Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

Enixpho Kripto Para Al Sat Botu Nedir? Nasıl Alınır?(WhatsAp Bilgi Hattı)

Enixpho kripto para al sat botu nedir? Nasıl alınacağından tutunda kazanç planına kadar tüm detaylarını burada bulabilirsiniz. Tüm bunlar ile birlikte Enixpho bot programı hakkında merak ettiğiniz bütün soruları da ayrıca cevaplıyoruz. Bunun içinde sizlere özel bir WhatsApp sayfası açtık. Böylece Enixpho coin al sat bot programını çok daha yakından tanıma imkanı yakalayacaksınız.

Enixpho Kripto Para Al Sat Botu Nedir? Nasıl Alınır?(WhatsAp Bilgi Hattı)

Türkiye’nin ve dünyanın en iyi sanal para al sat programı olan Enixpho uygulamasını sadece sizlere WhatsApp ile yardımcı olmakla da kalmıyoruz. Eskişehir’deki Enixpho merkez ofisimizde de mesai saatleri içinde istediğiniz zaman sizleri ağırlamaktayız. Böylece birer bir olarak da bu harika uygulamayı sizlere tanıtabilmekteyiz.

Neler Var?

Enixpho Uygulaması Nedir?

Enixpho uygulaması nedir? Kripto para sektörüne yönelik Enixpho bir çok finansman enstrümanı kullanıma sunan uygulamanın kendisi olmaktadır. Yapmış olduğu bu uygulamalarıyla da kullanıcılarına kripto para sektöründeki ticaretleri en az riskle sağlamaktadır. Sağlanan bu uygulama sadece Türkiye pazarına değil, tüm Dünya ülkelerine hitap eden bu yazılımların pazarlanması içinde, iş ortakların menfaatine yönelik harika bir ağ (Network) kazanç planı geliştirmiş olmaktadır. Geliştirmiş olduğu bu yeni nesil pazarlama stratejisin ne olduğuna geçmeden önce gelin şimdi Enixpho mühendisleri tarafından geliştirilmiş yazılımların neler olduğunu özellikleri ile birlikte inceleyelim.blank

ENIXPHO ÖĞRENME
KULLANIM SÜRESİ: 60 Gün
USDT: 365 Gün
AYLIK KAZANÇ MİKTARI: Çalışır
AYLIK KAR: 0%-100%
Kişisel Hesaptaki API Anahtarı

blank

ENIXPHO PAKETİ
Vadeli Phoenix: 60 Gün
Enixpho Avantgarde: 365 Gün
BTC – ETH – USDT: Çalışır
AYLIK KAR: 0%-100%
Kişisel Hesaptaki API Anahtarı

blank

ANKA KUŞU
KULLANIM SÜRESİ: 60 Gün
VADELİ İŞLEMLER BOTU
USDT’ye YATIRIM YAPIN
BTC’de İŞLEMLER
AYLIK KAR: 0%-100%
Kişisel Hesaptaki API Anahtarı

blank

MAXI
KULLANIM SÜRESİ: 365 Gün
TİCARET SİNYALİ HİZMETİ
BTC – ETH – USDT ile ÇALIŞIR
YÜKSEK BAŞARI ORANI
AYLIK KAR: TP1 – TP2 – TP3 – SL Sağlanır
GERÇEK ZAMANLI TEMEL

blank

HIBRIT
KULLANIM SÜRESİ: 365 Gün
Avangart ve Maxi Paketler
BTC – ETH – USDT ile çalışır
BTC’de İŞLEMLER
AYLIK KAR: 0%-100%
Kişisel Hesaptaki API Anahtarı
MAKSİMUM YATIRIM: 2.000$

blank

PREMIUM
KULLANIM SÜRESİ: 365 Gün
BİNANCE BOTU
BTC – ETH – USDT ile çalışır
BTC’de İŞLEMLER
AYLIK KAR: 0%-100%
Kişisel Hesaptaki API Anahtarı
MAKSİMUM YATIRIM: 200.000$

blank

UZMAN
KULLANIM SÜRESİ: 365 Gün
BİNANCE BOTU
BTC – ETH – USDT ile çalışır
BTC’de İŞLEMLER
AYLIK KAR: 0%-100%
Kişisel Hesaptaki API Anahtarı
MAKSİMUM YATIRIM: 50.000$

blank

AVANTAJ
KULLANIM SÜRESİ: 365 Gün
BİNANCE BOTU
BTC – ETH – USDT ile çalışır
BTC’de İŞLEMLER
AYLIK KAR: 0%-100%
Kişisel Hesaptaki API Anahtarı
MAKSİMUM YATIRIM: 2.00$

blank

SINIRLI
TİCARET SİNYALİ HİZMETİ
BTC – ETH – USDT ile çalışır
YÜKSEK BAŞARI ORANI
TP1 – TP2 – TP3 – SL Sağlanır
Gerçek Zamanlı Temel

 

Enixpho tarafından sunulan tüm yazılımlar şuan için bu şekilde olmaktadır. Sizlerin de yukarı da gördüğünüz üzerebu yazılımlar tüm kitlelere göre hitap etmektedir. Peki ya Enixpho tarafından kullanıcılara sunulan bu yazılımlardan hangisini almalıyım derseniz. Yazımızın devamını okumanızı tavsiye ederim.

Hangi Enixpho Paketini Satın Almalıyım? (Neden?)

Yukarıda vermiş olduğumuz paketler halinde Enixpho tarafından bir çok kripto para sektöründeki ticaret riskini en alt seviye indirecek yazılımlar olduğunu hep birlikte görmüş olduk. Peki ya hangi Enixpho paketini satın almalıyım? diye düşünüyorsanız. Hemen sizlere yardımcı olalım. Öncelikle bu sorunuzun cevabını şahsen kendimin de çok büyük memnuniyetle kullandığım bot ile cevaplamak istiyorum. Bence bu paket kesinlikle Enixpho Öğrenme botu olması gerektiğini düşünüyorum. Peki ama neden? Bunun için benim bir değil bir çok geçerli nedenim bulunmaktadır. Şimdi gelin bu nedenlerimin neler olduğunu görelim.

 1. Fiyatı Premium paketine göre çok daha uygun olması
  • Sadece 365 günlük için 20 USD, olması
  • Neredeyse BEDAVA denilecek kadar olması
  • Şuan Premium paketi 3.000 USD iken Öğrenim paketi 20 USD tir. Neden olduğu ve daha ayrıntılı açıklamasını sayfamızın sonuna doğru ilerlemeniz halinde bulabilirsiniz.
 2. Siz gerekli ayarları (API, Secret) yaptıktan sonra artık herhangi bir işlem yapmanıza hiç gerek yok.
  • O kendisi tüm işlemleri sizin yerinize otomatik olarak yapacaktır.
 3. Kripto para değeri bizlere sadece artış sağlarken değil, düşse dahi bize kazandıracak olması.
 4. Mükemmel bir tavsiye mekanizmasından doğan kazanç planına sahip olması
  • Böylece sadece otomatik olarak sağladığı işlemlerden gelir etmekle kalmamış olacağız.
  • Artı olarak ekibimizin kazandığı cirodan da kâr payı almış olacağız.
 5. Bugüne kadar yapılan testlerden ortalama aylık %60 kazanç başarısı sağlamış olmaktadır. Ben bizzat bu başarıyı sağlayanların arasında yer almaktayım.

Sizce nasıl. Yukarıda paylaşmış olduğum bunca şey ve daha fazla olan bir çok geçerli nedenden dolayı bana kalırsa kendi fikrimi söylemem gerekir ise kesinlikle ”Enixpho Öğrenme” botunu satın almalısınız derim.

Kendi nedenlerimi ve fikirlerimi sizlerle paylaşarak ”Enixpho Öğrenme” botu neden almanız gerektiğini açıkladım. Peki ya bu Enixpho Bot denilen şey ne olmaktadır? Ne işi yarar? Aslına bakılırsa ne olduğunu yukarda maddeler halinde sizler için açıkladım. Fakat biraz daha daha detaya girmem gerekiyor sanırım. Kripto para sektörü hakkında hiç bir bilgisi olmayanlar için açıklama yapmam gerektiğini şahsen düşünüyorum. Daha sonra da sağladığı kazanç planından sizlere bahsetmiş olacağım. Tabi son olarak ise Enixpho satın alma ve API, Secret ayarlarına da el atarak sizleri daha fazla bilgilendirmek istiyorum.

Enixpho Öğrenme (Learning) Botu Ne İşe Yarar?

Enixpho Öğrenme yani Learning botu ne işe yarar? Aslında bu sorunuzun cevabını yukarı da neden bu botu almanız gerektiği için sıralamış olduğum maddeler ile sizlere anlattım. Eminim ki bu anlatımımı biraz kripto para sektöründe tecrübesi olan arkadaşlarımız anlamıştır. Fakat bir de hiç bir kripto para sektöründe tecrübesi ve bilgisi olmayan arkadaşlarımız  için Enixpho Öğrenme (Learning) botunun ne işe yaradığına bakalım.

Enixpho Learning (Öğrenme) Botu Ne İşe Yarar? Bot denilen yazılımlar hayatımıza gireli 20 yılı geçmiş olduğunu biliyor muydunuz arkadaşlar. İlk olarak Bot kelimesi ile de kendimden örnek vereyim 1998 yıllarında IRC chat günlerinde tanışmıştım. Bot ne diye merak ettiğinizde ise kısa ve net bir şekilde size şu şekilde açıklayabilirim. ”Sektöre göre yazılmış akıllı program olmaktadır.” Enixpho Öğrenme (Learning) botu da bir çok mühendisle kripto para sektörün için yazılmış o programlardan bir tanesi olmaktadır. Bir nevi aslına bakılırsa yapay zeka da olmaktadır. Peki ya Enixpho Learning yani Türkçe anlamı öğrenme olan bot ne iş yapmaktadır.

Enixpho Öğrenme (Learning) Botu Ne İş Yapar? Enixpho Öğrenme (Learning) Botu, 10 En İyi Dünyanın Güvenilir Kripto Para Borsası Sitesi  arasında olan Binance de BTC dahil olmak üzere bir çok alt coin üzerinden sizin vermiş olduğunuz yetki dahilinde kaldıraçlı işlem yapmaktadır. Kripto para ile ilgileneler bunu Long-Short olarak da bilmektedirler.

 1. Kaldıraçlı işlem nedir diye merak eden arkadaşlarımız için buraya anlatan bir video bırakıyorum.

Bu da şu demek oluyor ki, sadece kripto paraların değeri artarken değil, size düşerken de para kazandırıyor olmasıdır. Margin Trading olarak da bilinen bu işlemleri sizin vermiş olduğunuz yetki dahilinde sizlerin kontrolü altında yapmaktadır. Açmış olduğu tüm işlemleri net bir şekilde anlık olarak görmeniz mümkün olmaktadır. İstediğiniz zamanda içerisinde de açılan işlemleri kapatmanızda mümkündür. Bu işlemleri de Enixpho Öğrenme (Learning) Botu açarken de, işlem açmış olduğu kripto paranın geçmişe yönelik tüm grafiklerini yapay zeka teknolojisi ile ele almaktadır. İşlemini açmış olduğu kripto için böylece geçmiş senelerde ki örtüşen grafikteki olası hareketlerine göre (Long-Short girer.) işlem sağlamaktadır. Bunun içinde hiç bir grafik okuma bilgisine sahip olmasanız bile kripto para piyasası çıkmış olsa da düşmüş olsa da kazananın siz olacağını unutmayın!

blank

Enixpho-Öğrenme-(Learning)-Botu-Ne-İşe-Yarar

Bu kazanç miktarı ise aylık olarak 0 ile %100 şeklinde şirket tarafından beyan edilmektedir. Benim yapmış olduğum gözlemlerime göre ise ortalama olarak aylık %60 oranları civarında olmaktadır. Üstelik Enixpho (Learning) Öğrenme botu sadece size bu kazanç planını sağlamakla kalmadığını da bilmenizi isterim. Sizi zenginliğe kavuşturacak harika bir de pazarlama stratejisine sahip olmaktadır. Böylece Enixpho (Learning) Öğrenme botunu kullanırken de memnuniyetinizi yakınlarınız ile yada arkadaşlarınızla paylaşmanız halinde yine para kazanabiliyorsunuz. Eğer ki aşağıdaki başlığı okumaya devam ederseniz ne kadar para olduğunu görebilirsiniz.😉 Eminim ki görünce gözlerinize inanamayacaksınız.

Enixpho Kazanç Planı Nasıl?

Enixpho Öğrenme Botu kullanıcılarına Binance üzerinden sağladığı kazanç fırsatının ne olduğunu sizler için yukarıda ele aldık. Her ne kadarda bu kazanç miktarı çok gibi gözükse de bana kalırsa asıl sizi zenginliğe kavuşturacak olan kazanç planı bu programı yakınlarınıza ve çevrenize eş, dost, akrabalarınıza tavsiye etmenizde yatmaktadır. Bunun içinde sadece Enixpho Öğrenme Botu kullanıcı olup, memnuniyetinizi yukarıda saymış olduğumuz kişiler ile paylaşmanız yeterli olmaktadır. Böylece Enixpho tarafından sizlere sunulan aşağıdaki 3 farklı öneri olan kazanç planından yararlanabileceğinizi de unutmayın!

 • 1- Sizin Tavsiyeniz Üzere Yani Referansınız Kodu İle Kayıt Geliri:

Sizin tavsiyeniz üzere Enixpho satın alanlardan doğrudan kazandığınız gelir kapısı olmaktadır. Bu şekilde her Enixpho ürününü sizin sayesiniz de satın alan herkesin haftalık  hak ediş kazancının %10 gelirine sahip olabiliyorsunuz. Bu sayı sizlere bağlı ister 1 kişi olsun isterse 100 yada 1000 kişi olsun, kesinlik herhangi bir sınırlaması olmamaktadır.

  • Bunu örnek ile daha anlaşılır bir şekilde açıklayacak olursak; Diyelim ki sizin 10 arkadaşınız sadece 20 USD vererek Enixpho öğrenim botunu satın aldığını farzedelim. O hafta ise toplamda bu 10 arkadaşınız 20.000 USD gelir elde etti diyelim. Enixpho öğrenim botunu 20 USD kiraladıkları için (Normal değeri 3.000 USD)  şirkete kazançlarının %50 miktarı olan 10.000 USD’yi gönderdiler. Gönderdikleri bu 10.000 USD miktarının %10 oranı olan 1.000 USD doğrudan sizin hesabınıza şirket tarafından yatırılmaktadır.
 • 2- Binary Yani Eşleşme Bonusu:

Size verilen para eşleşmelerden doğan cironun %5 olarak verilmektedir. Bu sayede de sizin altınızda ister siz kayıt etmiş olun, isterseniz de aşağınızda veya yukarınızdan gelen her iki koldaki cirodan kazanç elde etmiş olacaksınız. Kazancı ise en düşük koldaki ciroya göre almış olacaksınız. Buna da örnek vermem gerekir ise sizlere aşağıda tablo hazırladım.

SİZ
SOL KOLUNUZ

(CİRO 20.000 USD)

SAĞ KOLUNUZ

(CİRO 30.000 USD)

Bu tabloda sol kolunuz olan 20.000 USD toplam gelirinin %5 miktarını almış olacaksınız. Bu da 500 USD yapmaktadır.

 • 3- Matching Yani Koçluk Bonusu:

Sizler başlangıçta organizasyondaki herkesin 7 derinliğine kadar kazanç elde etmiş olacaksınız. Bu kazanç oranı ilk 4 derinliğe kadar %10 olacaktır. 5 ila 7 derinlik için ise %5 olmaktadır.

  • Yine buna daha detaylı bir örnek vermem gerekirse; Enixpho Öğrenme Botu kullanan ilk 4 derinliğinizde toplamda 20 kişi var. Bu kişilerin toplam geliri de 60.000 USD olduğunu farz edelim. Şirket bu gelirin 6.000 USD miktarını yine size ödemektedir.

Anlayacağınız üzere şirkete Enixpho Öğrenme Botu kullanım botu olarak gönderilen cironuzun %50 miktarının %25 yine size tavsiye mekanizmasından geri dönmektedir. Bir nevi şirkete aslında bakılırsa ortak gibi olmuş oluyorsunuz. Arkadaşalar bu mekanizma sonucunda zengin dahi olursunuz. Nasıl zengin olabilirim diyorsanız da En Kolay Zengin Olmanın 1. Yolu: Yeni Nesil Ticaret! bu bağlantıya tıklamanız halinde detaylara ulaşabilir siniz. Emin olun ki görünce gözlerinize inanamayacaksınız! o kadar diyorum! Şimdi son olarak nasıl Enixpho kripto para al sat programı satın alabileceğinize.

Nasıl Enixpho Kripto Para Al Sat Programı Satın Alabilirim?

Yukarıda da görmüş olduğunuz üzere Enixpho sadece Binance borsasında sağladığı Futures yani kaldıraçlı işlemlerden kazanç sağlamakla kalmamaktadır. Sizin tavsiye etmeniz halinde sizi zengin edebilecek harika bir kazanç planı daha sizlere sunmaktadır. Yukarda bağlantısını da vermiş olduğum ”Yeni Nesil Ticaret İle En Kolay Zengin Olmanın Yolunu” da görmüş olduğunuz gibi bu artık kesinlikle hayallerde kalmamaktadır. Gerçek olmaktadır. Benim ve ekip arkadaşlarımın da desteğini alarak işinizi çok daha hızlı bir şekilde büyütmek için ise  şahsen kendiniz önce kayıt olmakla ilk adımı atabilirsiniz. Sonrasında ise Enixpho Öğrenim botu satın almanız halinde gerekli olan API ve Secret ayarlarını yaptıktan sonra hemen bizler gibi sizlerde kazanmaya başlayabilirsiniz. Tüm bu işlemlerin nasıl yapılacağını çok daha iyi anlaşılabilir olması adına sizler için bir video hazırladım. Hazırlamış olduğum video da anlattığım gibi sırası ile aşağıdaki adımları sağlayarak hepsini gerçekleştirmiş olursunuz.

 1. İlk adımı https://enixpho.com/#/sign-up?sponsor=62441f293c6c6&position=L bu bağlantıya girerek atın. Burada benim kendime ait olan referans kodum ile kaydınızı gerçekleştirin.
 2. Eğer ki yoksa da https://accounts.binance.me/tr/register?ref=59613888 bu bağlantı ile Binance hesabınızı oluşturabilirsiniz. Gerekli hesap güvenliğinizi gerçekleştirmeniz gerekecektir.
 3. İkinci aşamada Enixpho Öğrenim Botu satın almalısınız.
 4. Satın almış olduğunuz Enixpho Öğrenim Botu API ce Secret ayarlarını yapmalısınız.

Vermiş olduğumuz tüm bu işlemleri sırasıyla yapmanız halinde videomda da anlatmış olduğum gibi kolaylıkla yapabilirsiniz. Ayrıca benim desteğimi de almak isteyenler için oluşturduğum whatsApp destek hattıma dahil olup yine bizden bilgi ve destek alabilirsiniz. Bunun için buraya bağlantıyı https://chat.whatsapp.com/KuppPmFn6ewEf0AVRkFTp bırakıyorum. Yine bizlere sormak istediğiniz sorularınızı hiç çekinmeden paylaşabilirsiniz. Sizler için hazırlamış olduğum videoyu aşağıya bırakıyorum. Muhakkak izlemenizi öneririm.

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın