Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

En Ucuz Çiğköfte Bayiliği Veren 10 Firma Hangisi?

Son 10 yıla baktığımız da çiğköfte bayilikleri giderek artış göstermektedir. Türk mutfağında önemli bir yere sahip olan çiğköfte, birçok kişi tarafından tercih edilen Türk yemeklerinden biri olarak bilinmektedir. Özellikle vatandaşlarımızın atıştırmalık olarak tercih ettikleri ürünlerin başında gelmektedir. Sokağa çıktığımızda, gezmek için AVM'lere gittiğimizde muhakkak herhangi bir marka olan çiğköfte dükkanları ile karşılaşmaktayız. Etsiz çiğköfte sektörü son zamanlarda oldukça büyük rağbet gördüğü için az bir sermaye ile kendi işinizin patronu olabilirsiniz.

En Ucuz Çiğköfte Bayiliği Veren 10 Firma Hangisi?

Ülkemizde bir çok kişi tarafından ekmek kapısı olarak bilinen ve her bayinin ayrı damak tatları ile birleştiğin de ortaya mükemmel denecek kadar fırsatlar çıkmaktadır. Bildiğiniz gibi her firmanın bayilik şartları ve sundukları konseptler de farklılık göstermektedir. En fazla 2 kişi tarafından işin yürümesi, malzeme giderlerinin az olması, kar marjının çok iyi olması, çiğ köfte bayiliği almanın başlıca nedenlerindendir. Bizlerde sizler için bu sektörün araştırmasını yaparak 2022 yılında en iyi, en uygun ve yine en çok satılan çiğköfte markalarının paylaşımlarında bulunduk. 10 bin TL’den başlayan taksitli  fiyatlar ile en ucuz çiğköfte veren bayileri sizler için araştırdık.

Neler Var?

1- Sosyete Çiğköfte Bayiliği 10.ooo TL’ ye Dükkanınızı Kuruyor

Gıda sektöründe 3 kuşaklık ticaret yapan Sosyete çiğköfte 2010 yılında çiğköfte salonunu açarak hizmet vermeye başlamıştır. Hazırlamış oldukları çiğköfte üretimlerinde hiç bir şekilde sağlıksız gıda kullanmayıp, tamamen doğal olan gizli aile tarifi ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Çiğ köfte sektöründe kaliteyi yükselterek, herkese çiğköfteyi tattırıp sevdirmek için adımlar atmaktadır. 2013 yılında ilk Franchise şube bayiliğine veren sosyete çiğköfte 600 bayiye ulaşarak, hedef kitlesini çoğaltmaktadır. Verdiği bayiliklerde kar marjını arttırmak için, acı, ekşi, tatlı, tuzlu tam 30 farklı yan ürünler sunarak her anlamda destek olmaktadır. Ayrıca bayilik alırken, sizlere verilen kurum paketi faturası ile KOSGEB’den destek alabilme imkanınızda bulunmaktadır. Bu desteği nasıl alacağınızı bilmiyorsanız 5 10 Bin TL KOSGEB Hibe Kredisi Nasıl Alınır? da tüm detayları sizler için anlattım. Sosyete çiğköfte kendi işinizin patronu olun diye sizlere 10.000 TL’lik bayilik paketi sunmaktadır. Peki bu paketin içinde neler olduğunu hep birlikte görmüş olalım.😉

 • Çiğ köfte bayilik alan herkese 500 kg çiğköfte ücretsiz hediye olmaktadır.
 • Reklam ücreti yok
 • Kazanılan cirodan katkı payı yok
 • Franchise marka bedeli yok
 • Tabela bedeli yok
 • 1.5 metre paslanmaz çelik  saç ve camlı olarak hazırlanmış, müşteri karşılamam ve paketleme konsolu
 • 1.5 metre paslanmaz çelik saçtan üretilmiş olan, soğutucu çiğ köfte dolabı
 • 3 Adet kırmızı ve beyaz renklerinde hazırlanmış olan parlak masa
 • 6 Adet kırmızı ve beyaz renklerinden hazırlanmış, metal ayaklara sahip sandalye
blank

Sosyete-Çiğköfte-Bayiliği-10.ooo-TL’-ye-Dükkanınızı-Kuruyor

 • Alüminyum kasa polikarbon üzerine dijital baskı sıvama 3 modül led ışık sistemi ile hazırlanmış olan 3 m2 tabela
 • Yan ürünlerin ihtiyacında kullanılacak olan fırın
 • Yazar kasa, bilgisayar masası, para kasası ve pos cihazı için banko tezgahı
 • 3.000 Adetten oluşan el broşürü ve kartvizitler
 • 1 Adet Akülü olarak hazırlanmış olan hassas terazi
 • 5 Adet reklam afişli alüminyum rondo çerçevesi
 • Dükkânınıza özel olarak hazırlanmış sizlere hediye olan, iç mekan için dijital baskı cam görselleri
 • Yine aynı şekilde dükkanına özel olarak hazırlanmış olan dış mekan dijital baskı cam görselleri sizler için hediyedir
 • Fiyat sunum listesi
 • Kesme aparatıyla birlikte streç film
 • 3 farklı çeşitten oluşan baskılı kırlangıç bayrak
 • 2 Adet özel yapım olarak hazırlanmış paslanmış çiğ köfte tepsisi
 • 6 kilogram 3 boy (küçük, orta, büyük) olarak hazırlanmış marka baskılı poşetler
 • 2 kilogram marka baskılı masa kağıdı
 • 2 kilogram sızdırmaz özelliği olan, marka baskılı dürüm naylonu
 • 650 Adet 3 boydan oluşan (küçük, orta, büyük) köpük tabaklar
 • Özel baskı yapılarak hazırlanmış olan resmi belgeler
 • 1000 Adet marka baskılı ıslak mendil
 • 2 Adet yazlık ve kışlık olmak üzere marka baskılı önlükler
 • 2 Adet marka baskılı şapka
 • Restoran tipi sebze kesim tahtası ve bıçak

görmüş olduğunuz üzere size sunmuş olduğu tüm bu imkanlar sayesinde 10.000 TL’ye kendi dükkanınızı açmış olursunuz. Ödeyeceğiniz miktarı taksitlendirme yaparak sizlere fırsatta sunmaktadır. Ayrıca belgeleri sadece tarım belgesinden oluşmamaktadır. Satış sertifikalı ISO9001, ISO022000, Helal belgeli, üretim izinli, çalışma ruhsatlı, gıda mühendisi diplomalıdır. Fabrikayı istediğiniz ve dilediğiniz zaman gidip görme fikir alma imkanınızda bulunmaktadır. Açılış sırasında sizleri yalnız bırakmayarak personel desteği ve iş eğitimi sağlamaktadır. Eee siz hala neyi düşünüyorsunuz.😉 Aşağıda vermiş olduğum adresler üzerinden başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Başvuru ve daha fazla bilgi almak için https://www.sosyetecigkofte.com/ sitesine ulaşabilirsiniz.

İletişim Numarası: 0 541 530 12

SABİT TELEFON: 0 212 923 00 02

ADRES: Halkalı Merkez Mahallesi. Tokel Sokak. No:3
KÜÇÜKÇEKMECE/İSTANBUL

WEB ADRESİ: info@sosyetecigkofte.com

2- OSES Çiğköfte Bayiliğinde  Franchise  Bedeli Almak Yok

2003 yılında Oses çiğköfte tek bir şube ile başlangıç yaparak. Çok kısa bir süre içinde Türkiye’nin 68 ilinde 800 ü aşkın şubeye hizmet vermektedir. Yurt dışında ise 14 bayiye sahip olan  Oses çiğköfte Avrupa standartlarına uygun üretimler gerçekleştirmektedir. Bu yolda ilerlerken sürekli iyileştirmeler yaparak sektörleri arasında bir adım önde olmaktadır. Markalaşma sürecine önem vererek, bütün açmış olduğu şubeler ile iletişim halindedir. Ve gerekli olan tüm destekleri sağlamaktadır.

 • Oses çiğköfte bayiliği lezzetini ve kalitesini daha fazla kişilere ulaştırabilmek ve ağını büyütebilmek için franchise bedeli almamaktadır.
 • Hiçbir şekilde herhangi bir bedel ödemeden Oses ailesine sizlerde katılabilirsiniz.
 • Bayilik aldığınız halinde açacağınız işletmedin bütün giderleri sizlere aittir.
blank

OSES-Çiğköfte-Bayiliğinde -Franchise -Bedeli-Almak-Yok

 • Kendi imkânlarınız ile açmış olduğunuz şube için, sizden istenilen prosedür ise Osesin kurumsal kimliğine uygun dükkan dekorasyonları yapmak. Ve franchise sözleşmesini imzalamak olacaktır.
 • Bu sayede franchise koordinatörleri tarafından teknik destekler almış olacaksınız. Sizin ve personelinizin için gerekli olan tüm eğitimler, ana bayi tarafından belirlenmiş olan eğitmenler tarafından gerçekleşmektedir.
 • Ulusal veya yerel basın kuruluşları olmak üzere, bayinizle alakalı yapılan tüm reklam ve tanıtımlardan hiç bir şekilde para talep edilmemektedir.

Açılış sırasında kullanacağınız ikramlık olan ürünler ücretsiz yapılmaktadır. Ürünlerin satış ve sevkiyatları barkod sistemi kullanılarak, gıda vakumlu sağlık güvencesi altında gerçekleştirilmektedir. Ayrıca anahtar teslim almak istediğiniz taktirde ekipmanlar ile iletişime geçerek tüm bilgilere sahip olabilirsiniz. Sizlerde Oses çiğköfte bayisi olmak isterseniz verdiğimiz adreslerden iletişim sağlayabilirsiniz.

Başvuru için vermiş olduğumuz  https://www.oses.com.tr/franchising adres üzerinden formu doldurmanız yeterli olacaktır.

İSTANBUL MERKEZ

İletişim Numarası: 0850 480 67 37

TELEFON: 444 50 02

FAX: 0212 419 02 99

ADRES: Karayolları Mahallesi 568 Sokak No:14/1 Küçük köy
GAZİOSMANPAŞA / İSTANBUL

E-POSTA ADRESİ: info@oses.com.tr

Ferzan Erem ESCOBEDO

fescobedo@medyafors.com

ALMANYA FABRİKA

İletişim Numarası: 07159-4577677

TELEFON: 0173-8926666

FAX: 07159-4577678

ADRES: OSES GmbH Hindenburgstr. 25 71106 Magstadt

E-POSTA: alperkarababa@oses.com.tr

3- Çiğköftem Bayiliği Kar Marjı Yüksek Tekliflerle Bayilik Veriyor

Çiğköftem yurt dışında bayilik vererek en fazla şubeye sahip olan ilk çiğköfte markasıdır. Bir çok farklı ülkede yaklaşık 400 şubesi bulunan dünyadaki milyonlarca vatandaşımıza gerek maddi gerek lezzet bakımından hizmet sunmaktadır. Tüm Dünya da Türkiye’nin gururu Uluslar arası üstün lezzet ödülüne sahip olan çiğköftem bayiliğine sahip olmanız çok basit. Doğru lokasyonu belirlemek, ve doğru seçimler yapmaktır. Bu verimli olan lokasyonu belirleyemediğiniz halde, çiğköftem franchise ekibi tarafından gelen görevliler. Bayilik vermek için açacağınız noktayı belirler ve gerekli analizleri yaparak ücretsiz bir şekilde size koçluk eder.

blank

Çiğköftem-Bayiliği-Kar-Marjı-Yüksek-Tekliflerle-Bayilik-Veriyor

Franchise marka hakkı bedeli almadan, sadece ekipman ve şube kurulumu için yapılan belli bir miktar ödemedir. Ve bu yapılan yatırımın sizlere 8-10 ay arasında geri kazanç elde ettiren, amorti sağlayan bir iş imkanı sunmaktadır. Çiğköftemin ürünleri arasında, kıymalı içli köfte, sebzeli içli köfte de çok yoğun talep gören gıdalar arasındadır. Bu yan ürünler sayesinde de yüksek kar marjı elde etmektedir. Ürün guruplarına göre değişiklik göstermiş olan kar marjı %100-150 aralarında olmaktadır. Türkiye’ de çiğköftem şubelerinin aylık cirosu 50.000 TL – 70.000 TL arasında değişiklik göstermekte. Yurt dışında ise; 60-90 bin Euro aralarında kazanç elde edilmektedir. Sizlerde bu kazançlara sahip olmanız için tek yapmanız gereken vermiş olduğumuz adresler üzerinden başvuruda bulunmak.😊

İnternet üzerinden başvuru yapacağınız adres https://www.cigkoftem.com/franchise formu eksiksiz ve doğru bilgiler doğrultusunda doldurmanız gerekmektedir.

ÇiĞKÖFTEM TÜRKIYE MERKEZ

İletişim Numarası: 444 2 126

FAX: 0 212 550 21 11

ADRES: Mimar Sinan Mahallesi E5 Londra Asfaltı Caddesi No:87/1 BÜYÜKÇEKMECE/İSTANBUL

E-POSTA: info@cigkoftem.com

AVRUPA MERKEZ

İletişim Numarası: 49 2131 2949820

TELEFON: 49 2131 2949821

FAX: 49 2131 2949822

ADRES: Hammer Landstr. 113 – 41460 NEUSS/DEUTSCHLAND

E-POSTA: emeurope@cigkoftem.com

4- Hacıalioğlu Çiğköfte Sınırsız İmkanlar İle Bayilik Veriyor

Gıda sektörüne girmeye niyetlisiniz ve kazançlı güvenilir bir bayilik alarak işinizi sağlama almak istiyorsanız. Ülkemizin en sevilen gıda ürünleri arasında yer alan çiğköfte de bir çok firma bayilik vermektedir. Çiğköfte sektörü yaklaşık 10.000 bin çiğköfte mağazasıyla ve  yaklaşık 200.000 kişiye sağladığı istisnam ile ülkemiz gıda sektörünün en önemli parçalarından biri olmaktadır. Ayrıca gittikçe bu sektör dünyaya da yayılmaktadır.

blank

Hacıalioğlu-Çiğköfte-Sınırsız-İmkanlar-İle-Bayilik-Veriyor

Her işte olduğu gibi gıda sektörün dede para kazanmanın yolu işini iyi yapmalı ve işini iyi yapan firmalar ile çalışmaktan geçiyor. İşini iyi yapan yüksek marka bilinirliği arasında olup %100 helallik sertifikasına sahip ve tamamen yerli üretim yapan Hacıalioğlu çiğköfte ön planda olmaktadır. Günümüzde en çok tercih edilen markalarının arasında da bulunan Hacıalioğlu çiğköfte sınırsız imkanlar ile bayilik vermektedir. 2022 yılına kadar çiğköfte bayiliği %50 indirimler ile kampanyalar sunmaktadır. Sadece 10.000 TL ile sizlere kendi işinizin patronu olma imkanı sunmaktadır. Açılışa özel;

 • Bedelsiz 500 kg çiğ köfte hediye etmektedir.
 • İş yerinizin ihtiyacı olan tüm malzemeleri ve ihtiyaçları karşılamaktadır.
 • Tabela ve promosyon ürünlerine kadar gerekli olan tüm ihtiyaçlar çiğköfte franchise paketine dahildir.

sizin tek yapmanız gereken belirlenmiş olan şartları yerine getirmeniz. Eğer bu şartlar nedir? diye soracak olursanız. Buradan öğrenebilirsiniz. Geriye kalan sizin için uygun olan dükkanınızı bulmak olacaktır. Dükkanı bulduğunuzda Hacıailoğlu çiğ köfte sizler için gerekli olan tüm imkanları sağlamış olacaktır. Firmaya ulaşabileceğiniz bilgileri aşağıda sizler için yayınlamış bulunmaktayız.

Öncelik ile internet üzerinden vermiş olduğumuz  https://www.hacialioglucigkofte.com/bayilik-sozlesmesi adresten başvuru formunu doldurmak olacaktır.

İletişim Numarası: 0 212 515 94 44

ADRES: Güneşli Mahallesi Evren Caddesi 1262 Sokak No:11/A/B  BAĞCILAR/İSTANBUL

E-POSTA: destek@hacialioglucigkofte.com

5- Çiğköfteci Ali Baba 10.000 TL’ye 12 Ay Taksit İmkanı İle Bayilik Veriyor

Çiğköfteci Ali baba kendi sektöründe olan bir firmanın üst düzey yöneticiliğini yaparak etsiz çiğ köfte sektöründe büyük rol sahibidir. Piyasada birden fazla isim yapmış çiğköfte yapımında kullanmış olduğu formülün mucidi ve tescilli lezzet sahibi olarak bilinmektedir. Ali baba artık sektöre yeni bir tat getirmek için tüm zamanını ve enerjisini hayatın adamış olduğu sektöre harcamaktadır.

blank

Çiğköfteci-Ali-Baba-10.000-TL’ye-12-Ay-Taksit-İmkanı-İle-Bayilik-Veriyor

Bir bayi için ihtiyaç duyulacak, dolabından, tabelasına, matbaa görsellerine kadar tüm gerekli malzemeleri kendi üretip, bayisi olmak isteyen kişilere sunmaktadır. Her şeyden önemli olan tek şey ise hayatı boyunca emek verip geliştirmeye çalıştığı, çiğköfte formülünün lezzetini, daha da üst seviyelere çıkartıp kendi bayisi olacak kişilere sunmaktır.

 • Bayilik alacak kişilerden franchise bayilik bedelini almamaktadır.
 • Kazanmış olduğunuz cirodan asla katkı payı almamaktadır.
 • Vermiş olduğu reklamlardan ücret talep etmemektedir.
 • Alibaba adı altında açmış olduğunuz dükkandan tabela bedeli almamaktadır.

Sadece 10.000 TL’ye açılış kurulum, vermiş olduğu eğitimler ve organizasyon dahil ücretsiz bayilik paketi  sunmaktadır. Ve bu 10.000 TL’yi istediğiniz gibi ödeme imkanı vermektedir. İster peşin ister peşin fiyatına 12 aya kadar taksit imkanı sunmaktadır. Göndermiş olduğunuz tüm ürünler dükkanınız için ihtiyacınız olan ürünlerdir. Ayrıca bütün bunların yanında 500 kg çiğköfteyi ücretsiz olarak göndermektedir. Daha fazla ayrıntılı bilgi almak ve gerekli olan şartları öğrenmek için https://cigkoftecialibaba.com/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İletişim Numarası: 0539 454 0202

ADRES: Zafer Mahallesi, Yıldırım Beyazıt Caddesi No:100 34194 BAHÇELİEVLER/İSTANBUL

E-POSTA: bayilik@cigkoftecialibaba.com

6- Afiyet Çiğköfte Bayilik  5.000 TL ile 10.000 TL Arasında Veriyor

Lezzetli ve kaliteli ürünleri ile Türk damak tadına uygun hazırlanmış olan çiğköfteleri ile Afiyet çiğköfte uygun fiyatlar ile bayilik vermektedir. Müşteri memnuniyetine ve hijyen kurallarına büyük bir hassasiyet göstererek bayilerinden de aynı hassasiyeti beklemektedir. Müşterilerinden gelen geri bildirimlere önem vererek bayilerinin müşteri kitlesinin artmasına yardımcı olmaktadır.

 • Afiyet çiğ köfte bayiliğini almak isteyen girişimcilerine pazarlama desteği ve reklam desteği  vermektedir.
 • Bölge koruması ve finansal destek sağlamaktadır.
 • Reklam giderleri ücretlerinden sizlerden para talep etmemektedir.
 • Franchise ücreti de talep etmemektedir.
blank

Afiyet-Çiğköfte-Bayilik -5.000-TL-ile-10

 • Tabela ücreti de almamaktadır.
 • Yaptığı bayilik sözleşmelerinde, bayilikten ayrılma durumunuz olduğu halinde, sizleri zor durumda bırakacak maddelere yer vermemektedir.
 • 5 günlük bir süre içerisinde kurulumunuz gerçekleşmiş olacaktır.

Tüm bu hizmetleri Afiyet çiğköfte sadece ve sadece 7.000 TL vermektedir. Sizlere sunulmuş olan paketin içerisinde işletmeden ihtiyacınız olan, kullanacağınız malzemeler ve ekipmanlarda dahildir. Sizlerde hemen başvuruda bulunup kendi işinizi kurabilirsiniz tek yapmanız gereken sizlere vereceğim adres üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz.

internet üzerinden sizlere verilmiş olan formu BURADAN eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurarak başvurunuzu gerçekleştirmiş olursunuz.

İletişim Numarası: 0541 868 20 10

ADRES: Ulu Cami Mahallesi Gölbaşı caddesi Özenler NO:368  SÜMEREVLER/ADIYAMAN

WEB SİTESİ: www.afiyetkofte.com

7- On Numara Çiğköfte Minimum 5.000 TL’ ye Bayilik Veriyor

On numara çiğköfte kendi şubelerin açmadan önce 2010 yılında catering ve horece kanalındaki ürünler sunarak gıda sektörüne adım atmışlardır. içli köfteyi ve çiğ köfteyi toptan olarak satış yapıyorlardı. Müşterileri tarafından sempatik, dinamik, yeni nesil, lezzetli ürünler ile bilinmektedir. Daha sonrasında ah o lezzet yok mu dedirten ürünleri ile müşterilerinden gelen yoğun ilgi üzerine 2015 yılında kaliteli, lezzetli ve ekonomik olarak uygun, kendi bayilerini kurmaya başlamıştır. Aradan geçen çok kısa zaman içerisinde bir çok ülkede franchise sistemi ile ilerleyerek kendilerine ağ kurmayı basarmışlardır.

blank

On-Numara-Çiğköfte-Minimum-5.000-TL’-ye-Bayilik-Veriyor

Ürünlerinde koruyucu, kıvan arttırıcı, lezzet verici, gibi hiçbir katkı maddesi kullanmadan, organik ürünler kullanarak müşterilerinin sağlığını düşünmektedir. El değmeden üretim yapan On numara çiğköfte, bugün yurt içinde ve yurt dışında 40’ı aşkın şubesiyle hizmet vererek, gün geçtikçe de ününe ün katarak büyümeye devam etmektedir. Konsept olan ürünler haricinde, yan ürün satışlarınızda da esneklik göstermektedirler. Ayrıca perakende satışa ek olarak toptan bölge bayiliği sistemi ile, alternatif olan satış kanalları oluşturmaya imkanlar sağlayıp, siz yatırımcılara ek kazançlar sağlamanız için destek çıkmaktadırlar. Başvuruda bulunan girişimcilere yardımda bulunmak için isim hakkı bedeli de alamamaktadırlar. Eğitim ve pazarlama desteği vererek projenizde yanınızda olmaktadırlar. Sadece 5.000 TL ile size iş imanı sağlamaktadır.

Bayilik almak için internet üzerinden BURADAN başvuru formunuzu doldurabilirsiniz.

İletişim Numarası: 444 21 26

ADRES: Mimar Sinan Merkez Mahallesi E5 Londra Asfaltı No:87 34535 BÜYÜKÇEKMECE/İSTANBUL

E-POSTA: info@onnumaracigkofte.com

8-  Tadıyaman Çiğköfte Sadece 15.ooo TL’ye Bayilik Veriyor

Tadıyaman çiğköfte adıyla tadıyla Türkiye’nin yeni markası olarak girişimlerde bulunmaktadır. 1998 yılından itibaren sektörde yenilikler olmasını düşünerek hizmet vermektedir. Yılların deneyimi olan ve bilgi birikimleri ile yollarına devam eden yeni iş ortakları ve yatırımcıları ile  sektörde hızla büyüyen bir marka haline gelmiştir.

blank

Tadıyaman-Çiğköfte-Sadece-15.ooo-TL’ye-Bayilik-Veriyor

İnsan sağlığını göz önünde tutarak kaliteli ve lezzetli ürünler sunmaktadır. Acıyı keyfe dönüştüren lezzet hikayesi ile farnchise bayiliği vererek büyüme yollarında ilerlemeyi hedeflemektedir. Kar marjı %100 olan yatırmış olduğunuz maliyetin geri dönüşümü en fazla 3 ay olarak belirlenmektedir. Yüksek kalite ve uygun fiyatlar sunarak sektörde ilklere adım atmaktadır. Bayilik ücreti, kazanılan cirodan pay ve reklam katkı payı talep etmemektedir. Kurulum, gerekli olan iş eğitimlerini, açılış organizasyonu ve gerekli olan personel desteğini sağlamaktadır.

 • Türkiye’nin neresinde olursanız olun siz sadece boş dükkanınızı tutun ve gerisini onlara bırakın
 • Açılışta ihtiyacınız olan tüm her şey  onlardan
 • Sizin tek yapmanız gereken gerekli olan miktarı temin etmek ve franchise sözleşmesini uygulamaktır.
blank

Tadıyaman-Çiğköfte-Sadece-15.ooo-TL’ye-Bayilik-Veriyor-

sizde bu büyük aileye katılarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Birlikte büyümeye devam ederek kazancınıza kazanç ekleyin. Tek yapmanız gereken https://www.tadiyaman.com/franchising başvuruda bulunmak gerisini düşünmeyin onlar halleder😉

İletişim Numarası: 0850 888 2 202 

TELEFON: 0538 477 54 49 

ADRES:  İsmet paşa Mahallesi 137 Sok. No: 33 SULTANGAZİ / İSTANBUL

TELEFON: 0212 668 32 02

ADRES 2: Karlık tepe Mahallesi Spor caddesi No:9 KARTAL/İSTANBUL

ADRES:3 Rasim paşa Mahallesi Halit ağa Caddesi No.53 KADIKÖY/İSTANBUL

E-POSTA:  tadiyamancigkoftee@gmail.com

9- İstanbul Çiğköfte 15.000 TL’den Başlayan Fiyatlar İle Bayilik Veriyor

İstanbul çiğköfte kendi işini kur lezzete ortak ol diyerek çıktığı bu yolda sektöründe lezzeti ve kalitesi ile ilerlemeye devam etmektedir. 2013 yılında 40 m2 küçük bir imalathane de büyük bir heyecanla temelini atmış oldukları  İstanbul çiğköfte markası olarak bugün aynı heyecanla 3400m2 kapalı alanda günlük 40 ton üretim yaparak yollarında ilerlemektedir. Bu sayede ülkemizin sayılı markaları arasında yer almaktadır. Siz değerli girişimcilerinden lezzet ve kaliteyi daha fazla kişiye ulaştırabilmesi adına bayilik bedeli almamaktadır. Herhangi bir isim bedeli ödemeden daha sonra ekstra bir ödeme ile karşılaşmış olmayacaksınız. Malzemeler sizlere ait olacak şekilde seçtiğiniz kurulum paketinin, bedelini ödeme koşulu ile İstanbul çiğköfte ailesine katılmış olursunuz. Bu sayede bayilik alanını genişleterek başvuruda bulunan vatandaşlarımıza ekmek kapısı olacaktır. Sizlerde lezzet ve kaliteyi düşük maliyet ile elde edip kendi işiniz patronu olmak isterseniz yapmanız gereken,

 • Yaptığınız yatırımın daha kısa sürede karşılığını alabilmeniz için seçtiğiniz dükkan lokasyonların yaya trafiğini yoğun olduğu, alış veriş merkezleri, okullar, üniversite, resmi kurumlar, hastane, toplu taşıma duraklarına yakın seçerek daha çok müşterinin uğramasını sağlayabilmek için seçmiş olduğunuz konum çok önemlidir.
blank

istanbul-Çiğköfte-15.000-TL’den-Başlayan-Fiyatlar-İle-Bayilik-Veriyor

 • Dükkanın verimli yerde olup olumlu olabileceğini düşündüğünüz taktirde, lokasyonları firmanın deneyimli olarak görevlendirilmiş olan ekipler tarafından incelemesi yapılmaktadır. Dükkan dekorunu yaptırmak ve Gerekli olan malzemelere sahip kurulum paketlerinden birini seçerek işe başlayabilirsiniz.
 • Paketler 15.000 TL’den başlayıp içindeki gerekli olan bilgileri öğrenmek için firma ile iletişime geçmelisiniz.

Dükkanınızın başında verimli olabilmeniz için gerekli olan tüm eğitimleri sizlere sağlamaktadır. Düşük maliyetli,  karlı bir iş ile kendi işinizin sahibi olmak için biran önce paketlerini inceleyerek başvuruda bulunun. Başvuruda bulunmak için BURADAN formu doldurmanız yeterli olacaktır.

İletişim Numarası: 0850 520 5 888

TELEFON: 0545 523 58 34

ADRES: Safa Mahallesi Aydınlı Sokak B Blok 2 dükkan 1 SANCAKTEPE/İSTANBUL

E-POSTA: info@istanbulcigkofte.com.tr

10- Babacan Yeni Nesil Çiğköfte Bayilikler Vererek Farklılıklar Oluşturuyor

Türkiye’de ilk ve tek patent ve tasarım tescili, araştırmacı ve girişimci yapısı ile büyük ilgi gören Murat Babacan yeni nesil çiğköfteyi yeni farklı sunum ve tatlarda oluşturarak bayilik vermektedir. Farklı sunumlarıyla görenlerin büyük bir şaşkınlık ve hayranlıkla karşılanarak herkes tarafından sevilen bir lezzet haline gelmiş bulunmaktadır. Kendi konsept ve tasarımlarına ile kalıcı yer edinmeyi hedeflemektedir. Menüsünde bulunun çiğköfte sunulmaları,

 • Sıcak sunumu ile çiğköfte kebap
 • Özel sosu ile kovada dilim çiğköfte
 • El yapımı atom çiğköfte
 • Kovada lokum,
 • Sıcak sunumuyla kebap dürüm çiğköfte
 • Kovada kral çiğköfte
 • Sıcak sunumlarıyla bur ger ve pizza

ile çiğköfteyi en leziz, en seçkin ve doğal ürünlerle hazırlamaktadır.  Babacan çiğköfte çiğköftelerini tüketicisine en yüksek kalitede, sağlıklı ortamlarda sunmayı hedeflemektedir. Murat Babacan, yöresinin seçilmiş en kaliteli bulgurunu, tarladan topladıktan sonra el değmeden son derece hassasiyet ve titizliğe önem vererek sağlığa uygun bir ortamda üretmektedir. Sağlıklı yaşam anlayışına uygun hizmetler sunarak güven kazanmayı her türlü maddi kazancın üzerinde tutmaktadır.

blank

Babacan-Yeni-Nesil-Çiğ-Köfte

Sizlerde bu firmanın zinciri olmak istediğiniz taktirde Babacan çiğköfte franchise bayiliği aldığınızda seçilmiş bir lokasyonda markalı ve talep gören bir iş sahibi olur, eğitimlerinizi alıp işinize hemen başlayabilme imkanınız vardır. Müşterileriniz markayı tanıdıklarında hemen dükkanınıza gelir. O kadar iş garantisi vermektedirler. Tüm ürünlere ait  Helal gıda sertifikası ve TS EN ISO 9001 22000 kaliteli belgeleri ile yeni tasarımları ile çiğköfteyi en sıcak halde müşterilerine sunmaktadırlar. En önemli kriterleri kusursuz müşteri memnuniyetidir. Ürünler hazırlanırken malzemelerin en doğalını ve bol miktarda kullanmaya özen göstermektedirler. Hazırlama aşamaları modern üretim tesislerinde, mikrobiyoloji laboratuvarlarında kamera sistemlerinin gözetimi altında yapmaktadırlar.

blank

Babacan-Yeni-Nesil-Çiğköfte-Bayilikler-Vererek-Farklılıklar-Oluşturuyor-

Sizlerde bu farklı tatlarda ve farklı görünümlerde dikkat çeken firmadan bayilik almak isterseniz https://babacanyeninesilcigkofte.com/bayilik-basvurusu/formunu doldurarak adım atabilirsiniz. Ayrıca tüm gerekli bilgilere vermiş olduğumuz iletişim adreslerinden ulaşabilirsiniz.

İletişim Numarası: 0 850 840 14 38

TELEFON: 0 544 844 77 42

ADRES: Fevzi Çakmak Mahallesi 10509. Sokak 2j KARATAY/KONYA

E-POSTA: info@babacanyeninesilcigkofte.com

Sizlere en uygun ve güvenilir bayilik veren firmalar hakkında bilgiler sunmuş olduk. Kendi işinizin patronu olarak sizlerde ilerleme kat edebilirsiniz. Umarım bir nebzede olsun çorbada katkımız olmuş olur. Sizlere şimdiden hayırlı olsun dileklerimizi sunmaktayız.😉

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın