En iyi 6 Mini kredi veren bankalar hangisi ?

En iyi 6 Mini kredi veren bankalar hangisi ?
3 Mayıs 2019 tarihinde eklendi, 42 kez okundu.
Son 10 yıldır ihtiyaç kredisi en fazla kullanılan kredi çeşididir. Özellikle az miktarlı olan ödemeler için gerek duyduğunuz finansman desteğini daima bankalardan aldığımız doğrudur. 5 bin liraya kadar olan ihtiyaçlarınız hemen başvurunuzun sonuçlandığı basitçe alınabilecek bir kredi türüdür bunda hem fikiriz. Üstelik hemen hemen her bankanın temin ettiği gelir belgesiz krediden daha detaylı bahsetmek gerektiğini düşünerek, en iyi 6 mini kredi veren bankalar hangisi sizler için kaleme aldık. Mini kredi başvurusu nasıl yapılır? Neler gereklidir tüm  merak edenler için ayrıntılar bugün yazımızda..

Mini kredi nasıl alınır?

Mini kredi nasıl alınır

Mini kredi nasıl alınır

Mini kredi aslında kişinin birçok ekonomik sıkıntısını kapsayan bir destektir. Örneğin; çocuğu okula başlayan veli için eğitim gideri, acil ameliyat olması gereken hasta için hastahane ücreti, düğünü bayramı derken vatandaşın listesi uzayıp gider. İşte çok yüksek olmamakla birlikte gerekli duyulan bu meblağlarda mini kredi müşteriler için çok uygundur. Bilhassa gelir belgesiz başvuru yapmak isteyenler için çok cazip bir imkandır. Peki mini krediye nasıl başvururum ?Birazdan bahsedeceğimiz bankaların mobil bankacılık adresinden veya kısa mesaj yoluyla müracaatınızı gerçekleştirebilirsiniz. Ya da en garanti yöntem olan banka şubesine bizzat  giderek nüfus cüzdanınız ile başvuru yaparak 10 dakika içerisinde kredinizi alabilirsiniz. Hemen başvurunuzun olumlu sonuçlanması için başka bir bankada süren icra veya kırmızı kalem işleminin bulunmaması gereklidir. Ayrıca düzenli bir maaşa sahipseniz ve maaş aldığınız bankadan başvuruyu gerçekleştirirseniz işlemleriniz daha kolay olacaktır. İmza karşılığı maximum 5 bin lira olan mini kredinizi hemen almış olacaksınız.

En iyi 6 mini kredi veren banka hangisidir?

En iyi 6 mini kredi veren banka hangisidir

En iyi 6 mini kredi veren banka hangisidir

Bankaların müşteri yarışından olduğu şu günlerde vatandaşın ilk baktığı kriter uygun faiz oranı ve uzun vade seçeneğidir. Birçok imkanı sunan bankalar içerisinde en çok tercih edilen 6 ayrı bankadan bahsedeceğiz size bu bankaların müşteri sayısının fazla olmasının sebebi müşteri hizmetlerinin hızlı olması ve hemen kredi olanağı sağlaması. Peki hangi bankalar bunlar; Akbank, Halk bankası, İng bank, TEB, Denizbank, Vakıfbank dır. Bizler bu bankaların en güncel mini kredi faiz oranları ve gerekli koşullarını öğrenerek sizler için derledik. Kolaylıkla başvuru sağlamak için yazımızı incelemeye devam ediniz.

Akbank 5 bin lira mini kredi

Akbank 5 bin lira mini kredi

Akbank 5 bin lira mini kredi

Akbank özel bir banka olmasına rağmen devlet destekli bankalarımızla başa baş rekabet gösteren bir kurumdur. Öyle ki sunmuş olduğu fırsat paketleri ile yılın bazı dönemleri çok uygun fiyata ihtiyaç kredisi sağlamaktadır. Bunlardan bir tanesi de mini kredidir. İsminden de anlaşıldığı gibi cüzi bir miktar kredi çekmek istediğinizde cep telefonunuza indirmeniz gereken Akbank direkt programı ile kolaylıkla başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bu uygulama ile kimlik bilgilerinizi ve telefonunuza gelen mesajları doğrulamanız halinde işleminiz onaylanacaktır. Size gönderilecek bildirim ile mobil bankacılık hesabınıza 5 bin lira anında transfer olacaktır. Maximum 36 ay vade ile verilen 5 bin lira sizin isteğiniz doğrultusunda 3 ay da erteleme imkanına sahiptir. İnternet üzerinden alınan onay kodu ile kimlik belgenizle herhangi bir şubeye gitmeniz yeterlidir. ATM lerden kolaylıkla paranızı alabilirsiniz.

İNG Bankası mini kredi başvurusu

Finansman desteğine ihtiyaç duyan bir kişi birçok bankayı gezdiğinde aradığı ilk koşul alacağı kredinin karşılığında daha az miktar ödemektir. Yüzde 2.34 ile mini kredi alabileceğiniz en uygun faizli bankalardan bir tanesidir. Başvuru için birebir banka şubesine gidebileceğiniz gibi telefonunuzun play store kısmından  İng bankasının mobil bankacılık uygulamasını indirerek işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Maksimum 5 bin lira mini kredi imkanı sunan banka 60 ay vade seçeneği ile oldukça çok tercih edilmektedir. Hemen başvurmak için tıklayın.

Halk bankası uygun faizle mini kredi veriyor

Halk bankası uygun faizle mini kredi veriyor

Halk bankası uygun faizle mini kredi veriyor

Halk bankası küçük ihtiyaçlara büyük avantaj sloganıyla kredi mini vermektedir. Araştırmış olduğumuz 6 banka içerisinde en düşük faiz oranı ile %1.80 ile ihtiyaçlarınıza finansman desteği sağlamaktadır. Lakin diğer bankalara göre vade oranı 10 aydır. Buda bir yıldan az bir süreye tekabül ediyor. Yani 5 bin liralık bir kredi için aylık dosya masrafları da dahil 561,30 TL ödemeniz gerekmektedir. Başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

TEB den mini kredi avantajları

CEPTETEB uygulaması ile başvuruların yüzde 90 ını online olarak yapan TEB bankası bin lira ila 30 binden az olan ihtiyaç kredileri için telefonunuzdan başvuru yapabilirsiniz. 10 Binden fazla olan başvurular için gelir belgesi ile başvurmak gerekirken daha az miktarlar için telefondan onay vermeniz yeterlidir. Maksimum 60 ay vade ile kullanacağınız kredi faiz oranı ise %1.99 dur. TEB bankası 10 bin liralık kredi ödeme tablosuna ulaşmak için tıklayınız.

Deniz bank cebimde kredi kampanyası

Deniz bank cebimde kredi kampanyası

Deniz bank cebimde kredi kampanyası

Mobil bankacılık işlemlerinin yanı sıra kısa mesaj yardımı ile başvuruların gerçekleştirildiği Denizbank da her derde deva kredi adı altında 55 bine kadar varan ihtiyaç kredisi verilmektedir. İnternet bankacılığı yardımı ile evrak derdine de son. Sadece kişisel bilgilerin girildiği başvuruda şartlar şu şekilde; Maksimum vade seçeneği 60 ay olan cebimde krediye kısa mesaj ile şu şekilde başvuru yapabilirsiniz. Telefonunuzun mesaj kısmına KREDİM yaz TC kimlik numaranı yaz 3280 e yolla evraksız kefilsiz 5 dakika içerisinde başvurunuz onaylansın.

Vakıfbank anında kredi kampanyası

Acil ihtiyaçlarınız için her zaman yanınızda olan Vakıfbank anında kredi kampanyası ile mobil bankacılık aracılığıyla 9 bin liralık mini ihtiyaç kredisi şansı sunmaktadır. En fazla 60 ayda geri ödeme vadesi veren bankanın en güncel faiz oranı %1.87 dir. Mobil bankacılığı indirmeniz halinde başvurular – ihtiyaç kredisi başvurusunu tıklayarak birkaç dakika içerisinde başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru için buradan ulaşabilirsiniz. En güncel banka faiz oranlarına aşağıdaki tablomuzdan erişebilirsiniz.

[table id=1 /]

Bir önceki yazımız olan 50 bin TL ipotekli ihtiyaç kredisi anında veren bankalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git