En Kısa Sürede Anında Kredi Kartı Veren Bankalar Burada

En Kısa Sürede Anında Kredi Kartı Veren Bankalar Burada
9 Mayıs 2018 tarihinde eklendi, 216 kez okundu.
Günümüzde en sık kullanılan ödeme araçlarından biri olan kredi kartlarına sahip olmak artık daha kolay.  Küreselleşen ve hızlı gelişen dünyada artan nakit akımları, bireylerin nakit para taşıma isteksizliği, bankaların vermiş olduğu cazip kredi kartı avantajlarıyla birleşince kredi kartı kullanımı neredeyse paranın önüne geçmiştir. Peki, acil ihtiyaçlar karşısında en kısa sürede kredi kartı veren bankalar nelerdir? Anında kredi kartına nasıl sahip olabiliriz? Acil kredi kartına ihtiyacı olanlar için en hızlı kredi kartı gönderen bankları sizler için aşağıda listeledik.

ING Bonus Anında Kredi Kartı

En kolay kredi kartı edinebileceğiniz bankaların başında şüphesiz ING gelmektedir.  Acil kredi kartı ihtiyacı karşısında size en yakın ING şubesine giderek ekstra hiçbir belge istenmeksizin sadece kimliğiniz ile 5 dakikada kredi kartına sahip olabilirsiniz. Kart başvurunuz, müşteri temsilcileri tarafından onaylanarak 5 dakikada size teslim edilmektedir. Size tahsis edilen kartın üzerinde ad-soyad bilgisi bulunmamaktadır. İsteğiniz doğrultusunda 0 850 222 0 600 hattı arayarak üzerinde isminizin bulunduğu kredi kartını da talep edebilirisiniz. Tabii bunun için 5 TL kart basım ücreti gerekmektedir.

Akbank Axess Kredi Kartı

Türkiye’de hem kullanımı hem de avantajları yüksek olan Axess için kredi kartı başvurusu yapmak oldukça çeşitli. Tüm Akbank ATM ve şubelerinden kredi kartı başvurusu yapabileceğiniz gibi, hiçbir yere gitmeye gerek kalmaksızın telefonunuzdan 444 25 25 Akbank telefon hattını arayarak veya “AXESS” yazıp 5990’a kısa mesaj göndererek de kart başvurunuzu yapabilirsiniz. Son dönemlerde artan internet kullanımıyla Bankalar internet üzerinden de kart başvurusu konusunda kolaylık sağlamışlardır. Akbank internet üzerinden yapılan kredi kartı başvurularını anında onaylayarak, en kısa sürede adrese teslim etmektedir.  Bu da hiç şüphesiz Akbank’ın kredi kartı başvurusunda sağladığı en büyük kolaylıktır.

İş Bankası Maximum Kredi Kartı

İş bank Maximum kredi kartı başvurusunu size en yakın ATM’lerden ve şubelerden yapabileceğiniz gibi internet üzerinden bir tıkla da yapabilirsiniz. İş bank internet sitesinde karşınıza çıkan formu doldurmanız başvuru için yeterli. Üstelik Maximum kartınızı dilediğiniz dernek veya kuruluşun simgesiyle de hazırlanabilir.

Ziraat Bank En Kısa Sürede Kredi Kartı Başvurusu

Ziraat bankası tüm meslek grupları için özel avantajlar sağlayan geniş bir kredi kartı seçeneği sunmaktadır. Örneğin öğrenci için bankkart genci verilirken; bireysel başvurularda Combo kartlar hizmete sunulmaktadır. Ayrıca çiftçiye, memura, emekliye ve esnaflara da benzer imkânlar verilmiştir. Tüm bu avantajlardan özellikle mesleğiniz için sağlanan kolaylıklardan yararlanmak istiyorsanız Ziraat Bank ATM ve şubelerinden, internet sitesinden, ziraat mobil veya SMS Bankacılığından, 0850 258 00 00’ı arayarak Ziraat kartınızı yaklaşık 2 hafta içinde alabilirsiniz.

Kuveyt Türk Sağlam Bank Kredi Kartı

En kısa sürede kredi kartı veren bankalardan Kuveyt Türk, Sağlam kredi kartını kullananlar ve yıllık 200 TL alışveriş yapma sözünü verenlere 50 TL karşılığında altın puan vermektedir. Ayrıca sağlık ve eğitim harcamalarınızla vadesiz 5 taksit imkânı da sunmaktadır. İnternet sitesinde sağlam kart kullanıcıları için kolaylıkları bulabilirsiniz. Sağlam kart başvurularınızı Kuveyt Türk şubelerinden veya mobil bankacılıktan yapabilirisiniz.

QNB Finansbank Kredi Kartı

Finansbank kredi kartı başvurularınızı ATM’lerden ve Şubelerden, internet ve mobil bankacılıktan kolaylıkla yapabilirsiniz. Çeşitli meslek grupları için farklı avantajlar sunan Finansbank örneğin; doktorlar ve diş hekimleri için Xclusive Doctors’u hizmete sunarken, Kobilere ise CardFinans KOBİ’yle kolaylık sağlamaktadır.

HSBS Advantage Kredi Kartı

HSBS Advantage kredi kartı Classic, Gold ve Platinium olmak üzere üç karttan oluşmaktadır. Advantage kartına sahip olmak için en yakın Şube ve ATM’lere gidebileceğiniz gibi internet kolaylığından veya mobil bankacılıktan da faydalanabilirsiniz. Ayrıca 0 850 211 0 111 hattını arayarak kredi kartı başvurusuna dair bilgi alabilirsiniz.

Garanti Bonus Kredi Kartı

Garanti bankasına baktığımızda diğerlerinden farklı olarak Türk Hava Yolları ile birlikte Çalıştığı Miles& Smiles dikkatimizi çekmektedir. Bu karta sahip olmak için şubelerden başvuru yapabileceğiniz gibi internet sitesi üzerinden de başvurunuzu yapabilirsiniz. İnternet üzerinden yapılan başvurularda, başvurunuz onaylandıktan kısa süre sonra kartınız elinizde olacaktır.

Vakıfbank Worldcard Kredi Kartı

Vakıfbank Worldcard Kredi Kartı

Vakıfbank World Kard Kredi Kartı

Vakıfbank’ da tıpkı garanti bankasına benzer sık seyahat eden tren yolcuları için özel olarak tasarlanmış Rail&Miles kredi kartı bulunmaktadır. Ayrıca Tarım işçileri için de özel avantajları içeren Tarım kart, Yıllık aidat ödemeden kullanabileceğiniz Tercih kart da bulunmaktadır. Tüm Bu kartlar için detaylı bilgi ve başvuru şubelerden yapılabileceği gibi internet sitesinden ve mobil bankacılıktan da yapılabilir. Ayrıca 0850 222 0 724 numaralı hattı da arayabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Kredi Kartı Limit Arttırma Ne Kadar Sürede Sağlanır ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Kreş yardımı 2019 başvurusu nereye yapılacak şartlar nedir
Kreş yardımı 2019 başvurusu nereye yapılacak şartlar nedir?

Bu yıl aile ve sosyal politikalar bakanlığımız kreş yardımı adı altında  güzel bir düzenlemeyle gündeme geldi. 2019 Yılında bayan her...

Kapat