Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

En Kolay Zengin Olmanın 1. Yolu: Yeni Nesil Ticaret!

Şayet memurluk ile zengin olunsaydı, 25 sene güvenlik kollarında görev yapan babam olurdu. Eğer ki işçilik ile zengin olunsaydı 15 sene Türkiye'nin en çok maaş veren özel sektöründe çalışan ben o yıllarda olurdum. Demek ki her iki şekilde çalışılarak zengin olunmuyormuş. Peki, zengin nasıl olunur? Ben yeni nesil ticaret ile bu başarıyı 1 senede yakaladım. Bu süre zarfı içinde de çok şükür 2 iş yeri ile 1 tane ev satın aldım.

En Kolay Zengin Olmanın 1. Yolu: Yeni Nesil Ticaret!

En kolay zengin olmanın 1 yolu olan, yeni nesil ticaret ile sizler de çok kısa süre zarfında benim gibi çok para kazanabilirsiniz. Üstelik bu başarıyı yakalamak için ise çok değil sadece başlangıç olarak 100 USD bir sermaye sahip olmanız yeterlidir. Düşük sermaye ile en kolay yoldan zengin olmanın yolunu merak ediyorsanız lütfen bu içeriği çok dikkatli bir şekilde okuyunuz. Emin olun bu içeriğe ayıracağınız 12 dakika sizin bundan sonraki yaşantınızı kökten değiştirecek.

Neler Var?

Türkiye’de Kısa Yoldan En Hızlı Nasıl Zengin Olunur?

Türkiye’de kısa yoldan en hızlı bir şekilde nasıl zengin olunur? Merak ediyor musunuz arkadaşlar. Hemen bu konuya kendimden yola çıkarak bir açıklık getireyim. 15.05.1980 yılında Kırşehir’de doğdum. Şuan 42 yaşındayım. 3 kardeşiz. Babam memurdu. Bizi çok okutmak istedi ama olmadı. Ben ve bir küçük biladerim okumak yerine erken yaşta iş hayatına atılmak zorunda kaldık. En küçüğümüz okudu ve babamın mesleğini devam ediyor. Dedim ya iş hayatına erken yaşta atıldık diye 2016 yılına kadar Türkiye’de belki de işçiye çok fazla maaş veren fabrikada kadrolu olarak 15 yıl çalıştım. Ne rahmetli babam memur olmasına rağmen zengin olabildi. Ne de ben fabrikada çalışma hayatım boyunca zengin olabildim. Yani anlaşıldığı üzere bu devirde ister özel sektörde maaşlı bir işçi. İsterse de Devlet memuru olun sizi kesinlik zengin yapmaz! Hani halk arasında derler ya sırtını devlete yasladın mı iş bitti diye! Yok öyle bir şey, ancak bir evin yada araban ve karnını doyuracak kadar bir hayatın olur. Peki ya bizi şuan zengin edecek olan iş nedir? Hatta bu iş sayesinde 1 yıl içerisinde 2 iş yeri 1 tane daireyi almamı sağlayan iş modelini merak eden arkadaşlarımız için hemen yanıtlayalım.

Kısa yoldan en hızlı bir şekilde zengin nasıl olunur?

Cevap: Tabi ki yeni nesil ticaret ile

Peki ya neden yeni nesil ticaret diye sorarsanız eğer öncelikle yeni nesil ticaret dememizin nedenini hemen açıklayalım. Düşünün bakalım öyle bir iş modeli olsun ki!

 1. Herhangi bir kuruma yada kuruluşa vergi ödemek zorunda kalmayalım.
 2. Yapacağınız iş için bir dükkana ihtiyacınız olmasın.
 3. Her ne olursa olsun yaş kış demeden  12 ayın 365 günü bizlere para kazandırsın.
 4. Biz uyurken dahi bizlere çok para kazandırsın.
 5. Kuracağımız iş için hiç bir aracı kuruma yada kişilere muhtaç olmayalım.
 6. Raf/depolama gibi ürünlerin istifi ve saklanması için endişe etmeyelim..
 7. Küresel hastalıklardan yada enflasyon rakamlarından kesinlikle etkilenmiş olmayalım.
 8. Bizlerden bu iş çok fazla sermaye gerektirmiş olmasın.

İlk etapta sadece bir kere emek harcayalım ve sonrasında bizlere bir ömür boyu rahat ettirecek kadar çok para kazandırmış olsun. Nasıl ama mükemmel değil mi? Sizce de! Evet arkadaşlar duyar gibiyim  şuanda diyorsunuz ki gerçekten böyle bir iş var mıdır? Diye düşünüyorsunuz. O zaman hemen bir açıklık getirelim. EVET, gerçekten böyle, hatta bu saydıklarımızdan daha fazlasını bizlere sunmuş  olan ve çok fazla kazanmamızı sağlayan bir iş var. Peki ya bu iş nedir? Diyorsanız da! Sizi hemen Enixpho ile tanıştırmak istiyorum.

Artık Zengin Olmak İstiyorum Diyorsanız Bunu Enixpho İle Başarabilirsiniz

Artık zengin olmak istiyorum diyorsanız o zaman bunu hemen Enixpho başarabilirsiniz. Şuan tanışmanızın tam zamanı diyorum. Peki ya arkadaşlar bizleri zengin edecek bu olan bu Enixpho nedir? İlk etapta bunu herkesin rahatlıkla anlayacağı bir şekilde açıklık  getirmeye ne dersiniz? Sonrasında ise Enixpho nasıl bizi 3 ay gibi kısa süre içerisinde nasıl zengin edebilir bunlardan bahsedelim. Haydi o zaman hazırsanız şimdi hemen başlayalım.

 • Enixpho Nedir?  Şuan ki günümüzde Enixpho artık büyük Devletlerin dahi kabullenmiş olduğu, kripto para varlıklarına yatırım yapacaklara bir nevi danışmanlık yapan uygulama olmaktadır. Geçmiş dönemlerde oluşan grafikleri baz alır. Buna göre binlerce ihtimali yapay zeka sayesinde bir araya getirir. Bir sonraki kripto paranın olası göstereceği hareketi ön görür. Son olarak ise tüm bunlara göre işlem yapmaktadır. Sizler bu sayede yapacağınız yatırım için aylık %100 varan hatta çok daha fazla bir kazanç sağlamanıza yardımcı olur.

BTC üzerinden kazanç sağlayan Enixpho, bu kazancı sizlere sağlaması için üstelik Bitcoin’in illaki fiyat değeri kazanıyor olması da gerekmediğini söyleyebilirim. Binance borsasın da işlem gördüğünden dolayı kaldıraçlı işlem yani futures işlem yaptığı için BTC düşse dahi sizleri etkilemeden para kazandırmaya devam ettirmektedir.

 • FUTURES Yani Kaldıraçlı İşlem Nedir? Borsalarda, daha az sermaye ile daha fazla kâr etmenizi sağlayan işleme verilen isim olarak bilinmektedir.

Gördüğünüz üzere buraya kadar Enixpho ne olduğunu ve bizlere nasıl para kazandırdığını anlatmış olduk. Hatta sağlamış olduğu bu kazançları da sizlere veriler ile kanıtlayabiliriz. Fakat henüz hala bizleri nasıl zengin edecek olan kısmına gelmediğimizi bilmenizi isterim. Bize para kazandırmaktan ziya de zengin edecek olan kısmı ise yukarı da tanımlamasını da yapmış olduğumuz gibi Yeni Nesil Ticaret ayağı olmasıdır. Haydi gelin şimdide bizi Enixpho ayda kendi Binance hesabımızda bulunan yatırımımıza %100 ve üzerine varan oranlarla para kazandırması haricinde nasıl zengin edeceğini birlikte görmeye ne dersini? Sizleri daha fazla heyecanlandırmadan hemen başlayalım.

Enixpho İle Bir Anda Zengin Olmak İçten Bile Değil

Evet arkadaşalr doğru duydunuz. Enixpho ile bir anda zengin olmak içten bile değil! Yapmanız gereken Enixpho uygulamasının Binance borsasında yatırımınıza izin vermeniz olacaktır. İzin vermeniz halinde sizin yerinize kaldıraçlı işleme dahil olarak, %100 hatta daha fazla kazanç elde ettiren bir uygulama olduğunu yukarıda sizlere bahsetmiştik. Enixpho ile bir anda zengin olmak için ise yeni nesil bir ticaret biçiminin ön plana alınması gerektiğini deyine yukarda vurgulamıştık. Şimdi ise burada bu yüzden Enixpho uygulamasından sadece yatırımınıza + olarak ”Yeni Nesil Ticaret” sistemi üzerinden nasıl bir anda zengin olabileceğinizi anlatmaya geldi. Şimdi bunun için ilk olarak Enixpho uygulamasın sizlere tanımış olduğu 3 kazanç planının ne olduğuna açıklık getirerek başlayalım.

  1. Referans Geliri: Sizin referans bağlantı yani link kodunuz ile 20 USD ödeyerek Enixpho Futures Bot’u satın alıp giriş yapan kişinin, futures hesabındaki kârının %50 üzerinden %10 referans kazancı alınmış olmasıdır. Yani kısaca toplam kazancın %5 diyebiliriz. Bunu sizlere örnek vererek daha detaylı bir şekilde anlatmam gerekir ise
   • Diyelim ki; siz 10 kişiyi kayıt ettiniz. Bu 10 kişi de 10 bin USD ile Enixpho Futures botu kullanarak işlem gerçekleştirmiş oldu.
   • O hafta 10 kişinin toplamda (10.000 USD X 10= 100.000 USD) 100.000 bin USD işlemine Enixpho Futures bot’u %30 kazanç getirmiş oldu.
   • Buda toplamda 30.000 USD yapmaktadır.
   • Bu kazancın %5 miktarı olan 1.500 USD’yi şirket direk size ödemektedir.
   • Bu da 4 hafta da yani 1 ayda 6.000 USD yapıyor.
   • Sonuç olarak ise TL olarak baz aldığımızda artık ne kadar yaptığını siz hesaplayın diyorum 🙂
 1. Binary (Eşleşme) Bonusu: Eşleşme bonusu olarak verilen ödeme olmaktadır. Bu ödemeyi alabilmek için de kayıtlarınız ikili kol olarak yani sağ ve sol kol olarak inşa etmeniz gerekmektedir. Genellikle çoğu zaman bu inşada sponsorunuz zaten tek kolunuzu inşa etmenize olanak sağlar. Bu inşaya başlamadan önce sponsorunuzdan yani sizi kayıt edenle iş birliği yapmanız bu nedenle çok fazla önemli olmaktadır. İnşa edilen haftalık eşlemenin kısa kol kazancının kâr payının %5 miktarı size ödemektedir. Yani yine buna anlaşılır bir biçimde örnek ile anlatacak olursak eğer;
   • Diyelim ki; Bu hafta sol kolunuzda 15.000 USD, sağ kolunuzda ise 10.000 USD bir kazanç sağlandı.
   • En az kazanç sağlanmış olan kolun kazancının %5 miktarı yani 500 USD size haftalık olarak size ödenmektedir.
    • Bu durumda bu rakam 1 ayda ne yapar? Tabi ki 2.000 USD yapar. Öyle değil mi? Arkadaşlar.
 1. Macthing (Koçluk) Bonusu: Sizden itibaren başlayan organizasyondakitüm kişilerin Network kazançlarından bulunduğu derinliğe göre Matching (Koçluk) bonusu ödenmektedir. Toplamda da 7 derinlikten bu bonus şirket tarafından yapılmaktadır. Derinliklere göre ödenen Macthing bonus miktarı ise şu şekilde olmaktadır.
   1. %10
   2. %10
   3. %10
   4. %10
   5. %5
   6. %5
   7. %5

Matching bonusuna da anlaşılır bir şekilde örnek verecek olursak; Diyelim ki; sizin tarafınızdan yani öneriniz ile Enixpho Futures kullanmaya başlayan ilk 4 derinliğinizde bir haftada toplamda 20.000 USD kazanç sağlamış oldu. Şirket bu kazancın %10 miktarı olan 2.000 USD size haftalık olarak ödemektedir.

 • Benim gibi kripto paralara ilgi duyan arkadaşlarımız için tüm merak edilen her şeye ait bir kategori oluşturmuş bulunmaktayız. Şayet sizlere isterseniz https://www.devletkredi.com/?s=kripto bağlantıdan ulaşım sağlayabilirsiniz.

Peki bu organizasyonu kurmak gerçekten sizin için zor olabilir mi? Bence zor değil hatta çok ama çok kolay! Nasıl mı diye merak ediyorsanız? İlk olarak sizlere bazı sorular yöneltmek istiyorum.

 1. Çevreniz de kaç kişi var? 20 mi? 10 mu? yoksa hiç mi diyorsunuz.
 2. Bence en az 100 kişi vardır diye düşünüyorum. Hemen  bunun kanıtını sizlere göstereyim.
 3. Şuan açın telefon rehberinizi, bakın bakalım kaç kişi bulunuyor.
 4. Şimdi sakın bana rehberimdeki herkes bu işi yapamaz diyerek gelmeyin! Asla onların yerine siz karar vermeyin!

Diyelim ki; düğün yapacaksınız. Düşünüyor musunuz acaba o gelir bu gelmez diye. Ona göre mi davetiye veriyorsunuz? Tabi ki hayır. Herkesi davet ediyorsunuz. Haksız mıyım? Arkadaşlar şunu unutmayın! Hele ki bu devirde yaşam şartları ortada bundan dolayı inanın sizin gibi herkes bir çıkış kapısı arıyor diyebilirim. Siz bu işi benimseyerek ve inanarak yapın. Doğru davet edin. Doğru bir şekilde iş sunumu yapın. İnanın kesin olarak söylüyorum. Davet ettiklerinizin %70 gibi bir çoğunluğu sizin ile çalışmaya evet diyerek ilk adımı atacaklardır. Hadi diyelim ki %70 oranı değil de %10 oranı yani 100 kişiden sadece 10 tanesi bu iş için size evet desin. Hadi bunu da geçelim 10 kişi değil de sadece 2 kişi evet desin arkadaşım. Sizin gibi o kişilere de en kötü olasılıkla 2 kişi evet dedi diye kabul edersek. Bir ayda yani 30 günde bu başarıyı bile sağlasanız inan ki aşağıdaki tabloda da görmüş olduğunuz şekilde kazanç sağlayabilirsiniz. Sadece 1.000 USD yatırım yapıp Enixpho Futures botunun da en az kazanç miktarı olan %30 kazandırdığını da var sayarsak bakın şimdi sadece yapmaz dediğiniz bu 2 kişi sizi nasıl zengin ediyor görelim.

AY KİŞİ SAYISI REFERANS (KAYIT %5) EŞLEŞME

(BİNARY %5)

MATCHİNG (KOÇLUK %10) TOPLAM
1 2 15 $ 15 $ 30 $ 60 $
2 4 0 $ 30 $ 60 $ 90 $
3 8 0 $ 60 $ 120 $ 180 $
4 16 0 $ 120 $ 240 $ 360 $
5 32 0 $ 240 $ 480 $ 720 $
6 64 0 $ 480 $ 960 $ 1.440 $
7 128 0 $ 960 $ 1.920 $ 2.880 $
8 256 0 $ 1.920 $ 3.840 $ 5.760 $
9 512 0 $ 3.840 $ 7.680 $ 11.520 $
10 1.024 0 $ 7.680 $ 15.360 $ 23.040 $
11 2.048 0 $ 15.360 $ 30.720 $ 46.080 $
12 4.096 o $ 30.720 $ 61.440 $ 92.160 $

Görmüş olduğunuz gibi her şey ortada arkadaşım. Sadece 1 yıl 12 ay sonrasında ilk ay 2 kişiyi işe başlatıp, o iki kişiye de aynı şekilde işi kopyalamasını öğretmeniz halinde (Enixpho Futures kazancı hariç!) aylık kazancınız tam 92.160 USD olmaktadır. Bu gerçek arkadaşlar. Hadi gelin kötünün, kötüsünün, kötüsünü düşünelim. O iki kişiyle %100 başarı değil de sadece %50 başarı yaptığınızı varsayalım. Bu durumda aylık kazancınız 160/2= 46.080 USD yani TL olarak ortalama aylığınız 1 Yıl sonra 15 TL (USD kuru) ile çarptığımız da 621.200 TL olmaktadır. Hesap sizce de ortada değil mi? Matematik asla yalan söylemez! Yazımızın en başında da iddia ettiğim gibi size nasıl 3 ayda olmasa da en kötü 6 ayda zengin olunur. Bunu sizlere şuan kanıtladığımı düşünüyorum arkadaşlar. Şimdi diyorum ki hayatınızı değiştirmek için benimle beraber çalışmaya ne dersiniz? Şayet cevabınız evet ise 1 yıl sonraki yaşantınız inanın çok farklı olacaktır. Bu kadar net. Eğer hayır der yada başka zaman düşünelim derseniz yarın ve yarından sonraki günleriniz bugün nasıl ise o günde öyle olacağını unutmayın! Seçim sizlere kalmış.

 1. Benimle beraber başlamak için ilk adımı atmak isteyen arkadaşlarımız. İlk olarak benim referans kodum olan https://enixpho.com/#/sign-up?sponsor=62441f293c6c6 bu bağlantı ile kayıtlarını yapmalarını rica ederim. Sonrasında ise yapmaları gerekenler şu şekilde olmaktadır.
 2. Kayıt olduktan sonrada Enixpho hesaplarına giriş yaparak Ürünler bölümünden Enixpho Öğrenim paketini satın almanız gerekecek.
 3. Paket satın alımları için yine Binance kullanmanızı öneriyorum. Sebebini sorarsanız Paribu, BTCTurk gibi borsaların 40 USD altında işlem sağlamıyor olmasıdır. Şayet Binance hesabınız yoksa bunun içinde anında şuan çözüm önerimiz var. Bu https://accounts.binance.me/tr/register?ref=59613888 bağlantı sayesinde kayıt işlemlerinizi çok daha ucuz maliyete gerçekleştirebilirsiniz.
 4. Son olarak Binance hesabınızı aktif ettikten sonra da API bağlantısını yapmanız gerekecektir.

Yapacağınız işlemler sadece bu kadar basit. Üstelik tüm bu işlemleri bir defa yapmanız yeterli olmaktadır. Yapamayan yada nasıl yapacağını bilmeyen arkadaşlarımız için detaylı olarak bir video hazırladım. İzleyip kolaylık ile yapabilirsiniz.

Enixpho Üye Olma Paket Alma API Bağlama Ayarlarının Tamamını İçeren Videomuz

Videoyu izleyip kayıt işlemlerinizi gerçekleştirdi iseniz şimdi sizlere son olarak Enixpho fatures bot fiyatı 365 günlük kaç lira olduğuna geçebiliriz.

Enixpho Futures Bot Fiyatı 365 Günlük Kaç Lira?

Arkadaşlar yukarıda tablo üzerinde Enixpho kazanç planını hep birlikte görmüş olduk. Buraya kadar bizi takip ettiğinize göre bu konuda benim ile aynı fikirde olduğunuzu düşünüyorum. Benim gibi sizlerde bu kazanç planını muazzam bulduğunu düşünüyorsunuz eğil mi? Tabi bu muazzamlığın birde bedelinin olduğunu bilmenizi de istiyorum. Bedava peynir fare kapanında olur! Öyle değil mi arkadaşım. Peki bir çok yazılımcının bir araya gelerek programladığı Enixpho Öğrenim Futures Bot Fiyatı 365 günlük kaç lira? Bunun için şirket size iki tane kiralama seçeneği sunmaktadır. Bunların neler olduğunu gelin hep birlikte görelim.

 1. Enixpho Öğrenim Botu:

365 günlük olarak 20 + 1 USD toplamda 21 USD ile bu botu kiralaya bileceksiniz. Haftalık olarak kazancınızın %50 miktarını şirkete USD olarak göndermeniz durumunda kullanmaya devam edebilirsiniz.

blank

Enixpho-Öğrenim-Bot

Bu şekilde kullanmak istemeyen arkadaşlarımız için şirket aynı botu farklı bir şekilde yine kiralamaktadır. Buda şu şekildedir.

 1. Enixpho Premium: 

365 gün boyunca kullanım için 3.000 USD ödemeniz halinde başka herhangi bir ödeme yapmanız gerekmeyecektir. Aylık maximum 200.000 USD yatım ile işlem sağlamış olacaksınız.

blank

Enixpho-Premium

Enixpho Öğrenim Botu mu? Yoksa Enixpho Premium mu? Karar sizin. Fakat bu soruyu bana socaka olursanız eğer ben Enixpho Öğrenim Botu tercihinde bulunun derim. Şahsen ben kendim öyle yaptım. Bunun sebepleri ise;

 1. Birincisi 200.000 USD bir sermayem olmadığından dolayı.
 2. İkincisi ise kazanayım yeter ki de tek yarısını vereyim. (Zaten verdiğim kazancın yarısı da tavsiye mekanizması ile geri bana geldiğinden dolayı) 😉

Enixpho test süreci dahil olmak üzere aylık BTC düşsün yada çıksın aylık %30 altında kazandırmadığını biliyor muydunuz? Daha bilmediğiniz çok şey var diyorum. Son olarak WhatsApp Destek Hattı Gurubumda sizleri de görmek istiyorum. https://chat.whatsapp.com/KuppPmFn6ewEf0AVRkFTpN bağlantımızı kullanarak sizlerde katılabilirsiniz. Şayet soru ve görüşleriniz varsa da eğer aşağıda bulunan yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın