÜNER 2022 YILI LAZER FİYATLARI
Yapılacak Bölge Kadınlar İçin  Erkekler İçin
Bıyık 40.00 TL
Çene 50.00 TL
Çene- Bıyık 90.00 TL
Favori 50.00 TL
Tüm Yüz (Alın Dahil) 120.00 TL
Koltuk Altı 80.00 TL 100.00 TL
Genital Bölge 140.00 TL
Yarım Kol 250.00 TL 300.00 TL
Tüm Kol 300.00 TL 350.00 TL
Diz Altı 300.00 TL
Üst Bacak 300.00 TL
Tüm Bacak 600.00 TL
Kulak 40.00 TL
Yanak (Zigo) 80.00 TL
Boyun 90.00 TL
Ense 90.00 TL
Göğüs Omuz 100.00 TL 450.00 TL
Sırt Omuz 450.00 TL
Sırt Göğüs Omuz 700.00 TL

Ten ve tüy renginize göre seçilen 5 ayrı ve alanında ödül almış cihazlar ile tabi ki en önemlisi doktor kontrolünde lazer epilasyon için hizmet vermektedir. Lazer epilasyon istenmeyen tüylerden ve kıllardan kurtulmanın en kalıcı ve sağlıklı yolu olmaktadır. Klinikte kişiye göre doğru cihaz ve parametreler seçilerek uygulama yapılmaktadır. Bu sayede daha iyi sonuçlar vererek medikal estetik uygulaması yapılmaktadır. Lazer epilasyon yaptırmak bir lükslük değildir. İhtiyaç olmaktadır. Bununla birlikte aynı zamanda güzellik, konfor ve rahatlık kazandırmaktadır. İstenmeyen rahatsız olduğumuz tüylerin lazer enerjisi kullanarak, kalıcı aynı zamanda sağlıklı bir şekilde yok edilmesidir. Unutmayalım ki, cildimiz sağlımızın aynasıdır. Kendiniz ve vücudunuz için Dr. Belda Yurtseven Tüner ile eşsiz güzelliğin kapılarını aralayın derim ve şiddetle tavsiye ederim.

5- Eskişehir Dermatoloji Doktoru Eda Kibar İle Güler Yüzlü Tedavi İmkanı

Yine Eskişehir’in en iyi dermatoloji doktorları arasında bulunan Eda Kibar 2013-2015 yılları arasında Eskişehir devlet hastanesinde görev yapmaktaydı. 2015 yılında ise, Eskişehir Acıbadem Hastanesine geçiş yaparak 5 yıl hizmet vermiştir. 2020 yılına geldiğimizde Eskişehir’de kendine ait dermatoloji kliniğini açmıştır. Bir çok sertifikaya sahip olan Eda Kibar soy ismini yansıtarak danışanlarına son derece kibar ve güler yüzlüdür. Kliniğe ilk adım attığınızda içten, sevecen ve samimi duygular ile cana yakın olması zaten sizi direk işlem yaptırma hissi veriyor. İşte kendimi emin ellere bırakabilirim dedirttiriyor.

blank

Eskişehir-Dermatoloji-Doktoru-Eda-Kibar-İle-Güler-Yüzlü-Tedavi-İmkanı

Doktorumuz yaptıracağınız lazer epilasyonun kaç seans süreceği kıl köklerine ve kişiye göre değişiklik gösterdiğini belirtmektedir. Ayrıca işlem uygulanan bölgeye göre de farklılık içerdiğini doktorumuz bizzat kendi söylemektedir. Fiyat bilgisi içinde aşağıda vermiş olduğumuz iletişim adresleri üzerinden ulaşım sağlayarak alabilirsiniz. Yine tavsiye ettiğimiz klinikler arasında yer aldığını unutmayınız.

ADRES: Hoşnudiye mahallesi 770 sokak Cassaba Modern B Blok No:401 TEPEBAŞI/ESKİŞEHİR

TELEFON: 0-544-485-26-26

WEB ADRESİ: info@dredakibar.com sormak istediğiniz soruların varsa ve de Dr. Eda Kibar’ın müşteri yorumları için buraya tıklamanız yeterli.

Klinikte uygulanan 2022 yılı için güncel fiyatları öğrenmek için yukarıda vermiş olduğumuz adreslerle iletişe geçebilirsiniz.😉

6- Eskişehir Evolusi Güzellik Merkezi İle Seans ve Atış Takiplerinizi Kendiniz Yapın

Dünya genelinde bir ilk olan ve uygulama yöntemi kullanan evolusi ilklere adım atmaktadır. Uygulama yaptırmış olduğunuz bölgenin, girmiş olduğunuz müşteri şifreniz ile seanslarınızı yapılan uygulamadaki kaç atış yapıldığına dair tüm bilgilere bizzat kendiniz erişim sağlayabilirsiniz. Üstelik tüm bunlarla kalmayıp, bir sonraki seans tarihinizi ve işlem yapacak uzmanlarınızı dahi takip etme imkanınız bulunmaktadır.

blank

Eskişehir-Evolusi-Güzellik-Merkezi-İle-Seans-ve-Atış-Takiplerinizi-Kendiniz-Yapın

Hiç bir zaman biz doğruyuz, herkes yanlış demeden işlerine devam etmektedirler. Herkes kendi işinde profesyoneldir ilkesi ile son derece açık ve net bir şekilde işlerini yapmaktadırlar. Kullanmış oldukları tüm ürünler kullan at olup kişiye özeldir. Hijyen konusunda gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Son derece iddialılar. Kullanmış oldukları yöntem buz lazer epilasyonudur. Seanslar ortalama 45 ile 60 dakika sürmektedir. Seans aralıkları ise 30 gün ila 35 gün arasında olmaktadır. Fiyat olarak ise,

Yaptırmak İstediğiniz Bölge Bayan Buz Lazer Epilasyon
2022 Kampanyalı Fiyatları
Tüm Vücut 2.000.00 TL
Özel Bölge 500 TL
Bıyık 150TL
Çene 200 TL
Yarım Kol 350 TL
Göbek 400 TL
Tam Kol 500 TL
Koltuk Altı 250 TL
Tüm Yüz 350 TL
Yarım Alt Bacak 400 TL
Bikini 250 TL
Tam Bacak 750 TL

Şuanda tüm vücut 8 seans kampanyası bulunmaktadır. Tabi ki tüm vücut deyince sadece standart olanı için geçerli. yani bikini, tüm bacak, koltuk altı olarak sadece 3 bölge ile sınırlıdır. %95 kıl kaybının garantisini vermektedirler. 900 nm dalga boyuna ulaşarak en son teknoloji olarak, kıl köküne en fazla inebilen lazer cihazıdır. Kampanyalı fiyatı sadece 3 bölge ile sınırlı olup 2.000.00 TL olmaktadır. Diğer bölgeleri de isterseniz eğer toplam 3.100.00 TL olmaktadır. Sürekli bizleri takip etmenizde fayda var. Nedeni ise evolusi güzellik merkezi dönem dönem kampanyalar yaparak, siz değerli müşterileri memnun etmeye çalışmaktadır.

ADRES: Hoşnudiye Mahallesi Nayman Sok. No:1 Selka Apartmanı Daire:7 Kat 5 (Bargello Üstü) TEPEBAŞI/ESKİŞEHİR

TELEFON: 0-222-405-16-60

WHATSAPP HATTI: 0-537-771-26-00

E-MAİL: info@evolusiguzellik.com

WEB ADRESİ: Müşteri yorumları ve sormak istediğiniz sorularınızı buradan iletebilirsiniz.

vermiş olduğumuz iletişim adresleri üzerinden aklınıza takılan tüm sorularınızı sorabilir. Gerekli olan cevaplara ulaşım sağlayabilirsiniz.

7- Eskişehir Este Lorien Güzellik Merkezinde Taksitli Ödeme İmkanları

Este Lorien güzellik merkezi güncel, seri, teknoloji aletleri ile istenmeyen tüylerinizden kolayca kurtulabilirsiniz. Tek kullanımlık hijyen prosedürü ile kişiye özel uygulamalar yapılmaktadır. Kesinlikle yanık riskine girmeden, sağlıklı bir epilasyon deneyimi yaşatmaktadır.

blank

Eskişehir-Este-Lorien-Güzellik-Merkezinde-Taksitli-Ödeme-İmkanları

Kesinlikle seanslarınızda aksama yaşamaz ve bekletilmezsiniz. Seansların öncesinde ve sonrasında uzmanlar tarafından destek verilmektedir. 2022 yılı içerisinde uygulanan fiyat aralıkları ise 1.000.00 TL ila 3.000.00 TL arasından değişiklik göstermektedir. Üstelik müşterilerine ödeme kolaylığı da sağlamaktadır. Senet yok. Peşinat yok. 8 aya kadar da taksit imkanları sunmaktadır. Ayrıca Eskişehir’ deki diğer güzellik merkezleri gibi seanslara başladıktan sonra, asla krem yada ürün satışı gibi zorunlu ek ödemeler ile karşılaşmazsınız.

ADRES: Hoşnudiye Mahallesi Çiftkurt Sokak No:1 HKS Plaza, Kat:1 Daire:2 (Gar Düğün Salonu Karşısı) TEPEBAŞI/ESKİŞEHİR

TELEFON: 0-222-220-87-11

WATSAPP HATTI: 0-534-526-80-18

E-MAİL: info@estelorien.com.tr

WEB ADRESİ: Este Lorieni tercih eden müşterilerinin yorumlarına buradan ulaşım sağlayabilirsiniz.
Güncel fiyat bilgisi için vermiş olduğumuz iletişim adresleri üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.
Evet arkadaşlar yukarıda vermiş olduğumuz bilgiler Eskişehir ilimiz için geçerli olmaktadır. Bizlere konu hakkında sormak istediğiniz sorunlarınız varsa eğer, aşağıda bulunan yorumlar kısmında paylaşım yaparsanız. Sizlere en kısa süre içerisinde dönüş sağlamış oluruz.
LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın